Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-14, 15:14   #3271
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc dziewczyny jestem juz po operacji. Dzis mija 3 doba a w sumie od wczoraj nie musze brac przeciwbolowych co mnie bardzo dziwi, bo nastawilam sie na duzy bol. Po waszych radach i moich konsultacjach z doktorem mam pod miesien 260 implanty okragle. To ze bede miala pod miesien dowiedzialam sie przed sama operacja tzn moj doktor powiedzial ze zadecyduje w trakcie, ale ze bierze ta mozliwosc pod uwage, ze duzo myslal itd (bo ja pare razy bylam na konsultacjach i trulam o tym). Nie powiem oblecial mnie strach, bo nastawialam sie na ta metode pod gruczol czyli mniej bolesna. Ale jest juz po i dzis bylam na pierwszej kontroli i zdjeciu drenow. Moja operacja to byl lifting plus implanty i trwala prawie 4 godziny. Ale jestem juz w domu i mam nowe cycki yuuupi!!! Aha i ciecie mialam tylko w okolicy brodawki (przez to ze ten lifting) i wiecej ciec nie bylo czyli blizn nie bedzie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Mija 4 doba - poprawiam
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:23   #3272
MamaAgnes
Raczkowanie
 
Avatar MamaAgnes
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny jestem juz po operacji. Dzis mija 3 doba a w sumie od wczoraj nie musze brac przeciwbolowych co mnie bardzo dziwi, bo nastawilam sie na duzy bol. Po waszych radach i moich konsultacjach z doktorem mam pod miesien 260 implanty okragle. To ze bede miala pod miesien dowiedzialam sie przed sama operacja tzn moj doktor powiedzial ze zadecyduje w trakcie, ale ze bierze ta mozliwosc pod uwage, ze duzo myslal itd (bo ja pare razy bylam na konsultacjach i trulam o tym). Nie powiem oblecial mnie strach, bo nastawialam sie na ta metode pod gruczol czyli mniej bolesna. Ale jest juz po i dzis bylam na pierwszej kontroli i zdjeciu drenow. Moja operacja to byl lifting plus implanty i trwala prawie 4 godziny. Ale jestem juz w domu i mam nowe cycki yuuupi!!! Aha i ciecie mialam tylko w okolicy brodawki (przez to ze ten lifting) i wiecej ciec nie bylo czyli blizn nie bedzie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Mija 4 doba - poprawiam

Hej! U kogo robiłaś?
MamaAgnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:31   #3273
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MamaAgnes Pokaż wiadomość
Hej! U kogo robiłaś?
W Niemczech w Kolonii
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 16:19   #3274
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
W Niemczech w Kolonii
Widzę że swoja jesteś? ;-)

Mieszkam 12km od Koloni

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:48   #3275
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Nadzieja87;87251705]Widzę że swoja jesteś? ;-)

