Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Na którego kandydata na prezydenta głosujesz?
Andrzej Duda 16 9,09%
Rafał Trzaskowski 57 32,39%
Szymon Hołownia 40 22,73%
Robert Biedroń 36 20,45%
Władysław Kosiniak - Kamysz 9 5,11%
Krzysztof Bosak 15 8,52%
Stanisław Żółtek 1 0,57%
Marek Jakubiak 0 0%
Mirosław Piotrowski 0 0%
Paweł Tanajno 2 1,14%
Głosujący: 176. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 18:27   #1471
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia kobiet jakie bliżej poznałem wiem że różnie bywa. Więc nie generalizuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogadaj sobie, Edan z kobietami, które w dzieciństwie były molestowane. Może zmienisz zdanie?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:29   #1472
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pogadaj sobie, Edan z kobietami, które w dzieciństwie były molestowane. Może zmienisz zdanie?
Wątpię, by edan nawiązał jakąkolwiek normalna relacje z kobietą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja tam jego adwokatem nie jestem Mówił coś o językach obcych więc może dlatego. Jak się ( podstawieni ? ) ludzie Trzaskowskiego pytają po francusku czy angielsku ( też nie z perfekcyjnym akcentem ) to nikt nie ma pretensji i nie rzuca im on tekstów o akcencie - bo zadają pytania wygodne dla niego.




No popatrz, a Trzaskowski czepiał się właśnie o brak amerykańskiego akcentu - czyli bez sensu, skoro on nie istnieje?
Mam wrażenie że już sama nie wiesz co chcesz udowodnić.
Amerykański akcent istnieje, niezależnie czy jest z Teksasu czy NYC, dialekt może być różny ale akcent jest amerykański więc tutaj Trzaskowski nie walnął gafy. Co nie zmienia faktu, że czepianie się czyjegoś akcentu jest poniżej poziomu i wszyscy wiemy, że było tylko po to żeby nie odpowiedzieć na niewygodne pytanie, jak wyczuł że nie jest za nim.



Czemu kłamiesz? Nikt nie wnioskował o to żeby z nim mieszkała, jest dorosła i sama podejmuje decyzje. Nie będę się już więcej w sprawie tej dziewczyny wypowiadać i Tobie też radzę dać jej spokój.




Czy ja pisałam że nie ułaskawił ? Do zupełnie czegoś innego się odnosiłam. Serio otwórz oczy bo nienawiść do PiS Cię zaślepiła fanatyzmem, czytasz rzeczy których nie ma i to nie pierwszy raz.
Podstawieni ludzie.
Fanatyzm.

Typowe frazesy ludzi z PiSu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:35   #1473
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87977418]Został skazany za gwałt. Prawomocnie skazany za przestępstwo z art. 197 paragraf 3 pkt 2 i 3 kodeksu karnego tj. Gwałt kazirodczy na osobie poniżej 15 roku życia.


Klapy na oczach to masz ty.
Ja nie oglądam telewizji od lat.
Czytam. Sprawdzam i sama wyciągam wnioski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Na tym wątku to tylko ty wykazujesz sie fanatyzmem.

Ślepo zapatrzona w swojego boga Dudę.

Widze, ze u ciebie zero samodzielnego myślenia.


Duda sam sie tłumaczy, ze ułaskawił na prośbę rodziny No i gwałtu nie było. To co, ze ja molestował, skazany został z paragrafu za gwałt.


Mam nadzieje, ze nie masz dzieci bo bieda im będzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Art. 197. Zgwałcenie lub wymuszenie czynności seksualnej
Dokładnie został skazany za molestowanie i przemoc.
Nie umniejsza to czynu, po prostu Duda nie skłamał że gwałtu nie było, a czym jest gwałt określa jasno prawo karne a nie on sam.
Widać że z kulturą rozmawiać nie potrafisz - jakbym chciala zejść do Twojego poziomu to bym Ci pocisnęła o Twoich dzieciach, które masz, ale nie chcę Ci robić przykrości bo Cię szanuję mimo że mamy inne zdanie i nie będę obrażać Cię jako matki.



Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wskażesz mi w którym miejscu zaatakowałam dziewczynę (ofiarę), że każesz mi dać jej spokój? Czy ktokolwiek tu czepia się tej dziewczyny? Wskażesz jeden fragment?

Poza tym któryś już raz zarzucasz kolejnej osobie, że nie czyta Twoich postów ze zrozumieniem. Może więc w tej sytuacji wypadałoby się jednak zastanowić nad sposobem, w jaki samemu się wyraża swoje myśli?

Wiesz co? Mam w swoim otoczeniu osoby, które na PiS zagłosują i jesteśmy w stanie normalnie z sobą rozmawiać. Ale to są rozsądni ludzie, nie wyznawcy i taka jest różnica pomiędzy tym, co oni mówią, a tym, co Ty wypisujesz.
To skoro ktoś czyta ze zrozumieniem to mi wskaż gdzie napisałam, ze np. Duda nie ułaskawił pedofila. Nic nie poradzę że na tym wątku parę osób nie czyta ze zrozumieniem. W swoim otoczeniu może nie zapędzasz się w takie dyskusje bo rozmowa w 4 oczy to inaczej niż dyskusja na forum.
A dziewczynie należy dać spokój bo samym pisaniu o tej sprawie i powtarzaniu bzdur po mediach robi się jej krzywdę. To Ty zaczęłaś a teraz się pytasz w którym momencie. Z mojej strony EOT na tę kwestię.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:36   #1474
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:37   #1475
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Tak mała ma już prawie 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:43   #1476
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Art. 197. Zgwałcenie lub wymuszenie czynności seksualnej
Dokładnie został skazany za molestowanie i przemoc.
Nie umniejsza to czynu, po prostu Duda nie skłamał że gwałtu nie było, a czym jest gwałt określa jasno prawo karne a nie on sam.
Widać że z kulturą rozmawiać nie potrafisz - jakbym chciala zejść do Twojego poziomu to bym Ci pocisnęła o Twoich dzieciach, które masz, ale nie chcę Ci robić przykrości bo Cię szanuję mimo że mamy inne zdanie i nie będę obrażać Cię jako matki.





To skoro ktoś czyta ze zrozumieniem to mi wskaż gdzie napisałam, ze np. Duda nie ułaskawił pedofila. Nic nie poradzę że na tym wątku parę osób nie czyta ze zrozumieniem. W swoim otoczeniu może nie zapędzasz się w takie dyskusje bo rozmowa w 4 oczy to inaczej niż dyskusja na forum.
A dziewczynie należy dać spokój bo samym pisaniu o tej sprawie i powtarzaniu bzdur po mediach robi się jej krzywdę. To Ty zaczęłaś a teraz się pytasz w którym momencie. Z mojej strony EOT na tę kwestię.

Ale art 197 3 mówią juz jasno o gwałcie. I to jest czyn za który poszedł siedzieć.

Nadal wypieraj, ze gwałtu nie było.

Gwałt to nie tylko włożenie penisa do pochwy.

Co byś mogła niby napisac o moich dzieciach w życiu bym ich nie naraziła aby żyły z oprawca pod dachem.
W życiu bym nie prosiła o ułaskawienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czyli portki potrzebne aby spłacić długi.
Nigdy mnie takie argumenty nie przekonają jesli chodzi o dobro dziecka.

Dla mnie matka która pozwala aby oprawca miał kontakt z ofiara nie jest matka.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 18:52   #1477
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bywa, gdy matka jest ofiarą przemocy domowej. Co nie zmienia faktu, że prawo uznaje ją wtedy za współwinną. Czy to sprawiedliwe? Nie wiem. Ale trudno to już rozpatrywać w kategoriach jakichkolwiek norm moralnych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 18:53   #1478
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:00   #1479
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Mija osobiście znam kobietę gdzie wpuściła do domu ponownie pedofila pod dach. Nawet zostawiała mu dzieci pod opiekę bo przecież to dziadek.

