Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-08, 08:47   #1141
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ej, obejrzałam początek tego niby specjalnego odcinka (potem przeklatkowałam i tam nie było NICZEGO czego by nie było wcześniej chyba, nie warto tracic czasu), ale obejrzałam jeszcze raz ślub Igi i Karola. Karol pierwszy raz powiedział do niej "SPOKOJNIE" zanim sie zobaczyli albo sekundę po tym xD
XD
No skoro ciągle tak do niej mówił, to nie dziwię się, że się dziewczyna w końcu zirytowała.
Skoro nie ma tam niczego nowego, to nawet nie włączam, bo po co.

Macie rację, pomiędzy Igą a Karolem wydarzyło się coś poza kamerami. I wydaje mi się, że może być tak, że gdy nie ma kamer, to Karol jest bardziej otwarty i mówi jej co myśli, a przy kamerach może się hamować. Iga nie chciała tego roztrząsać i mieliśmy taki okrojony obraz sytuacji.
Tak sobie gdybam, że może go wkurzyła i on jej powiedział, że może jechać choćby zaraz i stąd to jej zachowanie.


Jeśli zaś chodzi o Laurę, to według mnie już zdecydowała o rozwodzie. Dawała to jasno znać na kolacji. Powiedziała, że to ich ostatnie chwile, zapytała czy przy rozwodzie będą toczyć wojny, czy rozstaną się pokojowo. Maciek odebrał to jako żart, ale to chyba nie były żarty, tylko aluzje.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:12   #1142
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A ostatnie chwile nie dotyczyły przypadkiem tego, że ogólnie pary przed decyzją są chyba same? Nie wiem, ja w ogóle mam inne odczucia na temat Laury i Macieja; mogę się mylić, ale mnie się wydaje, że ona chce mu dać szansę i wcześniej przedstawili między nimi tylko negatywne sytuacje, żeby zmylić widza. Wątpię, żeby rzucała takie żarty, gdyby naprawdę chciała powiedzieć "nie". Zresztą każda para rozmawia bankowo o tym poza kamerami i Maciej się nie wydawał dotknięty tymi żartami, uśmiechał się, był pozytywny, więc według mnie mogli ustalić, że zostaną w małżeństwie. Tyle że boję się, że to Laurę skrzywdzi bardziej niż jego; niestety, Maciej nadal ma nieprzepracowane problemy, a ona jest dla mnie bardzo fajną i sympatyczną kobietą. Nadal uważam, że powinna być z Karolem.

Nie wiem, już nie chcę się wyżywać na tej Idze, ale chyba w żadnym odcinku nie zdenerwowała mnie tak jak w tym. Ewidentnie do czegoś doszło poza kamerami, ale ja się nie zgodzę, że Karol jest taki cwany i gra. Widać, że jest wkurzony i dwa razy poszedł ją pocieszyć, a ona się na niego wydarła. Jest nieobliczalna - nie dziwię się, że nie chciał iść na imprezę do jej znajomych, żeby go mentalnie kastrowała i może opowiadała, jak dorosły chłop boi się wody. Ja na jego miejscu po tych pytaniach o wyjazdach, to bym się zabrała i mnie by nie było w ciągu sekundy; to, jakim tonem to wypowiadała, i jak natarczywie, to aż poczułam, jak mi to zdanie w mózg świdruje. Odnoszę wrażenie, że ktoś broni jej zachowanie, bo jest kobietą; ona się zachowuje toksycznie i przemocowo. Tak samo toksycznie zachowywał się Adam czy nawet Przemek, a to, że Iga jest kobietą, nie oznacza, że na jej sposób postępowania można patrzeć łagodniej. Powinna nad sobą ostro popracować.
Akurat Chorzewska celnie podsumowała jej zachowanie, bez tej durnej krytyki jak Mosak, tylko czemu ich dobrali w ogóle razem, to nie wiem, i nie wiem, czemu nikt do nich nie przyjechał.
Mam nadzieję, że Karol powie nie.