Mieszkam 12km od Koloni

O super!!! A gdzie robilas piersi? Moze u tego samego doktora co ja i mam jeszcze pytanie czy po zdjeciu drenazy jest to normalne ze piersi sa nabrzmiale? Wydaje mi sie ze sa twardsze. Jutro mam konsultacje wiec zapytam, ale moze juz dzis sie czegos dowiem.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 11:04   #3276
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
... i mam jeszcze pytanie czy po zdjeciu drenazy jest to normalne ze piersi sa nabrzmiale? Wydaje mi sie ze sa twardsze. Jutro mam konsultacje wiec zapytam, ale moze juz dzis sie czegos dowiem.
Mi dreny wyjmowali następny dzień po operacji, a piersi nabrzmiały już w nocy. A że puchną to normalne, mamy tam wielką ranę, a że pierś twarda, też normalne bo poza opuchlizną wszystko jest naciągnięte przez implant.
Ja jestem troche ponad miesiąc po operacji i cześć gruczołowa piersi jest już fajna miękka, no chyba że napnę mięśnie, wtedy cyc nadal jest twardy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 11:20   #3277
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Mi dreny wyjmowali następny dzień po operacji, a piersi nabrzmiały już w nocy. A że puchną to normalne, mamy tam wielką ranę, a że pierś twarda, też normalne bo poza opuchlizną wszystko jest naciągnięte przez implant.
Ja jestem troche ponad miesiąc po operacji i cześć gruczołowa piersi jest już fajna miękka, no chyba że napnę mięśnie, wtedy cyc nadal jest twardy.
dzieki
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 15:13   #3278
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny jestem juz po operacji. Dzis mija 3 doba a w sumie od wczoraj nie musze brac przeciwbolowych co mnie bardzo dziwi, bo nastawilam sie na duzy bol. Po waszych radach i moich konsultacjach z doktorem mam pod miesien 260 implanty okragle. To ze bede miala pod miesien dowiedzialam sie przed sama operacja tzn moj doktor powiedzial ze zadecyduje w trakcie, ale ze bierze ta mozliwosc pod uwage, ze duzo myslal itd (bo ja pare razy bylam na konsultacjach i trulam o tym). Nie powiem oblecial mnie strach, bo nastawialam sie na ta metode pod gruczol czyli mniej bolesna. Ale jest juz po i dzis bylam na pierwszej kontroli i zdjeciu drenow. Moja operacja to byl lifting plus implanty i trwala prawie 4 godziny. Ale jestem juz w domu i mam nowe cycki yuuupi!!! Aha i ciecie mialam tylko w okolicy brodawki (przez to ze ten lifting) i wiecej ciec nie bylo czyli blizn nie bedzie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Mija 4 doba - poprawiam
GRATULACJE! Cieszę się bardzo, że masz pod mięsień! Jupi też mieszkam koło Kolonii w Mönchengladbach szybkiego powrotu do sprawności
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 19:20   #3279
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

GRATULACJE! Cieszę się bardzo, że masz pod mięsień! Jupi też mieszkam koło Kolonii w Mönchengladbach szybkiego powrotu do sprawności :roza

Kochana ja nie wiem o co chodzi, ale juz dzis latalam 3 godziny po miescie tabletek przeciwbolowych nie biore od 2 doby po operacji. Tylko to ze mam wrazenie jakby mi sie cos zbieralo w nich ale to nie trwa caly czas i puszcza, ostatnio tak mialam jak karmilam hehe. Jutro zapytam doktorka o co chodzi, ale juz tu dziewczyna mi napisalam ze to normalne. Teraz trzymam kciuki za Ciebie. Pisalas ze bedziesz miala dwie operacje moze dam Ci namiary na mojego doktorka skoro mieszkasz blisko? Moim zdaniem nie skroil mnie duzo, bo za lifting w sumie nie zaplacilam a operacja 4 godziny i za jednym razem wszytsko. A no i jest mega przystojny

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Masz tez doktora na miejscu w razie czego. I nie wiem jak u Ciebie po karmieniu, ale ja mialam takie duze rozlane brodawki a przez to ze mialam ciecie wokol brodawki to zrobil mi je takie male )) nawet nie wiedzialam ze tak wyjdzie.Oczywiscie na plus. A jeszcze pytanie one tak jak teraz wygladaja te piersi to juz jest efekt koncowy? Bo troche mi dziwnie mialam takie troche wiszace a teraz takie okragle hehe dziwnie mi

Edytowane przez Mamadwojki86
Czas edycji: 2019-10-16 o 19:21
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 19:55   #3280
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Kochana ja nie wiem o co chodzi, ale juz dzis latalam 3 godziny po miescie tabletek przeciwbolowych nie biore od 2 doby po operacji.
To nie jest dziwne, ja wprawdzie 4 dni brałam, ale potem już nic, bo nie bolało.



Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie one tak jak teraz wygladaja te piersi to juz jest efekt koncowy? Bo troche mi dziwnie mialam takie troche wiszace a teraz takie okragle hehe dziwnie mi
To nie jest efekt końcowy, opuchlizna musi zejść, mięśnie muszą się rozciągnąć i wtedy implant się inaczej ułoży, znaczy u mnie ma niby wejść bardziej pod gruczoł, teraz chyba jest bardziej rozpłaszczony. Gruczoł też chyba ma się inaczej ułożyć. Realnie to pewnie z 3 miesiące trzeba poczekać na w miarę ostateczny efekt. Ale przyzwyczajaj się do sterczuchów, bo zwisów mieć nie będziesz
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 20:13   #3281
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Mamadwojki86;872535 01]
Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Widzę że swoja jesteś? ;-)



Mieszkam 12km od Koloni



O super!!! A gdzie robilas piersi? Moze u tego samego doktora co ja i mam jeszcze pytanie czy po zdjeciu drenazy jest to normalne ze piersi sa nabrzmiale? Wydaje mi sie ze sa twardsze. Jutro mam konsultacje wiec zapytam, ale moze juz dzis sie czegos dowiem.
Akurat ja uprawiałam turystykę medyczną i pojechałam robić cycki do Polski


Drenów nie miałam więc nie pomogę

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 21:19   #3282
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
To nie jest dziwne, ja wprawdzie 4 dni brałam, ale potem już nic, bo nie bolało.




Ale przyzwyczajaj się do sterczuchów, bo zwisów mieć nie będziesz
To sie dzieje naprawde
W koncu

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

[QUOTE=Nadzieja87;87254941][QUOTE=Mamadwojki86;872535 01]

Akurat ja uprawiałam turystykę medyczną i pojechałam robić cycki do Polski


Drenów nie miałam więc nie pomogę

ok
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 18:27   #3283
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jedziesz na zdjęcie bandaża Jak minął Ci ten tydzień? Jak ból? Daj znać jak podoba Ci się efekt wizualny, gdy już będziesz po

No to minęło już 10 dni i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona ...co prawda teraz wydają się ogromne i niezbyt naturalnie wyglądają, ale spokojnie trzeba poczekać aż zejdzie opuchlizna, puszczą mięśnie i będzie jak trzeba Mój mąż stwierdził, że jest nimi zachwycony, więc jest ok Nasz pan doktor nie był zachwycony tym, że właściwie nic mnie nie boli, mówi że woli gdy boli bo pacjentki mniej brykają Jestem zdziwiona, że nawet to spanie na plecach niezbyt mi przeszkadza. Poza tym moczę się codziennie w zaleconej solance, no i za tydzień do pracy
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 22:07   #3284
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny. Jestem po konsultacji u profesora P.Sz, przesympatyczny człowiek, wzbudził we mnie i w moim partnerze niesamowity spokój i wiarę w jego kompetencje.
Doktor wybrał implant Motiva Energomix 410ml o najwyższej projekcji, ale po moich naciskach , bo sam proponował 380ml z uwagi na wąską klatkę - 70cm. Teraz się tak zastanawiam, czy ten implant nie będzie za wąski, bo Doktor wyliczył, ze mam pierś szeroką na 13cm i dlatego max może włożyć 410ml, który ma 11.25cm. Pisałam do doktora, czy może jednak nie włożylibysmy 510ml, bo on ma w podstawie 12cm. Czekam na odpowiedz. Ale teraz się zastanawiam, czy nie wyjdą jakieś wielkie balony, bo mam 175cm, 53kg i 70cm w obwodzie. Jesteście w stanie w przybliżeniu powiedzieć, jakiego rozmiaru miseczki mogę się spodziewać przy wyjściówce zero? Mam teraz straszny mętlik w głowie. Może jednak lepiej byłoby wziąć 400ml Full zamiast 510ml corse, bo oba maja po 12cm podstawy... ratujcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:17   #3285
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
GRATULACJE! Cieszę się bardzo, że masz pod mięsień! Jupi też mieszkam koło Kolonii w Mönchengladbach szybkiego powrotu do sprawności :roza

