Mamusie październik 2021 cz.2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-15, 10:23   #4081
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hejka 🥰 ładny dzień dziś, chcemy po południu wybrać się w trójkę (no prawie czwórkę &#129315 na basen. Wszystkiego dobrego dla Was, dużo miłości 🥰Tylko z Tobą Szefowa jest problem taki, że Ty byś wtedy w domu nie leżała 🤣 więc pomyśl, może jednak to dobrze Widać dla niej to normalne u mnie z kolei odwrotnie, moja szaleje bardzo dużo, często to boli, także wszystko ma plusy i minusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję [1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88902330]Wiem, że bym nie leżała.

Tutaj mam taką zgagę przez to leżenie, że cały czas wymiotuję. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Współczuję mnie zgaga łapie raz na kilka dni ale da się przeżyć.
Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie też już nie prasuję ubrań starszej, chyba że coś jest mocno wygniecione i tak dla estetyki. No ale teraz na wyjazd wyprasowałam jej wszystko, żeby nie wyszło, że matka nie dba o dziecko



Powiedziałam wczoraj mężowi, że musimy kupić suszarkę bębnową. Już nawet nie chodzi o te zarazki, ale od trzech dni mam rozstawione dwie suszarki. Nie dość, że ciągle się obijam o te koromysła, to nic mi nie schnie :/



Wszystkiego najlepszego 🥰



A może ona jest już na tyle duża, że nie będzie więcej kopniaków tylko takie rozpychania właśnie. U mnie już od pewnego czasu czuję głównie jak się wypina i przesuwa, bo jednak ma tam w środku coraz mniej miejsca, żeby wziąć rozpęd i przywalić kopniaka Moja też jest bardzo aktywna w nocy, dziś próbowała mi dosłownie wejść pod żebra, no tragiczne uczucie :/



Ja w poprzedniej miałam łożysko z tyłu, a teraz z przodu i znacznie mocniej odczuwam ruchy. 🤷 Także możliwe, że ilość ciąż ma tu znaczenie.

Wróciłam właśnie z pepco. Obkupiłam starszą po zęby i prawie padłam jak mi ekspedientka policzyła za tyle ubranek 160 zł. Ostatnio w hm za 1/3 tego zapłaciłam około 400

Dziś też miałam gorszą noc na spanie, po wstaniu do łazienki gdzieś o 2 bardzo się rozbudziłam i nie mogłam zasnąć. Okazało się, że mąż też się przebudził i do 4 rozmawialiśmy o serialach na Netflixie, aż nas zmuliło. Młoda dziś u babci, więc chyba zrobię sobie drzemkę, żeby to sobie odbić.
Oj mi też się marzy suszarka muszę poczytać czy by nie dało rady wcisnąć ją pod pralkę.
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No mnie się marzy suszarka. Jeszcze rok temu myślałam, że to zbędne, ale teraz... Mam jak ty dwie suszarki rozstawione. Jedna na nasze ubrania druga dzieciakow. Dużo to miejsca zajmuje i irytuje mnie strasznie. Ale ja w związku z brakiem miejsca raczej bym musiała kupić pralko suszarkę. No nic. Na teraz to tylko myślenie. Może za jakiś czas pochyłe się nad tematem.
A ty stanowczo korzystaj i łap drzemkę
Ja ostatnio się zdziwiłam jak zostawiłam 190zl w Pepco. Ale sporo ubranek złapałam z bio bawełny i ładne to było. A dzisiaj w 5.10.15 zamówiłam ubranka dla starszej znowu 200 zł.
U mnie będzie podobnie. Teraz marudzę, że mało się rusza a jak już zacznie normalnie to zaraz będę marudzić, że boli no cóż taki standard Zabieram się za ogarnięcie torby to przynajmniej to będzie już gotowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pepco moim zdaniem poprawiło się jakościowo a przynajmniej te ciuszki dla dzieci. W 51015 lubię zamawiać na wyprzedaży i też lubię ich jakość.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Wy już o drzemkach a ja dopiero wstałam z łóżka

