Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-05, 12:23   #2071
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Oj z tym pęcherzem to łącze się z Tobą w bólu. To jest masakra, tyle co wyjdę z WC, przejdę kawałek i znowu muszę.

Czy ja już pisałam, że uwielbiam być w ciąży i czuć te ruchy
Tż wczoraj poczuł pod ręką a teraz jak leżałam to brzuch już się poruszył. Niby taka kruszynka a już tak fajnie widać

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie też ruchy są super . Baaardzo lubię nie czuć. Mój leń i nie kopie tak żebym czuła przez brzuch. Najczęściej czuje jak się wierci w dole brzucha, albo takie kopy do środka.
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z usg połowkowego 359g zdrowiej dziewczynki! O czyli da się i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:29   #2072
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z usg połowkowego 359g zdrowiej dziewczynki! O czyli da się i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie
Teraz debatujcie nad imieniem


Margosia podziwiam za dentystę bez znieczulenia, ja mam taki uraz że powinni mi jeszcze zanim wejdę do gabinetu podawać znieczulenie

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Oj z tym pęcherzem to łącze się z Tobą w bólu. To jest masakra, tyle co wyjdę z WC, przejdę kawałek i znowu muszę.

Czy ja już pisałam, że uwielbiam być w ciąży i czuć te ruchy
Tż wczoraj poczuł pod ręką a teraz jak leżałam to brzuch już się poruszył. Niby taka kruszynka a już tak fajnie widać

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja stan ciąży średnio lubię ale te ruchy to coś cudownego

U mnie Rozalka od dwóch dni urządza takie dyskoteki, że już dzieciaki bez problemu wyczuwają siostrę. Będzie mi tego brakować jak się urodzi
Ale zamiast kopniaczkow będzie ten słodki, dzidziusiowy zapach
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:31   #2073
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Pięknie

Teraz debatujcie nad imieniem





Margosia podziwiam za dentystę bez znieczulenia, ja mam taki uraz że powinni mi jeszcze zanim wejdę do gabinetu podawać znieczulenie
Ja też mam uraz, jeszcze z dzieciństwa. Stwierdziłam, że wolę rodzić niż leczyć zęby. Chodzę raz w roku na usunięcie kamienia i za każdym razem modlę się żeby jakiegoś ubytku nie było.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:38   #2074
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Ja też bym raczej nie dała rady bez znieczulenia chyba że mała dziurka to faktycznie nie boli

Wrócę jeszcze do wałkowanego przeze mnie tematu pralko suszarki.
Po suszeniu pranie (i pralnia) śmierdzi gumą Też tak miałyście?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:54   #2075
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z usg połowkowego 359g zdrowiej dziewczynki! O czyli da się i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:55   #2076
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z usg połowkowego 359g zdrowiej dziewczynki! O czyli da się i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To pojedziesz ze skierowaniem 15.10 i też będzie
A co z twoją blizna, że brzydka? Czasem robi się bliznowiec ale na to nie ma znaczenia sposób szycia. Czy po prostu brzydko zaszyte? Ja mam blizne strasznie nisko, miałam szew kosmetyczny z rozpuszczalna nitka i przyznam że praktycznie nic nie widać, jestem bardzo bardzo zadowolona! Nawet jeszcze jak byłam na stole to ekipa chwaliła lekarkę że ślicznie to zrobiła (zboczeńcy zawodowi)A czemu hardkorze bez znieczulenia zęba robiłaś?Świetnie. Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytał czy chce czy nie chce i powiedział, że zazwyczaj im się człowiek bardziej boi tym mniej boli
I powiedział, że może mnie znieczulic w każdym momencie wystarczy, ze mu powiem wiec stwierdziłam, że robię bez i to była dobra decyzja

Ale zapłaciłam standardowo

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Pięknie
Teraz debatujcie nad imieniem


Margosia podziwiam za dentystę bez znieczulenia, ja mam taki uraz że powinni mi jeszcze zanim wejdę do gabinetu podawać znieczulenie

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------




Ja stan ciąży średnio lubię ale te ruchy to coś cudownego

U mnie Rozalka od dwóch dni urządza takie dyskoteki, że już dzieciaki bez problemu wyczuwają siostrę. Będzie mi tego brakować jak się urodzi
Ale zamiast kopniaczkow będzie ten słodki, dzidziusiowy zapach
Będzie impreza po porodzie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 13:02   #2077
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Co do ruchów ja też je kocham ale moja Majeczka od kilku dni się troszkę rozleniwia i mało mamusi daje o sobie znać ale czekamy cierpliwie i cieszymy się każdym kopniakiem choć tatuś jeszcze nic nie poczuł bo gdy kładzie rękę to Majki nie ma

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-05, 13:12   #2078
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To pojedziesz ze skierowaniem 15.10 i też będzie
A co z twoją blizna, że brzydka? Czasem robi się bliznowiec ale na to nie ma znaczenia sposób szycia. Czy po prostu brzydko zaszyte? Ja mam blizne strasznie nisko, miałam szew kosmetyczny z rozpuszczalna nitka i przyznam że praktycznie nic nie widać, jestem bardzo bardzo zadowolona! Nawet jeszcze jak byłam na stole to ekipa chwaliła lekarkę że ślicznie to zrobiła (zboczeńcy zawodowi)A czemu hardkorze bez znieczulenia zęba robiłaś?Świetnie. Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tak to nie działa, bo to planowane cc i trzeba wczesnej się umówić, żeby Cię w grafik widzieli. Potrzebni to cyna byłam coś koło 36tc się umawiać.
A blizna jest dziwnie skończona jak by dzyndzelkiem czy czymś. Koleżance też tak skończyli, a jak rodziła gdzie indziej to tak nie miała no i bliznowca też mam stąd pewnie dalej widać tą bliznę dość wyraźne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

I cc planowane oni w tym szpitalu robią zawsze 39+0 więc mi wypada weekend, a poniedziałek to 14.10 a wtedy to ja nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 13:16   #2079
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Co do ruchów ja też je kocham ale moja Majeczka od kilku dni się troszkę rozleniwia i mało mamusi daje o sobie znać ale czekamy cierpliwie i cieszymy się każdym kopniakiem choć tatuś jeszcze nic nie poczuł bo gdy kładzie rękę to Majki nie ma

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
U mnie też przyłożysz rękę i jest spokój
Nie wiem czy mężowi będzie dane kiedyś poczuć kopniaki
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 13:21   #2080
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja też bym raczej nie dała rady bez znieczulenia chyba że mała dziurka to faktycznie nie boli

Wrócę jeszcze do wałkowanego przeze mnie tematu pralko suszarki.
Po suszeniu pranie (i pralnia) śmierdzi gumą Też tak miałyście?
U mnie nic nie śmierdzi. Fakt, że nie pachnie tak intensywnie jak mokre pranie, ale cały czas jednak czuć przyjemny zapach używasz płynu do płukania? A może to kwestia za długiego programu i krótsze suszenie też da radę? Suszarka nowa czy stara?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 13:25   #2081
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja też bym raczej nie dała rady bez znieczulenia chyba że mała dziurka to faktycznie nie boli

Wrócę jeszcze do wałkowanego przeze mnie tematu pralko suszarki.
Po suszeniu pranie (i pralnia) śmierdzi gumą Też tak miałyście?
No chyba na początku trzeba zarobić "puste" pranie żeby nie smierdzialo
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Gratki



Pytał czy chce czy nie chce i powiedział, że zazwyczaj im się człowiek bardziej boi tym mniej boli
I powiedział, że może mnie znieczulic w każdym momencie wystarczy, ze mu powiem wiec stwierdziłam, że robię bez i to była dobra decyzja

Ale zapłaciłam standardowo



Będzie impreza po porodzie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No wariatka Ja bez znieczulenia bym nie dała sobie powiercić w zębie
Na szczęście nigdy nie miałam dziury i oby jak najdłużej
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
No właśnie tak to nie działa, bo to planowane cc i trzeba wczesnej się umówić, żeby Cię w grafik widzieli. Potrzebni to cyna byłam coś koło 36tc się umawiać.
A blizna jest dziwnie skończona jak by dzyndzelkiem czy czymś. Koleżance też tak skończyli, a jak rodziła gdzie indziej to tak nie miała no i bliznowca też mam stąd pewnie dalej widać tą bliznę dość wyraźne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

