Majówki 2016 - część ósma ❤ - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 19:04   #4441
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Mati spadł ze zjeżdżalni, z dość dużej wysokości i uderzył się w rękę i głowę. Zachowuje się normalnie, ale sami nie wiemy czy nie jechać do szpitala. Ehh

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 19:37   #4442
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Asiaczek ja bym pewnie pojechała, chociaż wiem że raczej by nas tutaj odeslali do domu. Objawy wstrząsu chyba mogą być nawet po kilku godzinach więc napewno obserwujcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 20:15   #4443
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Szacun Martunia za czas. Ja wstaję o 5.00. ogarniam siebie, śniadania, drugie śniadania, ubrania dla Niny. Ekipę budzę ok 6.15. Wtedy zajmuję się już tylko Niną-sniadanie, ubieranie, zęby, siku i inne fantazje. Wychodzimy wszyscy ok 6.55. Jedziemy samichodem ok 10km do żłobka. Tam odprowadzam ją ja, K. jedzie dalej do pracy autem a ja zostawiam Ninę i idę na przystanek i autobusem do pracy na 8.00. czyli wstaję 3h przed rozpoczęciem pracy Aż się zmęczyłam jak to przeczytałam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się zmęczyłam, czytając ja mam pracę blisko domu, jeżdżę rowerem - ok 6 minut. Z tym że ja odprowadzam Zuzie do szkoły, teraz już ja tylko podprowadzam i idzie sama - tam gdzie jest już w miarę bezpiecznie. Tymona zawozi mąż autem, no ale do żłobka jest zdecydowanie dalej i totalnie w drugą stronę niż szkoła i nasza praca. Od września będzie lepiej, bo będą chodzili w jedno miejsce i wszystko będziemy mieli po drodze A jak się przeprowadzimy to będzie totalny chaos bo będziemy mieć do szkoły ok 30 km chyba że ich przeniesiemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Asiaczek obserwujcie, jak tylko coś Cię zaniepokoi to od razu szpital, lepiej dmuchać na zimne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 20:42   #4444
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Na razie siedzimy w domu. Od 18 nic niepokojącego się nie wydarzyło a wiadomo co się będzie działo na SORze.
Najgorzej że teraz jest noc i ciężko ocenić czy jest wszystko ok.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:02   #4445
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

asiaczek - i jak tam sytuacja? Wszystko ok?
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 19:26   #4446
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Szacun za wczesne wstawanie i organizację

Asiaczku daj znać czy wszystko w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 19:50   #4447
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Asiaczek wszystko w porządku?


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

My dzis po urodzinach. Zaprosilismy specjalnie po obiedzie tylko na tort i kawe. Ale super mniej szykowania, sprzątania i okazało się (ku zdziwieniu niektórych) ze mozna posiedziec, pośmiać się bez alkoholu

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 23:52   #4448
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Pojechaliśmy dziś do szpitala tak na wszelki wypadek żeby być spokojnym i nic nie stwierdzono. Podstaw do tomografii nie było, mamy tylko Mateusza obserwować jeszcze 2 dni i prowadzić w miarę spokojny tryb życia przez ten czas.
I faktycznie zachowuje się tak jak zawsze, więc mam nadzieję, że nic się nie stało. Mamy więcej szczęścia niż rozumu.

Iwonia, super, że przyjęcie się udało.

I tak w ogóle to spóźnione wszystkiego najlepszego dla Igora, dla Lenki i Michasi

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:14   #4449
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Kocie a jak na Wojtka dziala mala rywalizacja? U nas jak mlody nie chce butow zdejmowac po spaniu, to zawsze mowie, e ja sciagam i kto wygra i doslownie w 20 sekund wszystkie paski rozpina :P Oczywiscie 99% razy daje mu wygrac. Takze problem butow rozwiazany mamy, a i morale dzieciaka ida w gore

Ale tez ostatnio jest koszmar z porannym wstawaniem - ja ostatnie 2 tygodnie musialam go rano do przedszkola wozic, bo maz na 6 do pracy wiec byly hiper jazdy. Na niego jak plachta na byka dziala pospieszanie go. Ale co poradze - ja musze byc na 7:30 w pracy, zeby wyjsc o 16. Teretycznie moge w pracy pojawiac sie nawet o 10, ale nie mam gdzie zaparkowac.

