Botox w Krakowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 11:32   #1
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14

Botox w Krakowie?


Witam. Czy ktoś poddawał sie zabiegom przy użyciu botoxu w Krakowie. Jezeli tak to bardzo proszę o poradę gdzie, za ile itd? Noszę się z zamiarem poddania się takiemu zabiegowi (skutki palenia piepierosów przez ponad 10 lat, obecnie nie palę od roku), ale kompletnie nie wiem gdzie? Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziękuję.
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 23:55   #2
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Botox w Krakwie?

Hej Olcia! A gdzie chcesz sobie "wstrzyknac"?
Ja mialam zabieg na czolo i kurze lapki. Efekty sa wspaniale. zadnej zmarszczki, zero jakiejkolwiek lini na skorze. poprostu gladziutka jak u bobaska Naprawde polecam, ile by nie kosztowalo to i tak warto!!!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:27   #3
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Botox w Krakwie?

Droga Olciu!
Ja zrobilam zabieg w Londynie gdzie mieszkam, za darmo ,bo pracuje w klinice med, gdzie robimy te zabiegi..
Coz moge ci doradzic?- zrob to! nie bedziesz zalowac. Ja wygladam cudownie. Zadna maseczka, czy krem nie zdziala takich cudow! Jedna tylko rada- rozejrzyj sie dokladnie kto robi ten zabieg. Kim jest doktor, ile ma w tym doswiadczenia, ile przeprowadzil zabiegow, niech ci pokaze dowod, zdjecia pacjentow, ktorzy mieli to u niego wykonane, ile mial "niepowodzen", gdzie sie szkolil, kiedy..To wszystko musisz wiedziec. Jesli pan doktor jest dobry i doswiadczony- nie bedzie sie bal odpowiedzi, i nie bedzie nic ukrywal..
Nie boj sie efektow ubocznych. Co sie moze stac- to tylko siniak, ktory trwac bedzie pare dni, a ty po tych paru dniach bedziesz wygladac 10 lat mlodziej. Nie wiem jak robia to w Polsce-np .w tej klinice doktor woli wstrzyknac mniej materialu, zeby nie wygladac tak sztucznie jak Jack Nicholson, a po 2 tyg za darmo mozesz zrobic tzw. top up, czyli jeszcze raz.
Jesli chodzi o bruzdy nosowo-wargowe to botoxu sie nie robi. Miejsce bruzdy wypelnia sie materialem- kw. hialuronowym (botox blokuje nerwy aby nie dochodzily do miesni, dlatego miesnie sa caly czas rozluznione i skora gladka). Tez mialam to robione. efekty super. Oba produkty przestana dzialac po 4-6 mies. Ale za ta cene?!! wiesz ile to tu kosztuje?!
botox w kurze lapki- 200funtow, czolo-300!. a bruzdy ok220funta. teraz razy5,6zloty! prawie masz za darmo!! daj znac co zrobilas!! PA
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:24   #4
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Botox w Krakwie?

Witam. A ja wciąż się boję!!!
__________________
Sandra
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:06   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Dot.: Botox w Krakwie?

Nie ma się czego bać. To mniej niz wizyta u dentysty Nie jest to zabieg tani, ale naprawdę warto. Robiłam zabieg na czoło - bruzda poprzeczna i zmarszczka pionowa pomiędzy brawiami. Efekt widoczny jest po tygodniu i trwa ok. pół roku. Byłam bardzo zadowolona i wybieram się na kolejny Podczas wstrzykiwania odczuwane jest lekkie pieczenie, ale nic strasznego.
Ach i co do ceny - własciwie po zabiegu zrezygnowałam z kupowania drogich kremów, bo nie było sensu. Zmarszczek i tak nie zlikwidują a nawilżenie zapewnia pierwszy lepszy krem za 20 zł
Nie pamiętam dokładnie ceny jednej jednostki botoksu, ale za te dwie zmarszczki zapłaciłam 500 - 600 zł (to było ok 12-14 jednostek).
Po zabiegu mimika twarzy nie wygląda nienaturalnie, więc tego obawiać się tez nie trzeba.
A co do papierosów, to mam zamiar zafundowac sobie też wypełnianie bruzd wokół ust (te dwie zmarszczki, które wczesniej pojawiają się u palących).
Jeśli chcesz nr. telefonu do gabinetu w Krakowie, w którym poddałam się zabiegowi, napisz PM albo na maila.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:20   #6
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Botox w Krakwie?

Halo, Krakowianki i nie tylko, odezwijcie się!!!!!! Nie wierzę, ze nikt tego więcej w Krakowie i pozostałych miastach nie wykonywał. A moze jakieś informację na temat mezoterapii i jej efektów w zastosowaniu na twarz? A nowość restylane vital? Podzielcie się doświadczeniami.
__________________
Sandra

Edytowane przez Olcia35
Czas edycji: 2006-05-21 o 11:03
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 10:55   #7
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Botox w Krakwie?

podbijam wątek, mnie też interesuje ten zabieg (kurze łapki) i tak samo jak Olcia 35 troszkę się boję

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:27
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 10:07   #8
witkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Botox w Krakwie?

