Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 22:21   #1531
aqupunktura
Raczkowanie
 
Avatar aqupunktura
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 123
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez futrzaczek Pokaż wiadomość
aqupunktura , lenka07661 dziołchy!!! Jak pierwszy raz słyszycie!!!????? są takie suplementy, które neutralizują kalorie skrobiowe bo zawieraja fasolaminę i dzięki nim można jeść sobie chleb, ryż i ziemniary no i inne tam skrobiowe rzeczy. Ja juz przerobiłam kilka takich neutralizatorów i dla mnie najlepsze jest Fabacum. Jest najmocniejszy poprostu bo w jednej tablecie jest najwięcej składnika aktywnego. Ja kupowałam w aptece i w aptece kosztuje coś około 35 złotych za 30 tabletek ale nie wszędzie jest . Moja koleżanka zamawiała na stronie producenta i tam jest chyba taniej. łyka się jedna tabletka przed wysokoskrobiowym posiłkem.

aaaa i jeszce co ważne jest. z doświadczenie mojego mówię wam, że jak traficie w aptece na jakieś inne neutralizatory to lepiej obczajcie sobie skład. Większośc jest bardzo słaba i ma tak mało składnika aktywnego że szkoda nawet łykać i siano tracić. Ja to mam już sprawdzone bo sama sie nacięłam. Najpierw łykałam Fosanic i on ma chyba 40 mg fasolaminy na tabletkę a Fabacum ma 500 mg na tabletkę!!! więc chyba nie trudno się zorientowac, że jest masę razy mocniejszy dlatego ja uważam go za najlepszego i działającego Amen

pozdróweczki babeczki
Eee a makaron też? bo mam słabość do niego przeogromną


Jakoś dieta mi nie idzie, ale siłownia dała mi dziś czadu, czuję nogi w (_|_) więc chyba się nie obijałam
__________________
65,5 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 ...53

razem
http://s10.suwaczek.com/200708272435.png
zaręczeni
http://s5.suwaczek.com/200905284026.png
aqupunktura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:56   #1532
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

futrzaczek wielkie dzięki, już znalazłam ten Fabacum na necie i na pewno kupię, bo uwielbiam makarony, chlebek, ziemniaczki itp. Naprawdę wcześniej nie słyszałam o czymś takim
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 09:00   #1533
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez kolorowesloncee Pokaż wiadomość
Dobra zaczynam od jutra i na 100% będe szczuplejsza! Fajnie, że wątek znów wraca do swojej dawnej formy. Postaram się codziennie odezwać. Tym razem pokażemy na co nas stać. Moja dieta bedzie prosta: MŻ i nie jedzienie po 18. wiem, że to przynosi skutek [spadek wagi- wypróbowane] + 150 przysiadów dziennie i 10-20 min na takim czymś wibracyjnym, pisze w instrukcji, że wyszczupla.
Pozdrawiam chudziny.
A mozesz cos wiecj napisac o "tyms czyms wibrujacym"? Mnie tez by si przydalo

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez futrzaczek Pokaż wiadomość
aqupunktura , lenka07661 dziołchy!!! Jak pierwszy raz słyszycie!!!????? są takie suplementy, które neutralizują kalorie skrobiowe bo zawieraja fasolaminę i dzięki nim można jeść sobie chleb, ryż i ziemniary no i inne tam skrobiowe rzeczy. Ja juz przerobiłam kilka takich neutralizatorów i dla mnie najlepsze jest Fabacum. Jest najmocniejszy poprostu bo w jednej tablecie jest najwięcej składnika aktywnego. Ja kupowałam w aptece i w aptece kosztuje coś około 35 złotych za 30 tabletek ale nie wszędzie jest . Moja koleżanka zamawiała na stronie producenta i tam jest chyba taniej. łyka się jedna tabletka przed wysokoskrobiowym posiłkem.

aaaa i jeszce co ważne jest. z doświadczenie mojego mówię wam, że jak traficie w aptece na jakieś inne neutralizatory to lepiej obczajcie sobie skład. Większośc jest bardzo słaba i ma tak mało składnika aktywnego że szkoda nawet łykać i siano tracić. Ja to mam już sprawdzone bo sama sie nacięłam. Najpierw łykałam Fosanic i on ma chyba 40 mg fasolaminy na tabletkę a Fabacum ma 500 mg na tabletkę!!! więc chyba nie trudno się zorientowac, że jest masę razy mocniejszy dlatego ja uważam go za najlepszego i działającego Amen

