Londyn - wszystko, co przydatne :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 17:16   #61
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Londyn- co i jak?

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
Ale to jest jakiś obóz językowy młodzieżowy, czy typowo wycieczka do zwiedzania?
wycieczka, wybieram się na zakupy ale także zwiedzać

Cytat:
Napisane przez pat111 Pokaż wiadomość
Najbardziej boję się, że celnicy będą niemili :[
Ja słyszałam, że oni mogą na beszczela zarządać otwarcia i przeszukania bagażu


Cytat:
Napisane przez marysia11111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - dużo strachu o nic. Na prawdę nie ma się czego bać. Ja leciałam do Londynu dwa razy, a w tym roku w październiku lecę trzeci! Mój TŻ też bał się lecieć po raz pierwszy, ale jak zalecieliśmy do Londynu spytał się "czego ja się bałem - to nawet przyjemne i nie trzeba się tłuc autobusem tyle godzin". I tak w październiku po raz trzeci odwiedzimy Londyn!!!! Już się cieszę!!! Z dokumentów musicie wziąć dowód lub paszport. Każde linie mają swój limit bagażowy ustalony. Ja latam liniami Ryanair i na bagaż główny jest 15 kg a podręczny 10kg, ale podręczny nie może przekroczyć pewnych wymiarów( na pewno może to być najmniejsza walizka ). Za każdy kilogram nadbagażu musisz zapłacić (w zeszłym roku było 27,-zł za 1 kg). Lot trwa ( ja latam z Poznania) ok. 2 godziny. Londyn dla nas nie jest miastem tanim , dla ludzi mieszkających tam jest inaczej. Dla nich jak coś kosztuje 2 funty to jest tanie, a my widzimy że to kosztuje 8-9 zł ( np porcja lodów w budce koło Tower kosztowała 1,7 funta- i nasze polskie są dużo lepsze) . Ale są w Londynie sklepy gdzie można kupić dość tanio. Wstępy do niektórych miejsc są raczej drogie np. Tower czy Madame Tussaud's , ale do muzeum Historii naturalnej wchodzisz za darmo( naprawdę warto pójść- ale to wycieczka na pół dnie przynajmiej) . Londyn jest miastem zupełnie innym niż nasze polskie miasta- sam ruch uliczny lewostronny wydaje się dziwny , ale po 2 dniach już się przyzwyczajasz. Budynki zwłaszcza w City są wielkie i okazałe. Sam Londyn jest olbrzymi ( ma średnicę ok 150km!!!) i podróż z miejsca na miejsce często zajmuje godzinę lub dwie. Są tam miejsca kóre naprawdę warto zobaczyć - typowo angielskie, lub londyńskie ale i też orientalne np. Swiątynia Indyjska w Neesden lub Meczet w Regent Park. Na mnie Londyn zrobił wrażenie może na Was też zrobi. Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem. aanneett- jeżeli pytasz z jakiego biura turystycznego skorzystać i chodzi Tobie tylko o przelot to lepiej kup bilet przez internet, a jeżeli chodzi o noclegi to niestety nie mogę pomóc.
dzięki za odp!
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:26   #62
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Londyn- co i jak?

Marysia ja jutro będę wszytsko wiedziała o locie Trochę mnie uspokoiłaś, choć nadal się boję katastrofy lotniczej
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:32   #63
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Londyn- co i jak?

tylko pozytywne nastawienie Ci pomoze
pozdrawiam cieplutko
londyn wart zwiedzenia wiec udanego urlopu wam zycze...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:36   #64
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Londyn- co i jak?

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
tylko pozytywne nastawienie Ci pomoze
pozdrawiam cieplutko
londyn wart zwiedzenia wiec udanego urlopu wam zycze...
Mam nadzieję, że będzie dobrze A przedewszystkim będe mogła się ubrać za grosze
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:59   #65
marysia11111
Rozeznanie
 
Avatar marysia11111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 548
Dot.: Londyn- co i jak?

pat111- spójrz na to inaczej. Jak masz zapisane żeby zginąć to i tak to się stanie nawet możesz spaść z łóżka bardzo nieszczęśliwie i po Tobie - samolot do tego nie jest konieczny. A tak na serio to więcej jest wypadków drogowych( ostatnio dużo autobusowych) niż samolotowych. Tylko wypadek samolotowy jest bardziej nagłośniony- bo ginie naraz dużo ludzi. W autobusowym ginie mniej i nie rozdmuchuje się tak tej sprawy- ale jest ich dużo więcej. Jakbym miała wybierać to wybrałabym wypadek samolotowy - parę sekund i po wszystkim . Ale nie panikuj ja tak z takim czarnym humorem podchodzę do tego- będzie o.k. bo tak być musi a możliwe że ten wyjazd długo będziesz wspominać i będziesz się sama sobie dziwić że się bałaś.
marysia11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 16:22   #66
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Londyn- co i jak?