Szefowa o tym samym pomyślałam hehe w domu na bank byś nie leżała

Zubi najlepszego! Ogromu miłości
My mamy 13-ta rocznicę związku 19 września właśnie mnie mąż uświadomił że fajnie by było gdyby mała się pojawiła wtedy właśnie, ale już straciłam nadzieję na wrzesień

Justyna o tak, nawet te 15 min dziennie robi różnicę.
W ogole trafiłam na kosmos babkę wyobraźcie sobie ze ona w dzień porodu o 6 rano była jeszcze na treningu crossfit a o 8 trafiła na porodówkę, na porodówce ćwiczyła Joge i skakała na skakance bo jej to pomagało niesamowita!
I kolejna która mi mówi że mam malutki brzuch jak na "zaraz poród". No ale Mała raczej będzie mała więc to pewnie dlatego. Najważniejsze że jest ok i staram się nie brać tego do siebie. Ale już widzę kilogramy nogi mi przybrały twarz okrągła ramiona już mnie to wkurza

A dzisiaj końcówka wyprawki mi wjeżdża przyszły koszyczki na komodę (przeurocze!!!) i jak ogarnę ciuszki to wrzucę wam jak moja mama regal wymyśliła

Jak zawsze się rozpisałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Bonnie a coś słodkiego? Woda gazowana? Cola? Daj znać oby tylko leniuszkiem była dzisiaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matko jak ja ci zazdroszczę tego spania. My już od 7 na nogach córką wróciła już ze szkoły i poszła na podwórko się bawić. Zjedliśmy z mężem rocznicowe śniadanko które przyszykował. Zrobię szybko placki ziemniaczane bo chce wziąć dzieci na plac zabaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2021-09-15 o 10:24
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 10:37   #4082
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Bonnie_j, jeśli zgłosisz się na IP, bo nie czujesz ruchów, a nie będziesz chciała zostać to musisz podpisać papier, że odmawiasz hospitalizacji, a tuż przed porodem to słabe, żeby mieli to w systemie.. trochę też obstawiałabym już mało miejsca po prostu, ale Ty wiesz najlepiej i zaufaj swojej intuicji!
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Wy już o drzemkach a ja dopiero wstałam z łóżka

Szefowa o tym samym pomyślałam hehe w domu na bank byś nie leżała

Zubi najlepszego! Ogromu miłości
My mamy 13-ta rocznicę związku 19 września właśnie mnie mąż uświadomił że fajnie by było gdyby mała się pojawiła wtedy właśnie, ale już straciłam nadzieję na wrzesień

Justyna o tak, nawet te 15 min dziennie robi różnicę.
W ogole trafiłam na kosmos babkę wyobraźcie sobie ze ona w dzień porodu o 6 rano była jeszcze na treningu crossfit a o 8 trafiła na porodówkę, na porodówce ćwiczyła Joge i skakała na skakance bo jej to pomagało niesamowita!
I kolejna która mi mówi że mam malutki brzuch jak na "zaraz poród". No ale Mała raczej będzie mała więc to pewnie dlatego. Najważniejsze że jest ok i staram się nie brać tego do siebie. Ale już widzę kilogramy nogi mi przybrały twarz okrągła ramiona już mnie to wkurza

A dzisiaj końcówka wyprawki mi wjeżdża przyszły koszyczki na komodę (przeurocze!!!) i jak ogarnę ciuszki to wrzucę wam jak moja mama regal wymyśliła

