Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 10:26   #211
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Sprzet AGD

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
kupiłam z TŻem lodówkę przez internet full wypas, w sklepach była nieosiągalna, jeśli prosiliśmy o jej "ściągnięcie" to sprzedawcy kręcili nosami. W jednym miejscu mogliśmy ją ściągnąć za 3600zł, a na necie kupiliśmy za 2400zł. Pełnia zadowolenia.

Zakup ten był jednak poprzedzony wielogodzinnym studiowaniem wszelkich parametrów i porównywaniem różnych produktów. Uważam, że w tym przedziale cenowym wybraliśmy prawdziewgo Mercedesa wśród lodówek

jeśli chcesz kupować przez neta, musisz się nieco orientować w podstawowych parametrach sprzętu AGD (klasa energetyczności, wymiary, dostępne funkcje itp) bo w przeciwnym razie można się sparzyć....

teraz szukamy kuchenki mikrofalowej i już wypatrzyliśmy jedną: różnica między ceną sklepową a netową ok.200zł, więc WARTO
a jaka to lodówka???hmmm

jeszcze powtórze swoje pytanie ( nie dość wyraźnie zadane) Co sądzicie o płycie lączacej elektryczną z gazową?Bardzo mi się zpodobalo gotowanie na ceramicznej, ale nie mam możliwości podlączenia wylącznie ceramicznej.
I jeszcze jedno pytanie - czy kurki w kuchence (płycie) można sobie wymienić na dowolne inne????? Gdzie dostać takie częśći?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:51   #212
Dziewczynka Jurkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cześć jestem tu nowa i słuchajcie mam pytanie odnośnie lodówek bo właśnie jestem na etapie kupowania nowej i słyszałam o technologi srebra we wnętrzu lodówki i czy macie takie lodówki? albo znacie jakieś modele dobre???
Dziewczynka Jurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:59   #213
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
a jaka to lodówka???hmmm

jeszcze powtórze swoje pytanie ( nie dość wyraźnie zadane) Co sądzicie o płycie lączacej elektryczną z gazową?Bardzo mi się zpodobalo gotowanie na ceramicznej, ale nie mam możliwości podlączenia wylącznie ceramicznej.
I jeszcze jedno pytanie - czy kurki w kuchence (płycie) można sobie wymienić na dowolne inne????? Gdzie dostać takie częśći?


to ona whirp...l - 6 zmysł
Black Out AlertDzięki unikalnej funkcji BOA w przypadku wystąpienia przerwy w zasilaniu (brak dopływu prądu), urządzenie automatycznie monitoruje temperaturę aż do jego przywrócenia. Jeśli temperatura w komorze zamrażarki wzrośnie powyżej poziomu zamrożenia, BOA (LED lub sygnał dźwiękowy) poinformuje nas, czy żywność nadaje się do spożycia czy też mogła w tym czasie ulec Dostarcza aktualnych informacji na temat warunków przechowywania żywności, a równocześnie zapewnia dostęp do użytecznych funkcji takich jak szybkie chłodzenie butelek czy wakacyjny tryb pracy

Chłodziarko-zamrażarki Whirlp..l klasy A+ zaliczają się do najbardziej efektywnych energetycznie urządzeń chłodniczych. Oszczędność energii jest korzystna nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego

Specjalny filtr Microban, który posiada wbudowane środki bakteriobójcze filtruje 100% powietrza znajdującego się w lodówce. Pozwala on wychwycić i usunąć znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia- bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i zanieczyszczeń żywności.



co do kurków to nie jestem pewna czy tego nie powinien robić specjalista.

w swojej kuchni mam piekarnik elektryczny i plyte gazową - bardzo dobrze to funkcjonuje, jestem szalenie zadowolona.

z plyty ceramicznej rowniez korzystalam, ale nie jestem do konca zadowolona, wole GAZ

Cytat:
Napisane przez Dziewczynka Jurkowa Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa i słuchajcie mam pytanie odnośnie lodówek bo właśnie jestem na etapie kupowania nowej i słyszałam o technologi srebra we wnętrzu lodówki i czy macie takie lodówki? albo znacie jakieś modele dobre???

technologia pokrycia srebrem jest stosowana przez bodajże 2 producentów, bardzo dobrych i sprawdzonych, jednak wygląd owych chłodziarek nie jest zbyt nowoczesny-mimo, że to są nowe modele, oni stawiaja na prostotę

powłoka ta działa antybakteryjnie, a mojej lodowce jest po to specjalny filrt (patrz wyżej) ktroy sie wymienia raz na 6 miesiecy i kosztuje 20zł...
__________________

