Brak pomysłu na siebie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 18:16   #1
domini1239
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

Brak pomysłu na siebie.


Witam serdecznie.
Potrzebuję pomocy szczególnie jeśli chodzi o makijaż- mam 19 lat i nigdy się nie maluję, stosuję jedynie podkład by zamaskować niespodzianki. Nie wiem jak malować oczy, a najbardziej bym chciała umieć jakoś wymodelować sobie twarz- czytałam gdzieś że można różnymi odcieniami pudru się pobawić i nie ma się tak szerokiej twarzy jaką mam ja
Dodam jeszcze, ze mam wrażliwe oczy, długie włosy i tak bardzo chciałabym wyglądać lepiej...

Bardzo Was proszę o porady i uwagi.
Załączam zdjęcia

PS błagam, niech ktoś mi powie, ze fotogeniczność nie jest nabyta i można lepiej wychodzić na zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (62,5 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (70,5 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (65,4 KB, 124 załadowań)
domini1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:28   #2
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

Na początku wyskubałabym troszkę brwi od zewnętrznej strony buzi i troszkę je zaznaczyć kredką o intensywnym brązowym kolorze. Ale i takie, jakie masz teraz są bardzo ładne. Radziłabym poćwiczyć malowanie oczu eyelinerem w pisaku- tym chyba najłatwiej- górnej i dolnej powieki. Ciężko dojść do wprawy, ale ćwiczyć warto. Oczywiście niezbędny jest czarny tusz do rzęs. Jeżeli chodzi o cienie odpowiednie do twoich ślicznych niebieskich oczu, to myślę, że srebrne(albo białe) od wewnętrznego kącika oka do połowy, a od połowy do zewnętrznego kącika granatowe(lub ciemnoszare, fioletowe) . Usta ładnie wyglądałyby muśnięte błyszczykiem o odcieniu malinowym, brzoskwiniowym, łagodnym różowym. Włoski raczej czarne, albo bardzo ciemnobrązowe. Spróbuj szamponów nadawających włosom blask. Świetne były by loki- pewnie od czasu do czasu, bo codziennie raczej byś nie dała rady ich kręcić.

Przesyłam jeszcze linki do stronek o modelowaniu twarzy. Nie mam pojęcia, czy już to czytałaś, ale jak nie to może coś skorzystasz.

Pozdrawiam

https://polki.pl/uroda_makijaz_artykul,10014708.html
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/modelowanie-ksztaltu-twarzy/
http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...dem_36362.html
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:20   #3
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

widziałabym Cie w takiej fryzurce i w takim odcieniu włosów co Ty na to? więc skróć włosy i grzywkę zmien kolor,pocieniuj mocno końce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2571065X,Precyzyjnie-wycieniowane-wlosy-do-ramion--z-odgarnieta.jpg (41,9 KB, 77 załadowań)
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:50   #4
domini1239
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Są bardzo konstruktywne. Kupłam dzis eyliner w pisaku (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22565,eyeliner.html) i inne kosmetyki więc pora zacząć się uczyć.

Co do fryzury, chciałam sobie włosy trochę rozjaśnić i pocieniować, ale kurka, strasznie mi się podoba ta fryzurka na załączonym zdjęciu. Nigdy bym na to nie wpadła- ja i taki kolor...
Trochę szkoda mi ich tak ciachać- sięgają za piersi. Pomyśle jeszcze choc czuję, ze w najbliższym czasie wyląduje jednak u fryzjera

Ależ się cieszę, niech żyje wizaz i Wizażanki!
domini1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:33   #5
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

No fryzurka świetna,a kolorek boski
A co do Ciebie koleżanko
Masz ładne niebieskie oczy ja także takie mam.
Więc jeśli chcesz je podkreślić polecam w wewnetrznym kąciku jasny cień w zewnętrznych ciemniejszy tak jak pisała to moja poprzedniczka, i obowiązkowo tusz do rzęs.
Polecam Ci niedrogi różowy z Essence do kupienia tylko w Naturze.
Baw się kolorami cieni.Mieszkaj barwy,rozmazuj się by uzyskać super podkreślone oko. Używaj brązów, szarości,beżow, baw się ;D
A na usteczka zasada kontrastu.Ciemne oczy, lekko połyskujacy błyszczyk lub lekko podkreślone oczy, czerwona szminka.

Powodzenia,bo śliczna z Ciebie dziewczyna
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:53   #6
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
widziałabym Cie w takiej fryzurce i w takim odcieniu włosów co Ty na to? więc skróć włosy i grzywkę zmien kolor,pocieniuj mocno końce
dokładnie ten kolor i fryzura jest dla Ciebie! oprócz tego jakies mieniące sie cienie do oczu,perłowe,grafitowe,be żowe.. kredka i tusz do rzęs a jezeli chodzi o modelowanie to http://www.youtube.com/watch?v=gTlvdN_JTxE tutaj dziewczyna pokazuje jak to zrobic
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:14   #7
Serena_van_der_Woodsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Brak pomysłu na siebie.

Dobra fryzura to podstawa! Rada Depresja 2010 jest bardzo dobra; i kolor, i fryzura genialne! Nie zapominaj o piance zwiększającej objętość - po umyciu włosów nanieś ją szczególnie na te włoski przy czole - żeby nie były "płaskie".
Wytuszuj mocno rzęsy (polecam mascarę Loreal Volume Milion Lashes albo Maybelline Volum' Express One by One), zaopatrz się w puder brązujący albo delikatny róż i tym podkreśl kości policzkowe (nada to lekkości twarzy i uwydatni jej kontury). Na usta błyszczyk Rimmel Vinyl Gloss w jakimś fajnym, różowym odcieniu
__________________
walczymy: 63,4 ... (...) ... (...) 55,0!

blond jest piękny!
Serena_van_der_Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.