efekt operacji nosa po 5 miesiacach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 13:23   #1
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144

efekt operacji nosa po 5 miesiacach


Czesc Dziewczyny!

Jestem 5 miesiecy po operacji kostno-chrzestnej nosa.
Na ten moment nie jestem zadowolona z efektu. Gdy patrze na wprost i z półprofilu nos wydaje mi się niesymetryczny i nadal za duży w stosunku do reszty twarzy. Z profilu natomiast jestem w miare zadowolona bo garb zniknął, natomiast uwazam, że nos mógłby być krótszy i niżej osadzony.
Dodaje nowe zdjęcia całkowicie bez makijażu by jak najlepiej odzwierciedlić to jak nos wygląda.
Na zdjęciach przed (czerwony sweter) jest delikatny makijaż, niestety nie mam więcej zdjęć tego typu.
Prosiłabym o Waszą szczerą, obiektywną opinie.


















Taki nos był przeze mnie porządany (Kim Kardashian)

A oto stary nos:

__________________
Never give up! Never back down!
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 10:59   #2
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Profil rzeczywiscie bardzo ladny ale dobrze zauwazylas ,ze z przodu widac lekka asymetrie. Ja tez to widze. Chcesz go poprawiac?
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 20:06   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Wyglądasz pięknie i nos jest super. Zmiana kolosalna.
Sama dopiero po trzeciej operacji zrozumiałam, że to nie modelowanie w 3D, tylko żywa tkanka. Ludzie nie są równi

I bez makijażu wyglądasz o wiele lepiej
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 10:33   #4
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Aniapaszka70: na razie póki co czekam, czy coś się jeszcze zmieni, myśle że przed upływem roku od operacji na pewno nie będę robić poprawki. Mam zamiar za miesiąc na wizycie porozmawiać z lekarzem. Oprócz asymetrii przeszkadza mi jeszcze to, że jest szeroki. Ciągle mam nadzieję, że to jeszcze opuchlizna bo jednak nadal nos jest odrętwiały podczas dotyku, szczególnie na końcówce.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Pani_Robot: Bardzo dziękuję za miłe słowa. Ja jednak ciągle czekam i mam nadzieję, że nos wyszczupleje i dziurki się wyrównają.
A czy Ty finalnie jesteś zadowolona? Jestem ciekawa jak w ogóle wygląda sprawa z poprawkami, gdy pacjent nie jest zadowolony. Czy lekarz robi poprawke bez dodatkowych opłat w ramach "reklamacji" ? Mogłabyś troche opisać swój przypadek? Byłabym bardzo wdzięczna.

p.s. Z niecierpliwością czekam na zimę i mrozy, mając nadzieję, że będą sprzyjać schodzeniu opuchlizny z nosa hehe
__________________
Never give up! Never back down!

Edytowane przez _ Dzwoneczek _
Czas edycji: 2018-09-22 o 10:23
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 16:51   #5
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Mój przypadek był trudny. Wypadek, nieudana korekta i jej nieudana poprawka (nie dopłacałam). Nos wyglądał koszmarnie. Po trzeciej operacji wiele lat byłam niezadowolona, bo chciałam zadarty nos (taki jak Twój z profilu). Trzecia operacja (robiona już u zupełnie kogoś innego) z racji tego, ze była wtórna kosztowała kilka tys więcej niż normalna. Tez mam różne dziurki
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 08:44   #6
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Rozmawialas z ostatnim lekarzem dlaczego taki efekt koncowy, ze np. dziurki nierówne i ze nie jestes zadowolona? Jak w ogole zareagowal na to? Jestem ciekawa reakcji mojego lekarza gdy powiem mu , ze nie podoba mi sie to czy tamto
__________________
Never give up! Never back down!
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 14:41   #7
thaprincezz
Rozeznanie
 
Avatar thaprincezz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 798
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

delikatna asymetrie widac... ale dopiero jak sie dokladnie ktos przyjrzy. Generalnie super zmiana ! chcialabym taki nosek z profilu.
Co prawda nie mam garba ale jest bardzo dlugi i prosty ;/
polecisz u kogo robilas?
__________________
watek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post77660566
Bottega veneta edp, decadence, alien, lveb, euphoria forbidden , nina lelixir, diamonds intense, insolence

moja szafka: http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/2683/
thaprincezz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 08:04   #8
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Wysłalam Ci wiadomosc prywatna kto mnie operował.
__________________
Never give up! Never back down!
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 10:49   #9
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Ja jestem już kilka lat po op nosa i mogę napisać Ci tyle, że Twój zmieni się jeszcze niejednokrotnie. Ale szkoda by była... Bo patrząc na zdjęcia uważam, że masz przepięknie zrobiony nos. Moim okiem widzę, że jest dobrany do Twojej twarzy, jest mały, smukły. Nie wykonywałabym żadnej poprawki. Czy mogłabyś wysłać mi PW z informacją kto Cię operował?

Mój, choć z początku był naprawdę ładny, to po zejściu opuchlizny ukazała się nierówność po prawej stronie (myślę, że to przerośnięta blizna) + czubek stał się perkaty, okrągły, co bardzo mi się nie podoba. Po roku czasu to wszystko wyszło, a może i 1,5. Chcę to kiedyś poprawić.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:03   #10
soko007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Mam podobny problem z dziurkami. W moim przypadku z czasem było tylko gorzej, bo zrobiły się zrosty pogłębiające asymetrię. Jestem po poprawce - do jednego skrzydełka wsadzono chrząstki wyciętą bodajże z przegrody. Jest lepiej, ale efekt nadal mnie nie zadowala i myślę o wstrzyknięciu kwasu hialuronowego.

Część zdjęć mi się nie wyświetla - asymetria była u ciebie już przed operacją?

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Poza dziurkami które mogłyby być trochę bardziej symetryczne jest super. Z profilu naprawdę pięknie
soko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 10:19   #11
_ Dzwoneczek _
Raczkowanie
 
Avatar _ Dzwoneczek _
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: efekt operacji nosa po 5 miesiacach

Cytat:
Napisane przez soko007 Pokaż wiadomość
Mam podobny problem z dziurkami. W moim przypadku z czasem było tylko gorzej, bo zrobiły się zrosty pogłębiające asymetrię. Jestem po poprawce - do jednego skrzydełka wsadzono chrząstki wyciętą bodajże z przegrody. Jest lepiej, ale efekt nadal mnie nie zadowala i myślę o wstrzyknięciu kwasu hialuronowego.

Część zdjęć mi się nie wyświetla - asymetria była u ciebie już przed operacją?

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Poza dziurkami które mogłyby być trochę bardziej symetryczne jest super. Z profilu naprawdę pięknie

Przed operacja nie bylo asymetrii dziurek, no moze jakas niewielka na ktora nie zwracalam uwagi bo czubek nosa byl opadniety. ale mysle ze raczej dziurki byly rowne. teraz czubek jest uniesiony i dziurki sa widoczne. z jednej strony slupek miedzy dziurkami jest bardziej twardy i wypukly... mam nadzieje, ze to wszystko sie jeszcze wyrowna bo nie takiego efektu oczekiwalam placac tyle pieniedzy...

kwas hialuronowy wg mnie nie jest rozwiazaniem bo daje efekt chwilowy a ja chcialabym miec spokoj raz na zawsze. nie wiem czy zdecyduje sie na poprawke bo boje sie, ze moze byc jeszcze gorzej
__________________
Never give up! Never back down!
_ Dzwoneczek _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-10 11:19:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.