I kolejny raz go zamknęli.
To dla mnie nie jest normalne kobiety.

Są sytuacje w których faktycznie rodzic nie wie, nie widzi. Nie domyśla sie. Albo sama jest tez ofiara. Ale jesli ktos ma wyrok, a zostaje ponownie dopuszczony do ofiar to uwazam, ze taka osoba nie powinna sie opiekować tymi dziećmi.


Strasznie mi żal tych dzieci. Bo czasami one nie maja nic do gadania.
Przestępca wychodzi a mamusia przyjmuje pod dach.
I ofiara musi sie dostosować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Tak.
Wolałabym zostać prostytutka niz pozwolić oprawcy wrócić do domu gdzie mieszkają ofiary.


Ja jestem taka jedna z wielu ofiar. I nie wyobrazam sobie postąpić inaczej.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-07-04 o 19:03
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:10   #1480
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Mon Cherry,
w swojej praktyce kilka razy spotkałam sie z przypadkiem, gdy matka wpuszcza pedofila pod swój dach. Dla nikogo to się dobrze nie skonczyło.

Jednak Trzepotka ma nieco słuszności. Czasem matka jest tak zmanipulowana lub zastraszona, że się zgadza na powrót potwora. Musisz zrozumieć, że to co my uważamy za normę nie jest normą dla tych kobiet. Cała ich osobowość (nazwijmy to umownie) jest totalnie wypaczona, postrzeganie świata ostro zaburzone. I tu powinno wkroczyc państwo (prawo) i za wszelką cenę odseparować dziecko od pedofila. Nie podpisywać ułaskawienia i niwelować zakaz kontaktów. Raczej zastanowić się i wnikliwie przyjrzeć, czym taka prośba ofiary nagle jest spowodowana, że zgadza się na kontakty z kimś, kto kiedyś skrzywdził ofiarę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:17   #1481
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mon Cherry,
w swojej praktyce kilka razy spotkałam sie z przypadkiem, gdy matka wpuszcza pedofila pod swój dach. Dla nikogo to się dobrze nie skonczyło.

Jednak Trzepotka ma nieco słuszności. Czasem matka jest tak zmanipulowana lub zastraszona, że się zgadza na powrót potwora. Musisz zrozumieć, że to co my uważamy za normę nie jest normą dla tych kobiet. Cała ich osobowość (nazwijmy to umownie) jest totalnie wypaczona, postrzeganie świata ostro zaburzone. I tu powinno wkroczyc państwo (prawo) i za wszelką cenę odseparować dziecko od pedofila. Nie podpisywać ułaskawienia i niwelować zakaz kontaktów. Raczej zastanowić się i wnikliwie przyjrzeć, czym taka prośba ofiary nagle jest spowodowana, że zgadza się na kontakty z kimś, kto kiedyś skrzywdził ofiarę.
To mnie zawsze przeraża. Ile lat terapii i starań muszą przejść takie osoby, żeby zacząć czuć i żyć normalnie.

A przecież to zwykle nie są ludzie bogaci, których stać na prywatnego terapeutę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 19:18   #1482
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mon Cherry,
w swojej praktyce kilka razy spotkałam sie z przypadkiem, gdy matka wpuszcza pedofila pod swój dach. Dla nikogo to się dobrze nie skonczyło.

Jednak Trzepotka ma nieco słuszności. Czasem matka jest tak zmanipulowana lub zastraszona, że się zgadza na powrót potwora. Musisz zrozumieć, że to co my uważamy za normę nie jest normą dla tych kobiet. Cała ich osobowość (nazwijmy to umownie) jest totalnie wypaczona, postrzeganie świata ostro zaburzone. I tu powinno wkroczyc państwo (prawo) i za wszelką cenę odseparować dziecko od pedofila. Nie podpisywać ułaskawienia i niwelować zakaz kontaktów. Raczej zastanowić się i wnikliwie przyjrzeć, czym taka prośba ofiary nagle jest spowodowana, że zgadza się na kontakty z kimś, kto kiedyś skrzywdził ofiarę.