Edytowane przez tysia_15
Czas edycji: 2008-03-03 o 12:43 Powód: istenie opcja edytu!
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:42   #214
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Z jakiego sklepu kupowałaś? Może był jakiś opis, że towar jest dostępny w ciągu 5 dni? Ja cały sprzęt AGD kupiłam poprzez hopla i agito. Nawet jeśli ceny w mniej znanych sklepach były niższe - to wolałam nie ryzykować. I jestem bardzo zadowolona - wywiązali się terminowo ze wszystkich zakupów, a były dokonywane na raty. Na całym zakupie zaoszczędziłam tyle, że zostało jeszcze na pralkę - tu wybór był bardzo prosty - candy. Mam teraz już chyba od 5-6 lat pralkę candy i sprawuje się bez zarzutu. Może to kwestia modelu? Stara pralka zostaje jednak w obecnym mieszkaniu, a do nowego też wędruje nowa.
chcialm kupic z sklepu max24.pl ,owszem sa zaznaczenia ze dostepnosc towaru zalezy od hurtowni itp ale najgorsza byla obsluga w tym sklepie ,zero zainteresowani klientem,zero powiadomienia o przesunieciu towaru,z mega opoznieniem odpisywanie na maile ,nie odbieraniem telefonow i to bylo najgorsze bo to ze towaru nie mam w domu w 5 minut rozumiem.
Z 2 lata wczesniej korzystalismy z tego sklepu przy zakupie zmywarki i nie bylo takiego olewania.

Niestety dla sklepu zrezygnowalismy z zakupem u nich i kupilismy w euro.com.pl,wczoraj zamowione od razu zadzownili i powiadomili ze towar bedzie w czwartek dowieziony i wniesiony do domu.

czy tak bedzie ?nie wiem ale mam nadzieje i cieszy mnie szybki kontakt z klientem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:50   #215
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

wczoraj zamówiliśmy mikrofalówkę ze sklepu internetowego i już dziś cieszymy się nią w domku bardzo sprawna obsługa, szybka i miła. POLECAM
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:51   #216
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Exclamation Pralka

Mam problem z pralką. Nową! którą kupiłam kilka dni temu. Jest to Candy CS2 125. Droga nie była to fakt, ale nie spodziewałam się, że piorąc wydaje az tak głośne odglosy. Mam wrażenie, że mi boeing 747 w łazience startuje. Czy to jest normalne? Jak głośne lub ciche sa wasze pralki?
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:01   #217
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

W sumie głośniej chodzić powinna tylko przy wirowaniu no i ewentualnie pobieraniu wody...
Ja mam cichą pralkę LG modelu nie pamiętam, ale sprawdzę i przy następnym zaglądnięciu podam
Wszystko zależy od specyfiki modelu
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 18:17   #218
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

oto filmiki z pracy mojej pralki. Proszę o rady i opinie. Wydaje mi się, że będę musiała zwrocić to monstrum.

http://pl.youtube.com/watch?v=rN7Jm-6YpW4
http://pl.youtube.com/watch?v=jc1zlrMWTLU
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:43   #219
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

ja mam cichutką praleczkę BOSCH MAXX 5 - rewelacja

z tego co wiem niestety niektóre modele są głośne - i nie jestem pewna czy da się pralkę z tego powodu zwrócić...
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:07   #220
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Spróbuj ją wypoziomować. Może to coś da. Ja zakupuje Elextroluxa ładowanego od góry z wyświetlaczem - nie pamiętam modelu Znajoma ma i jest b. zadowolona.
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 10:30   #221
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Dziewczynka Jurkowa Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa i słuchajcie mam pytanie odnośnie lodówek bo właśnie jestem na etapie kupowania nowej i słyszałam o technologi srebra we wnętrzu lodówki i czy macie takie lodówki? albo znacie jakieś modele dobre???
co do Twojej lodówki- swego czasu zastanawiałam sie nad kompletem urządzeń od jednego producenta właśnie LG, ale koszty mimo wszystko mnie przerosły ale tu masz link do tej lodówki:
http://www.ceneo.pl/701408
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 07:42   #222
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Wracając do pralek... Wypoziomowana jest idealnie, więc musi być inna przyczyna głosnego wirowania. podobno silniki szczotkowe (a taki jest w tej pralce) ma to do siebie, że ryczy okropnie. Ale zastanawia mnie inna rzecz. Czy ta pralka nie przekracza dopuszczalnych norm hałasu? Nigdzie w internecie nie znalazlam ani jednej wzmianki na ten temat. W instrukcji pralki i stronie producenta również tego nie ma. Sprzedawca nie ma pojęcia. Ciekawe.....
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:10   #223
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
co do Twojej lodówki- swego czasu zastanawiałam sie nad kompletem urządzeń od jednego producenta właśnie LG, ale koszty mimo wszystko mnie przerosły ale tu masz link do tej lodówki:
http://www.ceneo.pl/701408
o moja lodówka najgorzej było z wygospodarowaniem miejsca na tego potwora, ale kilka sprytnych zmian w projekcie i się udało

