Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-09, 16:39   #241
olga305
Przyczajenie

Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Warszwa
salon FRYZU LOVE
Grochow Kamionek
Nie pollecam z calego serca
Fryzjerka Pani Agnieszka nie slucha co sie do niej mowi. Przyszlam odswoezyc, poprawic fryzjure. Pani Agnieszka, momo ze prosilam o niepiorkowanie, nie degazowanie wlosow ( mam wlosy z natury krecone) zrobila to. Stierdzila ze wie co robi i ze bede zadowolona.
Owszem po ulozeniu wymodelowaniu i wyciagnieciu prostownica wygladalo to niezle, ale w domu, co przeczuwalam nie moge sobie z nimi poradzic. Z tylu sa bardzo krotko obciete, nie moge nawet siegnac dobrze prostownica zeby je wyciagnac. w zwiazku z tym ze byly konce wypikowane na dl ok 1 cm wywijaka sie kazdy w inna strone . i po 3 trygodniach od wizyty krusza sie niemilosiernie, kazdy koniec, jak pociagne odpada (wina pikowania)
Nie wiem ile czasu uplynie zebym mogla cos z nimi zrobic, normalnie, bez gimnastykowania sie , je ulozyc
Szczerze nie polecam
olga305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 10:01   #242
Martu_
Raczkowanie

Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Studio Fryzur i Kosmetyka - Conrada 15A Warszawa, Pasaż Chomiczówka
P. Kasia (fryzjerka, nie właścicielka)

Wczoraj byłam w tym salonie pociąć tylko końcówki 2-3 cm (włosy mam odcięte na boba), włosów mam dużo, są grube i lekko się kręcą, ale ja je protestuję, dlatego zależało mi, żeby uniknąć puszenia i wykręcanie pod wpływem wilgoci, żeby końcówek nie cieniować, tylko obciąć równo jak przy linijce.
(Zawsze tak byłam strzeżona, ale moja wieloletnia fryzjerka zmieniła salon).

P. Kasiaz salonu Studio Fryzur i Kosmetyka po umyciu włosów rozpoczęła ponad godzinne podcinanie końcówek...
Nie będę ze szczegółami opisywać co dokładnie w trakcie strzyżenia się działo, bo jeszcze mnie złość trzyma, powiem tyle, ze kobieta zachowywała się tak jakby po raz pierwszy włosy obcinala, a pracuje w zawodzie kilkanaście lat.

Wróciłam do domu, ułożyłam włosy po swojemu i się autentycznie popłakałam.
Z lewej strony głowy, wlosy miałam wrecz wyrżnięte, wisiały mi pojedyńcze pasma, takie strąki, tak p.Kasia zrozumiala, zeby nie cieniować, a z prawej strony głowy, wlosy tez były wycieniowane, ale na szczęście mniej, chyba o tej stronie zapomniała, za to dłuższe od lewej strony o ok 5 cm.
Oczywiscie moj bob byl po całości bardzo, bardzo nierówny.
Nigdy bym w czymś takim ludziom się nie pokazała, wyglądalam jak wariatka, wiec zaczęłam szukać salonu w którym ok 19tej mi ten badziew poprawią, zrobią cokolwiek, żeby ludziom się pokazać.
Na szczęście w salonie k&l na aspekt, pani mnie przyjęła, poprawiła ile mogła, zeby z długości za bardzo nie schodzić.
Teraz jest ok, nie jest idealnie, ale jest ok, są niestety dużo krótsze, ale wycięcie tych pozostawionych "pasm" wymagało mocniejszego cięcia, bardzo mi ta pani pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna.

Pierwszy raz w życiu mnie coś takiego spotkało, do różnych fryzjerów chodziłam, zanim znalazłam ideał, który mi niestety uciekł i teraz muszę szukać dalej, ale żaden fryzjer, nie był tak bardzo pozbawiony umiejętności, talentu i przede wszystkim myślenia.

Szczerze odradzam Studio Fryzur i Kosmetyka - Conrada 15A Warszawa, Pasaż Chomiczówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martu_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, szczecin, zły

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości