Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 12:54   #4321
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

W Rossman l4l kosztuje 79,99zł. Jeśli wejdzie na zniżkę będzie kosztował 40,79zł
http://www.rossnet.pl/Produkt/LONG-4...729,promocja14

W Internecie ceny zaczynają się od ok. 46zł + koszty przesyłki ok 10zł:
http://www.kuzniazdrowia.pl/4339,oce...rzes-3-ml.html
http://www.aptekagemini.pl/aa-frieda...-rzes-3ml.html
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 12:55   #4322
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja byłam swego czasu zadowolona z million lashes, ale skiepścił się coś

ten go extrememaybellina to ta nowość jakieś opinie?
O ten pytasz czy o jakiś inny?
http://nisiowepasje.blogspot.com/201...-colossal.html
Jak dla mnie strasznie grudkuje i robi owadzie nóżki.
Chyba formuła tuszu coś nie za bardzo bo szczoteczka wygląda sensownie, bliska mojego ulubieńca z YR Sexy Pulp.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 12:57   #4323
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszych testach bazy zielonej z Bell i musze wam powiedzieć że jestem zadowolona! Wycisza naczynka ale nie w pełni, nie wysuszyła mi buźki, w pory nie powłaziła i przedłużyła trwałość podkładu 😉
Dokupiłam jeszcze puder i podkład Rimmela LF Nude, miałam problem z doborem koloru bo ten najjaśniejszy jakiś taki różowy na twarzy mi sie wydawał więc kupiłam odcien z numerkiem 100 a puder 02, do koszyka wpadł jeszcze korektor True Match, chciałam dokupić jeszcze krem CC Bell ale nie było odcienia, sprawdzę może w innym 😉
O to zaraz wychodzę do R i biorę zielona chociaż naczynek nie mam ale bajka xd





Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niestety aparat nie chciał dziś ze ze mną współpracować i nie udało mi się zrobić dobrych zdjęć, ale postaram się wszystko opisać Cerę mam mieszaną - czoło, broda i okolice nosa lubią się czasami świecić, a policzki są normalne. Niespodzianek aktualnie brak.


Dokładnie, mam ten jaśniejszy kolor. BB cream Maybelline jest w porównaniu z CS 150 trochę ciemniejszy (na mnie będzie pasował dopiero podczas letnich miesięcy) i bardziej wpada w beż z delikatnie różowymi tonami; CS 150 jest natomiast bardziej ziemisty i szary - tak wygląda ich porównanie na białej kartce papieru. Nałożyłam z samego rana na jakieś dwie godziny BB na twarz przed wyjściem, żeby sprawdzić jak się zachowuje. Dosyć ładnie wtapia się w skórę, ale z racji tego że jest jeszcze na mnie trochę za ciemny nie mogę tego dokładnie ocenić. Jak na BB cream dosyć fajnie kryje i matuje, ale na szczęście nie jest to żaden płaski mat. Podoba mi się jak wygląda na twarzy i o dziwo nie świnkował mi na twarzy, choć te różowawe tony dało się wychwycić. Następnym razem przypudruje go jakimś jasnym i żółtawym pudrem. Ja polecam, daje bardzo efekt. Tylko pamiętaj, że jest trochę ciemniejszy od CS 150 i jeśli CS 150 teraz Ci pasuje, to ten BB będzie teraz trochę jednak za ciemny.


Jest dokładnie tak jak wczoraj pisałam. Tylko ja mam cerę taką jak pisałam na początku postu. Na suchych może ten CC zachowuje się inaczej i lepiej wygląda. Ja ze swojej strony bardziej polecam Healthy Mix. Ładniej wygląda na twarzy i najjaśniejszy odcień też ma fajniejszy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------


Też mam długie i delikatne rzęsy.

Najbardziej lubię tusze Eveline w tym przedziale cenowym. Mam swoich trzech faworytów:
1) Eveline, złoty pogrubiający Fiberlast
2) Eveline, pogrubiający Extension Volume z fioletowym wzorkiem na opakowaniu
3) Eveline, srebrny wydłużający Fiberlast

Lubię też żółtego Lovely Małą szczoteczkę ma też zielony Wibo, ale mnie jakoś nie przypasował i więcej do niego nie wrócę.

widzisz jakąś różnice między złotym a srebrnym ?




Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jak L4L wejdzie, to chyba też się skuszę.
Musi wejść!
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:00   #4324
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wstydź się prosić o kosmetyk z szuflady.
Wolisz leczyć gronkowca na oku?
Ja jak prosiłam to szukały dla mnie bazy w szufladzie. Były tam świeże kosmetyki, niektóre jeszcze w zgrzewkach zbiorczych.
Do oczu warto brać świeże, niezmacane kosmetyki.
Ja właśnie z tych promocji tych na tusze raczej unikam bo większość niestety porozkręcana. A czego jak czego, ale gronkowca na oku to ja nie chcę.
Jak bym leczyła np. trądzik to też bałabym się brać podkład czy puder co do którego nie mam pewności, że nie był już otwierany.

Widziałam dzisiej jak przemiła pracownica rossmanna otwierała i pokazywała z szuflady klientce wszystkie ocienie pudrów max factora a ostatnio nawet w szufladzie mieli otwarty i upaćkany podkład ;/
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:00   #4325
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Oj chyba nie kupię mamie tego Lirene bo ona ma jasną różow0-beżową karnacje a może jej wyjść marchewka. Zresztą same zobaczcie:
http://www.cosmeticsfreak.com/2014/0...c-make-up.html
Miał może ktoś odcień 01 tego cuda?
Też tak mocno się utlenia na pomarańcz czy jest jednak jasny?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:02   #4326
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem czy na promo w Hebe albo w jakiejś aptece on line nie kupiłabyś w lepszej cenie. Ja bym sprawdziła. Kojarzę, że chyba była właśnie niedawno albo nadal jest w promo w Hebe.
W Hebe jest za 55 zł. i podobno trudno dostępne już.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W Rossman l4l kosztuje 79,99zł. Jeśli wejdzie na zniżkę będzie kosztował 40,79zł
http://www.rossnet.pl/Produkt/LONG-4...729,promocja14

W Internecie ceny zaczynają się od ok. 46zł + koszty przesyłki ok 10zł:
http://www.kuzniazdrowia.pl/4339,oce...rzes-3-ml.html
http://www.aptekagemini.pl/aa-frieda...-rzes-3ml.html
Cena by biła na łeb wszystkich.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:03   #4327
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiej jak przemiła pracownica rossmanna otwierała i pokazywała z szuflady klientce wszystkie ocienie pudrów max factora a ostatnio nawet w szufladzie mieli otwarty i upaćkany podkład ;/
To może zgłosić to centrali- gdzie i jak obsługa okazuje uprzejmość klientom kosztem zdrowia i zachowania podstawowych standardów higieny przy handlu kosmetykami.
Ja rozumiem, że czasem klientka nie wie do czego służą testery, ale żeby obsługa tego nie wiedziała?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 13:09   #4328
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem czy na promo w Hebe albo w jakiejś aptece on line nie kupiłabyś w lepszej cenie. Ja bym sprawdziła. Kojarzę, że chyba była właśnie niedawno albo nadal jest w promo w Hebe.
No raczej nie za 41zł
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:16   #4329
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Oj chyba nie kupię mamie tego Lirene bo ona ma jasną różow0-beżową karnacje a może jej wyjść marchewka. Zresztą same zobaczcie:
http://www.cosmeticsfreak.com/2014/0...c-make-up.html
Miał może ktoś odcień 01 tego cuda?
Też tak mocno się utlenia na pomarańcz czy jest jednak jasny?
Jak chłodna karnacja to może Lirene Zima:
http://2.bp.blogspot.com/-zIOoE2IiA7...0/DSC09806.JPG
Też się utleniają trochę, ale krzywdy nie zrobią.
Najjaśniejszy odcień ZIMA ma na sobie ta brunetka z grzywką;
http://www.siouxie.pl/2015/02/jestem...zdjeciowa.html
Ta krótko ostrzyżona blondynka ma na sobie LATO i widać, że jest to podkład o wiele za ciemny dla niej.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-28 o 13:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:21   #4330
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Puder: http://www.lumene.com/skin-perfector...owder-makeup-0
Wzięłam odcień 11 Apricot Sorbet, bo niższy (chyba 10) miał taki odcień, że bardzo odcinał mi się od reszty.