Zazdroszcze wycieczki do Londynu

Co do przelotu - nie ma się czego bać mija naprawdę szybko.
Bagaż w zależoności od linii lotniczych 15 albo 20kg (easyjet)
w bagaży podręcznym nie można mieć żadnych płynów, etc.

CO do samego Londynu.... Szaleć, szaleć, szaleć !
Wyprzedaże teraz są przegoromne! Polecam oczywiście Primmarka
Bay, New Look.

Nie ma się czego bać, napewno będzie cudownie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:29   #67
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Londyn-gdzie odpocząć?

Dziewczyny wdzieczna bym byla za pomoc, we wrzesniu przylatuja do mnie do Irlandii rodzice, chce ich zabrac na jedniodniowy wypad do Londynu, chce, zeby zobaczyli muzeum figur woskowych Madamme Tussaud i pare ladniejszych miejsc.
Wiem, ze 1 dzien to malo, ale gdzie najlepiej szukac hotelu? W jakiej dzielnicy Londynu, zeby bylo blisko do ciekawszych miejsc?
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 15:41   #68
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Londyn.

Dziewczyny wdzieczna bym byla za pomoc, we wrzesniu przylatuja do mnie do Irlandii rodzice, chce ich zabrac na jedniodniowy wypad do Londynu, chce, zeby zobaczyli muzeum figur woskowych Madamme Tussaud i pare ladniejszych miejsc.
Wiem, ze 1 dzien to malo, ale gdzie najlepiej szukac hotelu? W jakiej dzielnicy Londynu, zeby bylo blisko do ciekawszych miejsc?
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 12:30   #69
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Londyn Luton - green line. Ceny?

Hej czy orientujecie się może ile kosztuje transport autobusem green line z lotniska (Luton) do centrum? nie mogę sobie przypomnieć ale chyba 23 GBP?? (tam/powrót) pozdrawiam
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:37   #70
vicealigator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bristol, UK
Wiadomości: 40
Dot.: Londyn Luton - green line. Ceny?

A po co tak przeplacac? Najtanszy jest
http://www.easybus.co.uk
vicealigator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:55   #71
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Londyn Luton - green line. Ceny?

:d dzięki za podpowiedź
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 15:31   #72
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: Londyn Luton - green line. Ceny?

Ja jechałam pociągiem na Luton. Z Victoria leci pociąg, chyba z 40 minut o ile dobrze pamiętam. Wysiadasz i pod dworcem przy wejściu czeka darmowy autobus który zawozi na samo lotnisko. Bardzo dużo ludzi tak jeździ a autobusów pod dworcem dużo czeka.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:22   #73
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Londyn.

Ja wybieram sie do Londynu w pazdziernika na 5 dni w celach typowo turystycznych,wiec Wasze wskazowki co do miejsc must see na pewno sie przydadza Mam jednak pytanie odnosnie srodkow komunikacji,obilo mi sie o uszy cos o jakichs kartach zdaje sie na metro Czy ktoras moglaby wyjasnic na jakiej zasadzie one dzialaja? Przez te 5 dni bede nocowac w hostelu,ktory znajduje sie w Stepney,nie daleko znajduje sie stacja 'Mile End Station zone 2 with 3 underground lines, Central Line, District Line and Hammersmith Line'.Jak stamtad w miare niedrogo dostac sie do centrum?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:32   #74
vicealigator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bristol, UK
Wiadomości: 40
Dot.: Londyn.

