Jaki filtr w ciep³ych krajach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-15, 22:55   #61
ribermona
Raczkowanie
 
Avatar ribermona
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: krem z filtrem

chc±c kupiæ filtr koloryzuj±cy, s± tylko apteczne czy istniej± równie¿ te drogeryjne?
Jak ju¿, jak± firmê mo¿esz poleciæ, próbowa³a¶ mo¿e jakiego¶ filtru koloryzuj±cego?
ribermona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-15, 23:02   #62
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: krem z filtrem

Je¶li chcesz k³a¶c kolorówkê na filtr, szukaj takiego bez parsolu. Stabilnym filtrem jest ponoæ krem Ziaji med 50tka.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 07:52   #63
kasiekk193
Przyczajenie
 
Avatar kasiekk193
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: krem z filtrem

napisa³am tu o paru najpopularniejszych kremach które posiadam
ze swojej strony najbardziej pod makijaz polecam la roche posay ¿el krem i vichy emulsjê matuj±c±, oczywiscie ziaja jest tez ok ale nie wchalania sie tak super jednak kosztuje 19 z³ a nie np.60

xxxx

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

[/COLOR]lepiej zamiast krem koloryzujacego uzyc po prostu kremu bb, efekt bedzie ten sam w nie bedzie siê nic lepiæ, z doswiadczenia gdy u¿ywa³am kremów z filtrem koloryzuj±cych to by³ dramat i czu³am wielki dyskomfort na twarzy, z bb polecam skin79 hot pink jeden z lepszych ew. tañsze z firmy Holika Holika na ebayu oko³o 25-28 z³

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-24 o 19:51 Powód: link
kasiekk193 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-20, 20:08   #64
Sweetcapuccinoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 37
Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

Hej Mam oliwkow± karnacjê - trochê s³oneczka i chc±c nie chc±c opala mnie natychmiast na czekoladkê. Natomiast ja mam obsesjê na blado¶æ, czujê siê wtedy czysto, m³odo i zdrowo. Szukam do twarzy kremu z mocnym filtrem, który mnie nie zapcha i bêdzie nadawa³ siê pod podk³ad Revlon Colorstay do cery t³ustej/mieszanej. Mam cerê bardzo t³ust±, tr±dzikow±, ³atwo zapchaæ. W lipcu jadê na wczasy do Gdañska, zaopatrzy³am siê ju¿ w czapkê i okulary przeciws³oneczne. A cia³ko jak uchroniæ od s³oneczka? Polecicie co¶ dobrego do bu¼ki i do cia³a? Je¶li mo¿na, to w miarê taniego
Sweetcapuccinoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-20, 20:59   #65
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 2 330
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

Niestety nauczy³am siê ju¿, ¿e dobre kremy z filtrem nie s± tanie.
Do twarzy obecnie u¿ywam krem 50+ z Avene. Na pocz±tku wali³ psi± karm±, teraz ju¿ tego nie czujê, mo¿e przywyk³am do specyficznego zapachu. Bardzo bieli, ale za to nie u¿ywam ju¿ podk³adów czy korektorów, bo w sumie nie ma takiej potrzeby. Nie wiem, czy kupi³abym go drugi raz. (Ma fizyczne i chemiczne blokery.)
Wcze¶niej u¿ywa³am Biodermy 50+ i mam o niej o wiele lepsze zdanie. Krem by³ lekki, bezzapachowy, nie by³o go czuæ, szybko siê wch³ania³. Niestety nie pamiêtam dok³adnej nazwy, wiêc bêdê musia³a go inaczej poszukaæ. (Chyba to by³ fluid, a nie krem.)
W zesz³ym roku do cia³a u¿ywa³am tego kremu: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...qgYxoCzALw_wcB Trochê by³o go czuæ i nie wch³ania³ siê tak szybko, ale za to nie bieli³ i by³ bezzapachowy. Mo¿na poleciæ.
W tym roku u¿ywam innego, ale nie pamiêtam nazwy, a nie chce siê mi teraz po niego wstawaæ.

Je¿eli chcesz mieæ jasn± skórê, to nie wystarczy, ¿e posmarujesz siê tylko nad morzem. Ja u¿ywam wysokich filtrów od pocz±tku/po³owy marca do koñca pa¼dziernika, a w lecie chodzê w przewiewnych koszulach z d³ugim rêkawem.

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2015-06-20 o 21:01
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-20, 22:25   #66
evella318
Raczkowanie
 
Avatar evella318
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

Ja do twarzy mogê poleciæ dermedic sunbrella spf50+ do cery t³ustej i mieszanej. U¿ywam go i jestem zadowolona, nie bieli, nie zapycha, daje fajnie nawil¿enie ale buzia siê nie ¶wieci. Bez barwników i parabenów.
Wiem ze du¿o osób poleca tez filtr do twarz pharmaceris.
__________________
Chemicznie...
evella318 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-21, 19:36   #67
Sweetcapuccinoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

Dziêki dziewczyny!
Sweetcapuccinoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 22:41   #68
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomo¶ci: 2 486
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

A ja polecê wygrzeban± na wiza¿u seriê Pharmaceris S. Mam hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dzieci i doros³ych 50+, ale w sk³ad serii wchodzi mnóstwo kosmetyków z wysok± ochron±, w tym np. balsam do cia³a i twarzy.

Krem wchlania siê do matu, jak na filtr s³abo bieli i - co najwa¿niejsze - nie zapycha. Kupi³am w ciemno po tym, jak dziewczyny zachwalaly i jestem bardzo zadowolona cena te¿ przystêpna, 35-38z³ na dozie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupujê nowych zanim nie zu¿yjê starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 23:32   #69
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 970
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia³a?

Lirene Dermoprogram, Emulsja do opalania do skóry wra¿liwej SPF 50+, niedrogi, dzia³a, a podobny do Pharmaceris w³a¶nie tylko tañszy i w sk³adzie chyba s± sk³adniki zamienione miejscami ale nie robi to jakie¶ zatrwa¿aj±cej ró¿nicy, wch³ania siê i tak dobrze a bieli? tak sobie nie widaæ
Heru19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-18, 14:12   #70
Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ling
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: krem z filtrem

dla mnie vichy ma najlepsze filtry, najbardziej lubiê ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53596,capital-soleil-emulsion-anti-brillance-toucher-sec-spf-50-matujaca-emulsja-do-twarzy-spf-50-wersja-2012.html
Mam te¿ t± now± wersjê, z aktywatorem opalania, ale moim zdaniem bardziej siê b³yszczy i ciê¿ko siê nosi pod podk³adem.
Ling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-18, 14:18   #71
Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ling
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Jaki filtr w ciep³ych krajach?

ja w tym roku korzysta³am z vichy spf 50 na twarz, na cia³o spf 30. Teraz pod koniec wakacji na twarz nadal stosujê spf 50 a do cia³a z ziaji spf 25. Ani razu siê nie spiek³am Na poparzenia polecam zabraæ ze sob± panthenol lub olej kokosowy.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

a co do kostiumów k±pielowych, 3 lata temu kupi³am w calzedonii, jest nadal w super stanie i nadal mi siê podoba, wiêc polecam Materia³ siê nie niszczy, mimo intensywnego u¿ytkowania
Ling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 15:18:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.