Powiedz to tutaj cz. 65. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-18, 19:45   #181
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Czuję tak ogromny ciężar. Chciałabym po prostu wyrzucić z siebie wszystko. Zbieram ten ciężar już 3 lata. I jest coraz gorzej. Wyrzucić z siebie tak po prostu bez oceniania. Pozbyć się ciemności.
Jestem perfekcyjna przynajmniej w jednej rzeczy w udawaniu, że jest dobrze. Że uśmiech to maska. Tak bardzo boli mnie miejsce gdzie powinnam mieć serce. A jest jedynie pustka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 20:10   #182
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Jeśli nie ćwiczysz, to polecam zacząć. Mi służy pilates, ćwiczę regularnie od lata zeszłego roku i przestał mnie boleć kręgosłup, zmniejszył się też ból ręki. Chodzę dwa lub trzy razy w tygodniu. Czuję się lepiej, nie jestem już taka sztywna. Mimo że ogólnie ćwiczyć nie lubię, to wiem że nie mogę z tego zrezygnować, bo ból i sztywność wrócą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, ja ostatnio często miałam ból w dole kręgosłupa i staram się chodzić w miarę regularnie na fitness. Pomogło. Bóle pojawiają się znacznie rzadziej. Mam typowo siedzącą pracę, więc wtedy tym bardziej trzeba się wziąć za regularne ćwiczenia.

Po pilatesie to chyba bym umarła, bo mam narazie słabą kondycję . Wolę jednak bardziej lajtowe ćwiczenia typu zumba, ale co kto woli
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 20:14   #183
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 096
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ja ostatnio często miałam ból w dole kręgosłupa i staram się chodzić w miarę regularnie na fitness. Pomogło. Bóle pojawiają się znacznie rzadziej. Mam typowo siedzącą pracę, więc wtedy tym bardziej trzeba się wziąć za regularne ćwiczenia.

Po pilatesie to chyba bym umarła, bo mam narazie słabą kondycję . Wolę jednak bardziej lajtowe ćwiczenia typu zumba, ale co kto woli
Pilates jest raczej delikatny, dla kanapowców, zumba jest cięższa dla kręgosłupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 20:17   #184
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Pilates jest raczej delikatny, dla kanapowców, zumba jest cięższa dla kręgosłupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? To chyba piszemy o innych ćwiczeniach. Ja byłam na pilatesie level hard, po którym nie mogłam wstać z łóżka bo miałam tak okropne zakwasy w całym ciele. Zumba to zajęcia taneczne i w żaden sposób nie obciążają kręgosłupa
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 20:32   #185
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Dziękuję Wam, Pandora, Imp, Nocna

Staram się być trochę lepsza dla samej siebie, bo ciągle kopanie pod sobą dołków chyba daleko mnie nie zaprowadzi.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 20:37   #186
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 096
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Serio? To chyba piszemy o innych ćwiczeniach. Ja byłam na pilatesie level hard, po którym nie mogłam wstać z łóżka bo miałam tak okropne zakwasy w całym ciele. Zumba to zajęcia taneczne i w żaden sposób nie obciążają kręgosłupa
Możliwe, że są poziomy pilatesu. Jak czasami nasz instruktor wyjedzie z jakimś dziwnym ćwiczeniem, to faktycznie nawet nie wiadomo jak to ugryźć. Ale ogólnie bywają lekkie zakwasy, ale raczej to jest delikatne, na rozciąganie i wzmocnienie mięśni wokół kręgosłupa.
A zajęcia taneczne nie są dobre przy różnych zwyrodnieniach, ja mam skoliozę i gwałtowniejsze ruchy, jak np. w aerobiku, mogą się skończyć atakiem rwy kulszowej i tygodniem na płasko w łóżku. Tylko że ta wiedza przychodzi z czasem i znajomością własnego ciała. Na pewno trzeba zacząć od ruchu lekkiego i nieforsownego żeby sobie krzywdy nie zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 21:04   #187
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Chciałabym móc zrealizować ten cel, wiem że byłby to strzał w dziesiątkę i nie tylko mnie by uszczęśliwił. Ale skąd mam wziąć kilka milionów euro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-18, 21:23   #188
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Lawendowe Lowe Chociaż to mi wyszło.
Ale solne, to dopiero sztos 💪💪💪
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 22:39   #189
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Znalazłam stary telefon. Wciąż na nim były smsy, rozmowy z nim, chociaż myślałam że wszystko skasowałam. Sama nie wiem czemu, ale przeczytałam, zamiast od razu skasować.
Zdziwiłam się jaka byłam inna, mniej dojrzała, wcale nie tak dawno temu. A może i dawno, w końcu już z moim TŻ jestem od kilku lat.
Wydawało mi się, że podchodziliśmy oboje do tej relacji na luzie, ale teraz widzę, że pewnych rzeczy nie zauważałam. Myślałam, że jestem poważna, świadoma siebie i swoich decyzji, a z tych wiadomości wyłania się obraz lekko niedojrzałej, niepewnej siebie kobiety. Widać, że próbował stworzyć ze mną coś więcej, ale przecież łamał dane słowo, nie wywiązywał się z obietnic wykręcając się nieprzewidywalną pracą w delegacji. Nie przedstawił mnie nigdy rodzinie, nie zabrał w rodzinne strony, na urlop.
Nie, jednak dobrze to zapamiętałam. I dobrze zrobiłam. Dziwnie jednak tak przenieść się w czasie do tamtych wydarzeń. Przecież to było jakby w innym życiu. Przedziwne uczucie, spojrzeć na młodszą siebie z perspektywy już starszej i mądrzejszej o kolejne doświadczenia.

