Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 09:36   #61
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

dzieki juz mam on wyglada na jasny, ale ja mam ciemne włoski więc chyba wyjdzie ciemny braz?
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 09:59   #62
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

szczesliwa napisz jaki wyszedl Ci kolor albo wklej fotke plisss bo ja tez mam takie wlosy jak ty a chcial bym miec takie ladny czekoladowy brazik jednak zawsze jak kupie jakas farbe to mi wychodza ciemne (caly czas szukam tego ladnego brazu)
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 10:04   #63
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

troche sie boje, bo on jasny wyglada , ale opakowaniem nie nalezy sie sugerowac moze wziac ciemny szatyn ? kurde nei wiem
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 10:09   #64
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

Troche się spóźniłam, ale mi coś takiego wyszło po farbie Londa. Kolor - bodajże ciemny brąz, ale naturalne mam jasne, więc pewnie w trakcie "spierania" się koloru wyszły dokładnie takie same refleksy, jak na fotce. Też jestem ciekawa, czy Ci wyjdzie jaśniejszy brąz po Twojej farbie. Jeśli nie, to może jakieś ciut jaśniejsze pasemka?
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 12:05   #65
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

potrzymaj dluzej ta maseczke to napewno wyjdzie ciemniejszy robilam ya farba pasemka qmpeli ktora experymentowala z rozjasniaczem i wyszly jj wlosy zolte z jasniejszymi plackami kazalam jej przyjsc do mnie bo nie moglam na to patrzec i jej zrobilam balejaZ tym kolorkiem. jesli na jej wlosach jasnych wyszedl taki jak na opakowaniu to nie trzeba sie bac o to co wyjdzie na ciemnych a co do mojej kolezanki- efekt koncowy byl sliczny aha i ta farba jak stwierdzam najmniej niszczy włoski sposrod ttych co uzywalam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 12:06   #66
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

a co do jasniejszych pasemek to na ciemnych wlosach farba nie wyjda jedynie co to rozjasniacz
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:01   #67
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

kupilam te farbe jak pomaluje wloski to dam znac jaki efekt wyszedl
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 23:01   #68
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

wczoraj pomalowalam wloski i musze przyznac ze nie wyszly czarne !!! jestem zadowolona w 90 %, poniewaz farba nie zamalowala mi odrostow na czubku głowy i są jasniejsze ale i tak mi sie podoba wychodzi ciemny, cieply brazik jednym slowem-czekoladka
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 23:02   #69
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

olkie dziekuje za rade
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:38   #70
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Ale Śliczny Kolor!! jaka farba???

nie ma za co)))))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 07:00   #71
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Wink Blond pasemka lub balejaz

Dziewczynki chcialabym sobie zrobic blond pasemka... macie moze jakis zdjecia z tym eksperymentem? Juz raz mialam i czulam sie swietnie... i postanowilam wrocic do blondu
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 10:36   #72
Wolfsbane
Przyczajenie
 
Avatar Wolfsbane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Wolfsbane GG do Wolfsbane
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

Wlasnie ja chcialam sobie zrobic balejaz, sa teraz te takie farby... ile to mniej wiecej kosztuje, czy jak sa odrosty to czy tez brzydko wyglada...?
Wolfsbane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:28   #73
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

jak masz ciemne wlosy no to widac odrosty... to zalezy od fryzjera i rodzaju farb lub rozjasniaczy... ja placilam 70 zlotych (bo moj fryzjer ma wszystko z L`Oeara-to i tak podobno niedrogo) ja na ciemnych wlosach musialam odrosty robic po 2-3 miesiacach...
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:54   #74
Wolfsbane
Przyczajenie
 
Avatar Wolfsbane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Wolfsbane GG do Wolfsbane
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

1- ja mam takie troszke ciemno rude wloski- to czy to sie zalicza do ciemnych?
2- magdzia kojarzysz farby do balejazu? takie sa w sklepach na stoiskach z farbami- ze mozna samemu zrobic
3- trzeba kupic swoja farbe?
4- Jak tak, to ile potem jest kasy?
Wolfsbane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:44   #75
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

Ja nigdy nie kupuje zadnej farby ani rozjsaniacza... ide do fryzjera i mi robi odrosty (on ma swoje produkty)
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 14:33   #76
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

Nie kupuj swojej farby, fryzjer powinien wszystko miec. Ceny balejazow sa bardzo rozne. A odrosty i tak beda


Ja place za balejaz 150 zl
Chyba musze zmienic fryzjera .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:09   #77
Wolfsbane
Przyczajenie
 
Avatar Wolfsbane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Wolfsbane GG do Wolfsbane
Dot.: Blond pasemka lub balejaz