pozdróweczki babeczki

Ja tez o takim neutralizatorze slysze pirwszy raz! Ale mysle ze dla mnie to byloby jakies rozwiazanie, bo bez ziemniaczkow dam jeszcze, ale uwilbiam ryz i trudno jest mi odmowic sobi kanapeczek, chociaz staram sie jesc ciemn pieczywo.
Jak dlugo stosowalas ten srodek i czy nie bylo zadnych skutkow ubocznych? Mam nadzieje ze to jest nieszkodliwe
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:19   #1534
kolorowesloncee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 414
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez palermo82 Pokaż wiadomość
A mozesz cos wiecj napisac o "tyms czyms wibrujacym"? Mnie tez by si przydalo [COLOR="Silver"]
http://www.bodyhelp.pl/pl/masazer-st...-produktu.html
Tu podaję stronę do tego urządzenia
__________________

było: 67kg
jest: 61kg
cel: 55kg


kolorowesloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:50   #1535
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez kolorowesloncee Pokaż wiadomość
http://www.bodyhelp.pl/pl/masazer-st...-produktu.html
Tu podaję stronę do tego urządzenia
Wow! To jakies kosmiczne urzadzonko ale pewnie mile w uzytkowaniu
Ja mam cos podobnego, ale nalewa sie tam wody i robi takie male jaccuzi dla stopek
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:54   #1536
futrzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
futrzaczek wielkie dzięki, już znalazłam ten Fabacum na necie i na pewno kupię, bo uwielbiam makarony, chlebek, ziemniaczki itp. Naprawdę wcześniej nie słyszałam o czymś takim
spoko oko my pleasure ))) jak ty bys miała jakiegoś hita takiego, z którego byłabyś zadowolona to tez pewnie byś mi powiedziała a fabacum dobra rzecz i miec trzeba ale wiadomo że z ilościami jedzenia to nie przesadzać i nie folgowac sobie za bardzo mimo wszystko ;D



Palermo 82


nic a nic mi się po tym nie wydarzyło dziwnego ani podejrzanego. Wszystko tio top i żadnych efektów ubocznych więc bez obaw

__________________
jak nie jak tak!

Edytowane przez futrzaczek
Czas edycji: 2009-10-13 o 19:57
futrzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:05   #1537
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)


Palermo 82


nic a nic mi się po tym nie wydarzyło dziwnego ani podejrzanego. Wszystko tio top i żadnych efektów ubocznych więc bez obaw

[/QUOTE]

Super, jak tylko bede w Polsce to zaopatrze sie na pewno
Dzieki ze wyjawilas swoja tajemnice

W ramach zamiaru przejscia na diete zaczelam spisywac co pochlaniam przez caly dzien i musze stwierdzic, ze nawet skutkuje
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 19:34   #1538
futrzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

hej hej hej dziewczynki;D co tam u was słychać?

Ja własnie powróciłam z siłowni pojeździłam sobie na rowerze 50 minut na programie fat burning wszystko fajnie tylko jak widze na monitorze te kalorie, ktore się tak strasznie wolno spalają to zaraz mi ręce opadają i wszystkiego sie odechciewa ale z drugiej strony bardziej mi to uswiadamia jak trudno jest spalić te kalorie i daje więcej siły do tego żeby odmówić sobie czegoś słodkiego

palermo82 dobrze robisz z tym zapisywaniem możesz tez spróbować dopisywać obok kalorie i podliczac pod koniec dnia to jest dobry sposób bo łatwo można wyeliminować to czego jest za dużo albo w ogóle zbędne. ja tez zapisywałam wszystko a przy takich wpadkach jak np. baton podkreślałam na czerwono markerem jeszce żeby to było widoczne i mnie denerwowało że to zjadłam;D celem było miec jak najmniej albo w ogóle żadnych takich czerwonych podkreśleń

kiss
__________________
jak nie jak tak!
futrzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:26   #1539
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

U mnie ostatnio było raczej kiepsko z dietą, nawet nie chcę się ważyć. Ale już wracam powoli na dobrą drogę, nie jem już słodyczy, staram się mniej jeść wieczorami Ciągle jednak potrzebuję dietowego wsparcia. O ćwiczeniach to już zapomniałam Dlatego podziwiam cię futrzaczek
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:54   #1540
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez futrzaczek Pokaż wiadomość
hej hej hej dziewczynki;D co tam u was słychać?

