Sekrety Piękna- Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 11:55   #1
justynka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 202

Sekrety Piękna- Szczecin


Hej!
Chciałabym zapytać o opinie o salonie kosmetycznym Sekrety Piękna w Szczecinie. Znalazłam na gruponie oferte i zastanawiam się czy skorzystać.
Dzięki za odpowiedz!
__________________
Dziewczyna od 30.10.2007
Narzeczona od 15.06.2011
Żona od 01.06.2013

justynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:37   #2
masakra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Cytat:
Napisane przez justynka1989 Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym zapytać o opinie o salonie kosmetycznym Sekrety Piękna w Szczecinie. Znalazłam na gruponie oferte i zastanawiam się czy skorzystać.
Dzięki za odpowiedz!
NIGDY! PRZENIGDY! PRZESTRZEGAM! Tak bardzo odradzam, ze az musialam sie tu zarejestrowac, aby przestrzec innych klientow groupona! Tez skusilam sie na ta promocje.....okazalo sie jednym wielkim oszustwem! Dziwie sie ze groupon dalej nawiazuje wspolprace z tym salonem po moim przypadku. Mianowicie, lista zarzutów jest ogromna. Nie naleze do osób wypisujących oszczerstwa w internecie, jednakze w tym jedynym przypadku nie potrafie milczec. Moze i bym tego nie pisala, gdybym znow nie widziala ich oferty na grouponie. A tak moze choc jedna z was po przeczytaniu tego wybierze inny salon.
Po 1 jest jak rodem z prlu, gdzie uzywa sie komunistycznych starych recznikow...fuj...juz dawno wszedzie sa papierowe.... Po 2 Obsluguje oblesny fryzjer po 40 z przetluszczonymi wlosami i ma swoja asystentke, okropnie nieprzyjemna gruba babe(zona). Po 3 zanim zakupilam groupon zadzwonilam z pytaniem czy zrobia mi wloski, bo wiem ze sa bardzo zniszczone po rozjasnianiu. Biorac po uwagę to, że wiem w jakiej są kondycji zapytalam czy w miom przypadku mozliwa jest doplata, bo wloski na pewno wiecej beda pily farby. Uslyszalam zapewnienie, ze oczywiscie moge spokojnie zakupic goupon i ze umawiamy sie na doplate 50 zl. I sie zaczelo. Podczas rejestracji telefonicznej poproszona mnie o podanie kodu z groupona. Po 4 Kod jest zglaszany przez nich do groupona od razu w celu rozliczenia, i otrzymuje status uslugi wykonanej, czyli po ludzku zglaszaja ze juz wizyta sie odbyla, gdy fizycznie dopiero nastapila jej rejestracja, blokujac tym samym jakikolwiek zwrot pieniedzy. Gdy przyszlo co do czego fryzjer ostentacyjne odmowil mi farbowania wlosow, bo zekomo beda zielone. O tych zieonych to ma jakas fobie bo klientce wczesniej tez o tym gadal. mimo iz ja mowilam ze biore ryzyko na siebie skoro juz za to zaplacilam, to oni stwierdzili, ze moje wlosy sa w zlym stanie i odmawiaja mi uslugi, bo im sie tak podoba. Wiem ze fryzjer ma do tego prawo, dlatego tez dzwonilam tam wczesniej pytajac sie moge zakupic ten groupon....Skonczylo sie na tym, ze zaryczana wrocilam do domu z niczym, bez zwrotu pieniedzy, niepofarbowana,,,a i malo tego nawet mnie sciac nie chcial jak poprosilam, zeby chociaz to zrobil skoro juz zaplacilam. Tego samego dnia maz chcac mi to zrekompensowac zabral mnie do najklepszego fryzjera w Szczecinie. Fakt, ze zaplacil 500 zl, ale nie bylo problemu z niczym. A jak fryzjer uslyszał, ze tamten sugerowal ze wyjda zielone to tylko pokrecil glowa i zapytal, a niby dlaczego mialyby wyjsc? Niech Pani sie nie martwi, bedzie ladnie. I było.Wniosek, chcialam zaoszczedzic, a wydalam wiecej niz zwykle. Tak chamsko nigdy, nigdzie mnie nie potraktowano.
masakra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:38   #3
optymistka1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Aż się boję bo też kupiłam karnet na gruponie. I do kosmetyczki i do fryzjera,chyba wybiorę opcje jak najmniej inwazyjne abym nie żałowała potem Zobaczymy, no ale gdyby ktoś miał jeszcze podobne doznania to piszcie może jednak zrezygnuję mam jeszcze czas .Ja bynajmniej napiszę swoją opinię po wyjściu z salonu mam nadzieję że nie rozczaruję się
optymistka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:49   #4
masakra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Z tego co wiem kosmetyczka, a raczej facet, ktory sie tym zajmuje jest ok;]
moja opinia dotyczy tylko fryzjera;] powodzenia [moze moja opinia wplynie na nich motywujaco;] ]
masakra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 23:34   #5
optymistka1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Zwyczajnie zrobię najmniej inwazyjne zabiegi aby nie stracić 120 zł za 2 grupony.I zobaczymy...Jakieś maseczki bez wielkich zabiegów...i mam nadzieję że nie wyjdę w stanie pogorszonym
optymistka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:44   #6
masakra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