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Wracając do pralek... Wypoziomowana jest idealnie, więc musi być inna przyczyna głosnego wirowania. podobno silniki szczotkowe (a taki jest w tej pralce) ma to do siebie, że ryczy okropnie. Ale zastanawia mnie inna rzecz. Czy ta pralka nie przekracza dopuszczalnych norm hałasu? Nigdzie w internecie nie znalazlam ani jednej wzmianki na ten temat. W instrukcji pralki i stronie producenta również tego nie ma. Sprzedawca nie ma pojęcia. Ciekawe.....
generalnie sprzęty kuchenne, w zależności co to jest, generują hałas na poziomie od kilkunastu do kilkudziesięciu dB - np. niektóre okapy nawet w graniach 90-100 dB słyszałam, że to najgłośniejsze urządzenia, jak jest z pralkami niestety nie wiem, większość producentów określa poziom hałasu swoich urządzeń, podając to po prostu w parametrach sprzętu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:44   #224
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Czy ta pralka nie przekracza dopuszczalnych norm hałasu? Nigdzie w internecie nie znalazlam ani jednej wzmianki na ten temat. W instrukcji pralki i stronie producenta również tego nie ma. Sprzedawca nie ma pojęcia. Ciekawe.....
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
generalnie sprzęty kuchenne, w zależności co to jest, generują hałas na poziomie od kilkunastu do kilkudziesięciu dB - np. niektóre okapy nawet w graniach 90-100 dB słyszałam, że to najgłośniejsze urządzenia, jak jest z pralkami niestety nie wiem, większość producentów określa poziom hałasu swoich urządzeń, podając to po prostu w parametrach sprzętu
Na pralce ( w sklepie) i w instrukcji powinno byc podane, jaki hałas "produkuje".
Hmm, tylko jak zmierzyć poziom hałasu (czy mieści się w normie, czy przekracza)? Są pewnie jakieś urządzenia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:03   #225
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja też mam Candy (i starszą, a teraz kupiłam nową do nowego M, ale nie testowałam), oddźwięki w sumie są podobne, może tylko ciut cichsze .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:49   #226
vanessa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 171
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja o Candy sie nasluchalam zlych opinii i w rezultacie zdecydowalismy sie na Beko. Tez gdzies czytalam opinie, ze glosna, ale wedlug mnie - wcale nie. jedyny mankament to to, ze troche dziwny zapach sie rozlega w lazience podczas wirowania.
Jesli chodzi o sposob zakupu to u nas tylko internet wchodzil w rachube Tak jest taniej i nie trzeba sie przebijac przez te supermarkety ze sprzetem typu saturn, ktorych nie znosze!
vanessa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:11   #227
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Wracając do pralek... Wypoziomowana jest idealnie, więc musi być inna przyczyna głosnego wirowania. podobno silniki szczotkowe (a taki jest w tej pralce) ma to do siebie, że ryczy okropnie. Ale zastanawia mnie inna rzecz. Czy ta pralka nie przekracza dopuszczalnych norm hałasu? Nigdzie w internecie nie znalazlam ani jednej wzmianki na ten temat. W instrukcji pralki i stronie producenta również tego nie ma. Sprzedawca nie ma pojęcia. Ciekawe.....
mialam okazje porownac wlasnie stary typ pralki tzn te szczotkowe z nowa z systemem direct drive i te dd sa o wiele cichsze niz w starej technologii
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 15:09   #228
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Gisia_00 pralka Candy, którą mam, ma własnie silnik szczotkowy , dlatego tak świszczy przy wirowaniu. Po kilkunastu praniach mam wrażenie, że jest trochę ciszej. Może coś tam się dotarło
I znalazlam wreszcie info na temat głosności tych pralek. 56 dB, a przy wirowaniu 74 dB. Porównywałam z innymi pralkami. mniej więcej to samo.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 11:51   #229
studio23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