Jak zawsze się rozpisałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Bonnie a coś słodkiego? Woda gazowana? Cola? Daj znać oby tylko leniuszkiem była dzisiaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba dzisiaj dziecko w brzuchu zmęczone. Już kilka razy dostałam mocne skopy więc lepiej mi trochę. Będę monitorować cały dzień. No ale i tak człowiekowi lepiej.
My z mężem w październiku mamy 6 rocznicę ślubu a w grudniu 15 bycia razem Że ja tyle z tym chłopem wytrzymałam 🤣 Zawsze jak mu to mówię to mi odpowiada, że jest za☠☠☠isty
Jeśli idzie o wagę to chyba w końcu troszkę przybralam, bo na ostatnim miałam pół kilo mniej... Ale ogólnie widzę, że brzuch duży, cycki rosną (wczoraj zauważyłam, że są pełniejsze ) a twarz chuda i wybiedzone. Tak samo nogi i ręce. A dupa to już nie istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Tak sobie właśnie pomyślałam, że może mała szykuje się do porodu. Więc idę pod prysznic. Zrobię sobie włosy. Ogarnę Bożenę i torbę to jak coś będę gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 10:51   #4083
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

O właśnie Bonnie bo przed wyjściem dzieciaki też mniej się ruszają więc kto wie

No ja spanie mam w tej ciąży niemożliwe wręcz ciężko mi wie będzie przestawić na wstawanie do małej hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 10:56   #4084
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
O właśnie Bonnie bo przed wyjściem dzieciaki też mniej się ruszają więc kto wie

No ja spanie mam w tej ciąży niemożliwe wręcz ciężko mi wie będzie przestawić na wstawanie do małej hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No kto wie Ważne, że teraz już może wychodzić
Może twoja mała będzie spioszkiem i nie będziesz miała tego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:14   #4085
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Ja mam 17.5kg do przodu ale ja szczypior wiec nadal się łudzę ze kilka kg mi zostanie po ewakuacji małej



Tez czuje ruchy bardziej jak rozpychanie teraz widać gdzie stopke lub rączkę pcha albo dupke wypina
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:15   #4086
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Niezłe tutaj wyczuwam nakręcanie się na poród przed terminem. Mi jest mega ciężko, ale wolę się nie łudzić. Najgorsze są momenty, gdy mi ciężej oddychać, czyli brzuch raczej nie opadł.
niem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:25   #4087
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

O matko cukier mi w moczu wyszedł. Jutro mi będą krew rano pobierać bo się boją czy nie cukrzyca.
No ja im mówię, że normalna sprawa skoro nic tu nie jem tylko moje słodycze i piję tylko colę, bo po wodzie mi jeszcze bardziej niedobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-15, 11:29   #4088
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Szefowa pisałaś o zgadze, to pewnie właśnie cola i słodycze. W ogóle nie sądziłam, że w ciąży ktoś to pije, nie oceniam tylko szoku doznaje, ja normalnie unikam gazowanego.
niem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:30   #4089
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Niezłe tutaj wyczuwam nakręcanie się na poród przed terminem. Mi jest mega ciężko, ale wolę się nie łudzić. Najgorsze są momenty, gdy mi ciężej oddychać, czyli brzuch raczej nie opadł.
No ale ile z nas urodzi w terminie Z innej strony byle ciążę były donoszone to to już nie problem [1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88902600]O matko cukier mi w moczu wyszedł. Jutro mi będą krew rano pobierać bo się boją czy nie cukrzyca.
No ja im mówię, że normalna sprawa skoro nic tu nie jem tylko moje słodycze i piję tylko colę, bo po wodzie mi jeszcze bardziej niedobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ehhh... Same problemy. Coś mi się wydaje, że nie wypuszczą ciebie do porodu jak tak dalej pójdzie czego ci nie życzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:36   #4090
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Ja na colę się kusze czasami nie powiem ze nie ale moja dieta i tak jest daleka od idealnej ciąża czy nie

W ciąży jedynie bezkofeinowa colę pije bo wole kawę sobie wypić za to
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:38   #4091
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Ja ostatnio też pakuję, jem za troje. Miałam niecałe 4 kg na plusie, a już jest 6,5. Ten przyrost to w ciągu jakichś 3-4 tygodni, jak wypowiedziałam wojnę ketonom (i tak przegraną tak na marginesie). Ale może uda mi się podtuczyć małą na koniec, bo zwolniła z tym przyrostem, a jednak wyciągną ją tydzień przed terminem.

