Pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 21:11   #1
karusssia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1

Pomoc!


Mogłby mi ktos pomoc , doradzic jaka jest najlepsza dieta?? Taka bym schudla ale nie jakas straszna.... ze trzeba z duzo rzecyz zrezygnowac... prosze o pomoc
karusssia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:21   #2
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Pomoc!

Proponuje zgłosić sie do lekarza i powiedzieć jaki masz problem on pomoże ci dobrac odpowiednią diete do twojego organizmu, metabolizmu itp. Nie zachęcam do stosowania diet z gazet i innych takich ponieważ może sie to dla ciebie skończyc np anemią ( tak miała moja koleżanka) a pod okiem lekarza nic ci nie grozi. Po prostu bezpiecznie zrzucisz tyle kilogramów ile bedziesz chciała
__________________
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 15:57   #3
Monika Poradza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc!

Czesc!Słuchaj ja tez mniałam taki problem ze schudnieciem.Powinłas ograniczyc jedzenie.Zrezygnuj z jedzenia wieczorem!Cwicz duzo zamias jesc kolacje wyjc na dwór i codzienie biegaj km.Niewiez w zadne tabletki na schudniecie to szajs.Posłuchaj mnie zycze ci powodzenia
Monika Poradza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:01   #4
Monika Poradza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc!

Witaj!
Słuchaj ja tez mniałam taki problem ze schudnieciem.Powinłas ograniczyc jedzenie.Zrezygnuj z jedzenia wieczorem!Cwicz duzo zamias jesc kolacje wyjc na dwór i codzienie biegaj km.Niewiez w zadne tabletki na schudniecie to szajs.Posłuchaj mnie zycze ci powodzenia
Monika Poradza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:06   #5
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pomoc!

Cytat:
Napisane przez Monika Poradza Pokaż wiadomość
Witaj!
Słuchaj ja tez mniałam taki problem ze schudnieciem.Powinłas ograniczyc jedzenie.Zrezygnuj z jedzenia wieczorem!Cwicz duzo zamias jesc kolacje wyjc na dwór i codzienie biegaj km.Niewiez w zadne tabletki na schudniecie to szajs.Posłuchaj mnie zycze ci powodzenia
to pewno nie jest dobra rada z niejedzenim kolacji przez to spowolni sobie tylko metabolizm... aby dobrać diete trzeba wiedziec : ile kto ma lat , wage , wzrost i jaka ma aktywność fizyczna...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:13   #6
Monika Poradza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc!

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
to pewno nie jest dobra rada z niejedzenim kolacji przez to spowolni sobie tylko metabolizm... aby dobrać diete trzeba wiedziec : ile kto ma lat , wage , wzrost i jaka ma aktywność fizyczna...
słuchaj jesli chcesz schudnac!!??musisz ograniczyc jedzenie bo w innym wypatku nie schudniesz!!
Monika Poradza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:21   #7
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pomoc!

Cytat:
Napisane przez Monika Poradza Pokaż wiadomość
słuchaj jesli chcesz schudnac!!??musisz ograniczyc jedzenie bo w innym wypatku nie schudniesz!!
żeby schudnąc trzeba ograniczac jedzenie ale nie głodować , jeść co 2-3 godz i ostatni posiłek jeść 2-3 godz przed snem , w ciagu dnia jeśc 5 posiłów bo przy takich zasadach nie spowolnisz przemiany materi i szybciej się chudnie a jak ogranicza się jedzenie to na poczatku się szybko chudnie ale i tez szbyko spawalnia sie matabolizm po czym gdy wracamy do jedzenia "normalnego" efekt jojo się pojawia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 16:26   #8
Monika Poradza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc!

wiesz co moze masz racje.ALE NIEWEIM JAK ci poradzic jak ty sam nie dajesz sobie poradzic bo myslisz inaczej
Monika Poradza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:29   #9
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pomoc!

sorrki ale to nie mój wątek , ja tylko przyszłam tutaj poradzic, znam sie troche na odchudzaniu i odchudzam sie z głową w innym wątku
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.