Krem po 30 - jaki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-03, 14:35   #61
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Mam koszulkę ze Snoopim. Czerwoną
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 14:35   #62
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Mam koszulkę ze Snoopim. Czerwoną
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 14:35   #63
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Mam koszulkę ze Snoopim. Czerwoną
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 14:47   #64
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!


moja jest różowo- szara- snoopie sobie idzie z usmiechnietą minką, a na pleckach śpi.
a na stringach- jeździ na deskorolce!!
całuski
ps.
do kolekcji jeszcze moja weekendowa kurteczka z kaczorami na nartach i sankach- ale to tajemnica!!hi hi
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 14:47   #65
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!


moja jest różowo- szara- snoopie sobie idzie z usmiechnietą minką, a na pleckach śpi.
a na stringach- jeździ na deskorolce!!
całuski
ps.
do kolekcji jeszcze moja weekendowa kurteczka z kaczorami na nartach i sankach- ale to tajemnica!!hi hi
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 14:47   #66
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!


moja jest różowo- szara- snoopie sobie idzie z usmiechnietą minką, a na pleckach śpi.
a na stringach- jeździ na deskorolce!!
całuski
ps.
do kolekcji jeszcze moja weekendowa kurteczka z kaczorami na nartach i sankach- ale to tajemnica!!hi hi
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 15:36   #67
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Najgorzej to jak człowiek popadnie w takie "ciotkowe" ciucho-zachowanie. Nie mogłam wymyślić lepszego określenia i teraz wyjaśniam. Zaczęłam pracę na uczelni jako młody adiunkt i zaraz na początku została mi zwrócona uwaga, że erę powyciąganych bluz mam już za sobą i trzeba jakoś wyglądać. Z braku kasy (ach ta oświata!) kupiłam ze 2 kostiumy i nie starczyło mi już na "cywilne ciuchy". Do kostiumu potrzeba było bluzki i butów i znowu nie starczyło kasy na "cywilne ciuchy". I tak ugrzęzłam w ciuchach w których wyglądałam jak własna ciotka i tak tez się czułam. W garniturze nie było widać zbędnego sadełka (ach te żakiety ) więc z nim nie walczyłam itd. itd. Czułam się stara, brzydka, gruba+cellulitis. Wybawieniem stał się o dziwo sklep ze spodniami na ul. Rakowickiej w Krakowie. Pisało ładnia - moda młodzieżowa. Rozmiary kończyły się w większości modeli na 29 - nieosiągalny. Ale miła pani, która dała mi do kabiny z 7 par wyszukała i 30 w świetnym dla mnie kroju (grube uda) oraz fajną bluzę. I poczułam się wreszcie jak młoda kobietka. Pojechałam sobie (wstyd się przyznać ale cóż pomogło) na wczasy odchudzające - to był pierwszy krok, zmiana stylu ubierania to drugi, kremy na celulit+masaż to trzeci, teraz szukam fajnych kremików do twarzy, bo wygląda w lustrze że już jednak czas. I wiecie co, najgorzej to dać się zapędzić w taki kąt bylejakości. Teraz mam wrażenie jakbym zrzuciła z siebie jakąś zmorę. pozdrawiam wszystkie około 30-stki
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-04, 15:36   #68
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Najgorzej to jak człowiek popadnie w takie "ciotkowe" ciucho-zachowanie. Nie mogłam wymyślić lepszego określenia i teraz wyjaśniam. Zaczęłam pracę na uczelni jako młody adiunkt i zaraz na początku została mi zwrócona uwaga, że erę powyciąganych bluz mam już za sobą i trzeba jakoś wyglądać. Z braku kasy (ach ta oświata!) kupiłam ze 2 kostiumy i nie starczyło mi już na "cywilne ciuchy". Do kostiumu potrzeba było bluzki i butów i znowu nie starczyło kasy na "cywilne ciuchy". I tak ugrzęzłam w ciuchach w których wyglądałam jak własna ciotka i tak tez się czułam. W garniturze nie było widać zbędnego sadełka (ach te żakiety ) więc z nim nie walczyłam itd. itd. Czułam się stara, brzydka, gruba+cellulitis. Wybawieniem stał się o dziwo sklep ze spodniami na ul. Rakowickiej w Krakowie. Pisało ładnia - moda młodzieżowa. Rozmiary kończyły się w większości modeli na 29 - nieosiągalny. Ale miła pani, która dała mi do kabiny z 7 par wyszukała i 30 w świetnym dla mnie kroju (grube uda) oraz fajną bluzę. I poczułam się wreszcie jak młoda kobietka. Pojechałam sobie (wstyd się przyznać ale cóż pomogło) na wczasy odchudzające - to był pierwszy krok, zmiana stylu ubierania to drugi, kremy na celulit+masaż to trzeci, teraz szukam fajnych kremików do twarzy, bo wygląda w lustrze że już jednak czas. I wiecie co, najgorzej to dać się zapędzić w taki kąt bylejakości. Teraz mam wrażenie jakbym zrzuciła z siebie jakąś zmorę. pozdrawiam wszystkie około 30-stki
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 16:22   #69
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Seniorka prosi o Basie

