Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 12:00   #631
elkasiwa1978
Przyczajenie
 
Avatar elkasiwa1978
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam Praliną już dwa razy i za każdym razem odcień jest miedziano-złocisty, żadnych czerwieni. Przynajmniej u mnie tak wychodzi, ale jak wiadomo każdy włos jest inny. Kładłam na "średnio-jasny" blond i kolorek wychodził taki ładny jasny brąz z miedzianą poświatą. Niestety kolor po kilku myciach wypłukuje się do prawie że naturalnego.
__________________
"Prawdziwy przyjaciel nie będzie ci zawsze przytakiwał, nie raz się pokłócicie, może nawet wystawi ci buty za drzwi ale zawsze będzie przy tobie, czy go potrzebujesz czy nie"
elkasiwa1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 13:57   #632
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziękuję za informację. Ja jednak pofarbowałam ciemnym blondem 700 i jeszcze mi rozjaśniło te farbowane jasnobrązowe włosy i teraz mam jaśniejsze niż ze zdjęcia na opakowaniu farby ciemny blond może następnym razem zrobię praliną ale widzę, że wychodzą sporo jaśniejsze te kolory niż na próbnikach
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:46   #633
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację. Ja jednak pofarbowałam ciemnym blondem 700 i jeszcze mi rozjaśniło te farbowane jasnobrązowe włosy i teraz mam jaśniejsze niż ze zdjęcia na opakowaniu farby ciemny blond może następnym razem zrobię praliną ale widzę, że wychodzą sporo jaśniejsze te kolory niż na próbnikach
mi wyszly ciemniejsze naturalne mialam ciemny blond/jasny braz cos takiego a po farbowaniu rozjasnily sie o kilka tonow i dalo mi zlociste refleksy ale kolor nie byl taki jak na opakowaniu tylko ciemniejszy troszke;p
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:20   #634
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Czy ktoś już rozjaśniał sobie tymi nowymi rozjaśniaczami z tego np. numerem 1200? i czy to chwyta dobrze?
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:26   #635
Shandy13
Raczkowanie
 
Avatar Shandy13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja. Tuż przed sylwestrem. Dobrze chwyta, tylko nad uszami mało mi załapało ale tak jest z wszystkimi farbami więc ok. Świetna pianka! i bez amoniaku-a to duzy plus
Shandy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 00:20   #636
keejts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kurde dziewczyny, ja do tej pory nie ufarbowałam włosów tą praliną, bo się trochę cykam. Czytam te opinie i kompletnie nie mam pojęcia co mam zrobić. Może któraś z Was farbowała się praliną na takie jakby ombre? Od czubka głowy do żuchwy mam swoje, naturalne mysie blond włosy, dalej do łopatek są one rudawe, a na końcach blond (efekt zejścia farby fryzjerskiej, dokładniej ciemnego brązu :/) Zwlekałam też z farbowaniem, bo liczyłam, że włosy jakoś SUPER mi długie urosną, ale ze względu na to, że są słabe i cienkie to prawie wszystko, co urosło połamało się i dłuższych włosów niż pare centymetrów za zapięcie od stanika pod łopatkami nie zapuszczę. To i tak sukces, że są takie długie prz takim typie włosa. Także doradźcie mi i pomóżcie, bo jestem kompletnie rozdarta.
keejts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:56   #637
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Wczoraj farbowałam włosy kolorem 465 czekoladowy brąz. Przedtem miałam pofarbowane cynamonowym brązem od Garniera, ale że kolor wyszedł mi nierównomierny (jaśniejszy u nasady, ciemniejszy na końcach, bo mam naturalnie jasne włosy wiec przy odroście zawsze wychodził mi jaśniejszy niż na wielokrotnie farbowanych końcówkach) to postawiłam teraz na ciemniejszy odcień i nie zawiodłam się. Czekoladowy brąz wyszedł przepiękny!! Jest głęboki, intensywny, ale nie czarny ani nie czerwonawy. Przede wszystkim mam teraz równomierny kolor na całej długości włosów, wszystko ładnie mi pokryło, włosy są miękkie i błyszczące, nic nie śmierdziało, nie piekło przy farbowaniu ani żaden włos mi nie wylazł, jak to wcześniej bywało przy innych farbach. Myślę, że odnalazłam swój kolor na dłużej
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 09:34   #638
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witajcie dziewczyny. A macie doświadczenie ze złotym blondem? kurcze mam porażkę na głowie po farbowaniu mam popiel jasny z gloniastym odrostem, i myślę żeby to pokryć pianką. Waham się między złocistym blondem 950 , a bursztynowym złotym blondem 865 aby przyciemnić i uzyskać jakiś kolor.Poradzicie coś?
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:40   #639
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