I tu sie zgodzę.

Ale wtedy oznacza, ze te kobiety powinny sie leczyć i powinien wkroczyć psycholog/terapeuta, a nie ułaskawienie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:23   #1483
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[QUOTE=khloe;87976804]Chyba nie czytasz, ze zrozumieniem, bo ci liczby przesłoniły jasność umysłu.

Sama wizazanka napisała, że jednorazowy koszt rehabilitacji to za godzinę 100-170 zł. A jak ktoś musi raz w tygodniu się rehabilitować? To ta kasa rozejdzie się nie wiadomo kiedy. Już pomijając do tego zakup leków/ jakichś pieluch jak ktoś jest w dużym stopniu niepełnosprawny.

Weź sobie pomysl w tym roku jak służba zdrowia z powodu koronawirusa "pokpiła" sobie z niepełnosprawnych zamykając gabinety rehabilitacji.

Może NFZ coś tam refunduje. Ale nie wszystko i nie tyle ile niepełnosprawny potrzebuje.

To teraz zadam ci pytanie? Dlaczego sporą część Polaków chodzi prywatnie do lekarza skoro teoretycznie NFZ sponsoruje nam opiekę?

Odnośnie wyróżnionego:
Mało któremu niepełnosprawnemu wystarczy raz w tygodniu, czasami potrzebna jest codzienna terapia.
Wiele osób potrzebujących terapii korzysta z gabinetów prywatnych, gdyż rehabilitacja na NFZ, cóż powiem delikatnie jak się już na nią jakimś cudem dostaniesz, to przyjmuje cię często osoba bez kursów doświadczenia.
Czytałam na jakimś forum, że pacjentce zdarzyła się "terapeutka", która nie umiała ją przesadzić z wózka na stół do terapii... Gdy zrobił to mąż tej pacjentki, dziewczyna stwierdziła, że i tak nie wie zbytnio co z nią robić.
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:49   #1484
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Gratulacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:46   #1485
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Myślicie, że jest szansa, że wygra Trzaskowski?
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 21:02   #1486
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Myślicie, że jest szansa, że wygra Trzaskowski?
Bardzo bym chciala, ale watpie. Wydaje mi sie, ze przez oswiadczenie o braku zagrozenia zachorowania na koronawirusa do urn pojdzie wiecej osob 60+, ktore w wiekszosci zaglosuja na Dude.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 21:19   #1487
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Trzepotko,

ja wiem jedno. Moja matka prędzej wydrapałaby oczy temu, który skrzywdził jej dziecko (nawet dorosłe) i poszła siedziec, niż dobrowolnie wystąpiła o to, by ten człowiek mieszkał z nami pod jednym dachem.



Przebaczenie to jedna sprawa, ale zezwolenie na to, by traumy dzieciństwa przesladowały własne dziecko (nawet dorosłe już) to zupełnie inna sprawa. I żaden normalny rodzic nie zezwoli na kontakty dziecka z tym, który je krzywdził. Założysz się ze mną, że dorosłe już ofiary molestowania trzymaja się jak najdalej od tego, który w dzieciństwie wyrządził im krzywdę a nie dobrowolnie występują o kontakty z taką osobą?
Nikt nie powiedział, że matka także nie jest zaburzona. Niestety, w idealnym świecie tak na pewno by było, jednak w rzeczywistości ludzie są na tyle różni, z różnymi patologiami, że ciężko osadzać zero jedynkowo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mon Cherry,

w swojej praktyce kilka razy spotkałam sie z przypadkiem, gdy matka wpuszcza pedofila pod swój dach. Dla nikogo to się dobrze nie skonczyło.