Jeszcze tylko ten tydzien pracuje i potem bede w domu, moze sie uspokoi. Wczoraj spal 3h w dzien i musielismy go o 16 budzic, bo chyba spalby do dzis. Widac, ze potrzebowal odpoczynku. Troche lepszy humor przez to byl potem, ale zasnal po 22.

Tez to jego bicie ostatnio sie nasililo, ale 'karne jezyki' nie dzialaja wiec na blogojciec znalazlam sposob z przytrzymaniem dziecka i juz 2 razy probowalam i zadzialalo. Zobaczymy, czy mu sie to uspokoi z takim czyms.

Monaka podziwiam za wstawanie o 5! Ja teraz budzik na 5:45 mam i nie moge do 6:30 sie zebrac.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2019-05-20 o 08:18
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 09:04   #4450
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka co to jest karny jezyk?
Lena też nas bije, zawsze ja lapie, mówię głośno i wyraźnie że nam się nie podoba że bije, to boli i nie wolno, ale ona i tak nie przestaje tego ogólnie robić. Ostatnio z rana dostałam w twarz bo wzięłam nie te majtki jaki terror w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 09:32   #4451
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus obejrzyj sobie w wolnej chwili Super Nianie na yt, bo sa odcinki - akurat 1 odcinek 1 sezonu - trzylatek wiec na czasie dla nas.

Idea taka, ze to jest po prostu system kar - sadzasz dziecko na czyms karnym i ma siedziec tyle minut, ile ma lat. Oczywiscie dziecko nie bedzie chcialo poczatkowo siedziec wiec musisz je tam sadzac az nie wysiedzi itd. Mam mieszane uczucia co do tej metody - probowalam 3x i to byla 40-minutowa walka, odkladanie go milion razy, ryk, krzyk, 'mama niee!!!' co skutkowalo traumami nocnymi, bo raz sie obudzil wnocy z krzykiem 'mama niee' - rewelka U nas raczej sie nie sprawdzi, a ja tez nie mam sily na to po porstu z takim brzuchem juz. Natomiast ta metoda z blogojciec widze bardziej sensowna u nas.

to:
https://www.blogojciec.pl/dzieci/zar...as-skrzywdzic/

Wczoraj mu tak ręce łapałam jak wymachy bral i przytrzymywałam mowiac przy tym, ze nie bedzie mnie bil, potem zaczal wierzgac nogami, wiec go odwrocilam tylem do siebie i przytulilam tak, zeby mnie tymi nogami po brzuchu nie kopal. Dosc szybko sie uspokoil, ale widzialam, ze w pewnym momencie chce isc wiec go puscilam i poszedl na lozko, usiadl i tam sie juz sam uspokoil calkiem. Potem poszedl przytulic sie do taty.

Ciezki kawalek chleba z tymi dziecmi. Najgorsze takie probowanie metoda prob i bledow, bo to wlasnie ma rozny skutek. Tez nie jestem typem osoby konsekwentnej.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 11:52   #4452
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dziekuje za życzenia i rowniez zycze komu trzeba juz straciłam orientacje komu kiedy wiec wszystkiego najlepszego po prostu

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Dziewczyny orientujecie sie na co trzeba zwracac uwage przy kupowaniu fotelika na bagażnik rowera?
Moj ojciec sie napalil ze bedzie Igora wozic i poprosil zebym popatrzyla ile to kosztuje.
To jedyna kwestia na jaka zwrocilby uwage i dobrze ze powiedzial ze chce kupic bo pewnie gdyby na jakims targu znalazł za 20zl to by kupił.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Ja tez sprobowalam kiedys takiego krzesełka na dwie minuty. Dziwne to troche bo po prostu dziecko wrzeszczy ten czas kiedy ma siedziec. I tak to wygladalo siedzial i płakał (ale nie wstawal). Potem przytulenie i spokoj. Srednio mnie takie wyplakiwanie satysfakcjonuje wiec przestalam. Ale on tez najczęściej szału dostaje nie dlatego ze jest zlosliwy tylko np bo oczekuje w jednej sekundzue wylaczenia tv (umie sam ale nie chce) a ja zalozmy kp w drugim pokoju i juz histeria az sie trzęsie. Wiec to nie powod do takich kar u nas. Choc czasem az mnie trafia...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 12:33   #4453
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