czesc wszystkim
zastanawiam sie nad kupieniem sredniego blondu perfect mousee ale boje sie ze ta farba zniszczy juz i tak moje slabe wlosy :x. mozecie mi powiedziec, czy jest stosunkowo 'bezpieczna' dla wlosow po dlugoletnim farbowaniu i prawie 2 letniej przerwie ? chyba, ze ktoras zna jakas inna farbe w odcieniach typu sredni/ciemny blond- miedziany blond nie szkodzaca wlosom
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 22:04   #640
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
zastanawiam sie nad kupieniem sredniego blondu perfect mousee ale boje sie ze ta farba zniszczy juz i tak moje slabe wlosy :x. mozecie mi powiedziec, czy jest stosunkowo 'bezpieczna' dla wlosow po dlugoletnim farbowaniu i prawie 2 letniej przerwie ? chyba, ze ktoras zna jakas inna farbe w odcieniach typu sredni/ciemny blond- miedziany blond nie szkodzaca wlosom
ja mam delikatne włosy i kilkukrotnie farbowałam średnim/ciemnym blondem, średnio raz dwa razy do roku. Nie mogę złego słowa powiedzieć, moim włosom pianka krzywdy nie zrobiła, ale wiadomo każda z nas ma inne włoski
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:33   #641
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

a jakiej pianki uzylas? pamietasz moze? tez slyszalam o piankach i zastanawiam sie albo nad pianka albo farba ze swojej apteki ale wlasnie za chwile sie od niej wybieram i poczytam o niej opinie, bo poki co slyszalam, ze aptekowe farby sa w porzadku
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 17:26   #642
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

.
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 14:33   #643
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
a jakiej pianki uzylas? pamietasz moze? tez slyszalam o piankach i zastanawiam sie albo nad pianka albo farba ze swojej apteki ale wlasnie za chwile sie od niej wybieram i poczytam o niej opinie, bo poki co slyszalam, ze aptekowe farby sa w porzadku

Perfect Mousse
Średni i ciemny blond.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 15:40   #644
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
Perfect Mousse
Średni i ciemny blond.
a ja teraz zwatpilam z tymi farbami bo chcialam sprobowac biokap bo nie niszczy wlosow ale przeczytalam ze po takiej farbie nie uzyskam jasniejszego odcienia i juz nie wiem czy zabrac sie za pianke czy za aptekowy produkt....
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 09:58   #645
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy kolorem 465 czekoladowy brąz. Przedtem miałam pofarbowane cynamonowym brązem od Garniera, ale że kolor wyszedł mi nierównomierny (jaśniejszy u nasady, ciemniejszy na końcach, bo mam naturalnie jasne włosy wiec przy odroście zawsze wychodził mi jaśniejszy niż na wielokrotnie farbowanych końcówkach) to postawiłam teraz na ciemniejszy odcień i nie zawiodłam się. Czekoladowy brąz wyszedł przepiękny!! Jest głęboki, intensywny, ale nie czarny ani nie czerwonawy. Przede wszystkim mam teraz równomierny kolor na całej długości włosów, wszystko ładnie mi pokryło, włosy są miękkie i błyszczące, nic nie śmierdziało, nie piekło przy farbowaniu ani żaden włos mi nie wylazł, jak to wcześniej bywało przy innych farbach. Myślę, że odnalazłam swój kolor na dłużej
Po 2 tygodniach (i 8 myciach) od farbowania kolor nadal jest taki jak powinien, oczywiście trochę się wypłukał i stracił na intensywności, ale nadal jest to czekoladowy brąz, a włosy pięknie błyszczą
Z czystym sumieniem mogę więc polecić tę piankę
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:35   #646
madlen80
Przyczajenie
 
Avatar madlen80
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Question Rozjaśnianie pianką?!