Mam też puder z Max Factor, on jest odrobinę ciemniejszy i raczej na wieczór niż dzień, ale delikatnie przyciemnia mi twarz i wyglądam "zdrowiej". Z tym, że na co dzień nie polecam
Dzięki wielkie
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:26   #4331
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

A jakim tuszem uzyskać teatralny efekt? Lubię mocne, gęste rzęsy.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 13:28   #4332
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A jakim tuszem uzyskać teatralny efekt? Lubię mocne, gęste rzęsy.
Dobrym tuszem można poprawić kilka razy i budować efekt.
Wolisz jedno pociągnięcie i spokój, czy lubisz się powoli dopracowywać rzęsy?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:31   #4333
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dobrym tuszem można poprawić kilka razy i budować efekt.
Wolisz jedno pociągnięcie i spokój, czy lubisz się powoli dopracowywać rzęsy?
Mogę dopracowywac. Bo teraz właśnie tak robię, mam Maybelline one by one. Kładę 2-3 warstwy, aby być zadowolona. Ale jeśli jakiś tusz da taki efekt po jednym machnieciu, to super
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:36   #4334
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

To może jednak coś z Million Lashes L'Oreala. One mają duże szczotki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ck.html&next=1

No tylko lepiej poprosić z szuflady.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 13:55   #4335
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Na moich rzęsach Loreal Volume Million Lashes So Coture wygląda bardzo podobnie do Max Factor False lash Effect. Jednak drugi wymieniony tusz jest o niebo lepszy,kładę kilka warstw. Loreal ciężko się zmywa.
Od siebie polecić mogę jeszcze Bourjois Twist Up The Volume,jednak jego żywotność to wg mnie max 3 mies. Szybko się kończy,lecz ja zawsze nakładam kilka warstw,niezależnie od tuszu.
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:25   #4336
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niestety aparat nie chciał dziś ze ze mną współpracować i nie udało mi się zrobić dobrych zdjęć, ale postaram się wszystko opisać Cerę mam mieszaną - czoło, broda i okolice nosa lubią się czasami świecić, a policzki są normalne. Niespodzianek aktualnie brak.


Dokładnie, mam ten jaśniejszy kolor. BB cream Maybelline jest w porównaniu z CS 150 trochę ciemniejszy (na mnie będzie pasował dopiero podczas letnich miesięcy) i bardziej wpada w beż z delikatnie różowymi tonami; CS 150 jest natomiast bardziej ziemisty i szary - tak wygląda ich porównanie na białej kartce papieru. Nałożyłam z samego rana na jakieś dwie godziny BB na twarz przed wyjściem, żeby sprawdzić jak się zachowuje. Dosyć ładnie wtapia się w skórę, ale z racji tego że jest jeszcze na mnie trochę za ciemny nie mogę tego dokładnie ocenić. Jak na BB cream dosyć fajnie kryje i matuje, ale na szczęście nie jest to żaden płaski mat. Podoba mi się jak wygląda na twarzy i o dziwo nie świnkował mi na twarzy, choć te różowawe tony dało się wychwycić. Następnym razem przypudruje go jakimś jasnym i żółtawym pudrem. Ja polecam, daje bardzo efekt. Tylko pamiętaj, że jest trochę ciemniejszy od CS 150 i jeśli CS 150 teraz Ci pasuje, to ten BB będzie teraz trochę jednak za ciemny.
Dziękuję Ci bardzo.
To jednak go sobie odpuszczę, myślę, że byłby za ciemny. Poza tym panicznie boję się różowych tonów w podkładach.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:28   #4337
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Na szczęście udało mi się bez problemów zwrócić bazę, chociaż każda pani odsyłała mnie do innej
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:37   #4338
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To może jednak coś z Million Lashes L'Oreala. One mają duże szczotki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ck.html&next=1

No tylko lepiej poprosić z szuflady.




