Wakacyjne przygody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 11:54   #1
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Smile

Wakacyjne przygody


Tak mnie naszło po powrocie z nad morza żeby założyć taki temat... Otóż zdarzyło wam się pójść na całość podczas wakacyjnego wyjazdu? Z nieznajomym..? Lato, morze, swoboda, gorące dni i noce sprzyjają takim przygodom...

Ja jestem na bierząco bo w ten weekend poznałam nad morzem pewnego chłopaka, z drugiego końca Polski, który w dodatku niebawem spowrotem wyjeżdża za granicę. Był naprawde sympatyczny, przystojny, wysoki, wysportowany, brunet.. no długo by wymieniać. Poznaliśmy się na plaży, on był ze swoimi znajomymi a ja ze swoimi. Później było pare piwek, dyskoteka, taxówka.. Pojechaliśmy na plaże, we dwoje, zaczynało się już pomału rozjaśniać. Położyliśmy się na piasku i kochaliśmy. Nie zwraliśmy uwagi na ewentualnych przechodniów, na nic, Liczyliśmy się tylko my i nasza przyjemność.
Po wszystkim wróciliśmy do reszty, impreza się skończyła, posiedzieliśmy jeszcze na plaży wszyscy razem i trzeba było się rozstać. Każdy w swoją stronę.
Niczego nie żałuje z tego przeżycia, jedyne co to chciałabym Go kiedyś jeszcze spotkać, żeby dowiedzieć się choćby ile miał lat... Wtedy to się nie liczyło.
Przeżyliśmy razem raptem kilka godzin a wiem, że zawsze będe tą noc wspominać i wspominać. I zawsze na myśl o 29 lipca 2006 na mojej twarzy pojawi się uśmiech

A jak z waszymi wakacyjnymi przygodami Wizażanki?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *



Edytowane przez Malinezja
Czas edycji: 2006-07-31 o 17:27
Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:33   #2
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Dot.: Wakacyjne przygody

Ehhmmm, widze ze sie moze interesujacy watek rozwinac...
Ja w tym roku przzezyłam moze banalna ale dla mnie neizapomniana przygode byłam kelnerka a on wychowawca na obozie, poznalismy sie w basenie na osrodku po pracy... i tak całe dwa tygodnie; wychodzilismy o 23, wracalismy o 4 rano... kazdy wieczor konczył sie na plazy o wschodzie słonca... takich chwil nigdy nie zapomne:rolleye s:
A on... boski trener pływania, wiecei jakie ciałko... ciach w całosci do połkniecia
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:57   #3
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Wakacyjne przygody

Moja wakacyjna przygoda z wakacjami ma tylko tyle wspólnego że rzecz działa się we wrześniu... Ja świeżo po maturze, on w trakcie sesji poprawkowej, akademik, imprezy co noc, ostatnie dni szczeniackiej wolności (przynajmniej u mnie). Przerodziło się to w burzliwy romans trwający prawie caly rok, w następne wakacje umarło śmiercią naturalną.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:35   #4
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wakacyjne przygody

w czerwcu ubiegłego roku poznałam faceta przez Internet. Już na drugim spotkaniu poszłam z nim do łóżka. Potem były jeszcze dwie takie noce i on wyjechał do rodzinnego domu ( studiował w moim mieście). Więcej się nie spotkaliśmy.

Żałuję tego bardzo. Seks z przypadkową osoba jest nie dla mnie. Mogę się tylko tłumaczyć tym, ze rozpaczliwie szukałam lekarstwa na złamane serce.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:51   #5
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Wakacyjne przygody

W dobie aids, chorób wenerycznych i niepożądanych ciąż - nie zdecydowałabym się, za bardzo bym się bała.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:32   #6
Vesnaa
Raczkowanie
 
Avatar Vesnaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 115
Dot.: Wakacyjne przygody

Jula - trafniej bym tego nie ujęła...
Vesnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:45   #7
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wakacyjne przygody