Jednak Trzepotka ma nieco słuszności. Czasem matka jest tak zmanipulowana lub zastraszona, że się zgadza na powrót potwora. Musisz zrozumieć, że to co my uważamy za normę nie jest normą dla tych kobiet. Cała ich osobowość (nazwijmy to umownie) jest totalnie wypaczona, postrzeganie świata ostro zaburzone. I tu powinno wkroczyc państwo (prawo) i za wszelką cenę odseparować dziecko od pedofila. Nie podpisywać ułaskawienia i niwelować zakaz kontaktów. Raczej zastanowić się i wnikliwie przyjrzeć, czym taka prośba ofiary nagle jest spowodowana, że zgadza się na kontakty z kimś, kto kiedyś skrzywdził ofiarę.
Niestety. I tak, dlatego opinię powinien także wydawać zespół psychologów i psychiatrów a nie prokurator a tvp i duda nie przytoczyło, o ile wiem, żadnej wypowiedzi specjalisty w tej dziedzinie, ciekawe dlaczego, hmm...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 21:20   #1488
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

A ja uwazam, ze nie powinno sie patologii popierać. A nawet niektóre przypadki powinno sie krytykowac.

Tutaj jest przypadek, gdzie koleś złamał prawo a w zamian dostał nagrodę i niektórzy to popierają... a skad pewność, ze te kobiety nie zostały zmuszone?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 21:49   #1489
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Nikt nie powiedział, że matka także nie jest zaburzona. Niestety, w idealnym świecie tak na pewno by było, jednak w rzeczywistości ludzie są na tyle różni, z różnymi patologiami, że ciężko osadzać zero jedynkowo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Niestety. I tak, dlatego opinię powinien także wydawać zespół psychologów i psychiatrów a nie prokurator a tvp i duda nie przytoczyło, o ile wiem, żadnej wypowiedzi specjalisty w tej dziedzinie, ciekawe dlaczego, hmm...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Hmm...może dlatego, że hmm... sprawa przeszła przez sądy dwóch instancji, a one mają swoich biegłych hmm...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 22:10   #1490
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Gdzieś w tym tłumie jest Aleksandra i Bumblebee Można się popłakać ze śmiechu.



https://youtu.be/e_aSQscgSK0

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Art. 197. Zgwałcenie lub wymuszenie czynności seksualnej
Dokładnie został skazany za molestowanie i przemoc.
Nie umniejsza to czynu, po prostu Duda nie skłamał że gwałtu nie było, a czym jest gwałt określa jasno prawo karne a nie on sam.
Widać że z kulturą rozmawiać nie potrafisz - jakbym chciala zejść do Twojego poziomu to bym Ci pocisnęła o Twoich dzieciach, które masz, ale nie chcę Ci robić przykrości bo Cię szanuję mimo że mamy inne zdanie i nie będę obrażać Cię jako matki.





To skoro ktoś czyta ze zrozumieniem to mi wskaż gdzie napisałam, ze np. Duda nie ułaskawił pedofila. Nic nie poradzę że na tym wątku parę osób nie czyta ze zrozumieniem. W swoim otoczeniu może nie zapędzasz się w takie dyskusje bo rozmowa w 4 oczy to inaczej niż dyskusja na forum.
A dziewczynie należy dać spokój bo samym pisaniu o tej sprawie i powtarzaniu bzdur po mediach robi się jej krzywdę. To Ty zaczęłaś a teraz się pytasz w którym momencie. Z mojej strony EOT na tę kwestię.

To wyjaśnij czemu PIS sprowadza imigrantów z kraju legalnej pedofilii Bangladeszu, Indii i Pakistanu?
Umowa imigracyjna PIS z Bangladeszem. Podpisuje minister Elżbieta Rafalska.
PIS sprowadza masowo i nie weryfikuje kto wjeżdża.


https://m.bdnews24.com/en/detail/bangladesh/1324036


Czemu to robią?