Może powinnam zacząć pisać pamiętnik? Fajnie byłoby wrócić znowu za kilka lat do swoich dzisiejszych myśli. Zapewne znów będę myślała, że obecnie jestem mało dojrzała. Bez wątpienia popełniam błędy, choćby wychowawcze, bo nie ma ludzi idealnych. Mam tylko cichą nadzieję, że już zawsze będziemy taką szczęśliwą rodziną. I że zawsze z całą pewnością będę mogła powiedzieć - tak, dobrze wybrałam, bo mój mąż jest moim przyjacielem, moim oparciem. Mamy cudownego syna, ogromnie marzymy jeszcze o córce, jak się uda to być może w kolejnym roku będziemy mieć drugą pociechę.


Z okazji urodzin, które będą już jutro życzę sobie, by te marzenia się spełniły.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 22:56   #190
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Jprdle prawie chleb spaliłam.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 23:19   #191
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Mam wrażenie, że w tym roku nie miałam jeszcze ani jednego szczęśliwego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-18, 23:22   #192
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Znalazłam stary telefon. Wciąż na nim były smsy, rozmowy z nim, chociaż myślałam że wszystko skasowałam. Sama nie wiem czemu, ale przeczytałam, zamiast od razu skasować.
Zdziwiłam się jaka byłam inna, mniej dojrzała, wcale nie tak dawno temu. A może i dawno, w końcu już z moim TŻ jestem od kilku lat.
Wydawało mi się, że podchodziliśmy oboje do tej relacji na luzie, ale teraz widzę, że pewnych rzeczy nie zauważałam. Myślałam, że jestem poważna, świadoma siebie i swoich decyzji, a z tych wiadomości wyłania się obraz lekko niedojrzałej, niepewnej siebie kobiety. Widać, że próbował stworzyć ze mną coś więcej, ale przecież łamał dane słowo, nie wywiązywał się z obietnic wykręcając się nieprzewidywalną pracą w delegacji. Nie przedstawił mnie nigdy rodzinie, nie zabrał w rodzinne strony, na urlop.
Nie, jednak dobrze to zapamiętałam. I dobrze zrobiłam. Dziwnie jednak tak przenieść się w czasie do tamtych wydarzeń. Przecież to było jakby w innym życiu. Przedziwne uczucie, spojrzeć na młodszą siebie z perspektywy już starszej i mądrzejszej o kolejne doświadczenia.

Może powinnam zacząć pisać pamiętnik? Fajnie byłoby wrócić znowu za kilka lat do swoich dzisiejszych myśli. Zapewne znów będę myślała, że obecnie jestem mało dojrzała. Bez wątpienia popełniam błędy, choćby wychowawcze, bo nie ma ludzi idealnych. Mam tylko cichą nadzieję, że już zawsze będziemy taką szczęśliwą rodziną. I że zawsze z całą pewnością będę mogła powiedzieć - tak, dobrze wybrałam, bo mój mąż jest moim przyjacielem, moim oparciem. Mamy cudownego syna, ogromnie marzymy jeszcze o córce, jak się uda to być może w kolejnym roku będziemy mieć drugą pociechę.