Zobacz jeszcze ten temat
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310514

Mysle, ze jednak najlepiej i najszybciej podrozowac metrem i kolejka DLR. Na wieksza czesc miejsc starczy Ci bilet na strefy 1-2. Kupujesz je w automatach na stacjach.

jednodniowy, kupiony przed 9.30 - 7.20 funta
po 9.30 - 5.60 funta
trzydniowy (w kasie) - 18.40 funta

Karty, o ktorych slyszalas to Oyster cards, ale przy krotkim pobycie raczej malo uzyteczne. Dzialaja na zasadzie pre-paid i sciagane sa z nich oplaty przy przejsciu przez bramki.

Dolaczam pokaz slajdow ze stolicy

http://www.youtube.com/watch?v=52VuNf3Qoz4
http://www.youtube.com/watch?v=FMmwo8Z2EkY


prosze kliknac HQ pod ekranem
vicealigator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:03   #75
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Londyn.

Razem z przyjaciolka rozwazamy maksymalnie tygodniowy wypad do Londynu, jeszcze w te wakacje. Jaka firma oferuje sprawdzone i tanie przejazdy z Polski (najlepiej z Warszawy, Gdanska lub Olsztyna) do Londynu? Co mozecie polecic? Niestety troche pozno o tym pomyslalysmy i nie zarezerwowalysmy nic z wyprzedzeniem. Chetnie przeczytam tez jakies opinie i rekomendacje dotyczace noclegow (przede wszystkim interesuja mnie te tansze mozliwosci).
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:42   #76
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Londyn.

mi sie londyn podobal chociaz nie tak bardzo jak okolice. niestety nazw nie pamietam. polecam kupic dobry przewodnik ( chwale sobie pascala lub lonley planet, te drugie nie wystepuja w wersji polskojezycznej), tam bedziesz miala wszystko opisane jak dla dziecka. takze sa podane ceny. zoabczysz to co bedziesz chciala, bedziesz wiedziala jak najlepiej tam dotrzec.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:24   #77
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Question Londyn z almatour?

Czy któraś z Was jedzie na obóz językowy z biura Almatramp? Przeszukałam przez wyszukiwarke, doszłam do 13 strony i nic nie znalazłam. Jestem zdesperowana xD


Ja jadę 1 sierpnia, sama i >rychło w czas< pomyślałam, że miłoby było, gdybym kogoś znała. Więc, czy któraś z wizażystek się wybiera ;D? Link: http://www.angielski.travel.pl/oboza.htm ?

Edytowane przez grouchysnaper
Czas edycji: 2009-07-21 o 18:25 Powód: moja głupota, a jakże
grouchysnaper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:37   #78
Ines_x
Raczkowanie
 
Avatar Ines_x
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 214
Londyn

Witam!

Wybieram się w świeta majowe do Londynu na ok.2-3dni na zakupy z mamą.
I owszem-znalazłam tanie linie lotnicze i myslę,że z nich skorzystamy ale nie mam pojęcia gdzie by przenocować.
Czy ktoś może był w Londynie i orientuje się?.
Z góry dziękuję za wszelkie info
Ines_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:26   #79
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Londyn

W Londynie jest tyle hoteli i pensjonatów , że nawet na miejscu znajdziesz coś dla siebie, ale tutaj http://www.visitbritain.pl/accommodation/
masz sporo informacji na temat zakwaterowania, super strona sama z niej często korzystam, nawet mapy miast i całe bazy noclegowe posiada.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 20:31   #80
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Londyn

Ja znalazłam tam plany wycieczek. Bardzo podoba mi się zwiedzanie Londynu zainspirowane przygodami Sherlocka Holmesa. Teraz planuję zwiedzanie Szkocji, ale może zahaczę o Londyn - i wtedy koniecznie zrealizuję taką trasę
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:39   #81
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Londyn.

A plan trasy podążającej śladami Thomasa Hardy'ego widziałaś? Te wspaniałe ogrody są niesamowite, a jak wybierasz się do Szkocji to może zaciekawi Ciebie zwiedzanie Szkocji śladami Potwora z Loch Ness?
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:37   #82
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Londyn.

Nie wiedziałam, że można tropić potwora z Loch Ness! Bo on oczywiście istnieje Generalnie mam wrażenie, że wszędzie da się wynaleźć jakąś myśl przewodnią, która nas fajnie poprowadzi. Mi chyba najbardziej zawsze zależy na odwiedzeniu miejsc, które często są pomijane w przewodnikach, takie, o których się nie wie. W Londynie też sporo można w ten sposób zobaczyć, chociaż i tak mam wrażenie, że jest bardzo "zwiedzony".
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:28   #83
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: Londyn.