Kochana ja nie wiem o co chodzi, ale juz dzis latalam 3 godziny po miescie tabletek przeciwbolowych nie biore od 2 doby po operacji. Tylko to ze mam wrazenie jakby mi sie cos zbieralo w nich ale to nie trwa caly czas i puszcza, ostatnio tak mialam jak karmilam hehe. Jutro zapytam doktorka o co chodzi, ale juz tu dziewczyna mi napisalam ze to normalne. Teraz trzymam kciuki za Ciebie. Pisalas ze bedziesz miala dwie operacje moze dam Ci namiary na mojego doktorka skoro mieszkasz blisko? Moim zdaniem nie skroil mnie duzo, bo za lifting w sumie nie zaplacilam a operacja 4 godziny i za jednym razem wszytsko. A no i jest mega przystojny

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Masz tez doktora na miejscu w razie czego. I nie wiem jak u Ciebie po karmieniu, ale ja mialam takie duze rozlane brodawki a przez to ze mialam ciecie wokol brodawki to zrobil mi je takie male )) nawet nie wiedzialam ze tak wyjdzie.Oczywiscie na plus. A jeszcze pytanie one tak jak teraz wygladaja te piersi to juz jest efekt koncowy? Bo troche mi dziwnie mialam takie troche wiszace a teraz takie okragle hehe dziwnie mi
Tak mnie czekają dwie operacje najpierw usunięcie implantów mam pod gruczoł i lifting ,też chce od razu zmniejszyć brodawki bo mam duże, a po kilku miesiącach dopiero mogę wstawić implanty pod mięsień, będę robić w Czechach i za usunięcie implantów i lifting mam zapłacić tylko 2600euro, a w Polsce biorą za samo usunięcie implantów od 8 tyś w wzwyż, boję się bardzo tych blizn, teraz mam tylko cięcie wkoło otoczki,zobaczymy jak będzie ale super, że u Ciebie ból znikomy i mało bolało i w końcu możesz się cieszyć cycuszkami

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jestem po konsultacji u profesora P.Sz, przesympatyczny człowiek, wzbudził we mnie i w moim partnerze niesamowity spokój i wiarę w jego kompetencje.
Doktor wybrał implant Motiva Energomix 410ml o najwyższej projekcji, ale po moich naciskach , bo sam proponował 380ml z uwagi na wąską klatkę - 70cm. Teraz się tak zastanawiam, czy ten implant nie będzie za wąski, bo Doktor wyliczył, ze mam pierś szeroką na 13cm i dlatego max może włożyć 410ml, który ma 11.25cm. Pisałam do doktora, czy może jednak nie włożylibysmy 510ml, bo on ma w podstawie 12cm. Czekam na odpowiedz. Ale teraz się zastanawiam, czy nie wyjdą jakieś wielkie balony, bo mam 175cm, 53kg i 70cm w obwodzie. Jesteście w stanie w przybliżeniu powiedzieć, jakiego rozmiaru miseczki mogę się spodziewać przy wyjściówce zero? Mam teraz straszny mętlik w głowie. Może jednak lepiej byłoby wziąć 400ml Full zamiast 510ml corse, bo oba maja po 12cm podstawy... ratujcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie pomogę, ale wymiary to masz jak modelka trzymam kciuki za Twoje żelki

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
No to minęło już 10 dni i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona ...co prawda teraz wydają się ogromne i niezbyt naturalnie wyglądają, ale spokojnie trzeba poczekać aż zejdzie opuchlizna, puszczą mięśnie i będzie jak trzeba Mój mąż stwierdził, że jest nimi zachwycony, więc jest ok Nasz pan doktor nie był zachwycony tym, że właściwie nic mnie nie boli, mówi że woli gdy boli bo pacjentki mniej brykają Jestem zdziwiona, że nawet to spanie na plecach niezbyt mi przeszkadza. Poza tym moczę się codziennie w zaleconej solance, no i za tydzień do pracy
I wszyscy zadowoleni zwłaszcza mąż teraz to już z górki
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 07:23   #3286
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość



Ja nie pomogę, ale wymiary to masz jak modelka trzymam kciuki za Twoje żelki

Faktycznie jestem szczupła i wysoka, ale uwierz, ze niczego bardziej nie pragnę jak przytyć do 60kg... no ale niestety. Doktor nawet pytał, czy bym nie przytyła do operacji, ale po chwili stwierdził, ze chyba nie mam predyspozycji skoro po dwójce dzieci wyglądam tak jak wyglądam

Doktor mi teraz odpisał, ze 12cm może być za szerokie do mojej klatki i implant będzie się uwypuklał spod pachy. Już sama nie wiem. Boje się autostrady. Ale chyba wczoraj jednak zle zapamiętałam i piers mam 11cm, a nie 13, bo w sumie gdzie na takiej wąskiej klatce 13cm by się zmieściło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:23   #3287
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Silentvoice zaufaj doktorowi. P. Sz wie co robi

A jeśli nie chcesz autostrady to zwróć mu na to uwagę. Myślę że zrobi wszystko żeby jej nie było. Mnie przed operacją pytał czy chce żeby piersi były zbliżone do siebie, bo mówi że może to zrobić podczas operacji. I zrobił ;-) teraz mam przerwę na paluszek

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:28   #3288
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Silentvoice zaufaj doktorowi. P. Sz wie co robi

A jeśli nie chcesz autostrady to zwróć mu na to uwagę. Myślę że zrobi wszystko żeby jej nie było. Mnie przed operacją pytał czy chce żeby piersi były zbliżone do siebie, bo mówi że może to zrobić podczas operacji. I zrobił ;-) teraz mam przerwę na paluszek

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Doktora pierwsze pytanie brzmiało, czy chce zbliżyć piersi do siebie Ustaliliśmy, ze zostajemy przy tym implancie 410ml corse, on ma 5,5cm projekcji. A tak patrząc na biust Nemi, która ma 265ml demi, to się zaczynam zastanawiać, czy u mnie porno piersi nie wyjdą przy takim dużym implancie hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:30   #3289
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Faktycznie jestem szczupła i wysoka, ale uwierz, ze niczego bardziej nie pragnę jak przytyć do 60kg... no ale niestety. Doktor nawet pytał, czy bym nie przytyła do operacji, ale po chwili stwierdził, ze chyba nie mam predyspozycji skoro po dwójce dzieci wyglądam tak jak wyglądam
Ja miałam to samo, wiecznie za chuda. Ważyłam 43 przy wzroście niecałych 160cm (wyglądałam jak kościotrup) i nic nie pomagało. NIC. Ale wkurzyłam się w końcu konkretnie i zaczęłam trenować siłowo + nadwyżka kaloryczna i to zrobiło robotę - udało się przybrać prawie 10 kg, teraz mam około 52 kg i czasami nadal myślę, że wyglądam za chudo, moim marzeniem jest dobić do 57 kg
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 12:38   #3290
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo, wiecznie za chuda. Ważyłam 43 przy wzroście niecałych 160cm (wyglądałam jak kościotrup) i nic nie pomagało. NIC. Ale wkurzyłam się w końcu konkretnie i zaczęłam trenować siłowo + nadwyżka kaloryczna i to zrobiło robotę - udało się przybrać prawie 10 kg, teraz mam około 52 kg i czasami nadal myślę, że wyglądam za chudo, moim marzeniem jest dobić do 57 kg