Witam. Mam pytanie do was. Co sądzicie o rozjaśnianiu włosów pianką Schwarzkopf, Perfect Mousse? Wiele razy rozjaśniałam już włosy, zmieniałam kolory, aż od jasnego blondu do czarnego, który akutalnie mam. Jednak nigdy nie używałam do tego pianki, lecz zwykłych farb. Chciałabym znowu na lato zrobić sobie jasniejsze włosy, co myśliscie właśnie o takim rozjaśniaczu? A może poleciacie jakiś inny?W internecie nie znalazłam dużo opinii, więc pytam was.
madlen80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:10   #647
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Rozjaśnianie pianką?!

Ja używałam jak na razie jasny złoty brąz 665 i pralinę 750, na dniach planuję użyć średniego brązu 500. Ogólnie jestem zachwycona tą farbą po raz pierwszy farba nie robi krzywdy mojej wrażliwej skórze
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 09:51   #648
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

tutaj dodałam recenzję i zdjęcia odcienia 800
http://myclassicmodernlife.blogspot....ct-mousse.html
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 14:00   #649
ladyabc
Przyczajenie
 
Avatar ladyabc
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Tak wygląda kolor 800 średni blond. Ale to po kilku myciach, bo zaraz po zrobieniu jest znacznie ciemniejszy. Był nakładany na włosy w kolorze bardzo jasnego blondu z poziomu 9. Pokrył równiutko i dobrze się trzymał.

1. Włosy przed.
2. Zaraz po. Byłam przerazona!!! Ale szybko się zmyło.
Reszta- pokilku myciach w słonku.
Piękny kolorek masz teraz, obecnie jestem pomarańczową blondynką (u fryzjera tak marnie i drogo wyszło!) chce wrócić do swojego blondu naturalnego i myślę, że ta farba mi pomoże trzeba liczyć na siebie!
ladyabc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 09:52   #650
elo di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Mój pierwszy wpis A zatem witajcie!

Obecnie mam kolor taki: http://4.bp.blogspot.com/-uVsxa8EC35...2520lepiej.JPG

Niestety farba rudzieje (l'oreal majirel 8,1+7,1 + 6%).
Chciałabym położyć SCHWARZKOPF PERFECT MOUSSE 700 lub 800 żeby choć trochę pozbyć się ciepłych miedzianych refleksów i wrócić do mojego naturalnego koloru:
http://3.bp.blogspot.com/-UUkaM-0T9LY/UY06kgUngkI/AAAAAAAALoo/AvCyVtlQL_o/s576/2007%2520-%2520m%25C3%25B3j%2520nat uralny%2520kolor.jpg

Będę wdzięczna za rady fachowców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jest%2520lepiej.jpg (33,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007%2520-%2520m%25C3%25B3j%2520naturalny%2520kolor.jpg (57,8 KB, 36 załadowań)
elo di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 20:15   #651
LeanGreen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny, a pomóżcie mnie... pofarbowałam włosy perfect mousse i za kazdym razem jak mam za sobą z tyłu światło i patrzę na nie z bliska to widać miedziany kolor, z wiekszej odleglosci jest kolor ok ale z bliska i światłem za sobą miedziana poświata.
Były wybróbowane kolory 300 (brązowa czerń) i kolor 400( ciemny brązowy). Noszę krótkie włosy, fryzura na chłopaka, boki krótkie cięte maszynką i mimo to ten produkt nie sprawdza się. Naturalne mam włosy ciemne, ale raczej ciemne mysie - czy możecie mi polecić inny wygodny produkt w piance, tak łatwy w aplikacji który nie zrobi takiego kuku?