Witajcie
Mieszkam w Krakowie i od pewnego czasu co pół roku robię sobie zabiegi botoksem albo dysportem. Nie zauważyłam żadnych objawów ubocznych, nie miałam nawet sinaczków po wkłuciu. Czasami trochę boli ukłucie i to wszystko. Jeśli chodzi o efekty to z czystym sumieniem polecam - kurze łapki znikają, choć nie na tak długo jak podają w ulotkach ( u mnie co najwyżej 3-4 miesiące a nie pół roku). Botoksem nie można zlikwidować też zmarszczek przy wewnętrznym kąciku oka i pod okiem od wewnętrznej strony. Nie można tam wstrzyknąć botoksu bo mógłby spowodować na pewien czas zeza (lekki paraliż nerwu wzrokowego). I to wszystko o czym trzeba pamiętać.
Efekty naprawdę biją na głowę działanie wszelkich kremów pod oczy (na których zaczęłam oszczedzać).
Spośród gabintów polecam <ciach>
Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 22:02
witkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:12   #9
witkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Botox w Krakwie?

Zapomnałam o cenie - kurze łapki 350-400 zł
witkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:44   #10
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Botox w Krakwie?

Witkie słyszałam dużo dobrego o doktorze Kasprzyku. Napisz czy on wykonywał Ci osobiście zabieg i jakie są twoje wrażenia. Znasz kogoś kto robił u niego powiększanie ust?
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:25   #11
margota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Botox w Krakwie?

Ostatnio byłam przeprowadzić plastykę szyi w estetice i wydaje mi się że czytałam że mają botox w ofercie.
Jak coś to ich stronka to <ciach>
Pozdrawiam Magda

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 22:03
margota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 22:30   #12
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Botox w Krakwie?

Piszcie Krakowianki i Małopolanki.Dzielcie się wrażeniami.
__________________
Sandra
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:34   #13
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Botox w Krakwie?

Od pierwszego postu upłynęło sporo czasu, można powiedzieć, ze teraz jestem weteranką. I mogę napisać nie ma sie czego bać, a efekt super. Zachęcam wszystkie kobietki.
__________________
Sandra
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 00:29   #14
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Botox w Krakwie?

Botoks- "to najlepszy przyjaciel kobiety"
A na poważnie ,super zabieg, jedyna wada cena.
Robiłam w Estetice,u Piotra Szeląga ,ale przyjmuje on w innych gabinetach również,np. w Dermedzie.Siniaków nie miałam.
Drugi raz robiłam, Consensusie, u doktor Katarzyny Jasiewicz.
Doktor Jasiewicz daje więcej preparatu,dlatego jest drożej,a efekty były porównywalne.Poza tym ,dr Jasiewicz jest lekarzem od "duszy",
nieraz sobie żartuje,że mineła się z powołaniem,ale prawde mówiąc każdy lekarz powiniem być taki. Pozdrawiam
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 07:52   #15
mysia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Botox w Krakwie?

doktor jasiewicz jest bardzo niemiła osoba..
mysia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:12   #16
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Botox w Krakwie?

Ja sobie robiłam botox już wiele razy u bardzo fajnej pani Doktor w Krakowie. Bardzo miła i sympatyczna i też super doradza w kwestiach zabiegów. Jak ktoś będzie potrzebował to dam namiary na jej gabinet.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:15   #17
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Botox w Krakwie?

Ja nie polecam dr JASIŃSKIEJ!! Okropna lekarka, osoba która nie zna sie na niczym, a stwarza w okół siebie aurę profesjonalizmu.

Ja robię już od dłuższego czasu zabieg botoxu na nadpotliwość i robię to u dr. Szeląga. Jestem mu wierna od kilku lat , bo rzeczywiście robi to dość dobrze i zawsze u niego są tłumy na wypełnianie, mało tego ilekroć jestem to przed gabinetem czekam z jakąś aktorka lub aktorem.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:24   #18
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Botox w Krakwie?

Mnie chyba na którym portalu rzuciło się nazwisko <ciach> i ktoś pisał o zabiegu z botoksem ale bardzo pozytywnie. Oczywiście ile ludzi tyle opinii więc chyba i tak najlepiej nie ma co ich czytać, tylko jak chcesz zrobic taki zabieg idziesz i robisz. W końcu do profesjonalny gabinet a zabieg wykonuje lekarz.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 22:04
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 10:21   #19
NapalonaNaZabiegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Botox w Krakwie?

