Tanie książki w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-12, 16:13   #1
Noniewiemno
Przyczajenie
 
Avatar Noniewiemno
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 29

Tanie książki w UK


Dziewczyny z UK (i nie tylko),

czy kojarzycie może jakiś brytyjski odpowiednik sklepu taniaksiazka.pl lub jakiekolwiek miejsce, gdzie można kupić tanio książki? Tanio tzn chociażby nie za tak wywindowaną cenę, jak w Waterstones. No i oczywiście online, zwłaszcza w obecnej sytuacji.

Miałam swoje upatrzone sklepiki, polowałam w charity shopach itd, ale teraz niestety wszystko zamknięte.

Może któraś z Was lepiej się orientuje
Noniewiemno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 09:24   #2
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tanie książki w UK

Ebay?? Nic innego do glowy mi nie przychodzi. A jak jakies nowosci/bestsellery to Sainsbury, ksiazke Richarda Osmana kupilam tam za 8£ gdzie normalna cena to 14.99£, no ale wiadomo malutki wybor.
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 09:39   #3
Noniewiemno
Przyczajenie
 
Avatar Noniewiemno
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 29
Dot.: Tanie książki w UK

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
Ebay?? Nic innego do glowy mi nie przychodzi. A jak jakies nowosci/bestsellery to Sainsbury, ksiazke Richarda Osmana kupilam tam za 8£ gdzie normalna cena to 14.99£, no ale wiadomo malutki wybor.
Rzeczywiście zdarza się coś upolować w supermarketach. Tej właśnie też szukałam, dzięki za podpowiedź

Ebayowi trochę nie ufam, ale zamawiam dużo na Amazonie i na brytyjskich forach polecają szukać właśnie tam. Tylko tam jest się na łasce pojedynczych sprzedawców i ich ofert, które pojawiają się i znikają, więc jest to dosłownie polowanie.
Dlatego taniaksiazka.pl jest idealna, bo tam cena po prostu jest niska i się nie zmienia.

Ogólnie - problem pierwszego świata ;], ale dużo czytam i takimi poszukiwaniami serio dużo oszczędzam.
Noniewiemno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 11:22   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Tanie książki w UK

Kup czytnik Kindle i zamawiaj ebooki na Woblinku czy Amazon
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 18:31   #5
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tanie książki w UK

Cytat:
Napisane przez Noniewiemno Pokaż wiadomość
Rzeczywiście zdarza się coś upolować w supermarketach. Tej właśnie też szukałam, dzięki za podpowiedź

Ebayowi trochę nie ufam, ale zamawiam dużo na Amazonie i na brytyjskich forach polecają szukać właśnie tam. Tylko tam jest się na łasce pojedynczych sprzedawców i ich ofert, które pojawiają się i znikają, więc jest to dosłownie polowanie.
Dlatego taniaksiazka.pl jest idealna, bo tam cena po prostu jest niska i się nie zmienia.

Ogólnie - problem pierwszego świata ;], ale dużo czytam i takimi poszukiwaniami serio dużo oszczędzam.

no ja staram sie nie kupowac nic z amazona ze wzgledow ideologicznych.

a Ebay jest ok, jasne zdarzaja sie nieuczciwi sprzedawcy (jak wszedzie) ale wtedy ebay bez problemu oddaje pieniadze. ostatnio kupilam sobie tam najnowsza ksiazke Roberta Galbrighta w stanie idealnym za mniej niz 1/3 ceny orginalnej (lacznie z przesylka).

a biblioteki?? ja wypozyczam bo troche sie nie miescimy juz z ksiazkami. nie wiem jak u ciebie ale u mnie ze wzgledu na pandemie wszystko jest pozamykane w sensie ze nie wejdziesz do srodka i nie pogrzebiesz na polkach ale jest mozliwosc zamawiania konretnych tytulow online i po jakims czasie (zalezy ile jest dostepnych czy ktos nie wypozyczyl itd) jest do odbioru w drzwiach (u mnie w dzielnicy doslownie w drzwiach) wybranej przeze mnie biblioteki. kiedy ksiazka jest na miejscu informuja mnie o tym telefonicznie.

biblioteki sa za darmo zazwyczaj wiec jeszcze wiecej oszczedzisz
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 11:21   #6
EmmeDew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tanie książki w UK

abebooks jest najlepszym miejscem do tego
zorientuj sie czy biblioteki w Twoim miescie nie oferuja zamawiania ksiazek na zasadzie click&collect
EmmeDew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 19:35   #7
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Tanie książki w UK

Cytat:
Napisane przez Noniewiemno Pokaż wiadomość
Dziewczyny z UK (i nie tylko),



czy kojarzycie może jakiś brytyjski odpowiednik sklepu taniaksiazka.pl lub jakiekolwiek miejsce, gdzie można kupić tanio książki? Tanio tzn chociażby nie za tak wywindowaną cenę, jak w Waterstones. No i oczywiście online, zwłaszcza w obecnej sytuacji.



Miałam swoje upatrzone sklepiki, polowałam w charity shopach itd, ale teraz niestety wszystko zamknięte.



Może któraś z Was lepiej się orientuje
Może nie jest to odpowiednik ale The Works ma stale książki 3 za 5 lub 5za £10 wiec może tam cos znajdziesz, warto zerknąć.

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2021-01-23 o 19:45
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 20:35:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.