napisz jak bylo
masakra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 14:56   #7
istny horror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Widzę, że nic tu się nie zmieniło, horror w salonie trwa w najlepsze Rok temu sama skusiłam się na ofertę groupona i to był wielki błąd! Odradzam szczerze wszystkim forumowiczkom wizytę w tym pseudosalonie! Obsługiwał mnie ten sam fryzjer i nigdy, przenigdy nie doznałam tylu upokorzeń, stresu i frustracji w takim miejscu! Stwierdził, że moje włosy są w fatalnym stanie, tak rzadkie i cienkie, że nie da się z nich ułożyć żadnej fryzury (chciałam zrobić niewielkie pazurki z przodu), a jak tak dalej pójdzie, to niedługo całkowicie wyłysieję i to nie są żarty! On tylko mnie ostrzega! Był strasznie arogancki, niemiły, wręcz zły, że śmiałam w ogóle przyjść. W trakcie zabiegu tak szarpał, że wyrywał mi włosy całymi garściami i krzyczał, żebym sama zobaczyła, co się dzieje! Po wizycie byłam tak sfrustrowana i przerażona, że jeszcze długo nie mogłam dojść do siebie. Horror, nigdy więcej, PRZESTRZEGAM!!! Żeby było ciekawiej, kosmetyczką w tym "salonie" jest była właścicielka nieistniejącego "She" na Pogodnie, gdzie również miałam nieszczęście wykupić zabieg mikrodermabrazji. Osoba niezwykle arogancka, niesympatyczna, kłótliwa, wizytę u niej wspominam również jak najgorzej!!!! Jednocześnie ich usługi są w ciągłej ofercie na wszystkich portalach zakupów grupowych, po kilkanaście na raz! Tylko ceną mogą zwabić niczego nieświadomych klientów, ale kto raz został przez nich tak potraktowany, nigdy już nie wróci. JESZCZE RAZ ODRADZAM, NIE IDŹCIE TAM POD ŻADNYM POZOREM!!!
istny horror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 16:30   #8
optymistka1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

Byłam w salonie i powiem szczerze że jestem zadowolona wręcz wykupiłam sobie u nich karnet na nst zabiegi.Z tego co się okazało został tylko zakład kosmetyczny a fryzjerski już nie działa. Pewnie i dobrze skoro psuł im opinie. A z zabiegów i obsługi jestem zadowolona i polecam.
optymistka1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 21:32   #9
calineczka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Diewczyny
Bylam tam ostatnio u kosmetyczki i bylam zadowolona z zabiegu i obslugi.Wykupilam na gruponie mikrodermabrazje i wszystko bylo OK. Pani doradzila jakie zabiegi sa dla mnie odpowiednie i byla bardzo sympatyczna Z tego co wiem fryzjer o ktorym mowicie juz tam nie pracuje i jest nowa fryzjerka
calineczka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:23   #10
Agatone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sekrety Piękna- Szczecin

STANOWCZO NIE POLECAM!
Byłam w tym salonie ponad miesiąc temu na zamykaniu naczynek, na pełny efekt kazano mi czekać miesiąc i mogę teraz stanowczo powiedzieć, że zabieg nie przyniósł żadnego rezultatu a wręcz stan niektórych naczynek uległ lekkiemu pogorszeniu! Nawet małe naczynko nie zostało zamknięte a pamiętam, że Pani, która wykonywała zabieg go zamykała (jest ono w bardzo bolesnym miejscu na nosie). Jednym zdaniem dużo bólu, wydane pieniądze a efektu żadnego. Na dodatek Pani mi powiedziała, że ten zabieg może nie zamknąć wszystkich naczynek i że będę musiała przyjść na jeszcze jeden zabieg po miesiącu, ale 2 razy droższy!… Ani myślę iść na kolejny zabieg, który nie przyniesie efektu! Stanowczo nie polecam!
Agatone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 14:23:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.