Ja własnie powróciłam z siłowni pojeździłam sobie na rowerze 50 minut na programie fat burning wszystko fajnie tylko jak widze na monitorze te kalorie, ktore się tak strasznie wolno spalają to zaraz mi ręce opadają i wszystkiego sie odechciewa ale z drugiej strony bardziej mi to uswiadamia jak trudno jest spalić te kalorie i daje więcej siły do tego żeby odmówić sobie czegoś słodkiego

palermo82 dobrze robisz z tym zapisywaniem możesz tez spróbować dopisywać obok kalorie i podliczac pod koniec dnia to jest dobry sposób bo łatwo można wyeliminować to czego jest za dużo albo w ogóle zbędne. ja tez zapisywałam wszystko a przy takich wpadkach jak np. baton podkreślałam na czerwono markerem jeszce żeby to było widoczne i mnie denerwowało że to zjadłam;D celem było miec jak najmniej albo w ogóle żadnych takich czerwonych podkreśleń

kiss
Wlasnie cos takiego staram sie robic, niestety na wazenie i liczenie kalorii nie za bardzo mam czas, ale moje grzszne produkty zaznaczam na czerwono.
Wlasnie zaraz musze uzupelnic moja liste
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:32   #1541
futrzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

lenka07661 kurcze powiem Ci, że tak się wkręciałm w siłownie że normalnie bym codziennie latała. ale mój chłop się denerwuje że więcej mnie w domu nie ma niż jestem. Najtrudniej tak naprawdę to jest zacząć. A w ogóle najgorzej to jest zacząc i na samym poczatku trafic na ćwiczenia, które sie nie podobają bo się wtedy człowiek znechęca na wejście i w ogole nie chce ćwiczyć bo wydaje mu sie że to jest nuda i męka. Ja tak kiedyś z aerobikiem się nacięłam. Poszłam na jakieś zajęcia, ktore mi się tak nie podobały, że stwierdziałm odrazu ze nie będe chodzic na aerobik bo w ogóle to jest lipa jakaś. Jakiś czas potem moje kolezanki mnie namówiły zeby poszła z nimi no i trafiłam na takie zajęcia że zachwycona latałam tak że szok

ja się ostatnio zakochałam w rowerku i bieżni. Bardziej w rowerku bo moim zdaniem to luksus nie dośc ze siedze na tyłku non stop to jeszce program mam ustawiony na monitorze i rowerek mi trasę wyznacza. raz jest pod górke a raz z górki ja tylko pedałuję i obserwuję ile kalorii się spala z jaką prędkością jadę itd itp tak się wkręcam w to co mi ten monitorek pokazuje że normalnie o bozym swiecie zapominam i tak mi przez to szybko czas leci ze ani się nie obejrzę i pół godziny mam za sobą

postaraj się odszukac czegos dla siebie a jestem przekonana, że się wkręcisz

palermo82
jak tam twoja lista? mam nadzieję, że wytrwale spisujesz wszystko jak trzeba ja tez wróciłam do tej metody i znowu zapisuję

kiss
__________________
jak nie jak tak!
futrzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 19:43   #1542
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Dzięki To teraz ci się do czegos przyznam - ja mam rowerek w domu!!! I nie pamiętam kiedy na nim siedziałam No może przesadzam, jakiś miesiąc temu coś tam próbowałam, ale praca, brak czasu to dobre wymówki No ale zmotywowałaś mnie. Odkurzam swój rowerek i na początek chociaż 30 minut dziennie postaram się jeżdzić.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:12   #1543
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Jaka cisza tutaj, wiem wiem, mnie samej chyba nie było tutaj ze 2 miesiące, ale tyle się działo, niedobrego ze szkoda gadać.
facet mnie zostawił, babcie mam chora na raka za granica, dziadek w szpitalu wylądował. Ach normalnie wakacje cud. Nie polecam nikomu!!
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:11   #1544
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Karo69 bardzo ci współczuję, ale uwierz, że będzie lepiej Mnie też facet zostawił i też mi babcia umarła na raka (jakiś czas temu), ale czas leczy rany Wiem, że w takim momencie to niewiele jest w stanie człowieka pocieszyć, ale wierzę w ciebie.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:15   #1545
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Karo69 bardzo ci współczuję, ale uwierz, że będzie lepiej Mnie też facet zostawił i też mi babcia umarła na raka (jakiś czas temu), ale czas leczy rany Wiem, że w takim momencie to niewiele jest w stanie człowieka pocieszyć, ale wierzę w ciebie.
Dziękuję dziękuje za miłe słowa. Teraz żyję chwilą i staram sie uśmiechać ile się da i nie przejmować pierdołami.
Jak dobrze pójdzie to babcia przyjedzie na początku grudnia a potem dziadek i tutaj trochę pomieszkają, będziemy mieli ich blisko i coś więcej będzie można pomóc.