I cc planowane oni w tym szpitalu robią zawsze 39+0 więc mi wypada weekend, a poniedziałek to 14.10 a wtedy to ja nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to chyba jak większość rzeczy zależy też od szpitala, no i od wskazania przede wszystkim. Bo np. w niektórych szpitalach ciąże z ułożeniem innym niż główkowe rozwiązują, gdy zacznie się akcja porodowa lub w dniu tp. Albo takie "wskazanie" jak u mnie czyli cc po cc, to już w ogóle nie powinno się umawiać a już na pewno nie tak wcześnie.
Ale jak chcesz mieć konkretną datę to faktycznie dobrze by było się wybrać do ordynatora szpitala w którym chcesz i spróbować ustalić. A jeśli zrobią ci nie taka datę jak ty chcesz to pamiętaj nikt nie może zrobić Ci cesarki bez twojej zgody Więc dalej wszystko w Twoich rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-05, 13:28   #2082
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
No właśnie tak to nie działa, bo to planowane cc i trzeba wczesnej się umówić, żeby Cię w grafik widzieli. Potrzebni to cyna byłam coś koło 36tc się umawiać.
A blizna jest dziwnie skończona jak by dzyndzelkiem czy czymś. Koleżance też tak skończyli, a jak rodziła gdzie indziej to tak nie miała no i bliznowca też mam stąd pewnie dalej widać tą bliznę dość wyraźne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

I cc planowane oni w tym szpitalu robią zawsze 39+0 więc mi wypada weekend, a poniedziałek to 14.10 a wtedy to ja nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu 14.10 tak Ci przeszkadza?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie też przyłożysz rękę i jest spokój
Nie wiem czy mężowi będzie dane kiedyś poczuć kopniaki
W październiku; )

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:10   #2083
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No chyba na początku trzeba zarobić "puste" pranie żeby nie smierdzialo No wariatka Ja bez znieczulenia bym nie dała sobie powiercić w zębie
Na szczęście nigdy nie miałam dziury i oby jak najdłużej A to chyba jak większość rzeczy zależy też od szpitala, no i od wskazania przede wszystkim. Bo np. w niektórych szpitalach ciąże z ułożeniem innym niż główkowe rozwiązują, gdy zacznie się akcja porodowa lub w dniu tp. Albo takie "wskazanie" jak u mnie czyli cc po cc, to już w ogóle nie powinno się umawiać a już na pewno nie tak wcześnie.
Ale jak chcesz mieć konkretną datę to faktycznie dobrze by było się wybrać do ordynatora szpitala w którym chcesz i spróbować ustalić. A jeśli zrobią ci nie taka datę jak ty chcesz to pamiętaj nikt nie może zrobić Ci cesarki bez twojej zgody Więc dalej wszystko w Twoich rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ultra ten szpital raczej robi cc hurtowo, a że ma III, najwyższy stopień referencyjności☠to mają więcej chętnych niż łóżek stąd myślę, że nie patrzą na wskazanie tylko tną równo tydzień przed tp wszystkich.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A czemu 14.10 tak Ci przeszkadza?W październiku; )

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No w ogóle 14.10 nie przeszkadza, tylko ja chce 15.10 bo chce żeby każde z moich dzieci urodziło się 15 no wiem że głupie, ale jak już sobie do głowy wbiłam to nie idzie mi tego wybić. Z Wojtkiem chciałam rodzić 16.06.16 bo taka piękna data a mnie świnie pocieli 15.06 bo na 16.06 już miejsc nie było ja wiem że moje powody są głupie, ale nic nie poradzę chce 15.10 i nic mnie nie przekona że nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:12   #2084
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ultra ten szpital raczej robi cc hurtowo, a że ma III, najwyższy stopień referencyjności☠to mają więcej chętnych niż łóżek stąd myślę, że nie patrzą na wskazanie tylko tną równo tydzień przed tp wszystkich. No w ogóle 14.10 nie przeszkadza, tylko ja chce 15.10 bo chce żeby każde z moich dzieci urodziło się 15 no wiem że głupie, ale jak już sobie do głowy wbiłam to nie idzie mi tego wybić. Z Wojtkiem chciałam rodzić 16.06.16 bo taka piękna data a mnie świnie pocieli 15.06 bo na 16.06 już miejsc nie było ja wiem że moje powody są głupie, ale nic nie poradzę chce 15.10 i nic mnie nie przekona że nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam rozumiem powody, sama mogę rodzic nawet 1-2 listopada byle nie 15.10....
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:15   #2085
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja przy pierwszej córce miałam termin na 21.07 i bardzo chciałam urodzić bliżej 25.07 a wyszła 9.07 teraz chciałabym w październiku a termin na wrzesień i boję się, że znów szybciej wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:24   #2086
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z usg połowkowego 359g zdrowiej dziewczynki! O czyli da się i tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!!!! Gratulacje!!!



Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie też przyłożysz rękę i jest spokój
Nie wiem czy mężowi będzie dane kiedyś poczuć kopniaki

moja Pyrka też, szaleje, że czasem brzuszek podskoczy, wczoraj Matylda śmiała się jak to widziała, ale jak położyła rękę by poczuć, to cisza.
Zabrała rękę, to Pyrka w tym miejscu zrobiła podskok





Dzwonili do mnie z poradni z przypomnieniem o dzisiejszej wizycie od tego momentu w pracy na robocie skupić się nie mogę. I od południa udaję, że pracuję.
Ale jaki mam relaksik, po tym tygodniu z córeczką w domu, kawka, ciasteczko

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszej córce miałam termin na 21.07 i bardzo chciałam urodzić bliżej 25.07 a wyszła 9.07 teraz chciałabym w październiku a termin na wrzesień i boję się, że znów szybciej wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja chciałam żeby tylko nie była spod znaku Panny
A teraz bym chciała ciut przenosić, ale czy mamy na to wpływ? szczególnie jak się baba uprze i zrobi po swojemu
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:35   #2087
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Super!!!! Gratulacje!!!






moja Pyrka też, szaleje, że czasem brzuszek podskoczy, wczoraj Matylda śmiała się jak to widziała, ale jak położyła rękę by poczuć, to cisza.
Zabrała rękę, to Pyrka w tym miejscu zrobiła podskok





Dzwonili do mnie z poradni z przypomnieniem o dzisiejszej wizycie od tego momentu w pracy na robocie skupić się nie mogę. I od południa udaję, że pracuję.
Ale jaki mam relaksik, po tym tygodniu z córeczką w domu, kawka, ciasteczko

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------




ja chciałam żeby tylko nie była spod znaku Panny
A teraz bym chciała ciut przenosić, ale czy mamy na to wpływ? szczególnie jak się baba uprze i zrobi po swojemu
Ja jak chciałam żeby córka nie była spod znaku ryb.... Wylądowałam na porodówce 18.02 ale fałszywy alarm a wody odeszły mi 19.02 , pierwszy dzień zodiakalnej ryby....
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:56   #2088
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
U mnie nic nie śmierdzi. Fakt, że nie pachnie tak intensywnie jak mokre pranie, ale cały czas jednak czuć przyjemny zapach używasz płynu do płukania? A może to kwestia za długiego programu i krótsze suszenie też da radę? Suszarka nowa czy stara?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie używam. Suszarka nowa i wali właśnie taką nową spaloną gumą

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No chyba na początku trzeba zarobić "puste" pranie żeby nie smierdzialo
Zrobiłam już ponad 10, widzę w necie że to częsty problem, że ludziom potrafi tak śmierdzieć po każdym suszeniu. Ale jak nie przestanie to zgłoszę reklamację no bo bez przesady Jak to tak ma wyglądać, to wolę moją starą pralkę

U mnie tak gorąco, że nakładałam sobie hennę na włosy to 3x musiałam moczyć, bo mi w trakcie nakładania wysychała
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 14:58   #2089
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Nie używam. Suszarka nowa i wali właśnie taką nową spaloną gumą


Zrobiłam już ponad 10, widzę w necie że to częsty problem, że ludziom potrafi tak śmierdzieć po każdym suszeniu. Ale jak nie przestanie to zgłoszę reklamację no bo bez przesady Jak to tak ma wyglądać, to wolę moją starą pralkę

U mnie tak gorąco, że nakładałam sobie hennę na włosy to 3x musiałam moczyć, bo mi w trakcie nakładania wysychała
Ja też mam nową, kupiona w sumie jakieś dwa tygodnie temu, ale ja używam płynu do płukania i pranie pachnie naprawdę przyjemnie a puszczałam pustą tylko raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-05, 15:00   #2090
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ultra ten szpital raczej robi cc hurtowo, a że ma III, najwyższy stopień referencyjnościto mają więcej chętnych niż łóżek stąd myślę, że nie patrzą na wskazanie tylko tną równo tydzień przed tp wszystkich. No w ogóle 14.10 nie przeszkadza, tylko ja chce 15.10 bo chce żeby każde z moich dzieci urodziło się 15 no wiem że głupie, ale jak już sobie do głowy wbiłam to nie idzie mi tego wybić. Z Wojtkiem chciałam rodzić 16.06.16 bo taka piękna data a mnie świnie pocieli 15.06 bo na 16.06 już miejsc nie było ja wiem że moje powody są głupie, ale nic nie poradzę chce 15.10 i nic mnie nie przekona że nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardzo lubię parzyste liczby. Gdy mnie wzięli na wywoływanie Tosi i zobaczyłam w kalendarzu 2.08.16 to od razu mi się fajniej zrobiło


