❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-25, 09:46   #1711
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Krem z dyni ,tez mam ochote ,koniecznie musze w tym tygodniu zrobic ,kiedys przegladalam pinterest i tam mignal mi przepis na syrop pierniczkowy do kawy ,chce taki sobie zrobic ,wypralam dzisiaj chyba z tone prania i wszysto sie suszy przy otwartych oknach ,mamy 19 stopni ,jestem ciekawa jaka bedzie zima w tym roku , czy deszczowa ,wilgotna i na plusie , czy da nam popalic i bedzie zimno ,mrozno i snieznie

Moja ulubiona opcja zimowa to kilka stopni na minusie tak tylko, żeby nie było mokro i bez błota
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:55   #1712
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Moja ulubiona opcja zimowa to kilka stopni na minusie tak tylko, żeby nie było mokro i bez błota
Mam podobnie , najlepiej sie czuje jak jest do -5,najgorzej odczuwam wilgoc ,nie lubie tej wilgoci jak jest na plusie i ciagle pada fuj,wtedy najbardziej jest mi zimno
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:37   #1713
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak, optimum to takie -3/-6 stopni i biało. Szkoda, że w tym roku bedą pewnie ciepłe święta bo w zeszłym fajnie sie zaśnieżyło ;/
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 12:22   #1714
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Właśnie wyczytałam, że jedna z zimowych limitek YR pachnie marcepanem, już wiem że będzie moja. Ja mam tak, że do Święta Zmarłych czuję klimat jesieni i otaczam się rzeczami w jesiennym klimacie, zachwycam jesienią, a po oktawie Wszystkich Świętych czyli w okolicach 10.11 wjeżdża już klimat bożonarodzeniowy u mnie, zapachy zimowe, książki w tej tematyce, ubrania, itd. Od połowy listopada zaczynam oczekiwanie na ochłodzenie i śnieg (ale ze słońcem, kocham śnieżne zimy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 16:52   #1715
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Tak, optimum to takie -3/-6 stopni i biało. Szkoda, że w tym roku bedą pewnie ciepłe święta bo w zeszłym fajnie sie zaśnieżyło ;/
ooo tak, ładnie było. Ogólnie grudzień był śnieżny. Co prawda początek grudnia źle wspominam, bo wylądowałam z córką w szpitalu i pamiętam jak dziś , stałam w oknie, za oknem pruszył śnieg, a przez telefon pediatra przekazywała mi straszną wiadomość, że mam natychmiast pędzić z córką do szpitala, bo choroba mimo leków się pogłębia i co gorsza to może być jej ostatnia noc.... Mam paraliż na samą myśl.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 17:22   #1716
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ooo tak, ładnie było. Ogólnie grudzień był śnieżny. Co prawda początek grudnia źle wspominam, bo wylądowałam z córką w szpitalu i pamiętam jak dziś , stałam w oknie, za oknem pruszył śnieg, a przez telefon pediatra przekazywała mi straszną wiadomość, że mam natychmiast pędzić z córką do szpitala, bo choroba mimo leków się pogłębia i co gorsza to może być jej ostatnia noc.... Mam paraliż na samą myśl.
O matko, to co to za choroba była, że aż tak źle było? Mam nadzieję, że już lepiej jest
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 18:24   #1717
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam, że jedna z zimowych limitek YR pachnie marcepanem, już wiem że będzie moja. Ja mam tak, że do Święta Zmarłych czuję klimat jesieni i otaczam się rzeczami w jesiennym klimacie, zachwycam jesienią, a po oktawie Wszystkich Świętych czyli w okolicach 10.11 wjeżdża już klimat bożonarodzeniowy u mnie, zapachy zimowe, książki w tej tematyce, ubrania, itd. Od połowy listopada zaczynam oczekiwanie na ochłodzenie i śnieg (ale ze słońcem, kocham śnieżne zimy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Która?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 21:11   #1718
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Która?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Edition Noel 2022 Amandes Lactees (Mleczne Migdały), podobno mleko, cukier i migdały taki zapach YR kiedyś, jak zaczynałam studia, miał marcepanowy krem do rąk i do dziś pamiętam jak zimowym mroźnym wieczorem siadałam w salonie przy choince, otwierałam ten krem i zachwycałam zapachem i dawałam wszystkim kobietom z rodziny przetestować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 06:04   #1719
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W zeszłym roku swieta i zima były piekne Tez uwielbiam jak jest mały mrozik, snieg i to chrupanie pod nogami nie wiem u jak u was ale snieg powoduje , ze czlowiek czuje sie jak maly dzieciak my z rodzicami, naprawde juz dojrzali ludzie , rzucamy sie sniezkami, tata strzasa na nas snieg z galzeki drzew, robimy aniolka , ze nie wspomne o psie, ktory sie tarza w sniegu, je go i szlaje jak mlody szczeniak a ma juz 8 lat