Dzieki A jeszcze mi doradzcie... jaki kolor pasemek do ciemno rudych wlosow i jasnej karnacji?
Wolfsbane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 17:23   #78
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
balejaze :P

kochane macie jakies fotki balejazy? bo sie zastanawiam wlasnie nad zrobiem balejazu ale teraz widze ze wiele dziewczyn ma jasny blond z ciemnym brazem itd a ja bym chciala pozostac jednak przy ciemnym kolorku wlosow i moze jakies delikatne blond reflexy ehh sama nie wiem macie cos? z gory dziekuje
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 10:48   #79
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Kochane mam pewne pytanko Kieruje je do naturalnych brunetek,ktore farbuja wlosy na inne kolory Jakie wybieracie kolorki aby nie "gryzły sie" z ciemnymi brwiami? Czy jakas brunetka zrobila wielka zmiane i np jest teraz jasnowlosa? zastanawiam sie jakie kolorki uwywacie przy naturalnych ciemnych wlosach
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 11:59   #80
ewa-k1984
Raczkowanie
 
Avatar ewa-k1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 56
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Hej Asik Ja właśnie mam dylemat bo chciałabym za jakiś czas przefarbować się na blond... no i boję się że to będę dziwnie wyglądać. Miałam raz czarne włosy i byłam strasznie w nich blada, teraz mam farbowane po raz drugi i są brązowe + złote pasemka, w słońcu trochę rudawe ale strasznie mi się podobają. Moja siostra, też naturalna brunetka, miała sporo blond pasemek ale okropnie jej się po tym zniszczyły włosy a pozatym chyba ładniej jej w brązach. Ale np Joanna Brodzik ma ciemne brwi i na niej blond włosy wyglądają bardzo ładnie To czy będzie pasowało chyba zależy od karnacji???
ewa-k1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 12:45   #81
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

A ja mam ciemnobrązowe włoski. Latem mi sie przejaśniają - nie lubie tego, bo wolć mieć ciemne. Farbuję najczęściej na czarno - szamponem koloryzującym, więc po kilku myciach czerń nabiera bardzo ciemno brązowych refleksów. W takim kolorku czuję się najlepiej.

Kiedyś farbowałam też na jaśniejsze odcienie, ale nigdy blond. Ufff... strasznie bym chyba wyglądała.

iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:07   #82
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Ja mam włosy w kolorze bardzo ciemnego brązu. Miałam na głowie juz chyba wszystkie kolory. Począwszy od kruczej czerni, przez rózne czerwienie, rudości i brązy, aż do blondu. Najlepiej jednak czuje sie w swoim naturalnym kolorze. Chociaz jak zaprezentowałam się w blondzie, to wszyscy stwierdzili, ze tak jest mi lepiej!
Generalnie stwierdzam, ze do króciutkich włosów pasują bardziej blondy (lepiej widać cięcie i warstwy), a do długich - ciemne (blask jest o wiele bardziej widoczny). A że teraz chce troche zapuścić, to mam ciemne.
Co do ciemnej oprawy oczu i jasnych włosów (jak na zdjęciu) - mi takie zestawienie bardzo się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55328574.jpg (30,0 KB, 110 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:00   #83
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

dzieki kochane:P* Bo wlasnie juz od dłuzszego czasu zastanawiam sie czy nie poszalec z kolorem
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:25   #84
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Ja też jestem naturalną brunetką i chyba miałam na głowie już wszystkie możliwe fryzury i kolory. Bardzo dobrze czułam się w rudościach albo czerwieniach, ale te odcienie się szybko spierają, więc powalający efekt na krótko. W blond było dziwnie - wyglądałam bardzo dobrze, ale w głębi duszy brunetka ze mnie i już. Teraz tylko leciutko przyciemniam od czasu do czasu włosy u fryzjera, bo bardzo szybko mi jaśnieją, a ja lubię mieć głęboki kolor i powalający połysk Nie bój się eksperymentować i zaszalej! Raz się żyje
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 23:45   #85
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Ale zrobic sie na jasno? Przy czarnych brwiach i ciemnych oczach? A balejaz na ciemnych wlosach z blond kolorem jak sie prezentuje?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 03:08   #86
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

ja mam ciemne wlosy i brwi
moje eksperymenty
rudy-nie dla mnie
blond-wygladalam pospolicie totalnie nie dla mnie
granatowa czern-wygladalam bardzo powaznie
najlepiej wygladaly chyba cieniutkie niewidoczne pasemka w kolorze popielatego ciemnego bladu-brazu zrobione przez fryzjerke-wygladalo to fajnie i wlosy byly lekko rozjasnione.
teraz wracam do naturalnego koloru wlosow bo w takim mi najlepiej.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:04   #87
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