mala_biegaczka, Wojtek jeszcze wtedy totalnie śpi i nie kontaktuje co się dzieje, co mu nie zrobić to jest nie i że on chce spać, nawet nie ogarnie, że mu jakieś zawody proponujemy 😉

Iwonia, na domowa.tv jest cała seria wpisów o fotelikach rowerowych razem z recenzjami poszczególnych modeli - kopalnia wiedzy 😊

Mnie te wszystkie karne jeże nie przekonują. Dziecko bije, bo wyraża swoje emocje. Takie sadzanie "żeby się uspokoiło" tylko zmusza do duszenia w sobie emocji a to nic dobrego. Chyba był na ten temat fajny rozdział w "jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" i sposoby na inne wyrażenie emocji. Aczkolwiek rozumiem, że jak dziecko z miejsca daje z liścia to ciężko się opanować i tylko gadać, gadać i gadać...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 14:51   #4454
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Metod jest masa, ciezko znalezc cos, co nas przekona. Mnie ten karny jezyk nie przekonuje, bo u mnie Mikolaj nie siedzi, bo wstaje + zaczyna bic wiec mam wrazenie, ze jest tylko gorzej.
Ale jak juz idzie piesc w ruch, to on nie kontaktuje i to po nim widac. Jest kompletnie odcięty własnie. Wiec jedyne co to jakos ten atak uspokoic, a potem z nim porozmawiac.
Tez ten system karnego jezyka nie dziala tak, zeby dziecko tylko wysiedzialo kare, bo powiino sie z nim potem porozmawiac i wytlmaczyc co i jak. Sama jestem zwolennikiem transparentnosci jesli chodzi o pewne takie negatywne - z punktu widzenia dziecka - zachowania moje. Zawsze tlumacze i jemu, ze rozumiem ze sie zezloscil i rozumiem dlaczego, ale tlumacze jednoczesnie, dlaczego ja postapilam tak, a nie inaczej.
Sam potrafi powiedziec, ze sie zdenerwowal itd wiec wydaje mi sie, ze rozumie.
Ale jak jest taki atak, to zadne 'jak mowic zeby dziecko nas sluchalo' nie dziala, bo on po prostu nie slyszy wlasnie. Te metodyki sa fajne, jak juz masz spokojne dziecko, ktore Cie slucha.
Wiec mysle ze polaczenie dwoch czyli najpierw sie uspokoj, a potem porozmawiajmy jest najlepsze.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 15:08   #4455
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia my mamy hamaxa.
Biegaczka te histerie chyba są najgorsze, człowiek nie wie co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 15:55   #4456
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia ja tez mam hamax siesta.
Anulus no i wlasnie to jest najwiekszy problem, bo jak juz sie uspokoi, to mozna mu spokojnie wszystko wytlumaczyc. Tylko, ze jak dotad samo tlumaczenie ze bicie nie jest ok nie dziala dlatego musze dolozyc do tego jakas technike hamujaca to - tak fizycznie.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 16:50   #4457
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

My mamy hamax Kiss, trochę żałuję że nie kupiliśmy tego modelu siesta, bo zdarzało się jej usnąć na foteliku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 19:14   #4458
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dzięki. To sie dziadek zdziwi ile taka przyjemność kosztuje...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 19:31   #4459
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
My mamy hamax Kiss, trochę żałuję że nie kupiliśmy tego modelu siesta, bo zdarzało się jej usnąć na foteliku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możemy się zamienić Mojemu nigdy się nie zdarzyło I ogólnie jak go odchylę to się boi
Ah ile bym dała, żeby teraz móc z nim gdzieś jechać :P
Straszna ta ciążowa niepełnosprawność. Mega mam wyrzuty, że muszę mu tyle odmawiać. Dziś po pracy go odebrałam i pojechaliśmy na plac to chociaż trochę polatałam z nim.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 15:08   #4460
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Możemy się zamienić Mojemu nigdy się nie zdarzyło I ogólnie jak go odchylę to się boi