Uwielbiam taka zimę
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 07:05   #1720
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A propos śniegu to ja mam dwa ulubione momenty - u siostry w pokoju okna wychodzą na nieużytki, zadrzewione pola a mieszkamy na wzgórzu - jak zaczyna śnieżyć to ciężko oderwać się od tych okien, bo wtedy dzieje się magia a drugie, uwielbiam wychodzić wieczorem jak napada śniegu i wszystko skrzy się jakby było obsypane perłowym pyłem, drzewa, ścieżki, ogrody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 08:00   #1721
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja jak napada sniegu pierwsze co robie to spacer nad jeziorem i w lesie ,uwielbiam to miejsce o kazdej porze roku oprocz momentow kiedy jest takie blocko ze nie ma tam jak dojsc,ale w sniegu jest tam bajkowo ,mialam nawet zdjecia i kiedys je tutaj wrzucalam ,teraz nie wiem gdzie sa, wywalilo je gdzies w kosmos
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 11:53   #1722
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W tym roku będzie mi niezmiernie szkoda kiedy październik będzie odchodził, bo pogodowo był to cudowny miesiąc, po zimnym i deszczowym wrześniu. Teraz cały czas jest w miarę ciepło a słońce nie chowa się ani na moment.
Wieczorem idę na Różaniec, bo to znane nabożeństwo październikowe zaraz się skończy a ja nie byłam ani razu, poza tym mam wielką ochotę iść.
Dla poszukiwaczy jesiennych aromatów polecam jeszcze mydło w płynie Polana Szałwia & Gruszka, dzisiaj otworzyłam tę nowość i to zapach naszego sadu o tej porze roku bardzo smakowicie pachnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 14:38   #1723
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
O matko, to co to za choroba była, że aż tak źle było? Mam nadzieję, że już lepiej jest
Miała podejrzenie wirusa RSV. Testy na RSV wychodziły negatywnie, ale w szpitalu mówili, że objawy są typowe dla tego wirusa tj. spadek saturacji, specyficzne szmery w płucach. Najgorsze, że córka nie miała gorączki, tylko zaczęła sapać, a ja zwalałam na katar i ogólnie chore gardło. Rano była osłuchiwana przez pediatrę i miała stwierdzone zapalenie oskrzeli. Wieczorem lecieliśmy do szpitala i już było zapalenie płuc. Groziło jej niedotlenienie. Przez tydzień była podłączona do tlenu. Ale wszystko skończyło się dobrze. To były najgorsze chwile w moim życiu. Człowiek bardziej docenia to co ma po takich zdarzeniach.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 17:40   #1724
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Miała podejrzenie wirusa RSV. Testy na RSV wychodziły negatywnie, ale w szpitalu mówili, że objawy są typowe dla tego wirusa tj. spadek saturacji, specyficzne szmery w płucach. Najgorsze, że córka nie miała gorączki, tylko zaczęła sapać, a ja zwalałam na katar i ogólnie chore gardło. Rano była osłuchiwana przez pediatrę i miała stwierdzone zapalenie oskrzeli. Wieczorem lecieliśmy do szpitala i już było zapalenie płuc. Groziło jej niedotlenienie. Przez tydzień była podłączona do tlenu. Ale wszystko skończyło się dobrze. To były najgorsze chwile w moim życiu. Człowiek bardziej docenia to co ma po takich zdarzeniach.
O jeny, to duuuzo zdrówka dla Was.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 19:19   #1725
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
O jeny, to duuuzo zdrówka dla Was.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Dziękujemy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 07:14   #1726
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Miała podejrzenie wirusa RSV. Testy na RSV wychodziły negatywnie, ale w szpitalu mówili, że objawy są typowe dla tego wirusa tj. spadek saturacji, specyficzne szmery w płucach. Najgorsze, że córka nie miała gorączki, tylko zaczęła sapać, a ja zwalałam na katar i ogólnie chore gardło. Rano była osłuchiwana przez pediatrę i miała stwierdzone zapalenie oskrzeli. Wieczorem lecieliśmy do szpitala i już było zapalenie płuc. Groziło jej niedotlenienie. Przez tydzień była podłączona do tlenu. Ale wszystko skończyło się dobrze. To były najgorsze chwile w moim życiu. Człowiek bardziej docenia to co ma po takich zdarzeniach.
Dbajcie o siebie i zdrowka dla was