wczoraj farbowane były kolorem 400 (ciemny brązowy) i jest miedziana poświata, dziś tym samym jeszcze raz ale dłużej : to samo. W końcu jeszcze raz 300 - i to samo! Da się czymś innym w piance z lepszym efektem ?
LeanGreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:34   #652
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dziwne... ja używałam nr 500 i wyszedł zimny kolor, bez ani odrobiny rudości (przykrył idealnie moje rude włosy). Może masz włosy z dużą ilościączerwonego barwnika
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:51   #653
infested
Zadomowienie
 
Avatar infested
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 003
GG do infested
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Mogę Wam wszystkim polecić odcień czekoladowy brąz(465), idealny, intensywny ale nie czarny! Bo pamiętajmy, że różnica jest kolosalna, to co mamy na włosach, a co jest na opakowaniu! oczywiście bez żadnych czerwonych refleksów, za co uwielbiam tę piankę, robię nią od ok 5 miesięcy, trzyma mi się raz miesiąc, czasami nawet prawie dwa, często ludzie mnie zaczepiają, pytając się co to za kolor, swój naturalny mam mysi, jasny brąz, w ciemnym brązie czuję się idealnie i pewnie! na pewno zostanę przy niej na długo! Jeszcze mam pytanie czy któraś z Was używała ciemnego brązu(400), chciałabym się dowiedzieć czy nie wychodzi czarny, bo jest to dla mnie bardzo ważne!

Edytowane przez infested
Czas edycji: 2013-06-02 o 23:05
infested jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:16   #654
LeanGreen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
dziwne... ja używałam nr 500 i wyszedł zimny kolor, bez ani odrobiny rudości (przykrył idealnie moje rude włosy). Może masz włosy z dużą ilościączerwonego barwnika
tylko pod swiatlo patrząc, i to słoneczne najbardziej. Masz na to jakąś radę ?
LeanGreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:13   #655
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Z daleka na pewno tego nie widać możesz ewentualnie spróbować niebieskiej płukanki takiej do blond włosów, ładnie gasi takie ciepłe tony, ale to dość krótkotrwałe rozwiązanie - utrzymuje się max do 2 myć
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:21   #656
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Do weteranek perfect mousse'owych blondów Dziewczyny, ok. 28 maja pofarbowałam się mieszanką wellatonu, karmelowej czekoladki oraz rozświetlonego blondu. Byłam zachwycona, aleee... No własnie, ale. Wyszła ładnie, taki ciepły rudy, ale w tej chwili spłukało się do czegoś dziwnego typu jasna wiewiórka z blond prześwitami Źle się czuję w tym kolorze, włosy mam cienkie, rzadkie, a Wellaton dodatkowo je zniszczył. Chce przestać farbować, więc stwierdziłam że nałoże coś podobnego do natury, padło na perfect mousse 950. Wiem, że nie zabiję całkiem rudości ale wcale mi to nie przeszkadza. Więc po pierwsze, czy farbka jest o tyle łagodna, ze nie zrobi mi krzywdy po 3 tygodniach od farbowania (nie mogę długo czekać, muszę jakoś wyglądac na koniec czerwca) czy lepiej nie ryzykować? Po drugie, czy na takim rudoblond "czymś" ona mi w ogóle może złapac, czy zostanę z ciemnym brązem?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 19:26   #657
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

podbijam
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 12:33   #658
minderaser
Przyczajenie
 
Avatar minderaser
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

A czy ktoś farbował się 616- Lodowe Cappuccino?
Jest bardzo mało informacji w internecie na temat tego koloru, a na stronie rossmanna jest oznaczony jako 'nowość'. Jest on z serii 'cool browns', a ja bardzo potrzebuję zgasić za ciepły kolor włosów.
minderaser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:06   #659
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

To lodowe cappuccino fajnie wygląda na stronie, chyba się skusze przy kolejnym farbowaniu
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:39   #660
xXxNeciaxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxNeciaxXx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 226
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Podbijam pytanie o lodowe cappuccino.. Farbował ktoś już nią? Ja wczoraj spontanicznie kupiłam tą farbę i teraz się waham :p
__________________
domowy zawrót głowy..

ćwiczę z Ewą..

xXxNeciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.