Nemi, ja przy pierwszej ciąży ważyłam 45, przy wzroście 175... to dopiero był dramat. Teraz im starsza, tym ta waga idzie w górę, ale tez jakoś bez szału. Chyba tez bym musiała ogarnąć sobie jadłospis z nadwyżką kaloryczną i wrócić na siłownie, pewnie by mi waga skoczyła w górę. Kazdy myśli, ze to takie fajne być szczupłym, a to wcale tak nie jest. Dużo bym dała, żeby mieć normalną wagę i wyglądać jak kobieta, a nie jak anorektyczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 14:16   #3291
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Nemi, ja przy pierwszej ciąży ważyłam 45, przy wzroście 175... to dopiero był dramat. Teraz im starsza, tym ta waga idzie w górę, ale tez jakoś bez szału. Chyba tez bym musiała ogarnąć sobie jadłospis z nadwyżką kaloryczną i wrócić na siłownie, pewnie by mi waga skoczyła w górę. Kazdy myśli, ze to takie fajne być szczupłym, a to wcale tak nie jest. Dużo bym dała, żeby mieć normalną wagę i wyglądać jak kobieta, a nie jak anorektyczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W siłce najlepsze jest to, że można sobie dorobić ciałka dokładnie w tych miejscach, w których się chce Niestety, poza cyckami, ale w końcu z ich powodu tu jesteśmy Ja aktualnie dzięki operacji piersi jestem już prawie w 100 procentach zadowolona ze swojej sylwetki. Kilka kg jeszcze tam gdzie trzeba i będę spełniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 14:17   #3292
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Doktor mi teraz odpisał, ze 12cm może być za szerokie do mojej klatki i implant będzie się uwypuklał spod pachy. Już sama nie wiem. Boje się autostrady. Ale chyba wczoraj jednak zle zapamiętałam i piers mam 11cm, a nie 13, bo w sumie gdzie na takiej wąskiej klatce 13cm by się zmieściło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic się nie bój, a już na pewno nie autostrady! Kto jak kto, ale profesor dróg nie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 14:21   #3293
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Nic się nie bój, a już na pewno nie autostrady! Kto jak kto, ale profesor dróg nie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No tak tez mi napisał, ze dążymy do tego, żeby były blisko siebie przemiły lekarz, nawet mój facet był nim zachwycony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 16:24   #3294
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Doktora pierwsze pytanie brzmiało, czy chce zbliżyć piersi do siebie Ustaliliśmy, ze zostajemy przy tym implancie 410ml corse, on ma 5,5cm projekcji. A tak patrząc na biust Nemi, która ma 265ml demi, to się zaczynam zastanawiać, czy u mnie porno piersi nie wyjdą przy takim dużym implancie hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Yyy heloł, przypominam, że mam 500ml przy 174cm wzrostu i nie mam porno piersi przynajmniej tak mi się wydaje



U P.Sz na insta konkurs i pytanie "czy warto powiększyć biust?" można kosmetyki wygrać więc dziewczyny śmiało

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 16:29   #3295
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Yyy heloł, przypominam, że mam 500ml przy 174cm wzrostu i nie mam porno piersi przynajmniej tak mi się wydaje



U P.Sz na insta konkurs i pytanie "czy warto powiększyć biust?" można kosmetyki wygrać więc dziewczyny śmiało

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Ale Ty masz 500ml full to mniejsza projekcja niż moich 410ml corse no i ja mam wąską klatkę