Organizacje kobiece uznają Bangladesz za jeden z najbardziej niebezpiecznych krajów dla dziewczynek i kobiet na świecie.


Cytat z Gazety Wyborczej o Bangladeszu:
Bangladesz. Studentka, która oskarżyła dyrektora o molestowanie, została spalona żywcem.
https://wyborcza.pl/7,75399,25344262...estowanie.html






Lubartów:24-latek z Bangladeszu składał propozycje seksualne dziecku
https://www.dziennikwschodni.pl/luba...000213712.html





A co do seksualizacji dzieci, o której tak gada Kaczyński, to TVP Kaczyńskiego puszcza to na TVP2 w niedzielę rano małym dzieciom







https://www.youtube.com/watch?v=SqHfMY1160M


PIS to partia, która blokuje prace komisji ds. pedofilii, to partia Piotrowicza obrońcy pedofila i to partia, która sprowadza mężczyzn z krajów legalnej pedofilii.


To co zrobił Duda jest zwykłą kontynuacją działań jego prezesa i jego partii.



PIS = #PedofileiSpółka

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-07-04 o 22:24
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 22:12   #1491
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ales Ty dowcipny Przynajmniej widac jakim sie cieszy szacunkiem narodu, Trzaskowskiemu czy Komorowskiemu by tak nie zaspiewali
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 22:36   #1492
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Myślicie, że jest szansa, że wygra Trzaskowski?

Jakaś szansa zawsze jest, ale IMO mała.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 22:42   #1493
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Aleksandra XXX zobacz co Kaczyński puszcza w TVP2 w niedzielę rano małym polskim dzieciom:





To są symbole z bazy FBI i są to symbole używane przez bogatych pedofilów do komunikacji i weryfikacji. Robią sobie biżuterię z tymi symbolami.





A tu TVP2 Kaczyńskiego i ten symbol pedofilów w programie z roznegliżowanymi paniami, który jest puszczany dzieciom w niedzielę rano.







PIS = Pedofile i Spółka

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-07-04 o 22:44
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 23:20   #1494
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Ta pieśn
Najlepsze to były komentarze pod tym filmem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 23:45   #1495
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87978064]Ta pieśn
Najlepsze to były komentarze pod tym filmem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


Nie ma to jak wiec i atmosfera wiecowa.




To brzmi jak Alleluja
https://youtu.be/e_aSQscgSK0

Tekst piosenki:

Gdy nadejdą lepsze dni,
Będziemy wdzięczni bardzo ci,
W pamięci naszej zawsze pozostanie ANDRZEJ DUDA,
ANDRZEJ DUDA,
ANDRZEJ DUDA,
ANDRZEJ DUUUUUUDA.



Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-07-04 o 23:54
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 04:41   #1496
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Bibi już daj spokój z tym Bangladeszem i innymi. Pisałeś to już 5 razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 05:40   #1497
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciala, ale watpie. Wydaje mi sie, ze przez oswiadczenie o braku zagrozenia zachorowania na koronawirusa do urn pojdzie wiecej osob 60+, ktore w wiekszosci zaglosuja na Dude.
To jednak świadczy o tym, że cos jest na rzeczy. Ktokolwiek wygra te wybory będzie to minimalna przewaga.
W każdym razie cyfry są bezlitosne i pokazały, jak wielu obywateli jest niezadowolonych z prezydentury Andrzeja Dudy i rządów PiS. Ale nie przypuszczam, że Duda, Kaczyński et consortes wyciągną z tego jakieś wnioski.

Daleka jestem od zachwycania się PO i Trzaskowskim, ale będę na niego głosować, bo potrzebny jest prezydent, który to szaleństwo powstrzyma. A przynajmniej nie będzie bezmyślnie podpisywał wszystkiego, co sejm nocą uchwali. Taki, który potrafi tupnąć nogą i nie będzie jeździć do Torunia na kolanach i na Nowogrodzką po instrukcje do opętanego nienawiścią i żądzą władzy starca.