Wiem, że będę pusta i napiszę coś, z czym sama walczę, czyli skupienie się na wyglądzie, ale Iza i Kamil wizualnie w ogóle mi do siebie nie pasują niestety, jak na nich patrzę, to coś mi nie gra. Ale w sumie to mały problem, wydaje mi się, że Kamil w końcu się ogarnie, bo to z koleżanką wydawało mi się też mocno dziwne i trochę nie na miejscu. Mam nadzieję, że z jego siostrą wszystko w porządku.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:26   #1143
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie no Iga jest toksyczna, tu nawet nie ma o czym dyskutować. Świętego wyprowadziłaby z równowagi. Znam jedną taką osobę na żywo i przebywanie z nią dłużej bywało bardzo męczące, bo nigdy nie wiadomo było jak się zachowa, jak zinterpretuje jakieś zachowanie, czy ją coś nie dotknie itp.
Mogę to określić jako chodzenie po polu minowym. I z Igą jest dokladnie tak samo. Ona się nadaje na terapię, a nie do małżeństwa. Nie rozumiem dlaczego wzięto ją do programu i przypasowano do fajnego, ogarniętego Karola. Szkoda go. Jestem na 99% przekonana, że oboje zdecydują się na rozwód. Będę bardzo zaskoczona, jeśli postanowią inaczej.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:37   #1144
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nikt nie zwrócił uwagę a montaż? W zapowiedzi odcinka była mowa o Sylwii i pokazali koleżankę Izy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:38   #1145
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie się w ogóle wydaje, że Karol - po tym co mówił - ma w ogóle nie taką wysoką samoocenę i też problem ze stawianiem granic. Po tym, że ma brodę i się dosyć fajnie ubiera, no ma mieszkanie, to już ludzie go odbierają jako jednego z najlepszych kandydatów ze wszystkich edycji, ale widać, że facetowi brakuje pewności siebie. Dlatego się zastanawiam, czy przypadkiem nie powie "tak", ale mam nadzieję, że nie; chyba że go przedstawiają jako takiego chłopca do bicia, co po scenie dzikiej awantury mówi, że "no bo ją czymś zraziłem" czy o uśmiechu "no ja się postaram być bardziej rozrywkowy". Do tego chyba lepiej obydwoje wypadliby w tej scenie, gdyby jednak powiedzieli, co zaszło za kamerami, bo tak to można się domyślać, czy Karol rzeczywiście jej coś przykrego powiedział, czy to było "spokojnie" .

A ta scena z tańczącą Igą wydawała mi się bardzo tandetna, ale to akurat nie wina jej tańca, tylko ujęcia i wplecenia w moment.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:50   #1146
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tak, scena tańcz byla dziwna i jeszcze taka dziwna muzyke do niej dali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:59   #1147
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nikt nie zwrócił uwagę a montaż? W zapowiedzi odcinka była mowa o Sylwii i pokazali koleżankę Izy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta czarna koleżanka z buldogiem to jest Sylwia? Ale by był plot twist Ale nie wierzę, żeby do Kamila do domu przylazła koleżanka Izy, a on nazwałby ją "gościem".

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Tak, scena tańcz byla dziwna i jeszcze taka dziwna muzyke do niej dali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zupełnie niepotrzebnie wpleciona ta scena tańca, nic nie wniosła zupełnie, a i ten taniec mogli w lepszym momencie złapać, a nie jak macha głową jak oszalała. Oni tym montażem podkreślili tę jej "dzikość" i nieokiełznanie w emocjach, ale słabo wyszło.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-08, 11:12   #1148
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;88691118]Włączyłam odcinek i już mam ochotę wyłączyć po tym co Iga odwala Naskoczyła na niego jak wariatka i chyba sama nie wiedziała o co jej chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Iga na pierwszym miejscu, Laura na drugim pod względem psychicznych i odwalających różnych akcji kobiet tego sezonu
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 11:21   #1149
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ten taniec to było chyba nawiązanie do tego jak w pierwszych odcinkach Iga mówiła, że taniec zawsze jej pomagał poukładać w głowie. Gdy miała problem to zawsze szła na salę tańczyć.
Ja to tak zrozumiałam ale nie wiem czy montażyści to chcieli przekazać, nie podejrzewam ich o to
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 11:54   #1150
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ta czarna koleżanka z buldogiem to jest Sylwia? Ale by był plot twist Ale nie wierzę, żeby do Kamila do domu przylazła koleżanka Izy, a on nazwałby ją "gościem".