Odpoczęłam i lecę dalej z moją listą. 😎 na razie to jakieś tornado wokół siebie robię, taki zrobił mi się pierdzielnik, że też musiałam dziś porozmawiać poważnie z Różą, żeby nawet nie myślała o wcześniejszym wyjściu. Z pozytywów to już u nas postanowione - do końca tygodnia jedziemy po suszarkę

A co do ubranek w pepco, to powiem szczerze, że jestem jak na razie pozytywnie zaskoczona. Te z bio bawełny są naprawdę dobre, a z tymi zwykłymi też niewiele mi się dzieje - trochę się zmechacą, trochę nadruk się spierze, ale to tyle, od biedy ujdą. a za taką cenę to mogą być nawet tylko na podwórko.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-15, 11:46   #4092
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Szefowa pisałaś o zgadze, to pewnie właśnie cola i słodycze. W ogóle nie sądziłam, że w ciąży ktoś to pije, nie oceniam tylko szoku doznaje, ja normalnie unikam gazowanego.
Ja największą zgagę mam po wodzie właśnie, tak że aż do wymiotów. W pierwszym trymestrze miałam tak samo.

Miałam spakowane już tylko słodkie przekąski bo to była torba na po porodzie. Nie ma mi tu kto dowieźć bo mamy strasznie daleko i nie ma jeszcze kto zostać ze starszakiem, który jest chory.
Mam dwa te nutridrinki, ale bałam się je jeszcze otworzyć.
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No ale ile z nas urodzi w terminie Z innej strony byle ciążę były donoszone to to już nie problem Ehhh... Same problemy. Coś mi się wydaje, że nie wypuszczą ciebie do porodu jak tak dalej pójdzie czego ci nie życzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszą. Bo ja nie chcę tu rodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:51   #4093
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88902676]Ja największą zgagę mam po wodzie właśnie, tak że aż do wymiotów. W pierwszym trymestrze miałam tak samo.

Miałam spakowane już tylko słodkie przekąski bo to była torba na po porodzie. Nie ma mi tu kto dowieźć bo mamy strasznie daleko i nie ma jeszcze kto zostać ze starszakiem, który jest chory.
Mam dwa te nutridrinki, ale bałam się je jeszcze otworzyć. Muszą. Bo ja nie chcę tu rodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oj no to jak nie szpital od porodu to trochę kiepsko. Jeszcze ci trochę tygodni zostało. Może jednak nie będą ciebie trzymać.
Ja właśnie ogarnęłam Bożenę. Mąż sprawdzi czy ok jak wróci z pracy. Zaraz idę suszyć włosy i ogarnąć ponownie torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 11:54   #4094
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Szefowa pisałaś o zgadze, to pewnie właśnie cola i słodycze. W ogóle nie sądziłam, że w ciąży ktoś to pije, nie oceniam tylko szoku doznaje, ja normalnie unikam gazowanego.
Ja cole piję. Nie codziennie ale to moja jedyna zachcianka w ciaży. Tak to pilnuje bardzo diety. Więc wydaje mi się, że cola od czasu do czasu nie zrobi nam krzywdy.



Zgagę miałam raz w szpitalu. Po ich chlebie. Jak odstawiłam ich ciemny chleb zgaga mi całkowicie mineła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 12:13   #4095
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Oj no to jak nie szpital od porodu to trochę kiepsko. Jeszcze ci trochę tygodni zostało. Może jednak nie będą ciebie trzymać.
Ja właśnie ogarnęłam Bożenę. Mąż sprawdzi czy ok jak wróci z pracy. Zaraz idę suszyć włosy i ogarnąć ponownie torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mój lekarz mówił, z tym albo 3 dni (które dziś mijają), albo do 37+0 czyli przyszły piątek.
Ale to nie jest jego oddział, więc nie wiadomo co inny lekarze będą wymyślać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

U mnie w ostatnim trymestrze, tak jak w poprzedniej ciąży waga stoi w miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 12:44   #4096
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Waga mi też nie poszła w górę (najwięcej w 2gim trym przytyłam w 3cim stoi) ale czuję że zbieram wodę i taka jednak napuchnieta się robię. Ale może też kwestia ciepła od kilku dni.