A smutne jest to, że w Polsce ciągle tylko albo PO albo PiS. Tak naprawdę to ciągle (od lat) wbieramy mniejsze zło.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 06:03   #1498
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Aleksandra XXX zobacz co Kaczyński puszcza w TVP2 w niedzielę rano małym polskim dzieciom:





To są symbole z bazy FBI i są to symbole używane przez bogatych pedofilów do komunikacji i weryfikacji. Robią sobie biżuterię z tymi symbolami.





A tu TVP2 Kaczyńskiego i ten symbol pedofilów w programie z roznegliżowanymi paniami, który jest puszczany dzieciom w niedzielę rano.







PIS = Pedofile i Spółka
Zapomniałeś jeszcze o iluminatach, masonach, Zakonie Feniksa i uchodźcach z Bangladeszu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Gdzieś w tym tłumie jest Aleksandra i Bumblebee
Nie jestem z Wrocławia, poza tym i tak bym nie poszedł bo boję się uchodźców z Bangladeszu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 10:14   #1499
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
To jednak świadczy o tym, że cos jest na rzeczy. Ktokolwiek wygra te wybory będzie to minimalna przewaga.
W każdym razie cyfry są bezlitosne i pokazały, jak wielu obywateli jest niezadowolonych z prezydentury Andrzeja Dudy i rządów PiS. Ale nie przypuszczam, że Duda, Kaczyński et consortes wyciągną z tego jakieś wnioski.

Daleka jestem od zachwycania się PO i Trzaskowskim, ale będę na niego głosować, bo potrzebny jest prezydent, który to szaleństwo powstrzyma. A przynajmniej nie będzie bezmyślnie podpisywał wszystkiego, co sejm nocą uchwali. Taki, który potrafi tupnąć nogą i nie będzie jeździć do Torunia na kolanach i na Nowogrodzką po instrukcje do opętanego nienawiścią i żądzą władzy starca.

A smutne jest to, że w Polsce ciągle tylko albo PO albo PiS. Tak naprawdę to ciągle (od lat) wbieramy mniejsze zło.
Tak, "cyfry są tak bezlitosne" i tak bardzo Polacy są niezadowoleni z rządów PiS, ze w zeszłorocznych wyborach mieli miażdżącą przewagę 45 % czyli większą dużo niż poprzednio a PO wiele mniejszą, a Duda teraz jako pierwszy prezydent miał w pierwszej turze ponad 40 % głosów ( nie licząc Kwaśniewskiego, który wygrał w pierwszej turze ).
Trzaskowski z kolei najniższy wynik w historii kandydata Platformy w wyborach prezydenckich. Może oni jakieś wnioski powinni wyciągnąć?
Jak Trzaskowski przegra to skończy się właśnie PO-PiS, będzie czas na nową opozycję. PiS i tak się utrzyma bo ma duże poparcie, ale PO jest na skraju, co przyznał sam Budka.
Jak wygra Trzaskowski to z kolei będziesz miała nie tylko 500 plus, ale też LGBT plus, taką kartę podpisał w Warszawie Trzaskowski. Zakłada choćby "tworzenie dobrego klimatu dla lgbt" w pracy i karta sugeruje że właściciele firm mogą być z tego rozliczani regulacjami prawnymi. Ja dziękuję za taką wolność.

Edytowane przez xxxAleksandraxxx
Czas edycji: 2020-07-05 o 10:19
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 10:41   #1500
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Jak wygra Trzaskowski to z kolei będziesz miała nie tylko 500 plus, ale też LGBT plus, taką kartę podpisał w Warszawie Trzaskowski. Zakłada choćby "tworzenie dobrego klimatu dla lgbt" w pracy i karta sugeruje że właściciele firm mogą być z tego rozliczani regulacjami prawnymi. Ja dziękuję za taką wolność.
Dlaczego jestes temu przeciwna? Nie uwazasz, ze warto podjac dzialania, by wszyscy byli sobie rowni?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 13:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.