Dziękuję za gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 15:05   #2091
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja po połówkowych. Dzieciak waży 299g, jest zdrowy, ale znowu nie pokazało co ma między nogami. Sfrustrowało mnie to.
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 15:08   #2092
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja jak chciałam żeby córka nie była spod znaku ryb.... Wylądowałam na porodówce 18.02 ale fałszywy alarm a wody odeszły mi 19.02 , pierwszy dzień zodiakalnej ryby....
Chociaż ja najbardziej nie chciałam by się urodziła 10 września, co bardzo chciała moja babcia.
Za to Matylka chciała chyba zrobić imieninowy prezent wujkowi (mojemu bratu) bo zaczęła rodzić się 29 września,urodziła się jednak 30 września o 2.15

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 15:25   #2093
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

To ja znowu bym chciała urodzić dzień przed tp 28 października. Wika jest z 30 stycznia (poniedziałek), Szymek 29 czerwiec (poniedziałek) i to jakby było z 28 to też poniedziałek

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 15:34   #2094
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ja też mam nową, kupiona w sumie jakieś dwa tygodnie temu, ale ja używam płynu do płukania i pranie pachnie naprawdę przyjemnie a puszczałam pustą tylko raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki masz model? U mnie raczej żaden płyn nie zamaskuje tego smrodu, szczególnie, że on się nie wydziela podczas prania, tylko suszenia.
Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Ja po połówkowych. Dzieciak waży 299g, jest zdrowy, ale znowu nie pokazało co ma między nogami. Sfrustrowało mnie to.
Najważniejsze, że zdrowe
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:02   #2095
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Ja po połówkowych. Dzieciak waży 299g, jest zdrowy, ale znowu nie pokazało co ma między nogami. Sfrustrowało mnie to.
Piona, ja też nadal nie wiem a tu 25tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A jaki masz model? U mnie raczej żaden płyn nie zamaskuje tego smrodu, szczególnie, że on się nie wydziela podczas prania, tylko suszenia.

Najważniejsze, że zdrowe
Mam beko, dokładnie taką: https://www.neonet.pl/pralko-suszark...htv7733x0.html
A Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:10   #2096
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Piona, ja też nadal nie wiem a tu 25tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Mam beko, dokładnie taką: https://www.neonet.pl/pralko-suszark...htv7733x0.html
A Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taką: https://www.euro.com.pl/pralko-susza...0j6a10aw.bhtml
Dużo osób mi polecało ale nikt nie powiedział, że potrafi śmierdzieć, widać jestem bardziej przeczulona
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:12   #2097
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Piona, ja też nadal nie wiem a tu 25tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Mam beko, dokładnie taką: https://www.neonet.pl/pralko-suszark...htv7733x0.html
A Ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam taką na początku ten zapach suszonego prania był dość wkurzający, ale albo się przyzwyczaiłam, albo przestało tak dziwnie pachnieć. To nie jest smord.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:15   #2098
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Ja po połówkowych. Dzieciak waży 299g, jest zdrowy, ale znowu nie pokazało co ma między nogami. Sfrustrowało mnie to.
Najważniejsze że zdrowe. Jeszcze jest trochę czasu, żeby się dowiedzieć A jakie przeczucie masz ? Tu na wątku się prawie wszystkim sprawiało to może Tobie też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:15   #2099
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja mam taką: https://www.euro.com.pl/pralko-susza...0j6a10aw.bhtml
Dużo osób mi polecało ale nikt nie powiedział, że potrafi śmierdzieć, widać jestem bardziej przeczulona
To Twoja wygląda na bardziej wypasioną od mojej ale w pierwszej opinii ktoś napisał o tym gumowym zapachu i dodał, że płyn do płukania daje sobie z tym radę, więc może warto spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 16:16   #2100
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja nawet nie robilam zadnego wstepnego na sucho. Nic nie smierdzialo, pranie pachnie pieknie plynem, jest miekkie i delikatne. Ewidentnie nie powinno tak byc, moze jakas wada fabryczna i cos sie tam nagrzewa za bardzo, ze sie pali jakas uszczelka, czy co?
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.