makijaz permanentny oka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 23:36   #31
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

pani u ktorej robilam makijaz,powiedziala,ze jak bede chciala to gorna kreske troszke pogrubi ...ja w ogole prosilam o troszke grubsza ,bo po wczesniejszych niepowodzeniach balam sie ,ze nic nie bedzie widac .ale w koncu jestem zadowolona .kreski sa prawie idealne ,w niekorych miejscach trzeba poprawic,ale to naprawde niewiele . jestem bardzo zadowolona.

Shui a jak Twoja opuchlizna ? juz lepiej? ja mialam opuchniete 1 i 2 dnia ,ale na drugi dzien zdecydowanie mniej (robilam o 6.30 wieczorem,wiec moze dlatego na drugi dzien tez byla opuchlizna )

Edytowane przez lucy lu
Czas edycji: 2011-02-19 o 23:41
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 06:46   #32
Shui
Przyczajenie
 
Avatar Shui
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Znad klawiatury
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny oka

Lucy lu, ja też w takim razie poproszę o pogrubioną kreskę, na dzień dzisiejszy jest prawie niewidoczna, zwłaszcza końcówka (o którą się martwiłam) zblakła i jest niewidoczna, także widoczną mam jedynie tę na linii rzęs.
Jeśli o opuchliznę chodzi, to całe szczęście zeszła, ale stosowałam antybiotyk (przepisany przez lekarza okulistę), mam wielkie "ale" do kosmetyczki, która wykonywała mi ów zabieg.
Teraz myślę, czy nie iść na poprawkę do bardzo znanego w mojej miejscowości salonu kosmetycznego.
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę
Shui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 07:33   #33
Milvanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny oka

Lucy robilas w UK wiec moglabys mi podac cene takiej uslugi, mieszkam w UK i narazie nie mam szansy na zrobienie tego w Polsce i tak zastanawiam sie nad tutejszymi gabinetami.
Milvanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:42   #34
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

zaplacilam 300 f za obie kreski,w tym wliczona poprawka.jesli chcesz wysle Ci na priva stronke,bo nie chce byc posadzona o reklame
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:25   #35
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: makijaz permanentny oka

Hej dziewczyny chciałam Wam serdecznie polecić Akolor Pani Anny Paulińskiej z Łuckiej w Warszawie. Robiłam tam makijaż, Pani ma świetna promocję, bo za makijaż i poprawkę zapłaciłam 320 zł, a cena rynkowa w Wawie to 450. Dodatkowo nie musiałam płacić dodatkowo za znieczulenie. W Elite na Pereca kazano mi 2 lata temu dokupić Emlę, więc zabieg w Elite wyniósł mnie prawie 500 zł 2 lata temu, a do tego kolor utrzymał się tylko 24 miesiące. Podobnie było w Tais, gdzie byłam 4 latat temu. Tam makijaż robiła mi właścicielka, ale tak udanie mnie znieczuliła, że zwijałam się z bólu. Niestety dopiero teraz doczytałam, że Emli nie wolno stosować przy znieczuleniu przy oczach, bo zagraża to straceniem wzorku.
Do Pani na Łucką wysłałam już koleżankę i mamę, które są też bardzo zadowolone. Mama miała zrobiony ponad 10 lat temu makijaż permanentny, który okazał się zwykłym tatuażem, do tego krzywo zrobionym, przez lata wyblakł, ale nie do końca i kosmetyczka poprawiała henną jej brwi żeby miały regularny kształt. Pani Paulińska wywabiała kolor i nadała brwiom ładny kształt. Naprawdę serdecznie Wam polecam jej usługi.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:17   #36
martucha7979
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny oka

witam. ja też miałam ten sam problem. bałam się więc prprosiłam o cieniutką kreskę. niedługo będę robić poprawkę. Ale kształt bardzo mi się podoba. robiłam we Wrocławiu w La mer
martucha7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 16:59   #37
Milvanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny oka

Lucy poprosilabym o te stronke bo ten makijaz chodzi po glowie od dawna, z gory dziekuje
Milvanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 11:56   #38
chrumczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
ja w koncu zrobilam kreski w uk 2 tyg temu.w koncu mam efekt o jaki mi chodzilo ,babka wczesniej zrobila mi testy alergiczne ....bardzo przestrzegaja tu takich rzeczy .sprawdzila czy nie jestem uczulona na barwnik i krem znieczulajacy .musze umowic sie na poprawke ,ale na szczescie juz jestem zadowolona z efektu,wiec moze byc tylko lepiej....nie maluje sie od 2 tyg i super sie z tym czuje ....choc juz mnie tusz korci ,wiec pewnie w ten weekend juz pojdzie w ruch
witam gdzie robilas w uk makijaz??? masz namairy na lingerystke

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

ja tez prosze
chrumczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:49   #39
_KOTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: makijaz permanentny oka

