Rossmann - część VII - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 20:05   #5041
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Rossmann - część VII

Witam Dzisiaj mama dala mi prezent urodzinowy którym był płyn micelarny do demakijażu z AA. Niestety nie zauważyła że jest on przeznaczony dla kobiet w wieku 40+ Ale broniąc ją dodam że radziła się pani ekspedientki a powiedziała jej że to dla młodej dziewczyny. Ta się jej zapytała czy już dorosła to powiedziała że tak ( i opowiadając mi to w tym miejscu stwierdziła: to że rok ci tam brakuje to można pominąć ).
A więc mam pytanie czy stanie mi się coś po takim płynie czy raczej mogę go stosować? Jakoś nie chce mi się go iść oddawać ...

I teraz moje drugie pytanie. Czy poleciłybyście mi jakąś linie do włosów kręconych? Zależy mi na szamponie, odżywce i piance do włosów. Myślałam o linii Nivea ale nie jestem do końca przekonana. Używałyście może Nivea do włosów kręconych? Kosmetyki są niedrogie i ładnie pachną i to jedyny plus jaki znam lecz nie znam też minusów ponieważ nikt z mojego otoczenia nie posiada kręconych włosów co jest raczej dziwne ;p
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 20:37   #5042
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann - część VII

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Witam Dzisiaj mama dala mi prezent urodzinowy którym był płyn micelarny do demakijażu z AA. Niestety nie zauważyła że jest on przeznaczony dla kobiet w wieku 40+ Ale broniąc ją dodam że radziła się pani ekspedientki a powiedziała jej że to dla młodej dziewczyny. Ta się jej zapytała czy już dorosła to powiedziała że tak ( i opowiadając mi to w tym miejscu stwierdziła: to że rok ci tam brakuje to można pominąć ).
A więc mam pytanie czy stanie mi się coś po takim płynie czy raczej mogę go stosować? Jakoś nie chce mi się go iść oddawać ...

I teraz moje drugie pytanie. Czy poleciłybyście mi jakąś linie do włosów kręconych? Zależy mi na szamponie, odżywce i piance do włosów. Myślałam o linii Nivea ale nie jestem do końca przekonana. Używałyście może Nivea do włosów kręconych? Kosmetyki są niedrogie i ładnie pachną i to jedyny plus jaki znam lecz nie znam też minusów ponieważ nikt z mojego otoczenia nie posiada kręconych włosów co jest raczej dziwne ;p
ja mysle ze nic sie nie stanie po tym micelu ja uzywam czasami ziaja sopot spa micel 30+ i wiele dziewczyn tutaj również, nic się nikomu złego nie stało
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 21:28   #5043
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Rossmann - część VII

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
[FONT=Palatino Linotype]Witam Dzisiaj mama dala mi prezent urodzinowy którym był płyn micelarny do demakijażu z AA. Niestety nie zauważyła że jest on przeznaczony dla kobiet w wieku 40+ Ale broniąc ją dodam że radziła się pani ekspedientki a powiedziała jej że to dla młodej dziewczyny. Ta się jej zapytała czy już dorosła to powiedziała że tak ( i opowiadając mi to w tym miejscu stwierdziła: to że rok ci tam brakuje to można pominąć ).
A więc mam pytanie czy stanie mi się coś po takim płynie czy raczej mogę go stosować? Jakoś nie chce mi się go iść oddawać ...
Używaj spokojnie micela. Wiek wpisany na opakowaniu to chwyt marketingowy, a nie faktyczne ograniczenie. Micel ma tylko oczyszczać, na zmarszczki raczej nie zadziała i krzywdy młodej cerze nie wyrządzi.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 05:37   #5044
Anik_5
Zadomowienie
 
Avatar Anik_5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 929
Dot.: Rossmann - część VII

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Witam Dzisiaj mama dala mi prezent urodzinowy którym był płyn micelarny do demakijażu z AA. Niestety nie zauważyła że jest on przeznaczony dla kobiet w wieku 40+ Ale broniąc ją dodam że radziła się pani ekspedientki a powiedziała jej że to dla młodej dziewczyny. Ta się jej zapytała czy już dorosła to powiedziała że tak ( i opowiadając mi to w tym miejscu stwierdziła: to że rok ci tam brakuje to można pominąć ).
A więc mam pytanie czy stanie mi się coś po takim płynie czy raczej mogę go stosować? Jakoś nie chce mi się go iść oddawać ...

I teraz moje drugie pytanie. Czy poleciłybyście mi jakąś linie do włosów kręconych? Zależy mi na szamponie, odżywce i piance do włosów. Myślałam o linii Nivea ale nie jestem do końca przekonana. Używałyście może Nivea do włosów kręconych? Kosmetyki są niedrogie i ładnie pachną i to jedyny plus jaki znam lecz nie znam też minusów ponieważ nikt z mojego otoczenia nie posiada kręconych włosów co jest raczej dziwne ;p
A nie myślałaś, żeby dać go mamie? Przecież jeśli wie o pomyłce, to się nie obrazi, a jej także przyda się micel... Pozdrawiam
__________________
”Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś."
Anik_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:26   #5045
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossmann - część VII

przeniosłam się z postem do nowego wątku.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2010-10-25 o 09:45
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:42   #5046
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Rossmann - część VII

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
No to zaszalałyśmy z postami i tym samym zasłużyłyśmy na nowy wątek.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post22809478
Przypominam, że otwarty jest już nowy wątek!
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:58   #5047
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossmann - część VII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Przypominam, że otwarty jest już nowy wątek!
dlaczego ten nie został zamknięty? Powstanie nowego powinno być równoznaczne z zamknięciem starego, bo w przeciwnym razie wprowadza użytkowników w błąd.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.