U nas dalej piekna jesien,okolo dwadziescia stopni dlugo sie utrzymuje ,tak sobie pomyslalam o bezdomnych ,dobrze dla nich nie marzna.
Jutro jade na miasto mam zamiar wskoczyc do nanu nana ,maja sporo swiatecznych ozdob,nie ,nie ,nie bede kupowala mam juz tego za duzo ale chce tace pod dekoracje mam zmiar nacieszyc oczy swiatecznymi ozdobami i nadzieje ze znajde swoja tace taka ktora by mi pasowala do mieszkania
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 20:23   #1727
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzisiaj znów byłam w Niemczech, w Berlinie odwieźć siostrę na lotnisko, jestem tak skonana i boli mnie głowa, że już nawet nie mam ochoty nic jeść.
Chciałabym bardzo, żeby była na Święta, moje siostry są ze mną bliżej niż ktokolwiek inny i bez nich Boże Narodzenie jest dla mnie niepełne, ale wątpię czy będzie chciała tak szybko przyjechać z Czarnego Lądu, bo tam ma ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Razem z nią wylatywał też polski misjonarz, jezuita, który prowadzi tam kościół i szpital. Sam jeden ma to wszystko na głowie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 09:15   #1728
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Melduje, ze mam juz 1 prezent dla meza i taty - perfumy

W listopadzie mezowi kupie jeszcze bluze i golarke i oczywiscie swiateczne skarpety Moj maz caly rok w nich pogina

Jak co roku okolo 6 grudnia, rodzice przychodza do nas i ubieramy choinke i robimy sobie mikolajki i dajemy male prezenciki - w tym roku wlasnie kazdemu chce kupic swiateczne skarpety

Dostalam w prezencie zielona herbatke rajski ogrod i jest tak zarabista, ze kupie po paczce dla ciotek i moich przyjaciolek na prezenty

Nie wiem nadal co Tesciom
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 10:53   #1729
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja dostałam sama od siebie w przedwczesnym prezencie kolejny tatuaż Miał być w maju, ale mój tatuator stwierdził, że wpadł mu wolny termin w ten czwartek i szybka decyzja. Niczego nie żałuję


Ja uwielbiam dostawać świąteczne skarpety <3 Najlepiej się nosi właśnie takie dostane, sama sobie takich nie kupię ponieważ to już mniejsza radość. Ale za to sobie sprawiłam grube skarpety z motywem Harry Potter do popylania w nadchodzącym zimowym okresie



Czy tylko ja uważam, że jest za ciepło na obecną porę roku?
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-29, 15:50   #1730
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Moim marzeniem dalej jest klimatyczne jesienne ognisko, takie jak kiedyś robiliśmy na wsi, żeby nawrzucać ziemniaków i jabłek i przy cieple ognia, zapachu palonych gałązek i wilgotnej ziemi, od zmierzchu do nocy spędzić czas przy takim ognisku.
Tak w ogóle to wybieram się w nocy po 1.11 na Cmentarz Centralny na spacerek chociaż tam są tłumy zwiedzających na początku listopada, ale cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 18:58   #1731
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Dbajcie o siebie i zdrowka dla was



U nas dalej piekna jesien,okolo dwadziescia stopni dlugo sie utrzymuje ,tak sobie pomyslalam o bezdomnych ,dobrze dla nich nie marzna.