Niem ale my z Bonnie już donoszone
Bierzemy to pod uwagę bo nasze pierwsze dzieciaki wyskoczyły wcześniej mój zaraz po skończeniu 38tc a Bonnie jeszcze wcześniej.

Ja też pozwalam sobie na cole (zero) w ciazy. W pierwszej również piłam. Wiem że się nie powinno (w ogóle się nie powinno) ale w takie ciepło tylko to mnie ratuje.

Dzisiaj kończę pokoik Małej na tiptop i wam pokaże baldachim już się suszy w suszarce roletę będę zaraz montować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 12:58   #4097
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Waga mi też nie poszła w górę (najwięcej w 2gim trym przytyłam w 3cim stoi) ale czuję że zbieram wodę i taka jednak napuchnieta się robię. Ale może też kwestia ciepła od kilku dni.

Niem ale my z Bonnie już donoszone
Bierzemy to pod uwagę bo nasze pierwsze dzieciaki wyskoczyły wcześniej mój zaraz po skończeniu 38tc a Bonnie jeszcze wcześniej.

Ja też pozwalam sobie na cole (zero) w ciazy. W pierwszej również piłam. Wiem że się nie powinno (w ogóle się nie powinno) ale w takie ciepło tylko to mnie ratuje.

Dzisiaj kończę pokoik Małej na tiptop i wam pokaże baldachim już się suszy w suszarce roletę będę zaraz montować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie w ostatnim trym nawet spadła. Może w sobotę jednak będzie lepiej na wizycie.
Ostatnio cola mi smakuje. Od jakiś 2 tyg. Ale też dużo nie pije. Kupię jedna puszkę i koniec.
Ale mnie krocze kłuje i tak jak patrzę na brzuch to schodzi niżej. Moze to już lada dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 13:11   #4098
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Ja dziś lanolinowalam wełniane gatki dla małej

Skończyłam kocyk dla koleżanki a teraz zabrałam się za czapeczkę mam nadzieje szybko pójdzie bo chce wysłać na dniach.


Nie chce mi sie dziś nic, nadrabiam chirurgów 17 sezon
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 14:01   #4099
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88902797]Ja dziś lanolinowalam wełniane gatki dla małej

Skończyłam kocyk dla koleżanki a teraz zabrałam się za czapeczkę mam nadzieje szybko pójdzie bo chce wysłać na dniach.


Nie chce mi sie dziś nic, nadrabiam chirurgów 17 sezon [/QUOTE]Ja to oglądam same bajki. Jak już mogę coś innego to nie wiem co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-15, 14:56   #4100
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Właśnie się dowiedziałam, że u nas w szpitalu nie ma odwiedzin jako takich ale można na korytarzu chwilę się zobaczyć z rodziną. I warto zabrać prowiant bo dalej jedzenie okropne. Z tym podrzucanie rzeczy przez męża też ponoć ciężko. I leży się trzy doby po CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 15:58   #4101
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Do zestawów dodajecie pampki? Bo właśnie się tak zastanawiam Ale nie wiem czy jest sens otwierać opakowanie teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 16:24   #4102
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Do zestawów dodajecie pampki? Bo właśnie się tak zastanawiam Ale nie wiem czy jest sens otwierać opakowanie teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie biorę ubranek. Ale myślę, że nie ma sensu bo nie każde przebranie pieluchy równa się przebraniem ubrania. Z resztą paczkę pieluch widać z daleka w tobie więc po co to przepakowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 16:25   #4103
a_n_n_a87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Do zestawów dodajecie pampki? Bo właśnie się tak zastanawiam Ale nie wiem czy jest sens otwierać opakowanie teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, myślę że to nie ma sensu.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
a_n_n_a87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 16:32   #4104
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że u nas w szpitalu nie ma odwiedzin jako takich ale można na korytarzu chwilę się zobaczyć z rodziną. I warto zabrać prowiant bo dalej jedzenie okropne. Z tym podrzucanie rzeczy przez męża też ponoć ciężko. I leży się trzy doby po CC.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kojarzysz może jak to jest z tym stawieniem się dzień przed, w sensie do której godziny można bezpiecznie jeść? Nie pamiętam i zapomniałam dopytać 🙈