Czesc Slicznotki
bardzo mnie ucieszyl ten watek. Ostatnimi czasy mam wrazenie, jakbym sie przychodzila bawic do piaskownicy. Nie chce sie czepiac poziomu merytorycznego i bledow ortograficznych, ale przeczytane wczoraj recenzje J'adore mnie rozlozyly na obie lopatki ("kupilam sobie ten perfum" - i to wcale nie w ramach dowcipu jezykowego). Notabene, jedna ze stalych forumowiczek, Elve, tez wczoraj nie zdzierzyla (vide watek na Plotkowym o naszych malych wrednosciach). Nie chce byc "stara rura", ale ... Ok, spuscmy zaslone milosierdzia.
Gdzie te niegdysiejsze sniegi, gdzie np. sie podziala Basia Kwiatkowska? Gdzie dyskusje na poziome watku "Propozycja" dr Jankowiaka? Ech, lza sie w oku kreci.
Wiem, ze forum tworza ludzie i ich wypowiedzi. Czy nie mozna by stworzyc np. kompetentnego forum "dla zaawansowanych" moderowanego przez p. Basie (o ile jest jeszcze zainteresowana udzielaniem porad)?
Sadze, ze z pewnoscia podniosloby to prestizowy poziom Wizazu. Noblesse oblige. Nawet w czasie posuchy.
Co o tym myslicie?
Serdecznie pozdrawiam majac nadzieje, ze osoby zainteresowane przychyla sie do mojej prosby.
Cat
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 16:33   #70
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Seniorka prosi o Basie

Catherine napisał(a):
> > Gdzie te niegdysiejsze sniegi, gdzie np. sie podziala Basia Kwiatkowska?
> Czy nie mozna by stworzyc np. kompetentnego forum "dla zaawansowanych" moderowanego przez p. Basie (o ile jest jeszcze zainteresowana udzielaniem porad)?


o ile mi wiadamo, Basia ma (miała niedawno) problemy z dostępem do netu
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 16:39   #71
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: Seniorka prosi o Basie

Hej! Jestem za. Popieram też stworzenie Klubu 30+, a nawet 35+. Nie zawracałybysmy swoimi problemami głowy małolatom, a same nie musiałybyśmy czytać no. o jakims zapapchu, że "miły owszem, ale taki raczej dla starszej pani". !!!!!Nóż się otwiera w kieszeni, doprawdy. Tylko jak to praktycznie wykonać? Chyba sie nie da. Pozdrawiam Was kochane dziewczyny, a zmarchami wokół oczu sie nie przejmujcie, obysmy tylko takie problemy miały!!!!!!!!!
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-04, 17:09   #72
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Seniorka prosi o Basie

Tak trzymac))

Babciu, Mgielko, Elve, Justy, Madziu i insze Kolezanki - co myslicie o Forum "dla zaawansowanych"?

ucalki, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 20:53   #73
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Witaj Justy, właśnie dokładnie na tym samym polega mój problem. Praca na uczelni! Wygląd, który nie podważa powagi Alma Mater , nie jest udawaniem studentki (głupio, jak ktoś wpada do sali, rozgląda się i pyta: Z kim macie zajęcia? ), ale też nie budzi niechęci do samej siebie.Próbuję to jakoś wypośrodkować, noszę spodnie i jakieś niezobowiązujące żakiety, długie spódnice itp. Mam trochę łatwiej niż Ty, bo dofinansowuje mnie mąż , ale rozterki pozostają. Po pracy chodzę zupełnie na luzie i studenci nie poznają mnie na ulicy .Taka mała schizofrenia.
W każdym razie bardzo się cieszę, że znalazłam jeszcze jedną Pudernicę ze stopniem doktora , może nie jestem takim dziwadłem?.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 21:02   #74
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Sorry, oczywiście to była odpowiedź do Nitki, cos mi się pokręciło .
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-04, 21:12   #75
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Forum dla zaawansowanych:-))))

Catherine!!
Jestem za, a nawet bardzo za!!! Na wizazu bywam od dość dawna, ale piszę krótko. Widzę, że są tu młodziutkie dziewczyny ale także te młodziutkie ok 30 i więcej Bardzo bym chciała abyśmy mogły się odnajdywać w tym gąszczu użytkowniczek, dyskutować i spędzać miło razem czas.
Sedecznie pozdrawiam
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 00:05   #76
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Forum dla zaawansowanych:-))))/Do Beatki