Nie tropić, ale podróżować śladami, którymi kiedyś podążał potwór Sama z chęcią wyruszyłabym na szlaki Harrego Pottera, albo w Liverpool The Beatles, zobaczyć domy, w których dzieciństwo spędzili John Lennon i Paul McCartney, albo muzeum historii o grupie
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:05   #84
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Londyn.

W Liverpoolu to podobno najlepszy jest Cavern Club To tam odkryli Beatlesów. No i tam bym też chciała zobaczyć rzeźby na Crosby Beach. Ech... Im dłużej o tym wszystkim myślę, to kombinuję jak tu więcej urlopu skombinować, żeby móc zwiedzić wszystkie te miasta.
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 23:39   #85
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Londyn- wiem,że było, ale z innej beczki...

Pozwalam sobie odgrzebać wątek. Wybieram się do Londynu na jakieś 5 dni z TŻ. Chcemy spać gdzieś w miarę blisko centrum i w dwuosobowym pokoju. Przeglądam hotele, hostele i za dwójkę wychodzi mi ok 2 tys za dwie osoboby za 5 dni... to strasznie dużo Może znacie jakieś tańsze?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:50   #86
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Londyn- wiem,że było, ale z innej beczki...

tez jestem zainteresowana.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:04   #87
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Londyn.

czy możecie polecić jakiś tani hostel, z dwuosobowym pokojem? Tyle tego jest, ale nie znam opinii.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 18:41   #88
Amnesti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 208
Dot.: Londyn- wiem,że było, ale z innej beczki...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Pozwalam sobie odgrzebać wątek. Wybieram się do Londynu na jakieś 5 dni z TŻ. Chcemy spać gdzieś w miarę blisko centrum i w dwuosobowym pokoju. Przeglądam hotele, hostele i za dwójkę wychodzi mi ok 2 tys za dwie osoboby za 5 dni... to strasznie dużo Może znacie jakieś tańsze?

No chyba taniej nie znajdziecie skoro i w centrum chcecie i dwójkę. O wieele taniej spać np w 8-osobowym pokoju. No i można poznać i pogadać z nowymi ludźmi z całego świata No ale rozumiem że pewnie chcecie trochę prywatności - no ale coś za coś.

A ja z kolei mam swoje pytanie. Otóż wybieram się sama na parę dni do Londynu już wykupiłam bilety i lecę pod koniec lipca. Podróżowałam już sama po innych miastach europejskich ale jakoś Londynem każdy mnie straszy, że niebezpiecznie. Zaczęłam czytać różne wypowiedzi i fora - że trzeba wiedzieć gdzie nie bywać po zmierzchu czy nawet w dzień itd. Czy ktoś mógłby napisać jakich dzielnic według niego unikać? Raczej się ograniczę do centrum i pierwszej strefy bo tam najwięcej do zwiedzania - czy mogę czuć się bezpiecznie podróżując np metrem o 23 do hostelu? Dziękuje za wszelkie wskazówki.
Amnesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:28   #89
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Londyn- wiem,że było, ale z innej beczki...

W centrum jest bezpiecznie, nie masz sie czego bac. Spokojnie korzystaj z metra.
Powodzenia i milego pobytu
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:22   #90
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Londyn- wiem,że było, ale z innej beczki...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Pozwalam sobie odgrzebać wątek. Wybieram się do Londynu na jakieś 5 dni z TŻ. Chcemy spać gdzieś w miarę blisko centrum i w dwuosobowym pokoju. Przeglądam hotele, hostele i za dwójkę wychodzi mi ok 2 tys za dwie osoboby za 5 dni... to strasznie dużo Może znacie jakieś tańsze?
bardzo dobra str na znalezienie tanich noclegow jest www.hostelworld.com ; i opcja wyszukiwania budget hotels... i mozliwe ze warto bedzie znalesc cos ciut dalej od centrum gdzyz z transportem nie ma problemu - pociagi sa co pare minut az do 12 w nocy i we wszystkich kierunkach plus metro i swietnie rozmieszczona siatka lini autobusowych..

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

ja tez mam pyt z innej beczki - znacie jakies ciekawe miejsca na sesje zdj? cos ala opuszczony budynek do ktorego mozna sie latwo dostac,ciekawe grafiti, albo park...?
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-31 15:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.