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Do zestawów dodajecie pampki? Bo właśnie się tak zastanawiam Ale nie wiem czy jest sens otwierać opakowanie teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak zrobiłam. Ale ja będę po cc unieruchomiona i myślę, że to ułatwienie dla położnej, która będzie przebierać dziecko.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 16:56   #4105
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Do zestawów dodajecie pampki? Bo właśnie się tak zastanawiam Ale nie wiem czy jest sens otwierać opakowanie teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest tak, że zabierają lampki i chusteczki są one później w worku przy mydelniczce także nie trzeba szukać po torbie.
Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
A kojarzysz może jak to jest z tym stawieniem się dzień przed, w sensie do której godziny można bezpiecznie jeść? Nie pamiętam i zapomniałam dopytać



Ja tak zrobiłam. Ale ja będę po cc unieruchomiona i myślę, że to ułatwienie dla położnej, która będzie przebierać dziecko.
Dzień wcześniej jesz kolację i przychodzisz na czczo ale jutro zapytam co i jak bo dziś gadałam z babka co miała w lipcu u nas CC i ponoć przyszła w poniedziałek zrobili jej ktg, USG, badanie krwi a CC miała dopiero na następny dzień ..ja miałam CC tego dnia co się stawiłam i tylko ktg po przyjęciu i dawaj na stół tniemy a tu nie podoba mi się czekać dobę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 17:02   #4106
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Dzięki dziewczyny Torba już spakowana. Tylko butelki na wodę brak. Ogólnie sporo zostało mi we niej miejsca 🤨 Może dołożę jeszcze dwa pajace na 62
Teraz włączyło mi się mycie łazienki. Już się namęczyłam a jeszcze sporo zostało. Ale jakoś mi lepiej jak przynajmniej jedno pomieszczenie będzie czyste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 17:05   #4107
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Ja mialam drzemkę bo strasznie mi się spać chciało.

Ale jak wstałam to zalaczylo mi się pucowanie zmywarki od a do z
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 17:24   #4108
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
U nas jest tak, że zabierają lampki i chusteczki są one później w worku przy mydelniczce także nie trzeba szukać po torbie.Dzień wcześniej jesz kolację i przychodzisz na czczo ale jutro zapytam co i jak bo dziś gadałam z babka co miała w lipcu u nas CC i ponoć przyszła w poniedziałek zrobili jej ktg, USG, badanie krwi a CC miała dopiero na następny dzień ..ja miałam CC tego dnia co się stawiłam i tylko ktg po przyjęciu i dawaj na stół tniemy a tu nie podoba mi się czekać dobę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja przychodzę dzień wcześniej o 17. Myślałam, że to standard. I nie pamiętam czy mogę być po obiedzie czy już wtedy zaczyna się głodówka 😅
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 17:38   #4109
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

To ja wyprasowałam 6m baldachimu i założyłam, wraz z przestawianiem mebelków i montowaniem rolety, w międzyczasie starszaka zawiozłam na basen, zdycham dosłownie, plecy mi zaraz na pół pekna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-15, 17:44   #4110
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz.2

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
To ja wyprasowałam 6m baldachimu i założyłam, wraz z przestawianiem mebelków i montowaniem rolety, w międzyczasie starszaka zawiozłam na basen, zdycham dosłownie, plecy mi zaraz na pół pekna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pokaż ten baldachim. Nie spodziewałam się, że to aż takie długie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-28 15:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.