poniewaz to moj 1 post wiec witam serdecznie wszystkich ;]
a teraz do rzeczy

czy moze ktos polecic komplet do kuchni dla singla ;]
palnuje w najblizszym czasie remont kuchni - wlasciwie to budowe jej od podstaw - potrzebne mi bedzie do zabudowy :
- piekarnik,
- plyta - gazowa (wg mnie jedzenie smakuje lepjej niz z elektrycznej)
- ew zmywarka jakas niewielka (pewnie 45)
oraz
lodowka (tu nie mam pojecia jaki litraz bedzie spelniac moje potrzeby, 1 osoba jednak lubie gotowac wiec jedzenie w niej bedzie przechowywane ;] myslalem o
- electrolux erb3445x
- siemens kg 36s310
niewiem czy nie sa za duze moze mozecie cos polecic ?
moze mecie jakies wlasne doswiadczenia ze sprzetem ?
mile widziane modele ;]

ps jesli chodzi o cene to wiem ze za 1000 kuchni niebedzie wiec kazda propozycja jest mile widziana ;]

ps moze jakies doswiadczenia ze sprzetem roznych producentow ? zakladam ze kazdy producent ma jakas topowa serie ale moze macie jakies doswiadczenia

ps2 jeszcze oczywiscie jakis okap ;D - podobaja mi sie takie minimalistyczne szklane jednak niewiem jak one sie sprawdzaja

ps3 ew plyta elektyczna tez wchodzi w gre

pozdrawiam

Edytowane przez studio23
Czas edycji: 2008-04-03 o 12:40
studio23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 13:19   #230
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja zmywarkę polecam 60 z możliwością załadowania połowy wsadu

My zazwyczaj używamy pprogramu 1/2, a jak trzeba (po imprezie) to jest dużo miejsca, no i garnki spokojnie wejdą (nawet na jedną półk e do połowy załadunku). DO 45 już np garnki nie bardzo wejdą
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:33   #231
studio23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

primavera mozesz polecic jakis konkretny model ?
studio23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:45   #232
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez studio23 Pokaż wiadomość
primavera mozesz polecic jakis konkretny model ?
Mam aristona (model muszę zobaczyć w instrukcji).Z tym, że ja mam wolnostojącą schowaną pod blat -ty pewnie szukasz do zabudowy. Jestem zadowolona, zmywarka fajnie cichutko chodzi, ma funkcję zraszania - co jest przydatne, jak się zbiera naczynia przez 2-3 dni i np. specjalny program do butelek dla dziecka
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:16   #233
studio23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

bede wdzieczny ;]
a czy jakies inne urzadzenia godne polecenia ? ;]

ps program do butelek mnie raczej niebedzie interesowac mam nadzieje ze jeszcze kilka lat ;]

ps2 : nikt nie ma agd w domu godnego polecenia ew zadnych odczuc zwiazanych z lodowka ktora macie ? ;]

Edytowane przez studio23
Czas edycji: 2008-04-04 o 15:45
studio23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:57   #234
studio23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

jw.
nikt nie ma agd w domu godnego polecenia ew zadnych odczuc zwiazanych ze sprzetem domowym ??
studio23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:07   #235
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez studio23 Pokaż wiadomość
jw.
nikt nie ma agd w domu godnego polecenia ew zadnych odczuc zwiazanych ze sprzetem domowym ??
mam lodówke whirlopool 6 zmysł - gorąco polecam

piekarnik electrolux eob 6712 i płytę gazową elektrolux'a , z których również jestem bardzo zadaowolona
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:36   #236
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Dla singla to dobra bedzie nie za duża lodówka np taka http://www.euro.com.pl/lodowki/lg-gr...FQdIMAodvFEFDA
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:52   #237
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

warte to coś?????????????????

http://www.agito.pl/lodowki/bosch_kg...87.324625.html

a i jeszcze co sądzicie o tej pralce?

Electrolux intuition EWT10120W

Edytowane przez Lipinka
Czas edycji: 2008-04-14 o 20:02
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:47   #238
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
lodówki boscha są bardz dobre, ae ich mankamentem (podobnie jak electrolux) jest wygląd - bardzo ubogi i "kanciaty" desighn... mało estetyczny...
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:58   #239
agamich5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Bardzo proszę o poradę - CZY JEST JAKAŚ PŁYTA DO ZABUDOWY, KTÓRA SIĘ NIE RYSUJE?? Bo gdzie nie spojrzę tam wszyscy mówią, fajne, ale... rysuje się!! Może ktoś może polecić jakąś płytę gazową do zabudowy??
agamich5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:34   #240
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

a jak mam takie pytanie: czy ma ktoś problem z pralką indesit i zostawianiem białych smug na ubraniach po praniu?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.