Ponowne starania po T. cz.III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-12, 12:55   #4441
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Kaaach Pokaż wiadomość
Nimfa20Melman straszne co przeszłaś ja w całej swojej trudnej sytuacji byłam wdzięczna, że o wadzie córki dowiedziałam się na pierwszych prenatalnych.
Chodzicie z partnerem/mężem gdzieś do psychologa?
Wiedzą co mogło być przyczyną, że wody odeszły tak szybko ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie byłam u nikogo, ale chyba będę musiała iść, bo im dalej tym ciężej... Myślałam, że dam radę, ale chyba nie

- Ciąża bliźniacza
- 1kosmówkowa dwuowodniowa
- TTTS- zespół podkradania pokarmu- jeden syn ważył 422g, drugi 540g i była to duża różnica
- ciąża wysokiego ryzyka
- ciąża zagrożona
- szybkie skracanie się szyjki macicy

Ogólnie moja ciąża była ciężka, zmieniłam lekarza, bo poprzedni dał d... I ten nowy mówił, że w moim mieście jest może 3-4 lekarzy, którzy by się zdecydowali moją ciążę prowadzić. Cięższa jest jeszcze jednokosmówkowa jednowoodniowa.

31.10.23 szyjka ok, a 3 tyg. później 21.11.23 już ok 12 mm.

Leżałam w miejscowym szpitalu 2 tyg i mimo leżenia szyjka się skracała.
5 grudnia 23. przewieźli mnie do szpitala specjalistycznego w Wałbrzychu. 8 grudnia odeszły te wody, po 8.00 cesarka. Leżałam do 11 grudnia.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 08:38   #4442
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Nimfa bardzo bradzo mi przykro to wszystko takie niesprawiedliwe, znamy ten bol. zapewniam ze z czasem bedzie lepiej, ale rzeczywiscie wizyta u psychologa moze bardzo pomoc. ja po stracie bylam u psychiatry, pamietam ze godzine tam przeryczalam ogromnymi lzami, potem jak wyszlam to czulam jakis rodzaj ulgi. to co mi pomagalo to dyfuzor i olejki eteryczne i piosenka 'swiatlo' ShataQS. no i zajscie w kolejna zdrowa ciaze na ktora czekalam 2 lata. przytulam
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-29, 13:39   #4443
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć dziewczyny

Widzę że od stycznia jest tu cisza albo trzeba było się przenieść na nowy wątek, wstawiam posta testowego czy mi przejdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-31, 19:06   #4444
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Witaj Sosna, co u Ciebie słychać? dawno nikogo tu nie było

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 17:26   #4445
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

No właśnie u mnie kiepsko, i wiem że tylko wy zrozumiecie moje obawy. Jestem w ciąży już 9 tydzień, ale od początku problem bo byłam na pierwszym usg w skończonym 6 tyg widać było tylko mały pęcherzyk, po paru dniach trochę urósł, później po tyg pojawił się pęcherzyk żółtkowy ale 7mm co może świadczyć o wadach, później dopiero w prawie 8 pojawił się zarodek i po kilku dniach na USG praktycznie nie urósł i jest słaba akcja serca. A ciąża nadal trwa i trwa. Boje się że będzie się rozwijać mimo oczywistej ciężkiej wady bo cykle mam jak w zegarku i 7 dni po owulacji wyszedł pozytywny test ciążowy więc nie ma możliwości żeby było o 2 tyg przesuniecie.
I tak czekam na poronienie a objawy ciążowe mam wszystkie mega mdłości ból piersi itd, a lekarz mówi że trzeba czekać aż nie będzie akcji serca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-04, 21:03   #4446
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ojej kochana bardzo mi przykro, że musisz przechodzić taki stres, ja dwa razy czekałam na poronienie bo sytuacja właśnie taka sama, zarodek się nie rozwijał, tłumaczyłam sobie to oczywiście tak, że lepiej na takim etapie i że zadzieje się samo, że organizm wie co robi. Długo się staraliście?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-05, 06:46   #4447
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja przyznam się że od roku/dwóch nie śledziłam wątku więc nie wiem co u Ciebie się działo i dziewczyn, odpuściłam sobie czytanie żeby ,,wyczyścić głowę”.
A w końcu zaczęło się samo poronienie u Ciebie? Ja dzisiaj idę na wizytę zobaczę jak sytuacja. Obawiam się że nadal trwa bo mdłości i wszystkie ciążowe objawy trwają w najlepsze. Krótko się staraliśmy jeden cykl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-06, 18:08   #4448
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Te poronienia miałam jeszcze przed Zosią, ale tak, same się w końcu zaczęły bo były dwa. Też czekałam i czekałam, ale wszystko się oczyściło samo, w domu.
Ja pół roku temu urodziłam drugą córkę i na tym mieliśmy zakończyć, a teraz już marzy nam się jednak trzecie dziecko tak jak zawsze chcieliśmy mieć trójkę zanim przytrafiła nam się wada w pierwszej ciąży. Tylko martwię się, że to już może za dużo szczęścia jak na jedną rodzinę i czy wszystko znowu poszłoby dobrze

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 18:10   #4449
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka takie myśli zawsze będą, napewno przy staraniach o drugie dziecko też miałaś myśli czy się uda. Jak marzycie to próbujecie wiesz co robić jakie badania itd
Ja w poniedziałek mam się stawić w szpitalu, ciąża się zatrzymała, a ja nie chce czekać dni, tygodni na to żeby się samo zaczęło, wolę mieć już to za sobą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-14, 21:02   #4450
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

heja Dziewczyny, przykro mi Sosna.
ja dzis zaczelam 24 tydzien a w srode a USG wyszly 2 male nieprawidlowosci wiec w piatek juz mialam amnio..... Boze i caly strach wraca. nie wiem za jakie grzechy mnie to znow spotyka.
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 18:30   #4451
Vanessa933
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 76
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka95 ja też niedawno urodziłam tym razem córeczkę. I również przed tą pierwszą ciąża z wadami marzyliśmy o trójce i też mam takie myśli jak ty czy to nie za dużo szczęścia czy nie kombinować ale z drugiej strony chyba do końca życia żałowałabym i raczej jeśli tylko lekarz da zielone światło będziemy próbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vanessa933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-04-19, 10:22   #4452
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sosna jak u Ciebie? Już po wszystkim, jesteś w domu?
Maja kiedy będziesz mieć wynik amnio? Trzymam kciuki za pozytywny!
Vanessa, my chcielibyśmy teraz też dwa lata różnicy, planuję wrócić do pracy po macierzyńskim czyli w październiku i może od stycznia zaczniemy działać jeśli się zdecydujemy, na razie to takie gdybanie, ale myślę, że pewnie zaryzykujemy jeszcze raz.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-21, 14:21   #4453
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Ja bym chciała pod koniec roku zacząć starania, ale wszystko zależy od mojego stanu zdrowia, czy lekarz da zielone światło.

Na razie chciałabym zmienić pracę. I do 5-u mniej więcej lat przeprowadzić się do Hiszpanii.

Ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 15:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.