Dziewczyny drogie, a mnie zastanawia inna rzecz - czy po zrobieniu (będę robić kreskę górną i dolną jednocześnie) będę w stanie wrócić sama autem do domu? Jak z tą opuchlizną? Kiedy wygląda się już normalnie? ;-) Pytam w kontekście pracy - jeśli zrobię w piątek to w poniedziałek jest szansa wyglądać normalnie? ;-)
Proszę o odpowiedź
_KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:08   #40
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

ja prowadzilam auto zaraz po zabiegu ,opuchlizna jest,ale mozna isc do pracy,ja poszlam nastepnego dnia i nikt nie zauwazyl choc ja widzialam opuchlizne,ale nie rzuca sie w oczy....
chrumczak wysylam wiadomosc na priv
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:43   #41
celebrytka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny oka

witam serdecznie ... pisze aby uchronic wszystkich przed gabinetem ASPAZJA w poznaniu ktory mieści się na Lukrecjusza
więc zero profesjonalizmu ... kobieta wykonująca w moim przypadku kreske dolną w koleżanki brwi, nie miała pojęcia jak za to się zabrać.. trzęsące ręce, zdenerwowany ton wypowiedzi robiła to chyba po raz pierwszy...
moj zabieg trwał ok 3 godz gdzie cały czas musiałam mowic iż jedna kreska jest sporo dłuższa od drugiej... ona tego nie widziała dziwne prawda
po wykonaniu tortur na moim oku,po tyg zeszła cała kreska,czyli permanentny był za słabo zrobiony... masakra niestety
natomiast kolezanka wyszła w krzywych brwiach,na dopigmentacji uciekła z gabinetu i więcej nie wrociła
no szkoda ze tyle pieniędzy i beznadziejny efekt
także dziewczyny patrzcie do kogo idziecie i bądzcie bardziej ostrożne niż Ja :P
pozdrawiam gorąco
celebrytka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 11:48   #42
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
ja prowadzilam auto zaraz po zabiegu ,opuchlizna jest,ale mozna isc do pracy,ja poszlam nastepnego dnia i nikt nie zauwazyl choc ja widzialam opuchlizne,ale nie rzuca sie w oczy....
chrumczak wysylam wiadomosc na priv
mogłabyś wrzucić jakąś fotkę kresek?
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:38   #43
_KOTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: makijaz permanentny oka

Dzięki za informacje, jestem już PO.. moje kreski są śliczne i już jestem w nich zakochana!za 4 tygdonie idę na poprawkę i dokończenie końcówek.. ponieważ teraz mi tak powieki spuchły, że Pani uznała, że lepiej nie robić, aby nie wyszły fale... na poprawce pogubię górną kreskę a końcówki uniosę do góry ala kocie oko... polecam, polecam wszystkim! ;-)
_KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:19   #44
mango
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: makijaz permanentny oka

Dziewczyny, a oprócz tego Akolor to w Warszawie cos polecacie? Bo galeria tam mnie nie przekonuje. Może któraś ma doświadczenie z perfectline studio? wdzięczna będę jak ktoś cos wie
mango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:03   #45
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz permanentny oka

cześć dziewczyny
ja za pierwszym razem miałam robioną górną kreskę troszkę ponad linię rzęs ale po zejściu strupków wydawała mi się zbyt mała bo zazwyczaj maluje sobie grubsze kreski. trzy dni temu miałam robioną poprawkę i kreska jak na razie jest o wiele większa taka jaką chciałam tylko nie wiem czy nie będę musiała mieć jeszcze jednej poprawki żeby ten efekt się utrzymał za pierwszą wizytę zapłaciłam 200zł , za druga też i jeśli będę musiała mieć jeszcze jedna poprawkę to wydaje mi się że powinnam mieć jakiś upust albo wliczone w tamtą cenę ale głupio mi się tak zapytać mojej kosmetyczki czy da mi jakąś zniżkę jak myślicie?
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:23   #46
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaz permanentny oka