Droga Beatko,
bardzo sie ciesze, ze popierasz ten pomysl. W koncu, nalezysz do scislej czolowki najlepszych znanych mi ekspertow od kosmetologii. I Twoje zdanie jest w tym momencie bardzo cenne. Osobiscie sadze, ze dobrych for nigdy nie za duzo. Jedno moderowane przez Ciebie, drugie np. przez Basie. Co do zaawansowania - Beatko, mi chodzilo nie o zaawansowanie naukowe czy specjalistyczne, ale o zaawansowanie ... hmmmm ....
wiekowe (no dobra, mam te 34 lata)).
Jak trafnie napisala jedna z Dziewczyn - moze latwiej byloby i dla mlodszych i dla bardziej mlodszych. Choc oczywiscie nie jestem za aparthaidem i tworzeniem getta. Zreszta, wiesz dobrze, jak to jest z forami. Tasuja sie. A powtarzam: dobrych for nigdy nie za wiele.
Oczywiscie, wszystko zalezy nie ode mnie, ja tylko rzucilam pomysl pod rozwage.
Serdecznie pozdrawiam Ciebie, Redakcje i wszystkie Slicznotki.
Cat.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 00:26   #77
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Seniorka prosi o Basie

Jako nowoprzybyła wizażanka cieszę się wielce ,że są tez na forach dziewczyny "troszku starsze".Co prawda jeszcze do końca nie zdążyłam sie rozejrzeć na prawo i lewo, ale uradowałam się jak "wywąchałam" Was dziewczyny po trzydziestce!
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 00:56   #78
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Nie jestesmy dziwadlami
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 02:26   #79
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Seniorka prosi o Basie

Popieram
Naprawdę czasami na takim forum byłoby łatwiej się dogadać na konkretne tematy.
Pani Beato, tu nie chodzi o niski poziom forum kosmetycznego, a raczej o sposoby komunikowania się w różnych grupach wiekowych - elve dyplomatka . Ja co prawda jeszcze nie trzydziestka (ale się zbliżam), ale chyba się starzeję - typowy język blogów, coraz częściej pojawiający się na wizażu czasem mnie irytuje (i dlatego blogów nie czytam) - a wizaż chcę czytać do końca świata
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-05, 06:46   #80
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Helena napisał(a):
> Może zrobimy jakiś kącik Trzydziestek, gdzie mogłybyśmy wylewać swoje żale nad zmarszczkami i upływającymi wiosenkami itp. Po co stresować Lejkę i pozostałą młodzież, jeszcze w depresję nam powpadają

Taaaa, jasne, mnie nie ta łatwo zestresować, jeszcze się wrednie będę cieszyć z mojego wieku.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 06:51   #81
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

BabciaWeatherwax napisał(a):
> I nie wiem czemu mam coraz młodsze koleżanki? Rekordem na razie jest nasza kochana 13-letnia Youare

Ale Youare jest mądrzejsza i dojrzalasza niż niejedna dwudziestolatka.

A Ty Buniek to w ogóle jakbyś z przedszkola wyszła wyglądasz, więc cicho mi tu bydź.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 12:18   #82
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Seniorka prosi o Basie

I jeszcze jedna kwestia - jak spojrzec do linkow podanych przez Babcie, to widac, ze swego czasu Basia odciazala Beatke w dosc znacznym stopniu. Dwie osoby sie szybciej uporaja z odpowiedziami, przeplyw informacji moze byc po prostu sprawniejszy, prawda?
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 12:34   #83
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Seniorka prosi o Basie

... o psiakosc, cos mi sie pokrolikowalo (u nas dziewiata rano). Chodzilo mi o ten link;

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1047201945

dla +40
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 19:25   #84
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Seniorka prosi o Basie

Catherine napisał(a):
> Babciu, Mgielko, Elve, Justy, Madziu i insze Kolezanki - co myslicie o Forum "dla zaawansowanych"?
>
Również gorąco chciałabym, żeby Basia wróciła, bo brak mi jej rad i obecności, co nie znaczy, ze uważam, ze poziom forum spadł , bo obecni robią, co mogą, zeby doradzać jak najlepiej i jak najbardziej profesjonalnie Wszystkie gorace wielbicielki Basi zachęcam do pisania do niej maili z prośbą o rychły powrót

W kwestii osobnego "dojrzałego" forum - niespecjalnie podoba mi się ten pomysł, ponieważ:
1/ jeśli forum będzie otwarte, nie ustrzeże się od pytań od młodszych wizażanek, wiec jego założona rola nie zostanie spełniona
2/ jeśli będzie zamknięte, trzeba byłoby ustalić kryteria. To wiąże się z tworzeniem getta starszych wizażanek. I w dodatku jak ustalić, kto ma prawo tam pisywać, a kto nie? Czy 27 latka z suchą skórą nie ma prawa uczestnictwa? Albo dojrzała nastolatka, która pisze lepiej od niektórych dużo starszych dziewczyn i ma mamę z awersją do kompa?