Cytat:
Napisane przez Inal Pokaż wiadomość
Na moich rzęsach Loreal Volume Million Lashes So Coture wygląda bardzo podobnie do Max Factor False lash Effect. Jednak drugi wymieniony tusz jest o niebo lepszy,kładę kilka warstw. Loreal ciężko się zmywa.
Od siebie polecić mogę jeszcze Bourjois Twist Up The Volume,jednak jego żywotność to wg mnie max 3 mies. Szybko się kończy,lecz ja zawsze nakładam kilka warstw,niezależnie od tuszu.
No właśnie musze spróbować czegoś innego Może Loreal, nigdy wcześniej nie miałam
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:05   #4339
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
widzisz jakąś różnice między złotym a srebrnym ?
Złoty jest moim zdaniem bardziej pogrubiający, a ten srebrny bardziej wydłużająco-podkręcający. Osobiście wolę chyba bardziej ten pierwszy, ale oba bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo.
To jednak go sobie odpuszczę, myślę, że byłby za ciemny. Poza tym panicznie boję się różowych tonów w podkładach.
Nie ma sprawy ja dam mu szansę jak nabiorę trochę koloru, bo bardzo ładnie wygląda na twarzy. W razie czego najwyżej znajdzie inną właścicielkę Gdyby nie ten delikatny róż, to byłby cudowny
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 15:10   #4340
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

icie ja
Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Złoty jest moim zdaniem bardziej pogrubiający, a ten srebrny bardziej wydłużająco-podkręcający. Osobiście wolę chyba bardziej ten pierwszy, ale oba bardzo lubię


Nie ma sprawy ja dam mu szansę jak nabiorę trochę koloru, bo bardzo ładnie wygląda na twarzy. W razie czego najwyżej znajdzie inną właścicielkę Gdyby nie ten delikatny róż, to byłby cudowny
Dziewczyny polecicie jakąć dobrą, czarną, automatyczna kredkę do oczu? Są u mnie wszystkie marki makijażowe prócz Catrice i Essence
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:18   #4341
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Polecam tusz do rzęs Maybelline Go Extreme! Od miesiąca go testuję i jestem zachwycona. Musiał swoje odleżeć, na początku robił grudki, ale teraz jest super!
Też go mam i polecam i faktycznie musi troszkę przyschnąć bo na początku strasznie skleja, a teraz jest super
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:30   #4342
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Dziewczyny, proszę poleccie mi jakiś brązowy, najlepiej wodoodporny eyeliner z rossa
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:42   #4343
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
12,74 zł mnie wyszedł, ale ja mam wiosnę niby jest matujący, ja mam cerę tłustą i tak średnio trochę, więc do cery suchej może się nada choć nie wiem czy nie podkreśli skórek.
kupiłam podkład AA satynowy w kolorze 101 ivory i jest jasno zółty, przypomina burzuja 123 51 i jest trochę za jasny dla mnie i beda go mieszac z kolorem 103

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-04-28 o 15:46
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:46   #4344
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny miałyście może któryś z tych poniższych produktów provoke?

http://sklep.drirenaeris.com/pl/cate...ke-14.html?p=k
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:52   #4345
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może któryś z tych poniższych produktów provoke?

http://sklep.drirenaeris.com/pl/cate...ke-14.html?p=k
ja mam podkład matujący
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:01   #4346
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
icie ja

Dziewczyny polecicie jakąć dobrą, czarną, automatyczna kredkę do oczu? Są u mnie wszystkie marki makijażowe prócz Catrice i Essence
wypatrzyłam na Twoim blogu, że masz rozświetlacz z provoke. Są gdzieś u Ciebie swatche na skórze?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:03   #4347
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Miałyście może ten rozświetlacz do oczu? Fajny?
http://static.wizaz.pl/kosmetyki/foto/67787_250.jpg
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:04   #4348
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
ja mam podkład matujący
I jakie wrażenia? Ładnie kryje? Kolory jasne są?
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:14   #4349
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
wypatrzyłam na Twoim blogu, że masz rozświetlacz z provoke. Są gdzieś u Ciebie swatche na skórze?
Nie, niestety nie robiłam o nim osobnego posta, więc swatchy nie ma
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:15   #4350
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
O ten pytasz czy o jakiś inny?
http://nisiowepasje.blogspot.com/201...-colossal.html
Jak dla mnie strasznie grudkuje i robi owadzie nóżki.
Chyba formuła tuszu coś nie za bardzo bo szczoteczka wygląda sensownie, bliska mojego ulubieńca z YR Sexy Pulp.
tak o ten, ale kiepsko wygląda...

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może któryś z tych poniższych produktów provoke?

http://sklep.drirenaeris.com/pl/cate...ke-14.html?p=k
mam puder brązujący jestem zadowolcona, a bardzo mi sie podoba ten róż 1-wszy
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.