To muszę zajrzeć na jego insta hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 17:27   #3296
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A jaką projekcję mają te Twoje 410 corse? Ja mam 550 full ale przy moich gabarytach nie wyglądają na duże, w ubraniu to już w ogóle ale byłam ostatnio na basenie... Dawno nie widziałam tyłu spojrzeń facetów i zazdrosnych babek na sobie xD nawet trochę mnie to zdziwiło, bo jak dla mnie wcale nie są duże ani wyglądające jakoś sztucznie.
Jestem 2 miesiące i 5 dni po operacji i generalnie jestem mega zadowolona, tylko zaczynam się martwić jedną rzeczą. Mianowicie od czasu operacji piersi są zaczerwienione, najpierw nawet nie zwracałam na to uwagi, dopiero doktor na kontroli 6tyg po op przepisał mi antybiotyk, ale źle na niego zareagowałam, więc przestałam go brać, po czym miałam robić okłady jakimś płynem przez tydzień-to też nie pomogło, w końcu dostałam zalecenie wykonania usg-zrobiłam, też nic nie wyszło. Dzisiaj znowu zaczynam inny antybiotyk, ale sama nie wiem już co o tym myśleć. Skąd zaczerwienienie może się utrzymywać tyle czasu? Już nawet radiolog przy USG i lekarz rodzinny przy wystawianiu recepty powiedzieli, że nie wygląda to dobrze już nawet zaczęłam googlować, ale nie ma wzmianki o tak długo utrzymującym się zaczerwienieniu. Na kontrolę do profesora jadę za tydzień albo 2, ale już mi się włącza tryb: panika, a do tego czasu jeśli antybiotyk nie pomoże.. pewnie znowu zacznę świrować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 17:30   #3297
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
A jaką projekcję mają te Twoje 410 corse? Ja mam 550 full ale przy moich gabarytach nie wyglądają na duże, w ubraniu to już w ogóle ale byłam ostatnio na basenie... Dawno nie widziałam tyłu spojrzeń facetów i zazdrosnych babek na sobie xD nawet trochę mnie to zdziwiło, bo jak dla mnie wcale nie są duże ani wyglądające jakoś sztucznie.
Jestem 2 miesiące i 5 dni po operacji i generalnie jestem mega zadowolona, tylko zaczynam się martwić jedną rzeczą. Mianowicie od czasu operacji piersi są zaczerwienione, najpierw nawet nie zwracałam na to uwagi, dopiero doktor na kontroli 6tyg po op przepisał mi antybiotyk, ale źle na niego zareagowałam, więc przestałam go brać, po czym miałam robić okłady jakimś płynem przez tydzień-to też nie pomogło, w końcu dostałam zalecenie wykonania usg-zrobiłam, też nic nie wyszło. Dzisiaj znowu zaczynam inny antybiotyk, ale sama nie wiem już co o tym myśleć. Skąd zaczerwienienie może się utrzymywać tyle czasu? Już nawet radiolog przy USG i lekarz rodzinny przy wystawianiu recepty powiedzieli, że nie wygląda to dobrze już nawet zaczęłam googlować, ale nie ma wzmianki o tak długo utrzymującym się zaczerwienieniu. Na kontrolę do profesora jadę za tydzień albo 2, ale już mi się włącza tryb: panika, a do tego czasu jeśli antybiotyk nie pomoże.. pewnie znowu zacznę świrować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moje 410ml corse maja projekcje 5,5 także całkiem duża teraz sprawdziłam tabele i mamy taką samą projekcję w naszych implantach

A może to jakaś reakcja alergiczna? Nie swędzi Cię to? Może zmieniłaś proszek, albo zjadłaś coś nowego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 17:51   #3298
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Moje 410ml corse maja projekcje 5,5 także całkiem duża teraz sprawdziłam tabele i mamy taką samą projekcję w naszych implantach

A może to jakaś reakcja alergiczna? Nie swędzi Cię to? Może zmieniłaś proszek, albo zjadłaś coś nowego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha no to piona, będziemy mieć tą samą projekcję xd
No właśnie nic nie zmieniłam, tylko tyle że stanik pooperacyjny nosiłam właściwie non stop, ale teraz zaczęłam nosić też inne i nic się nie zmieniło. Nie swędzi, ale czasami trochę pobolewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-10-21 o 17:53
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 17:54   #3299
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Haha no to piona, będziemy mieć tą samą projekcję xd
No właśnie nic nie zmieniłam, tylko tyle że stanik pooperacyjny nosiłam właściwie non stop, ale teraz zaczęłam nosić też inne i nic się nie zmieniło. Nie wiem może pójdę jeszcze do dermatologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Noo, tylko Ty jednak będziesz miała większe bimbały u mnie większe nie przeszły , eh haha

A są gorące piersi? Albo tkliwe? Bo jak nie to ja bym szukała przyczyny w problemach skórnych a nie w implantach ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 18:27   #3300
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Niby więcej ml, ale skoro Ty jesteś taka drobniutka to u Ciebie pewnie będą wyglądać na większe
Gorące raczej nie, ciężko mi to obiektywie ocenić, podobno piersi to najcieplejsza część ciała Xd generalnie w jednej piersi niemalże nie mam czucia, w drugiej mam tak z 80% i pomimo to czasem mnie pobolewają.. może można by powiedzieć, że są tkliwe w sumie nie wiem jaka to różnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.