A co do nieraz infantylnych tematów i problemów dojrzewania poruszanych na forum - wizaż jest cudownym miejscem, na którym dziewczyny, te starsze i te młodsze, czują się dobrze i bezpiecznie, często więc powierzają nam swoje problemy. Mniej lub bardziej istotne w naszym mniemaniu, ale w większości prawdziwe i palące. Ja czuję się zaszczycona takim zaufaniem - a jeśli problem jest mi obcy albo powtórzył się już 1000 razy , po prostu nie czytam wątku, lub czytam "po przekątnej:

Dzisiejsze nastolatki, jeśli damy im szansę, również dojrzeją, będą miały inne pytania. Tu jest rola "starszej młodzieży" - nie pouczaniem, ale własnym przykładem najlepiej uczy się młodzież. Udzielajcie się więc więcej, pomagajcie i wychowujcie

A za rok czy dwa przyjdą jeszcze młodsze dziewczyny i wtedy pałeczkę pokazywania dobrych wzorów przejmą te, które dziś zaczynają

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-05, 19:38   #85
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Seniorka prosi o Basie

Ja też uważam, że to świetny pomysł z tym forum dla zaawansowanych NIe wiem tylko, czy Basia się tego podejmie, bo ostatnio chyba jest mocno zapracowana. Bez sensu chyba jest jednak zakładać takie forum bez odpowiedniego moderatora?

Zobaczymy. Ja na razie mówię 3 razy TAK

Cmoczki i pozdrawiam gorąco wszystkie seniorki

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 00:22   #86
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Seniorka prosi o Basie

Babciu, milo, ze wyrazilas swoje zdanie za pomoca jakze gladkich fraz. Wiem, ze wszystko plynie i wiem, ze dzisiejsze nastolatki przejma paleczke. Co do getta - wyraznie napisalam,ze nie jestem za ich tworzeniem, ze beda sie tasowac i ze lepiej, by byla mnogosc niz czekac na kompetentna odpowiedz i .. nie doczekac sie jej wcale (co mi sie ostatnio zdarzylo trzy razy pod rzad, potem juz przestalam prosic - wiem wiec, o czym mowie). Nazwa "Forum dla zaawansowanych", niekiedy opacznie rozumiana, jest nazwa moja wlasna i do tego w stu procentach robocza.
Pozdrawiam, C
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 01:15   #87
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Seniorka prosi o Basie

Och, bardzo sie ciesze, Wspaniala Szefowo

Do zobaczenia podczas burzliwych dyskusji na temat skutecznosci wszelakich preparatow, biochemii i jej zastosowania w kosmetyce etc.etc.etc.etc.etc.

Serdecznie pozdrawiam caly Wizaz!

Cat
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 08:01   #88
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Ale youare ma dzisiaj dyktando (poprawę właściwie ) i ma nadzieję, że napisze je na poziomie dwudziestolatki (nikłą, żeby nie było )
Dzięki Lejka i Bunia , Lejka, rozmawiając z Tobą też mam wrażenie, że rozmawiam z kimś sporo starszym .

P.S. Wiecie, wiecie czego się właśnie dowiedziałam? Nasamprzód pisze się razem, dziwne... Tak samo niezadługo .
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 10:39   #89
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Seniorka prosi o Basie

Catherine napisał(a):
> Babciu, milo, ze wyrazilas swoje zdanie za pomoca jakze gladkich fraz.

Starałam się bo o urażenie kogokolwiek swoim zdaniem jakoś ostatnio łatwo na wizażu Przesilenie jesienne czy inna cholera?

>lepiej, by byla mnogosc niz czekac na kompetentna odpowiedz i .. nie doczekac sie jej wcale (co mi sie ostatnio zdarzylo trzy razy pod rzad, potem juz przestalam prosic - wiem wiec, o czym mowie).

Poziom zaawansowania Twoich pytań przekracza możliwości dużej części wizazanek faktycznie Próbowałaś napisać maila bezpośrednio do Basi? Ona ma teraz bardzo ograniczony dostęp do netu, ale w miarę możliwości stara się odpowiadać, choć nieraz to trwa

Na razie przypominam problem trzydziestkom, może któraś zna odpowiedź:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1062447223
Pozostałych dwóch razy nie odnalazłam (chyba, ze chodzi o kody i białą perłę), więc proszę przypomnij seniorkom, oki?

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 11:20   #90
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

Mnie niestety poznają na ulicy , nawet jak ide z moim 7 lat młodszym facetem
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 17:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.