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Zupełnie niepotrzebnie wpleciona ta scena tańca, nic nie wniosła zupełnie, a i ten taniec mogli w lepszym momencie złapać, a nie jak macha głową jak oszalała. Oni tym montażem podkreślili tę jej "dzikość" i nieokiełznanie w emocjach, ale słabo wyszło.
Nie, to nie była Sylwia tylko znajoma Izy, ale montaż na następny odcinek pokazywał jakoby to miała być właśnie Sylwia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 08:20   #1151
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wydaje mi się, że montażyści po prostu nie oszczędzają już Igi na żadnym polu i stąd ten taniec. Choć specjalnie nie muszą się starać.

Mnie zaczyna drażnić w tym programie trochę to, że uczestnicy już wiedzą, jaki jest ten program i nie chcą zdradzać pewnych rzeczy przed kamerami. Tylko im się wydaje, że dzięki temu wypadają lepiej, a jest odwrotnie, bo przez ten brak jednego z elementów układanki trudno zrozumieć w ogóle, dlaczego Iga się np. tak zachowuje.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-09, 10:09   #1152
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Już widzę te pokrętne tłumaczenia Igi po ostatnim odcinku. Ona pisze bez ładu i składu, ciężko połapać się co autor mial na myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:11   #1153
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Któraś z was przytoczyła komentarz spod filmika na YT że "Karol terroryzuje Igę spokojem" a ja znalazłam pod kolejnym filmikiem taki oto smaczek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210509_042503.jpg (263,7 KB, 260 załadowań)
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:12   #1154
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeszcze 2 część
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210509_042537.jpg (67,0 KB, 244 załadowań)
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:21   #1155
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

to jak się do tych komentarzy ma to, że Karol Idze np gotował, szafki w kuchni malował?
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:23   #1156
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie to rozbawiło
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 11:25   #1157
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Któraś z was przytoczyła komentarz spod filmika na YT że "Karol terroryzuje Igę spokojem" a ja znalazłam pod kolejnym filmikiem taki oto smaczek:
Nie wiem, czy Autorka tego komentarza ogląda ten sam program co ja, ale to pokazuje problem w społeczeństwie na temat "męskości". Karol powinien być głośny, przebojowy, zabawny, aż krzyczeć całym sobą, wtedy byłby macho. Bo to, że złapał ją za rękę, tam dotknął, zrobił obiad, przyniósł kwiaty, otworzył drzwi od auta, wyremontował kuchnię, organizuje wycieczki itd. to wszystko pokazuje, że ma wywalone i jest bierny . Do tego w ostatnim odcinku stanowczo powiedział, że on nie chce iść na imprezę i koniec, to było jego zdanie.

Szczerze, to on z całej trójki facetów jest najmniej bierny moim zdanie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 12:20   #1158
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Moze się Karol i pyta "co robimy" bo moze juz boi sie sam coś zaproponowac, pamiętając jej fochy wkurzenie i olewanie go podczas wycieczki do Ogrodu Japońskiego ....
Cóż jedyna obroną zachowania Igi widzę jest atak na Karola...
Słabe...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 13:12   #1159
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Moze się Karol i pyta "co robimy" bo moze juz boi sie sam coś zaproponowac, pamiętając jej fochy wkurzenie i olewanie go podczas wycieczki do Ogrodu Japońskiego ....

Cóż jedyna obroną zachowania Igi widzę jest atak na Karola...

Słabe...
Może to Iga pisała ten komentarz, albo ktoś z jej bliskich.

Karol to super kandydat na męża. Opanowany, spokojny, chcący zadowolić kobietę czy iść na kompromis. Ani nie nachalny, ani nazbyt wycofany.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-09, 13:22   #1160
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja absolutnie nie bronie Igi, bo widzę, że pokazała się bardzo jednostronnie, ale jednak czuje, że za kulisami wydarzyło się coś, co powoduje, że Karol może nie być takim za jakiego wszyscy go uważamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 13:52   #1161
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja absolutnie nie bronie Igi, bo widzę, że pokazała się bardzo jednostronnie, ale jednak czuje, że za kulisami wydarzyło się coś, co powoduje, że Karol może nie być takim za jakiego wszyscy go uważamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak za kulisami ona była jeszcze większa zołzą bo przy kamerach powiedzmy powstrzymywała się trochę, też nie wiadomo.
Mnie wkurza odwracanie kota ogonem na siłę, bo Karol taki owaki, a za kuliasami na bank inny, zresztą wszystko to wina montażu...
Tak wiem Krzysiu z 2 edycji zwalał wszystko na montaż, ale z perspektywy czasu to ich małzenstwo wyglądało tak jak w programie właśnie, rozstania awantury i powroty... Ale też wina montażu że ich tak pokazali..
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 13:55   #1162
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W pudlowych komentarzach pojawiła się plotka że Karol w trakcie nagrań spiknął się z kobietą z produkcji (w jednych komentarzach mowa o reżyserce w innych o producentce) i stąd ta zmiana nastawienia po podróży poślubnej i skupianie się na kłótniach i wadach Igi.