Z okazji urodzin, które będą już jutro życzę sobie, by te marzenia się spełniły.
Też Ci tego życzę. Sto lat Fela!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 01:17   #193
777godmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 309
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Witaminy są, minerały i kreatyna w drodze. Czuję się bardzo zdrowo i jakoś tak człowiek na każdej płaszczyźnie lepiej się czuje bez tego debilnego nałogu. Taki spokój ducha. Chyba ewoluuję jak pokemon XD
777godmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 07:13   #194
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Pilates jest raczej delikatny, dla kanapowców, zumba jest cięższa dla kręgosłupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pilates jest dobry dla kręgosłupa ale nie są to lekkie ćwiczenia

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Jak to widać że woli mojego brata a do mnie ma ograniczone uczucia. Chciałabym żeby poczuła się kiedyś źle z tego powodu, żeby ją zabolało że tak postępuje.
Chciałabym mieć córeczkę kiedyś i będę ją bardzo kochać. Przed to że matka traktowała mnie gorzej niż brata nie chce mieć synów bo bym chyba nie potrafiła Tak to siedzi we mnie. Więc lepiej żebym miała daje córki, siedzi mi coś w głowie po prostu. Na razie nie ma niebezpieczeństwa ale jak będzie to przepracuje.
A mnie cały czas siedzi w głowie co mi powiedział i to jak mnie zranił i dlaczego przestałam go chyba tak kochać i otworzyły się oczy. Bo parę mi coś powiedział ,może nawet gorszego ale to trafiło. Jakbym ja chciała nie wiadomo czego, i mu się narzucała, i jakbym ja tylko chciała tej relacji a on to ja nie wiem zmusiłam go czy co. Jak jakaś idiotka. To przestałam i pewnie jest teraz zadowolony.
Czekam na wiosnę, wtedy spacery będą dużo przyjemniejsze
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 07:47   #195
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez saskiab Pokaż wiadomość
Pilates jest dobry dla kręgosłupa ale nie są to lekkie ćwiczenia

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Jak to widać że woli mojego brata a do mnie ma ograniczone uczucia. Chciałabym żeby poczuła się kiedyś źle z tego powodu, żeby ją zabolało że tak postępuje.
Chciałabym mieć córeczkę kiedyś i będę ją bardzo kochać. Przed to że matka traktowała mnie gorzej niż brata nie chce mieć synów bo bym chyba nie potrafiła Tak to siedzi we mnie. Więc lepiej żebym miała daje córki, siedzi mi coś w głowie po prostu. Na razie nie ma niebezpieczeństwa ale jak będzie to przepracuje.
A mnie cały czas siedzi w głowie co mi powiedział i to jak mnie zranił i dlaczego przestałam go chyba tak kochać i otworzyły się oczy. Bo parę mi coś powiedział ,może nawet gorszego ale to trafiło. Jakbym ja chciała nie wiadomo czego, i mu się narzucała, i jakbym ja tylko chciała tej relacji a on to ja nie wiem zmusiłam go czy co. Jak jakaś idiotka. To przestałam i pewnie jest teraz zadowolony.
Czekam na wiosnę, wtedy spacery będą dużo przyjemniejsze
Wiem co czujesz. Ja zawsze w rodzinie byłam "ta gorsza". Na piedestale zawsze była moja siostra, lepiej się uczyła, pokładali w niej większe nadzieję, a ja zawsze byłam czarna owca. Dla niej były pieniądze, na korepetycje, na wyjazdy, ona studiowała na prywatnej uczelni, mama jej wysyłała kasę, na jej wesele wzięła kredyt. Ja musiałam zarabiać na siebie sama, studiować dziennie, bo na mnie nie było pieniędzy. Często słyszałam "nie mam, bo place za studia E".
Teraz, no cóż, co prawda pożyczyłam od mamy 50 tys na mieszkanie (wzięła też ze mną kredyt, ale spłacam go w 100% sama, ona jest tylko na papierze), ale też z zaznaczeniem, że mam jej te pieniądze (te 50 tys) oddać, a nie tak, że mi DAŁA. Więc ok, pomogła mi w tym sensie, że podpisała papier. W tym samym czasie od wielu lat pomaga finansowo mojej siostrze, która jest już dobrze po 30, pracuje i ona nie musi jej oddawać ani grosza. Nie powiem, że mi to zwisa i powiewa, bo jest mi zwyczajnie przykro.


Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 08:05   #196
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Też Ci tego życzę. Sto lat Fela!
Pięknie dziękuję.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 08:08   #197
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez saskiab Pokaż wiadomość
Pilates jest dobry dla kręgosłupa ale nie są to lekkie ćwiczenia

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Jak to widać że woli mojego brata a do mnie ma ograniczone uczucia. Chciałabym żeby poczuła się kiedyś źle z tego powodu, żeby ją zabolało że tak postępuje.
Chciałabym mieć córeczkę kiedyś i będę ją bardzo kochać. Przed to że matka traktowała mnie gorzej niż brata nie chce mieć synów bo bym chyba nie potrafiła Tak to siedzi we mnie. Więc lepiej żebym miała daje córki, siedzi mi coś w głowie po prostu. Na razie nie ma niebezpieczeństwa ale jak będzie to przepracuje.
A mnie cały czas siedzi w głowie co mi powiedział i to jak mnie zranił i dlaczego przestałam go chyba tak kochać i otworzyły się oczy. Bo parę mi coś powiedział ,może nawet gorszego ale to trafiło. Jakbym ja chciała nie wiadomo czego, i mu się narzucała, i jakbym ja tylko chciała tej relacji a on to ja nie wiem zmusiłam go czy co. Jak jakaś idiotka. To przestałam i pewnie jest teraz zadowolony.
Czekam na wiosnę, wtedy spacery będą dużo przyjemniejsze
Moja mama też woli mojego brata... Dla niego zawsze były pieniądze na markowe ubrania "bo innych nie ubierze, to co mam zrobić?", gdzie ja zawsze kitrałam kasę od babci, żeby sobie kupić coś na targowisku. Jemu załatwiła pracę, mi nie pomogła nigdy. On sam zarabia więcej niż ja razem z mężem, ale "taki on biedny, bo tyle podatku musi płacić", "R nie ma pieniędzy, trzeba mu pomóc, biedactwo, nawet szafy nie ma za co kupić do mieszkania" itp. W końcu przelała się moja czara goryczy i zerwałam z nią kontakt.

Ale pocieszę Cię też - mam 2 synków, są cudownymi chłopcami i kocham ich ponad wszystko, to, że matka faworyzowała mojego brata nie miało żadnego znaczenia

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Feliś spełnienia marzeń

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 08:16   #198
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Przykre, kiedy rodzice tak faworyzują jedno, niestety też się z tym spotkałam. Mam nadzieję, że czeka Was jeszcze dużo dobrych uczuć dziewczyny, skoro nie od rodziny, to od obcych ludzi, których spotkacie na swojej drodze.
Mnie często boli, tak samo jak z powodu krzywdy zwierząt, kiedy myślę ile małych, absolutnie bezbronnych dzieci jest skazanych na łaskę i niełaskę złych lub toksycznych "rodziców".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 08:46   #199
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Feli - spełnienia marzeń cudownie, że macie taką szczęśliwą rodzinę!
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-19, 08:54   #200
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Panna_felicjanna 100 lat i spełnienia marzeń! Oby wszystko o czym marzysz się spełniło
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 09:17   #201
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Z okazji urodzin, które będą już jutro życzę sobie, by te marzenia się spełniły.
Najlepsze życzenia, spełnienia marzeń!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 10:29   #202
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

To co mi wczoraj powiedziałaś było okrutne. Już drugi dzień mam przez to parszywy nastrój. Dziękuję, że popsułaś mi weekend.
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 12:12   #203
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89506485]Feliś spełnienia marzeń

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]



[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89506511]Feli - spełnienia marzeń cudownie, że macie taką szczęśliwą rodzinę![/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Panna_felicjanna 100 lat i spełnienia marzeń! Oby wszystko o czym marzysz się spełniło


Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia, spełnienia marzeń!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Wam wszystkim!

Pandora, tak to prawda. Bardzo doceniam to, że mam tych moich chłopaków. Zawsze marzyłam o pełnej rodzinie. Jeszcze trochę marzeń zostało do spełnienia, jak choćby własny dom, dobra praca tutaj, ale i tak absolutnie nie mam prawa narzekać, bo wiem że szczęście się do mnie w końcu uśmiechnęło po tych wszystkich trudnych przejściach.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 12:28   #204
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Ale jestem od wczoraj poirytowana przez moją głupią sąsiadkę. Zachowuje się jakby coś jej się odkleiło, jakieś problemy z dvpy.
Po prostu nie umiem tego rozchodzić, żenadometr wywaliło mi poza skalę.
Nie chciałam się do tej pory kłócić, bo mieszkamy niejako w jednym domu, ale wczoraj przegięła. Musiałam bardzo ugryźć się w język, żeby jej nie pocisnąć.