Jutro jade na miasto mam zamiar wskoczyc do nanu nana ,maja sporo swiatecznych ozdob,nie ,nie ,nie bede kupowala mam juz tego za duzo ale chce tace pod dekoracje mam zmiar nacieszyc oczy swiatecznymi ozdobami i nadzieje ze znajde swoja tace taka ktora by mi pasowala do mieszkania
Dziękujemy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Melduje, ze mam juz 1 prezent dla meza i taty - perfumy



W listopadzie mezowi kupie jeszcze bluze i golarke i oczywiscie swiateczne skarpety Moj maz caly rok w nich pogina



Jak co roku okolo 6 grudnia, rodzice przychodza do nas i ubieramy choinke i robimy sobie mikolajki i dajemy male prezenciki - w tym roku wlasnie kazdemu chce kupic swiateczne skarpety



Dostalam w prezencie zielona herbatke rajski ogrod i jest tak zarabista, ze kupie po paczce dla ciotek i moich przyjaciolek na prezenty



Nie wiem nadal co Tesciom
Mi przyszło na myśl, żeby w tym roku zrobić dużo prezentów DIY . Jakieś nalewki , może ciasteczka , czy nawet zrobić boxy z drobymi giftami: kubek, skarpetki, coś słodkiego ...


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

U mnie domowo-halloweenowo. Jutro z córka będziemy wykrawać dynie
Wczoraj ozdabialismy jej pokój.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 08:25   #1732
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja dostałam sama od siebie w przedwczesnym prezencie kolejny tatuaż Miał być w maju, ale mój tatuator stwierdził, że wpadł mu wolny termin w ten czwartek i szybka decyzja. Niczego nie żałuję


Ja uwielbiam dostawać świąteczne skarpety <3 Najlepiej się nosi właśnie takie dostane, sama sobie takich nie kupię ponieważ to już mniejsza radość. Ale za to sobie sprawiłam grube skarpety z motywem Harry Potter do popylania w nadchodzącym zimowym okresie



Czy tylko ja uważam, że jest za ciepło na obecną porę roku?


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziękujemy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Poka tatuaz tez uwazam, ze jest za cieplo

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Mi przyszło na myśl, żeby w tym roku zrobić dużo prezentów DIY . Jakieś nalewki , może ciasteczka , czy nawet zrobić boxy z drobymi giftami: kubek, skarpetki, coś słodkiego ...


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

U mnie domowo-halloweenowo. Jutro z córka będziemy wykrawać dynie
Wczoraj ozdabialismy jej pokój.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lubie dostawac takie DIY prezenty
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 12:40   #1733
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Bylam wczoraj w kilku douglasach i w jednym juz byl wystroj swiateczny ,lubie swieta ale im sie chyba miesiace pomylily ,najlepsze ,ze w pierwszym momencie nie zauwazylam ,pozniej myslalam ,ze to jakies przymiarki moze ,ale nie to bylo na serio choinki ,swiatelka wszystko
To jeszcze nie wszystko ,wieczorem przeczytalam na naszej lokalnej stronie ,ze w frankfurcie na placu opery juz mozna sie napic grzanego wina bo jest cityXmas ,a co najsmieszniejsze bylismy we frankfurcie na szopingu ,ale az do opery nie zaszlismy
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 14:13   #1734
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w kilku douglasach i w jednym juz byl wystroj swiateczny ,lubie swieta ale im sie chyba miesiace pomylily ,najlepsze ,ze w pierwszym momencie nie zauwazylam ,pozniej myslalam ,ze to jakies przymiarki moze ,ale nie to bylo na serio choinki ,swiatelka wszystko
To jeszcze nie wszystko ,wieczorem przeczytalam na naszej lokalnej stronie ,ze w frankfurcie na placu opery juz mozna sie napic grzanego wina bo jest cityXmas ,a co najsmieszniejsze bylismy we frankfurcie na szopingu ,ale az do opery nie zaszlismy
Frankfurt nad Odrą? To niedaleko mnie, myślałam żeby się wybrać jeszcze póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ja nie mam już żadnych materialnych marzeń, wszystko co było mi potrzebne do życia już mam, wszelkie moje życzenia świąteczne czy noworoczne dotyczą rzeczy niematerialnych - takich, które człowiekowi żadne pieniądze nie zapewnią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 14:45   #1735
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Frankfurt nad Odrą? To niedaleko mnie, myślałam żeby się wybrać jeszcze póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Ja nie mam już żadnych materialnych marzeń, wszystko co było mi potrzebne do życia już mam, wszelkie moje życzenia świąteczne czy noworoczne dotyczą rzeczy niematerialnych - takich, które człowiekowi żadne pieniądze nie zapewnią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest Frankfurt am Main ,ja mieszkam w hessen
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 15:47   #1736
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Miała podejrzenie wirusa RSV. Testy na RSV wychodziły negatywnie, ale w szpitalu mówili, że objawy są typowe dla tego wirusa tj. spadek saturacji, specyficzne szmery w płucach. Najgorsze, że córka nie miała gorączki, tylko zaczęła sapać, a ja zwalałam na katar i ogólnie chore gardło. Rano była osłuchiwana przez pediatrę i miała stwierdzone zapalenie oskrzeli. Wieczorem lecieliśmy do szpitala i już było zapalenie płuc. Groziło jej niedotlenienie. Przez tydzień była podłączona do tlenu. Ale wszystko skończyło się dobrze. To były najgorsze chwile w moim życiu. Człowiek bardziej docenia to co ma po takich zdarzeniach.
Dobrze, że to minęło.