Ah ile bym dała, żeby teraz móc z nim gdzieś jechać

Straszna ta ciążowa niepełnosprawność. Mega mam wyrzuty, że muszę mu tyle odmawiać. Dziś po pracy go odebrałam i pojechaliśmy na plac to chociaż trochę polatałam z nim.
Jak sobie przypomnę moją drugą ciążę mniej więcej od marca aż do porodu w lipcu to mi słabo .
Ale mam wrażenie, że jak już jest na świecie drugie maleństwo to wtedy tych odmów jest jeszcze więcej i czas tak drastycznie podzielony na dwoje.

Moja Igusia już stawia pierwsze kroczki. Na swój roczek będą się z Mateuszem ganiali. Niesamowite, że tak szybko płynie czas i właściwie to nie mam już żadnego maluszka w domu; aż mi szkoda..

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 08:11   #4461
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Asiaczek masz już duża dziewczynkę w domu ja czasami tęsknię za takim maluszkiem a ostatnio wieczorem przeglądam zdjęcia i filmy jak Lena była malutka. Nie wiem kiedy to zleciało, to już taka duża dziewczynka
Ostatnio od jakiegoś tygodnia nie poznaje mojego dziecka, jest taka grzeczna, da się z nie ze wszystkim dogadać, no naprawdę aż dziwna ta odmiana mam nadzieję że się to nie zmieni za chwilę bo już jej nigdy nie pochwalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 15:38   #4462
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Co będzie lepsze na ubrania dla dzieci ? Naklejki czy naprasowanki ? Chodzi mi o przedszkole? Czy te naprasowanki nie drapia za bardzo ? I czy około 50 zlotych z przesyłką za 120 naklejek lub naprasowanek? Nie mogę zamówić ich taniej na ebay lub aliexpress bo dopłace fortunę za przesyłkę więc jeżeli ewentualnie macie jakieś porównanie z Polska strona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 23:19   #4463
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Co tu taka cisza dzisiaj wszyscy chyba korzystają z pogody bo u nas lato
Fab jak tam u Ciebie? Już maluszek na świecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 05:47   #4464
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza dzisiaj wszyscy chyba korzystają z pogody bo u nas lato
Fab jak tam u Ciebie? Już maluszek na świecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa prędzej wode z piwnic wyciągają

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Co będzie lepsze na ubrania dla dzieci ? Naklejki czy naprasowanki ? Chodzi mi o przedszkole? Czy te naprasowanki nie drapia za bardzo ? I czy około 50 zlotych z przesyłką za 120 naklejek lub naprasowanek? Nie mogę zamówić ich taniej na ebay lub aliexpress bo dopłace fortunę za przesyłkę więc jeżeli ewentualnie macie jakieś porównanie z Polska strona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo musze ogarnąć co to i po co
Moj juz zapisany. On ostatnio tak wyrywa do dzieci ze moze mnie zaskoczy we wrześniu