Może uda się wątek ożywić!!!
Ja tu się tak dobrze czułam z WAMI!!
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:46   #1546
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Karo przykro mi z czasem wszystko sie poprawi ,

u mnie dieta stoi w miejscu , kurde no ! nie mogę się zmotywowac.
coś ostatnio brakuje mi energi ;/ . po szkole jestem zmęczona i najchętniej poszłabym spac ;] . może macie dziewczyny jakieś pomysły , co powinnam jeśc ,żeby miec więcej sił do cwiczeń itp ?
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:44   #1547
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Oj mi tez brak energii doskwiera, to chyba taka pora, mało słoneczka i w ogóle A z dietą było kiepsko, ale juz sie jakoś pozbierałam i walczę dalej Chociaż jest ciężko.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:16   #1548
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Ja walczę cały czas, ale z ćwiczeniami to już gorzej. I jeszcze to zimno za oknem, zgroza. Może sobie jakiś film puszcze i przysiady przynajmniej porobię albo brzuszki.
Bo jak waga stanęła tak nie chce ruszyć magiczne 68 i chyba tak już miesiąc jest i nic.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:42   #1549
kolorowesloncee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 414
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cześć dziewczyny.
Ja od dzisiaj zaczęłam i jakoś się trzymam. Tylko muszę dołożyć ćwiczenia, na które nie mam w ogóle ochoty. Wszyscy w mnie kuszą ale nie poddam się. Nie myślę tyle o jedzeniu - nauka.
To co zaczynamy znów razem?
__________________

było: 67kg
jest: 61kg
cel: 55kg


kolorowesloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 21:10   #1550
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

taaaaaaaaak^^
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:59   #1551
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Zaczynamy zaczynamy. to ja idę brzuszki robić.
Pokupiwałam sobie z bio active kawy i herbaty wspomagające odchudzanie i może mnie to pobudzi i zmotywuje do ćwiczeń.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:41   #1552
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Witam Was dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.. Złapałam lenia i przestałam ćwiczyć, ale nie podjadam i oponka z brzuszka uciekła przynajmniej tyle ;D A teraz planuję z kożelanką wybrać się na siłownie, bo miałyśmy zapisać się na belly dance, ale nie wypaliło a ruszać się trzeba ;D
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:14   #1553
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Ja już odpuściłam, niech sobie zostanie ta waga,co jest
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:26   #1554
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Serendipity i dobrze najważniejsze, żeby Tobie ta waga pasowała i żebyś dobrze się z nią czuła
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:58   #1555
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Sangitaa Pokaż wiadomość
Serendipity i dobrze najważniejsze, żeby Tobie ta waga pasowała i żebyś dobrze się z nią czuła
Ważę 60 kg przy 167, prawidłowa waga, a chudnięcie planowałam tylko jako "poprawkę kosmetyczną" , ale chyba nie nadaję się do tego
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:12   #1556
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

ojj zazdroszczę wagi :P ja ćwiczyłam póki nie zaczęła się praca i studia :P ale cieszy mnie to, że przynajmniej nie podjadam tak jak kiedyś
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:17   #1557
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

to spróbujmy jeszcze raz razem
ja oficjalnie zaczynam od jutra ;D bo dzisiaj z dziewczynami po próbnej poszłyśmy na ciacho
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:26   #1558
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Reg przypomniało mi się jak ja zaczynałam 'zacznę jutro bo dziś kawa i ciacho' No ale coś mi sie tam udało, nie mam już oponki i boczków ;D Ale tyłek jaki był taki jest Planuję zapisać się na siłownie, albo znów zacząć walczyć w domu Trzymam kciuki za wszystkie wytrwałe
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:45   #1559
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Sangitaa Pokaż wiadomość
Reg przypomniało mi się jak ja zaczynałam 'zacznę jutro bo dziś kawa i ciacho' No ale coś mi sie tam udało, nie mam już oponki i boczków ;D Ale tyłek jaki był taki jest Planuję zapisać się na siłownie, albo znów zacząć walczyć w domu Trzymam kciuki za wszystkie wytrwałe
dokładnie a jutro tak samo bedę powtarzac
nie no. od jutra powrót do zdrowych nawyków
a ja muszę znowu zacząc biegac, bo przez ta cholerną pogodę to nawet nie chce mi się wychodzic z domu ....na dodatek dostałam dzisiaj @
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:02   #1560
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Od jutra będę już tylko szczuplejsza :) Zapraszam :)

ojj też myślałam o bieganiu, ale teraz siedzę zasmarkana w domu z chorymi zatokami, więc narazie nici z tego..
ja dzisiaj przegiełam, zjadłam prawie całą pakę jeżyków chyba zrobię 100 karnych brzuszków, to mi się odechce następnym razem
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.