ja! ja! ja!!! Kiedyś mialam prawie cale wloski blond, wprawdzie krótsze, niż zwykle (bo zwykle mam do pasa, a wtedy do ramion mialam), ale jasne cale byly. Brwi mam ciemne, ale nie bylo problemu żadnego - i powiem nawet, ze ciekawie to wygladalo. Jednak cale wloski blond nie byly dla mnie - nie czulam sie - i znowu farbnęłam sie brązem - wrocilam do naturalnego kolorku. I uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WCZORAJ ZROBILAM SOBIE PASEMKA JASNE!!!!!!!! Na ciemnym brązie , ma się rozumieć. Tylko średnio to wyszlo, bo od glowy mam bialutkie, a potem troszke rudawe, i na koncach są znowu jaśniejsze... Ale źle to nie wyglada, zresztą za miesiąc ide do kolejnych pasemek, aby to zrównać i zatrzec tą granicę kolorków. Ale podoba mi się efekt, w ogole fajnie to wygląda - ciemne brwi i pasemeczka. Stwierdzam, że brunetkom znacznie lepiej jest w pasemkach niż w calych blond wloskach - Brodzikowa mi sie absolutnie nie podoba (zwlaszcza w tym serialu Magda M., w ogole strrrrrasznie chuda jest, ale mniejsza z tym)), w pasemkach byloby jej o wiele wiele lepiej!!!!!!!

Przed chwilką zerknełam w lusterko i powiem, że wygląda to lepiej, znacznie lepiej! Moje wloski są takie, jak Elfik napisala - takie rozjasnione, i granicy kolorkow aż tak nie widać, są takie cieniutkie pasemeczka, fajnie sie to zlewa z brązem, kontrast nie jest duży, fajnie to wygląda jako calość (-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.

Edytowane przez czekoladka
Czas edycji: 2005-09-14 o 08:14 Powód: zerknęłam w lusterko (-:
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:17   #88
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Ja też jestem naturalną brunetką i chyba miałam na głowie już wszystkie możliwe fryzury i kolory. Bardzo dobrze czułam się w rudościach albo czerwieniach, ale te odcienie się szybko spierają, więc powalający efekt na krótko. W blond było dziwnie - wyglądałam bardzo dobrze, ale w głębi duszy brunetka ze mnie i już. Teraz tylko leciutko przyciemniam od czasu do czasu włosy u fryzjera, bo bardzo szybko mi jaśnieją, a ja lubię mieć głęboki kolor i powalający połysk Nie bój się eksperymentować i zaszalej! Raz się żyje
właśnie lil. Ja to samo - w calych blon czulam się jak nie ja po prostu... Jakos dziwnie, jakbym nie byla sobą!!! Ale pasemka to co innego - zawsze prześwituje jednak brązik - "brunetkowatość" zostaje zachowana (-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:38   #89
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Miałam dokladnie taki sam problem jak ty przed 2 miesiacami!!! Nie doczekalam sie podpowiedzi od nikogo czy se ryzyknąć i walnąć se blondzik ale i tak sama sie zdecydowałam. Moim wyznacznikiem była tu też Joasia Brodzik ale z wczesniejszego serialu - "Kasia i Tomek".
Jestem szatynka, mam włoski raczej średni braz i właśnie czarna oprawe oczu. Mialam juz rózne kolorki, rudy i czerwony odpada- jakos tak ostro wyglądałam, nie podobało mi sie. Zastanawialam sie nad czarnym (wczesniej mialam prawie czarne, b.ciemny braz i stwierdziłam ze chlodne brązy i czernie nie dla mnie bo bladziutka wtedy jestem ze hoho!!!(a karnacji nie mam jasnej)
Potem pokusilam sie o cieniutkie pasemka u fryzjera ale sama dobrze nie wiedzialam jaki blond to ma być (wiedzialam ze nie jajecznica czy tez kanarek - i tylko takie byly moje wymagania) powiedzialam ogolnie ze chce złoty blond, cokolwiek to mialo znaczyc. No i mialam takie sobie złotawe pasemka ale to nie bylo to. Ale ten blond dalej mi chodził po główce wiec stwierdzilam ze skoro fryzjer nie umie dobrac mi koloru to sama sobie zrobie. I zrobilam!!! Pasemka. Musze powiedzieć że wyszly troszke żółte ale od czego jest Renegalik?? teraz mam włoski ciemne z różnymi odcieniami blondu - od złotego po platynke i wszyscy zgodnie twierdza ze super i duzo lepiej niz w ciemnych. Jasne pasemka rozjasniaja twarz, podkreslaja opalenizne, dodaja lagodnosci rysom twarzy. Jestem bardzo na tak bo moja twarz nabrala przez to charakteru.
Moj typ kolorystyczny to poludniowa zima i mysle ze dziewczynom w tym własnie typie pasuje blond, ale w postaci pasemek.
Aha i najlepiej taka platynka, prawie biale.
Pozdrawiam i zycze odwagi w eksperymentach
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:10   #90
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pytanko do naturalnych brunetek o ich zmiany:)

Dzieki
No wlasnie ja sie zastanawiam jak ebdzie wygladac taki balejaz moj kolor i jasny do tego To jak , raz sie zyje?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 07:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.