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 05:59   #4465
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Wojtek wczoraj znowu wymiotował. Ok 14.30 panie napisały, że spał tylko 30 minut a potem się obudził, poszedł się bawić i zwymiotował, ale nie kazały odbierać bo humor miał dobry, mąż i tak ok 15 wychodzi z pracy więc zaraz po niego pobiegł. Potem jeszcze były wymioty po drodze w samochodzie i raz w domu, zanim wróciłam ok 17. Potem już nic, chociaż narzekał, że go brzuch boli. W nocy spał spokojnie. Nie mam pojęcia co się znowu przyplątało, że tak za 3-4 tygodnie znowu. Zastanawiam się, czy to nie sezon na jakieś łagodne rotawirusy, rok temu w podobnym czasie też tak jakoś raz na 3-4 tygodnie zwijaliśmy go ze żłobka, ale wtedy to były rozwolnienia, zdarzały się na jeden dzień i po południu już był spokój.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 06:58   #4466
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Wojtek wczoraj znowu wymiotował. Ok 14.30 panie napisały, że spał tylko 30 minut a potem się obudził, poszedł się bawić i zwymiotował, ale nie kazały odbierać bo humor miał dobry, mąż i tak ok 15 wychodzi z pracy więc zaraz po niego pobiegł. Potem jeszcze były wymioty po drodze w samochodzie i raz w domu, zanim wróciłam ok 17. Potem już nic, chociaż narzekał, że go brzuch boli. W nocy spał spokojnie. Nie mam pojęcia co się znowu przyplątało, że tak za 3-4 tygodnie znowu. Zastanawiam się, czy to nie sezon na jakieś łagodne rotawirusy, rok temu w podobnym czasie też tak jakoś raz na 3-4 tygodnie zwijaliśmy go ze żłobka, ale wtedy to były rozwolnienia, zdarzały się na jeden dzień i po południu już był spokój.
U nas jakis tydzień temu w rodzinie panowała jakaś delikatna jelitówka, więc bardzo prawdopodobne, że coś lata w powietrzu.

Oo właśnie, naprasowanki... Nie znam tematu a 3.06 Mati idzie do przedszkola! Gdzie to się w ogóle naprasowuje, co się oznakowuje? Tylko ubranka czy coś jeszcze?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 16:38   #4467
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Co będzie lepsze na ubrania dla dzieci ? Naklejki czy naprasowanki ? Chodzi mi o przedszkole? Czy te naprasowanki nie drapia za bardzo ? I czy około 50 zlotych z przesyłką za 120 naklejek lub naprasowanek? Nie mogę zamówić ich taniej na ebay lub aliexpress bo dopłace fortunę za przesyłkę więc jeżeli ewentualnie macie jakieś porównanie z Polska strona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam naprasowanki, mamy i nie drapią, a jak już niepotrzebne to fajnie odchodzą, bo już kilka ściągałam Ja zapłaciłam grosze na ebay właśnie.
Jakbyś chciała, to mogę Ci zamówić na ebay i podesłać Pewnie wyjdzie taniej Chętnie pomogę

Ja zamawiałam te ze stopełkami Tylko 50 sztuk.

https://www.ebay.co.uk/itm/222620220619
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 16:39   #4468
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja polecam naprasowanki, mamy i nie drapią, a jak już niepotrzebne to fajnie odchodzą, bo już kilka ściągałam Ja zapłaciłam grosze na ebay właśnie.
Jakbyś chciała, to mogę Ci zamówić na ebay i podesłać Pewnie wyjdzie taniej Chętnie pomogę

Ja zamawiałam te ze stopełkami Tylko 50 sztuk.

https://www.ebay.co.uk/itm/222620220619
A do czego te naprasowanki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 17:18   #4469
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Jak Zuzia szła do przedszkola to też szalałam z naprasowankami. Teraz nic nie kupowalam. Ale bardzo możliwe że do przedszkola będą kazali podpisać rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 19:13   #4470
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza dzisiaj wszyscy chyba korzystają z pogody bo u nas lato
Fab jak tam u Ciebie? Już maluszek na świecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie, maluch jeszcze w brzuchu siedzi
Dziś zaczęłam 40tc, do terminu został mi równy tydzień. Ja już jestem w gotowości i zachęcam synka żeby wychodził ale póki co chyba dobrze mu po tamtej stronie. W nocy łapią mnie już skurcze ale nieregularne i po jakimś czasie wyciszają się. Czekam na te konkretne i już chętnie pojadę na porodówkę

Dziś byłyśmy z Alą na pikniku rodzinnym, zrobiłam milion kilometrów i ledwo żyję więc może synio się ruszy trochę po tym

Mówisz że u was lato, a u nas dopiero pierwszy dzień takiej prawdziwie ładnej pogody od tygodnia. Tak to tylko lało i lało...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.