kiedy po cilescie poprawa cery?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 08:07   #1
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361

kiedy po cilescie poprawa cery??


Koncze pierwsze opakowanie, a pryszcze jak byly tak sa! a nawet jest ich wiecej.
Czytalam ze tabletki antykoncepcyjne maja korzystny wplyw na cere, i zastanawiam sie czy u mnie to po prostu nie dziala, czy za szybko sie niecierpliwie?
Z gory dziekuje za odpowiedz
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 08:45   #2
agus-go
Przyczajenie
 
Avatar agus-go
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 18
GG do agus-go
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Cześć Jamaica! Tak szczerze, to ja tez stosowałam Cilest aby sobie poprawić lico I... niestety rozczarowanie. Teraz (2 lata) biorę inne hormony, które też mają pozytywnie wpłynąć na cerę. I nic. Jednym może pomagają ale mnie nie. Jedyne co może pomóc to wizyta u dermatologa. Ja wiele zawdzięczam swojemu lekarzowi.
agus-go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:19   #3
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Mi się bardzo poprawiłą, tak po trzech miesiącach brania terazbiorę chyba już trzeci rok i nie mam większych problemów, kilka razy w roku coś mi wyskoczy, ale poza tym cerę mam gładziudką
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:57   #4
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Witam,
Ja biore cilest juz prawie 5 lat, zaraz po rozpoczeciu zazywania tych tabletek cera mi sie poprawiala, ale po jakis 3 latach dostalam takiego tradziku (Dermatitis perioralis) ze moj dermatolog polecil mi zmiane tabletek na Diane... Troche pomoglo oczywiscie razem z innymi specyfikami... Diane mozna ponoc tylko rok brac, wiec powrocilam do Cilestu i tak juz chyba zostanie.... Teraz mam ladna cere ale wkladam w to duzo wysilku: dieta, odp. kremki, zabiegi itp... Chociaz nie wykluczam pozytywnego dzialania tabletek
Mimo wszystko polecam cilest bo ma mala zawartosc hormonow i nie tyje sie po nim....
Pozdrawiam
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:45   #5
Narnii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 146
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

ja najpierw bralam Diane 35 przez 9 miesięcy i zniknęło wszystko najgorsze. Cilest biorę od dwóch miesięcy "dla utrzymania efektu leczenia Diane35". Póki co wszystko jest dobrze, ale dodatkowo chodzę do dermatologa na mikrodermabrazję i lampę Aramis.
Narnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:41   #6
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Cytat:
Napisane przez Narnii
ja najpierw bralam Diane 35 przez 9 miesięcy i zniknęło wszystko najgorsze. Cilest biorę od dwóch miesięcy "dla utrzymania efektu leczenia Diane35". Póki co wszystko jest dobrze, ale dodatkowo chodzę do dermatologa na mikrodermabrazję i lampę Aramis.
Ja tez chodze na mikrodembrazje i moja cera po niej jest super juz prawie jestem zadowolona
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:30   #7
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Smile Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja po cileście przy pierwszym opakowaniu miałam większy wysyp, a teraz w połowie drugiego, wręcz nagle, zaczęła się widoczna poprawa.
Cera się jakby oczyszczała i jest coraz lepiej, najważniejsze że podskórne grudki prawie zniknęły
mam nadzieję, że w końcu zajmę się już tylko przebarwieniami i bliznami po trądziku
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 01:04   #8
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Ja brałam Cilest od lutego 2008 do maja 2009, poprawa cery była i to na lepsze- nie miałam żadnych pryszczy (no może jeden mi wyskoczył raz na kwartał), skóra się tak nie świeciła i nie było tyle wągrów. ale po jakim czasie? Zabij mnie ale nie pamiętam.
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 15:28   #9
krejzula223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 12
Dot.: kiedy po cilescie poprawa cery??

Cytat:
Napisane przez Aga1141 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale ja po cileście przy pierwszym opakowaniu miałam większy wysyp, a teraz w połowie drugiego, wręcz nagle, zaczęła się widoczna poprawa.
Cera się jakby oczyszczała i jest coraz lepiej, najważniejsze że podskórne grudki prawie zniknęły
mam nadzieję, że w końcu zajmę się już tylko przebarwieniami i bliznami po trądziku


hej ja takze biore juz koncowke 1 listka cilest i mam tak straszny wysyp na buzi ,,az ropniaki i nie wiem czy poczekac i brac,,,czy z nich zrezygnowac mam cicha nadzieje ze chociaz te ropniaki mi znikna bo jest porazka ...wszyscy sie mnie pytaja czy mam ospe
krejzula223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.