Cytat:
Napisane przez Jula
W dobie aids, chorób wenerycznych i niepożądanych ciąż - nie zdecydowałabym się, za bardzo bym się bała.
Tym akurat się nie martwię ja (oprócz ciąży) Ale ja nie mogłabym się tak przemóc jak dziewczyny, na 1-szym czy 2-gim spotkaniu do łóżka. Ja nie miałam takich przygód, jedyne to takie, że na dyskotece po piwe całowałam się tylko z przpadkowym chłopakiem (chociaż czy on przypadkowy znałam go dość długo i tak nas naszło na chwię czułości - nie jeden raz, ale ze sobą nie byliśmy, tak po prostu na dyskotekach zbierało nam się na czułości), ale sex... nie umiałabym tak,mimo że wypiję to na tyle jeszczę się kontroluję Więc w sumie to nie miałam jakieś przypadkowego faceta z którym był zaszalała , jeśli już jakieś namiastki czułości były, to znałam już tych chłopaków, ale jak już pisałam sex nie Nie mam na tyle odwagi
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 08:57   #8
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wakacyjne przygody

Cytat:
Napisane przez Malinezja
... poznałam nad morzem pewnego chłopaka, z drugiego końca Polski, który w dodatku niebawem spowrotem wyjeżdża za granicę. Był naprawde sympatyczny, przystojny, wysoki, wysportowany, brunet.. no długo by wymieniać. Poznaliśmy się na plaży, on był ze swoimi znajomymi a ja ze swoimi. Później było pare piwek, dyskoteka, taxówka.. Pojechaliśmy na plaże, we dwoje, zaczynało się już pomału rozjaśniać. Położyliśmy się na piasku i kochaliśmy. Nie zwraliśmy uwagi na ewentualnych przechodniów, na nic, Liczyliśmy się tylko my i nasza przyjemność.
Po wszystkim wróciliśmy do reszty, impreza się skończyła, posiedzieliśmy jeszcze na plaży wszyscy razem i trzeba było się rozstać. Każdy w swoją stronę.
Podziwiam (?) twoją niefrasobliwość.
Przygoda przygodą, ale nic nie wiedziałaś o tym facecie, w dodatku byłaś nietrzeźwa...pomijając aspekt AIDS i ewentualnej ciąży mogło mieć to wszystko bardzo tragiczne skutki.

Nie chciałabym wyjść na starą dewotkę, nie mam zamiaru ingerować w niczyje postępowanie ani go osądzac - i zdaję sobie sprawę z tego, że wakacyjna przygoda może pociągać romantyzmem i spontanicznością- ale chciałabym was poprosić, abyście nie zapominały o ewentualnych konsekwencjach.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:10   #9
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Wakacyjne przygody

Podziwiam (?) twoją niefrasobliwość.
Przygoda przygodą, ale nic nie wiedziałaś o tym facecie, w dodatku byłaś nietrzeźwa...pomijając aspekt AIDS i ewentualnej ciąży mogło mieć to wszystko bardzo tragiczne skutki.



Primavera otóż fakt faktem, że nic o nim właściwie nie wiedziałam, wypiłam pare piw ale cały czas miałam świadomość tego co robie. Dobrze wiedziałam na co się zdecydowałam. Co do dalszej części Twojego postu to byliśmy zabezpieczeni.
Niemniej jednak dzięki za zainteresowanie i szczerość.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:28   #10
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wakacyjne przygody

Cytat:
Napisane przez Malinezja
Primavera otóż fakt faktem, że nic o nim właściwie nie wiedziałam, wypiłam pare piw ale cały czas miałam świadomość tego co robie. Dobrze wiedziałam na co się zdecydowałam.
W sumie to nie do konca o to mi chodziło.
Nie wnikam w twoje postępowania- to była twoja decyzja i ty się na to zdecydowałaś.

Chodzi mi o to, że mimo tego, że "wiedziałas, na co się decydujesz"- mogło okazać sie (w najczarniejszym scenariuszu) że tylko ci się wydawało, że pobaraszkujecie na plaży - a w rzeczywistości mogło dojść np do gwałtu (nawet zbiorowego- a co, gdyby wcześniej powiedział kumplom i przyszliby za wami) lub morderstwa?

Po prostu żyjemy obecnie w takich czasach, ze zaufanie do obcych ludzi niestety, ale trzeba mieć ograniczone- zwłaszcza w takich sytuacjach.

Co roku po wakacjach mnóstwo młodych ludzi nie wraca do domu- pomijając ucieczki- zapewne część z nich wybierała się na randkę z nieznajomym, po której już nie wróciła.

Uff-kończe i zmykam, gdyż nie było moim celem sprowadzenia czarnych chmur nad ten wątek.
Po prostu zdaję sobie sprawę, ze w chwili zauroczenie i zafascynowania nową osobą czasem ciężko myśleć racjonalnie, dlatego warto zastanowić się nad taką kwestią wcześniej.
Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.