Dziewczyny, ja mam sprawdzone miejsce przeze mnie osobiście. Miałam ostrzykiwane botoxem w Krakowie już 2 razy czoło i kurze łapki. Bardzo jestem zadowolona z efektów. Zaczęłam od powiększania ust w zeszłym roku, a teraz robię też inne zabiegi. Byłam u dr Joanny w Medestetis, ostatnio w czerwcu, a teraz się wybieram na odnowę posłoneczną . Myślę też o pilingu Cosmelanie bo mam przebarwienia po słońcu, czy któraś z Was ma w tym jakieś doświadczenie?
Buziaki
NapalonaNaZabiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 11:40   #20
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Botox w Krakwie?

jeszcze jakieś inne, sprawdzone miejsca?
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 11:18   #21
Mistrzyni24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Botox w Krakwie?

DR LIDIA MAJEWSKA - NIE POLECAM!!
Dr Majewska wykonała mi botox (preparat - BOTOX) w celu złagodzenia zmarszczek poprzecznych i lwich czoła.
Zabieg wykonywała na ul. Miłkowskiego w gabinecie stomatologicznym, gdzie dr Majewska oferuje również zabiegi w "niższej cenie" jak twierdzi, co nie jest prawdą.
Mimika czoła w pełni powróciła 5 tyg po zabiegu i dodatkowej korekcie (Dla porównania w ubiegłym roku robiłam zabieg w ConsensusMED, i efekty tego zabiegu utrzymywały się w pełni przez 4,5 miesiąca). Uważam, że zabieg był wykonany nieprawidłowo (wykonanie różniło się od poprzedniego), lub zastosowany preparat, nie był produktem dobrej/pełnej jakości.
Doktor nie ustaliła i nie podała orientacyjnej ceny przed zabiegiem.
Zaoferowała jedynie niższą cenę za jednostkę 20 zł (rynkowa wynosi 30 zł), niestety na koniec okazało się, że zostały zużyte 32 jednostki - w cenie 640 zł (plus korekta) - bez znieczulenia. W II połowie ubiegłego roku zabieg kosztował mnie w Consensus MED 540 zl (30 zł/jednostkę, w tym znieczulenie).
Reasumując zostałam potraktowana nieuczciwie i nieprofesjonalnie.
Wygórowana kwota za zabieg 640 zł (tańszy!!!) i pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam!!!
Mistrzyni24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 18:23   #22
czikaofficial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Question Botox Kraków

Hej! Poszukuje lekarza, który wykonuje zabiegi Botoxem w Krakowie Znalazłam stronę pani dr.Joanny Jędrys, ale niewiele opinii na jej temat. Czy któraś z was ma jakieś informacje lub doświadczenie z zwiazane z jej klinika. Proszę, polećcie kogoś godnego zaufania, dziękuję!
czikaofficial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 21:13   #23
czikaofficial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Botox Kraków

Cytat:
Napisane przez czikaofficial Pokaż wiadomość
Hej! Poszukuje lekarza, który wykonuje zabiegi Botoxem w Krakowie Znalazłam stronę pani dr.Joanny Jędrys, ale niewiele opinii na jej temat. Czy któraś z was ma jakieś informacje lub doświadczenie z zwiazane z jej klinika. Proszę, polećcie kogoś godnego zaufania, dziękuję!
Dziewczyny, moze jednak cos wiecie na temat botoksu w Krakowie?
czikaofficial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 21:24   #24
czikaofficial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Botox w Krakwie?

Hej! Poszukuje lekarza, który wykonuje zabiegi Botoxem w Krakowie Znalazłam stronę pani dr.Joanny Jędrys, ale niewiele opinii na jej temat. Czy któraś z was ma jakieś informacje lub doświadczenie z zwiazane z jej klinika. Proszę, polećcie kogoś godnego zaufania, dziękuję!
czikaofficial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 13:52   #25
Kasia_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Botox w Krakwie?

Przed wykonaniem zabiegu warto dowiedzieć się czegoś więcej o botoksie Być może ten artykuł okaże się pomocny: <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 19:01
Kasia_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 12:33   #26
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: Botox w Krakowie?

Też chodzę na zabiegi do doktor Drożniak-Konstanty, super lekarka. Co prawda ja u niej modelowałam usta, ale o redukcji zmarszczek też myślę. Tylko nie wiem czy nie lepszy będzie kwas. Co sądzicie?
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 01:28   #27
ewela247
Przyczajenie
 
Avatar ewela247
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 27
Dot.: Botox w Krakowie?

Dziewczyny a ile płaciłyście za wypełnianie zmarszczek i jaka partia? Chciałabym porównać sobie ceny
ewela247 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-30, 14:14   #28
Abigaill11
Raczkowanie
 
Avatar Abigaill11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Dot.: Botox w Krakowie?

usuwałam zmarszczki z czoła i w klinice vesuna w krakowie płaciłam ok. 350 zł, ale nie wiem ile dostałam jednostek bo nie pytałam.
Abigaill11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-30 15:14:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.