Coraz częściej zastanawiam się czy nie zamieszkać w środku lasu.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 13:40   #205
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz. Ja zawsze w rodzinie byłam "ta gorsza". Na piedestale zawsze była moja siostra, lepiej się uczyła, pokładali w niej większe nadzieję, a ja zawsze byłam czarna owca. Dla niej były pieniądze, na korepetycje, na wyjazdy, ona studiowała na prywatnej uczelni, mama jej wysyłała kasę, na jej wesele wzięła kredyt. Ja musiałam zarabiać na siebie sama, studiować dziennie, bo na mnie nie było pieniędzy. Często słyszałam "nie mam, bo place za studia E".
Teraz, no cóż, co prawda pożyczyłam od mamy 50 tys na mieszkanie (wzięła też ze mną kredyt, ale spłacam go w 100% sama, ona jest tylko na papierze), ale też z zaznaczeniem, że mam jej te pieniądze (te 50 tys) oddać, a nie tak, że mi DAŁA. Więc ok, pomogła mi w tym sensie, że podpisała papier. W tym samym czasie od wielu lat pomaga finansowo mojej siostrze, która jest już dobrze po 30, pracuje i ona nie musi jej oddawać ani grosza. Nie powiem, że mi to zwisa i powiewa, bo jest mi zwyczajnie przykro.


Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
No dokładnie tak jest. I mnie się nawet nie chce kłócić. Są lepsi to są i tyle.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89506485]Moja mama też woli mojego brata... Dla niego zawsze były pieniądze na markowe ubrania "bo innych nie ubierze, to co mam zrobić?", gdzie ja zawsze kitrałam kasę od babci, żeby sobie kupić coś na targowisku. Jemu załatwiła pracę, mi nie pomogła nigdy. On sam zarabia więcej niż ja razem z mężem, ale "taki on biedny, bo tyle podatku musi płacić", "R nie ma pieniędzy, trzeba mu pomóc, biedactwo, nawet szafy nie ma za co kupić do mieszkania" itp. W końcu przelała się moja czara goryczy i zerwałam z nią kontakt.

Ale pocieszę Cię też - mam 2 synków, są cudownymi chłopcami i kocham ich ponad wszystko, to, że matka faworyzowała mojego brata nie miało żadnego znaczenia

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Feliś spełnienia marzeń

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja jak pisałam troche się tego boje. Ale na razie nie ma niebezpieczeństwa bo jestem sama i nawet nie mam z kim się rozmnożyć . Dzięki

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Jestem wkrzona. Już jestem tym zmęczona serio. Mam myśli że chce uciec. Chce się zwolnić, wziąć L4 bo nie daje rady.
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 13:52   #206
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Chciałabym przyspieszyć mijanie czasu. Chciałabym żeby wyszło już słońce i nie mam na myśli tu tylko pogody.

Chciałabym znać odpowiedzi na wiele pytań i samej móc wyrzucić z siebie to, co męczy.

Chciałabym żebyś się odezwał i dał mi taką możliwość. Bo to dotyczy Ciebie.

Ale czy to możliwe?

Chciałabym wiedzieć co mnie jeszcze czeka w tym roku. Narazie bilans jest... Fatalny.



Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 15:02   #207
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Kolejny dzień bólu głowy.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 15:17   #208
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Ale fajny spacer dziś. I na tym naszym końcu świata znaleźliśmy otwartą cukiernie i w parku jedliśmy faworki z gorąca czekoladą
Przy tej pogodzie to najgorzej jest wyjść z domu; jak się już wyjdzie, to z górki.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 15:38   #209
777godmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 309
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Miałem do wyboru jeden flakonik perfum YSL, były dwa. Wybrałem zapach który kiedyś miałem.
Akurat kilka dni przed tym jak przyjechała ciocia z perfumami wąchałem ten zapach i myślałem, że fajnie by było znowu mieć jakieś fajne perfumy YSL.
I stało się, dostałem wybór.

Teraz myślę, że mogłem jednak wziąć nowy zapach a nie brać ten, którego używałem...
Mam właśnie na sobie te perfumy i czuję się bardzo dziwnie. Taka nostalgia połączona z tęsknotą za życiem które miało potoczyć się inaczej.
Czuję właśnie rok 2020, czuję ten klimat a zapach perfum na moim ciele daje mi znak, że zaraz wyjdę z dziewczyną zapalić bucha i kolegami.
Czuję, że wszystko się układa i wszystko jest na dobrych torach.

Ale to wszystko to przeszłość, większość tych znajomości to przeszłość, ona to przeszłość, to uczucie to przeszłość. A jednak to czuję przez ten zapach, że to wszystko jest jak kiedyś mimo, że nie jest. Niesamowite.
Pora zmierzyć się poraz ostatni z starym sobą. Będę używał tego zapachu pomimo emocji które wywołuje. Jestem silny.
777godmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 17:06   #210
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 65.

Twoja matka wyprowadza mnie z równowagi. Najchętniej kupiłabym jej bilet na drugi koniec świata. W jedną stronę.

Wysłane z mojego SM-A426B przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-09 23:02:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.