Przewijało się tam też to że Laura i Karol są razem oraz Karol jest gejem.

Co z tego jest prawdą?
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 13:57   #1163
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
W pudlowych komentarzach pojawiła się plotka że Karol w trakcie nagrań spiknął się z kobietą z produkcji (w jednych komentarzach mowa o reżyserce w innych o producentce) i stąd ta zmiana nastawienia po podróży poślubnej i skupianie się na kłótniach i wadach Igi.

Przewijało się tam też to że Laura i Karol są razem oraz Karol jest gejem.

Co z tego jest prawdą?
Zapewne nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 14:00   #1164
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
W pudlowych komentarzach pojawiła się plotka że Karol w trakcie nagrań spiknął się z kobietą z produkcji (w jednych komentarzach mowa o reżyserce w innych o producentce) i stąd ta zmiana nastawienia po podróży poślubnej i skupianie się na kłótniach i wadach Igi.

Przewijało się tam też to że Laura i Karol są razem oraz Karol jest gejem.

Co z tego jest prawdą?
A wiesz że na Pudelku komentarz to moze sobie napisac kazdy, nawet ja że jestem w ciąży z Trumpem czy kimś takim, gorzej jak ktoś w to wierzy.
Widzę ze wymyślanie plotek na temat Karol trwa w najlepsze...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-05-09 o 14:02
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 14:07   #1165
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja za to mam dzisiaj za dużo czasu chyba i odtworzył mi się znowu na youtube wywiad z Igą, ale nie o tym, tylko zobaczyłam jej komentarz - także może jednak na początku między nimi było w porządku i Karol lubi mieć kubeł na głowie. Nie mogę się doczekać jej komentarza za dwa tygodnie co do edycji, to będzie ciekawsze niż odcinki .

I też natrafiłam na jej tańce, ale sprzed iluś lat; preferuję inny styl taneczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png iga.PNG (52,4 KB, 241 załadowań)
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 14:23   #1166
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Iga sama zapowiadała że opowie o czymś po finale.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 15:04   #1167
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Iga sama zapowiadała że opowie o czymś po finale.

Będzie to zapewne stek bzdur. Gdyby nie miała nic na sumieniu, to nie chowałaby się przed emisja odcinków, gdzie odwala. wiedziała co robiła, wiec się schowała. Nie zwali tego na montaż.)

A w te komentarze to jestem wstanie uwierzyć tylko w to, ze Karol spotykał się z Laura, bo akurat oni mi do siebie pasuja i super !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 15:19   #1168
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie wierzę, że ktokolwiek by mógł wytrzymać z tym jej ciągłym śmiechem, nawet Karol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 15:38   #1169
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jest też sporo plotek, że Maciej jest z Laura dalej, więc ciężko w coś wierzyc.

Mnie się akurat wydaje, że między Karolem i Iga jest tak samo poza kamerami. Zresztą w tym odcinku w słynnej rozmowie kiedy jedzie Karol Iga wyciągała, ze Karol poza kamerami poprzedniego dnia też mówił o wcześniejszym wyjezdzie. Skoro to wyciągnęła, to myślę, że i inne rozmowy z poza kamer by wyciągnęła.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 15:50   #1170
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja myślę, że się o coś podkładki i on powiedział, ze jak chce to moze jechać w sobotę. A ona to potempowtarzała 10 razy aby podkreślić, ze to wtszlo od niego a nie od niej.
Mi się wydaje, że on jej dał kosza w ten swój spokojny sposób, powiedział, że kompletnie do siboe nie psują a ona nie można znieść faktu, że on jest w stanie udawać do końca programu, że niby się stara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.