Poszukuje niedrogiego kremu nawadniającego(jak Hada Labo nr1) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-28, 15:02   #1
glithch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12

Poszukuje niedrogiego kremu nawadniającego(jak Hada Labo nr1)


Na internecie jest tyle informacji o kremach ale wszystkie mają w sobie mase olei! Nawet jeśli sa opisane jako nawadniające w skladzie i tak wpychają się te oleje kokosowe etc. Nie przeszkadzalo by mi to gdyby tych olejow bylo mniej, bo jakos ta wode trzeba zatrzymac na skorze, ale jeszcze nie znalazlam zlotego srodka.
Zainteresowaly mnie produkty Haba Labo, miedzy innymi Lotion nr.1, ktory maj bardzo nawadniający skład
Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Cellulose, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Citrate, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phenoxyethanol.
ale jednak cena 50 zloty mnie odpycha, bo nie jestem nawet pewna co do jakosci tego produktu.
Ma ktoś jakies rzeczy do polecenia?

Oh i jesli ma ktos do polecenia jakis naturalny specyfik to chętnie o nim poczytam!
glithch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 15:23   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Poszukuje niedrogiego kremu nawadniającego(jak Hada Labo nr1)

Cytat:
Napisane przez glithch Pokaż wiadomość
Na internecie jest tyle informacji o kremach ale wszystkie mają w sobie mase olei! Nawet jeśli sa opisane jako nawadniające w skladzie i tak wpychają się te oleje kokosowe etc. Nie przeszkadzalo by mi to gdyby tych olejow bylo mniej, bo jakos ta wode trzeba zatrzymac na skorze, ale jeszcze nie znalazlam zlotego srodka.
Zainteresowaly mnie produkty Haba Labo, miedzy innymi Lotion nr.1, ktory maj bardzo nawadniający skład
Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Cellulose, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Citrate, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phenoxyethanol.
ale jednak cena 50 zloty mnie odpycha, bo nie jestem nawet pewna co do jakosci tego produktu.
Ma ktoś jakies rzeczy do polecenia?

Oh i jesli ma ktos do polecenia jakis naturalny specyfik to chętnie o nim poczytam!
Szukaj wśród wszystkiego, co ma w nazwie "serum", "esencja", "koncentrat". Kremy zawsze składają się przede wszystkim z emolientów i jeśli Twoja cera nie potrzebuje takiej okluzji, to po prostu zastąp je innymi formułami.
Azjatycki rynek ma o wiele więcej w tym segmencie do zaoferowania, polski dopiero raczkuje (ale i tak jest o wiele lepiej niż np w Niemczech). Ale azjatyki kosztują z reguły od 50 zł wzwyż, więc skoro chcesz coś tańszego, to może np sera Bielendy Green Tea KLIK oraz węglowe KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-28 16:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.