Ja jesienią i zimą lubię ten pastelowy odcień błękitu, który jest charakterystyczny dla tych pór roku.
Kiedyś wchodzę z sunią do parku, a tu śnieg zaczął padać- bajecznie

Byłam wczoraj z koleżankami na urodzinach jednej z nich, później poszłyśmy potańczyć, a dzisiaj od rana mam taki katar, ból głowy i czuję się grypowo
Jeszcze jutro okres dostanę

Ale dzisiaj było pięknie. Mimo że się źle czułam poszłam z psiną na pola i wróciłam przez park. W polach na pełnym słońcu gorąco, założyłam letnie buty, krótki rękaw i letnie spodnie.

Dalie jeszcze kwitną, a muszę je wykopać na zimę. Kiedy?

Kupiłam tamborek. Mam zamiar spróbować zacząć haftować I jeszcze druty kupię. Haftujecie / robicie na drutach?

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2022-10-30 o 15:49
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 06:55   #1737
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W drogeriach Natura są nowe jesienne limitki do pielęgnacji (olejkowe) z dziką różą i rokitnikiem, zapachu jeszcze nie znam, bo mydełko czeka na swoją kolej po innych limitkach. Niemniej bardzo lubię dziką różę, więc spodziewam się czegoś klimatycznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 10:50   #1738
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

I nadszedł listopad, cieplejszy niż się spodziewano (u nas dzisiaj ma być 16, wcześniej cały czas około 20°, a jutro jeszcze pełne słońce, czyli wyprawa na cmentarze w sweterkach lub cienkich kurtkach, inaczej w południe i w pełnym słońcu może być za gorąco). Z 98, kiedy byłam małym dzieckiem, pamiętam że w listopadzie napadało śniegu i był to przez całe dzieciństwo jeden z chłodniejszych miesięcy... Teraz siostra w Kairze ma bardziej pochmurne niebo na zdjęciach, niż my na samej północy Polski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 15:51   #1739
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Po wczorajszym Halloween i tego, że żałuję, że nie ozdobiłam ciekawiej domu na Halloween, nabrałam ogromnej ochoty już na święta i zaczęłam przeglądać pinteresta w poszukiwaniu inspiracji

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 16:08   #1740
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja chcę wprowadzić więcej hygge do domu żeby jakoś przerwać te ciemne miesiące. Gromadzę świeczki, światełka, mam poustawiane dynie (pomarańczowy kolor dodaje też energii), poduchy, kocyki, wspólne gotowanie, w weekend może jakieś aromatyczne ciasteczka machnę z dzieciakami. Potrzebuję zgromadzić taką pozytywną energię, brakuje mi jej ostatnio bardzo. Teraz byłam z mężem na pięknym weekendzie, trochę się podładowałam, ale czuję, że muszę iść za ciosem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.