farbowanie brody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-19, 08:31   #1
rafael30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 17

farbowanie brody?


witam, mam nastepujacy problem - od 2 lat zaczely mi siwiec wlosy , najpierw na glowie (ale to mniejszy problem bo lubie krotkie fryzury) a od jakiegos czasu na brodzie. jest to o tyle uciazliwe gdyz mam gesta, mocna i czarna brode - a biale wlosy strasznie mocno sie wyrozniaja i sprawiaja ze calość wygląda nieesteycznie. na początku wyrywałem pojedyncze siwe wlosy pensetą ale jest ich coraz wiecej - chciałbym je pofarbować tak aby nie wyróżniały się ale aby naturalne wlosy też nie przybrały jakiegos dziwnego koloru. kiedys zrobile mtest jakas tania farba to zaczęły sie robic czerwone.
co polecacie drogie Panie? jakie środki sa warte uwagi? sama brode strzyze raz w tygodniu, stosuje olejki, woski itp.
rafael30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 13:04   #2
Babijagi
Przyczajenie
 
Avatar Babijagi
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Dot.: farbowanie brody?

A ile masz lat? może odnośnie Twojego wieku siwa broda pasowałaby Ci Jeżeli chciałbyś farbować brodę musiałbyś to robić co chwilę i to nie farbami, bo nie są dostosowane do skóry twarzy i mogą wyrządzić jakąś szkodę. Najlepiej zapytać się męskiego fryzjera i samemu nie eksperymentować z farbami
__________________
Przyszłość należy do tych, którzy przygotowują się na nią dzisiaj. - Malcolm X
Babijagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:27   #3
bratnia_dusza
Raczkowanie
 
Avatar bratnia_dusza
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 209
Dot.: farbowanie brody?

Zdecydowanie nie eksperymentuj sam zwłaszcza jak masz ładną brodę bo szkoda zepsuć. Nie wiem jak to wygląda bo nie załączyłes fotki ale jak próbuje sobie to wyobrazić to chyba takie siwe refleksy mogłyby się podobać zapytaj kogoś o obiektywną opinie, moze nie ma potrzeby farbować, czasem to strasznie nienaturalnie wygląda i może wręcz śmiesznie.
bratnia_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 18:08   #4
Geniusz12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: farbowanie brody?

Mój kolega farbuje brodę sam, na właśną rękę - również ma szare "refleksy" a dopiero kończy 22 lata. U niego genetyka niestety szwankuje. On stosuje takie maleńskie farby - Cameleo? lub coś w ten deseń
Geniusz12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 07:42   #5
martrrre0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: farbowanie brody?

Według mnie takie farbowanie nie ma sensu
martrrre0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 15:17   #6
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: farbowanie brody?

jesli jestes przekonany, ze w naturalnym kolorze przeplatanym siwizną nie wyglądasz dobrze, polecam Ci wizytę u profesjonalisty - doradzi ci jak podejść do tematu tak, aby efekt nie był karykaturalny
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 19:48   #7
olga664
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: farbowanie brody?

dlaczego nie ? jak bedzie sie trzymac
olga664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-26, 22:07   #8
BellaChicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: farbowanie brody?

Zastanawiam się tylko, czy nie będzie śmiesznie wyglądał odrost na brodzie, zrobi się broda "ombre" przy twarzy ciemna, a na końcu taki siwy pędzelek tak czy siak zacznij chociaż pierwszy raz u specjalisty, najwyżej jak zobaczysz, że Ci to pasuje, to jakoś poszukasz tańszych sposobów.
BellaChicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 08:35   #9
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: farbowanie brody?

Cytat:
Napisane przez rafael30 Pokaż wiadomość
witam, mam nastepujacy problem - od 2 lat zaczely mi siwiec wlosy , najpierw na glowie (ale to mniejszy problem bo lubie krotkie fryzury) a od jakiegos czasu na brodzie. jest to o tyle uciazliwe gdyz mam gesta, mocna i czarna brode - a biale wlosy strasznie mocno sie wyrozniaja i sprawiaja ze calość wygląda nieesteycznie. na początku wyrywałem pojedyncze siwe wlosy pensetą ale jest ich coraz wiecej - chciałbym je pofarbować tak aby nie wyróżniały się ale aby naturalne wlosy też nie przybrały jakiegos dziwnego koloru. kiedys zrobile mtest jakas tania farba to zaczęły sie robic czerwone.
co polecacie drogie Panie? jakie środki sa warte uwagi? sama brode strzyze raz w tygodniu, stosuje olejki, woski itp.
Idz do dobrego barbera na farbowanie. Na pewno dobrze to zrobi i bedziesz zadowolony.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-08 09:35:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.