Zawód księgowa/księgowy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-21, 09:31   #1681
Karola990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Z premią ok. 4 tys. zł na rękę
__________________
Drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne - Markor Gdańsk
Karola990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 06:59   #1682
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Ok dziękuję.
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-04, 13:28   #1683
Ciekawski_hello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 1
Szkolenia-pomocy

Hej, czy ktoś wie może gdzie mogę wykupić szkolenia lub kto takie w ogóle organizuje z zakresu zmian w księgowości/ podatkach realizowane w weekendy. Jest duża oferta ale w tygodniu gdy muszę być w pracy, jednak wtedy nie mogę się oderwać i powiedzieć szefowej sorry mam szkolenie
Ciekawski_hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 19:27   #1684
bombel234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 44
Dot.: Szkolenia-pomocy

Cytat:
Napisane przez Ciekawski_hello Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś wie może gdzie mogę wykupić szkolenia lub kto takie w ogóle organizuje z zakresu zmian w księgowości/ podatkach realizowane w weekendy. Jest duża oferta ale w tygodniu gdy muszę być w pracy, jednak wtedy nie mogę się oderwać i powiedzieć szefowej sorry mam szkolenie
Dołącz do jakiejś facebookowej grupy kadr i płac lub księgowości tam znajdziesz dużo opinii I informacji o takich szkoleniach i kursach. Ja mogę polecić skwp ale nie jestem pewna czy mają akurat taki kurs jakiego szukasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bombel234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 06:53   #1685
Kaja1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szkolenia-pomocy

Doskonale Cię rozumiem, u mnie też był problem z dyspozycyjnością na takie szkolenie z ksiegowości ze względu na pracę, a jednak większość kursów to albo stacjonarna albo wykłady na żywo, nie dałabym rady. Koleżanka mi poleciła kurs samodzielny księgowy w Krajowej Izbie Księgowych, oni tam mają sporo tych kursów, więc każdy coś dla siebie znajdzie, a mega zaletą jest to, że uczysz się kiedy chcesz. Nie ma wykładów, są materiały które samemu opracowujesz. Po pracy siadałam sobie na 1-2 godziny wieczorem i udało mi się w miesiąc skończyć. Opłacało się, bo mogłam wziąć udział w swojej firmie w rekrutacji wewnętrznej do działu księgowości, teraz jestem tam specem od polskiego ładu.
Kaja1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 08:59   #1686
Magdalena19901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Myślał kiedyś o tym zawodzie ale zrezygnowałam. Już wolę prace biurowe.
Magdalena19901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-18, 21:55   #1687
bukietowa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Księgowość wkrótce będzie przejęta przez AI i maszyny... to zawsze była nudna, pozbawiona kreatywności czy oryginalnego myślenia praca. W Polsce była i jest to rutynowy zawód z myślą dla kobiet żeby siedziały sobie do końca życia w księgowości i nigdy zbyt dobrze nie zarobiły za to były zestresowane i zmęczone.


"Czy księgowe stracą pracę przez roboty i sztuczną inteligencję? Według serwisu willrobotstakemyjob.com szanse na to, że księgowi zostaną wyparci przez automatyzację, wynosi aż 94%."


Ja to w ogóle się dziwie, że kobiety tak chętnie lgną do pracy w księgowości odtwórczej pracy a nie chcą iść do IT. Zawsze sądziłam że do księgowości idą ludzie w desperacji, bo nie mogą znaleźć innej pracy a teraz się dowiaduję że masa kobiet bardzo lubi pracę w księgowości zwyczajne wklepywanie faktur do programów księgowych. I nie chce potem iść w kierunku analizy finansowej, kontrolingu audytu czy nawet podatków tylko latami tkwią w tych biurach rachunkowych. Ja próbowałam zmiany zawodu już kilka razy i uczyłam się mnóstwa różnych rzeczy nie mam pojęcia jak można tkwić w jednej czy dwóch pracach całe życie.

Edytowane przez bukietowa90
Czas edycji: 2024-02-19 o 20:53
bukietowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 22:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.