Hej Ja tez miałam wczoraj robiony makijaż. Mam jeszcze minimalnie spuchnięte oczy ale już widze że mi sie nie podoba. Mam troche za mała górna kreske. Robilam obie kreski za 249zł z kuponem groupon w krakowie i teraz sie zastanawiam czy mi ja przedłuża w tej cenie czy nie. Niby mam iść do niej na konsultacje jeszcze ale nie wiem czy cos tej kosmetyczki wskuram. Macie jakies informacje na temat tego jak długie mogą byc kreski? Bo się zastanawiam czy to że ona mi zrobila takie malutkie to jej wymysl i oszczednosc z tej racji ze to byla promocja czy prawdą bylo to że niby dłużej sie nie da przeciągnąć bo może uszkodzić gruczoły lzowe-jak mi mówiła.
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:04   #47
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez megi16 Pokaż wiadomość
Hej Ja tez miałam wczoraj robiony makijaż. Mam jeszcze minimalnie spuchnięte oczy ale już widze że mi sie nie podoba. Mam troche za mała górna kreske. Robilam obie kreski za 249zł z kuponem groupon w krakowie i teraz sie zastanawiam czy mi ja przedłuża w tej cenie czy nie. Niby mam iść do niej na konsultacje jeszcze ale nie wiem czy cos tej kosmetyczki wskuram. Macie jakies informacje na temat tego jak długie mogą byc kreski? Bo się zastanawiam czy to że ona mi zrobila takie malutkie to jej wymysl i oszczednosc z tej racji ze to byla promocja czy prawdą bylo to że niby dłużej sie nie da przeciągnąć bo może uszkodzić gruczoły lzowe-jak mi mówiła.
ja mam długie kreski nie od kącika oka tylko od tego miejsca gdzie zaczynają mi się rzęsy bo kosmetyczka też coś wspominała o gruczołach łzowych i wyjechane poza kontur oka troszkę ku górze więc wydaje mi się że to wymysł Twojej kosmetyczki powiedz jej żeby Ci poprawiła tak jak chcesz moja kosmetyczka tez za pierwszym razem zrobiła mi trochę krótkie ale za drugim dokładnie takie jak chciałam i na końcu stwierdziła że miałam rację i w takich jak teraz mam jest mi najlepiej zobaczę jak będą wyglądać jak mi strupki zejdą...
megi16 napisz mi jak pielęgnujesz swoje oczka po tym zabiegu
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:33   #48
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaz permanentny oka

Ja tylko przemywam wodą przed snem i non stop smaruje wazeliną żeby były nawilżone. O makijażu niestety nie ma mowy i wygladam jak potwór:P Nic mi sie nie dzialo z tymi oczami tylko lekko są zapuchniete z rana ale juz coraz mniej. Został mi tylko jeden strupek i jestem załamana!! Jednej kreski wogóle nie mam, jedna jest dziurawa. Moje prawe oko to porazka!!!! Tylko narazie dolna kreska na lewym oku jakos wyglada.... Ciekawa jestem co bedzie z gorna kreska jak zejdzie strupek. Musze sie wziąsc za ta kosmetyczke jak pojde na poprawki. Jak mi znowu zrobi taka fuszere to zwariuje i jej chyba przywale!!!
kasik_hehe jak tam twoje kreski przed poprawka? Tez byly takie marne jak moje?

Edytowane przez megi16
Czas edycji: 2011-08-30 o 12:37
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:27   #49
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez megi16 Pokaż wiadomość
Ja tylko przemywam wodą przed snem i non stop smaruje wazeliną żeby były nawilżone. O makijażu niestety nie ma mowy i wygladam jak potwór:P Nic mi sie nie dzialo z tymi oczami tylko lekko są zapuchniete z rana ale juz coraz mniej. Został mi tylko jeden strupek i jestem załamana!! Jednej kreski wogóle nie mam, jedna jest dziurawa. Moje prawe oko to porazka!!!! Tylko narazie dolna kreska na lewym oku jakos wyglada.... Ciekawa jestem co bedzie z gorna kreska jak zejdzie strupek. Musze sie wziąsc za ta kosmetyczke jak pojde na poprawki. Jak mi znowu zrobi taka fuszere to zwariuje i jej chyba przywale!!!
kasik_hehe jak tam twoje kreski przed poprawka? Tez byly takie marne jak moje?
nie łam się moje kreski po pierwszym razie też były beznadziejne nie dość że cienkie to na prawym oku tez miałam dziury i uważaj na te strupki żeby same odpadły bo w przeciwnym razie możesz je zerwać z barwnikiem. teraz po poprawce już jest dobrze choć nie do końca jestem zadowolona z intensywności tego koloru nie jest typowo czarny tylko zalatuje pod ciemny szary 12 września ide na trzecią wizytę (mam nadzieję że ostatnią) i zrobi mi ostateczna poprawkę żeby moje grube kreseczki podłapały więcej tego barwnika i żeby załatać wszelkie niedociągnięcia a twoje kreski są czarne czy też ciemno szare?
weź się koniecznie za ta swoją kosmetyczkę bo to co ona odstawia to niezła maniana! płacisz to wymagasz!
ja też smarowałam wazeliną i robiłam sobie zimne okłady z czarnej herbaty która świetnie działa na opuchnięcia i jest antyseptyczna możesz sobie spróbować i koniecznie zdaj mi relacje jak już będziesz po poprawce. 3mam kciuki
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 08:19   #50
megi16
Przyczajenie
 
Avatar megi16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaz permanentny oka

Moje kreski sa jasno szare tak jakby je ktos ołówkiem namalowal a jednej wogole nie ma. Jutro ide na pokazac sie kosmetyczce i ustalic termin poprawki. Zobaczymy co mi powie. Zdam relacje napewno jak to wkoncu wyszło.
megi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:48   #51
mango
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: makijaz permanentny oka

dziewczyny, rzuci może któraś gdzie w Warszawie warto robić kreski
mango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:57   #52
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: makijaz permanentny oka

Ja robiłam kreski górne w poprzedni poniedziałek.
I... jestem mega zadowolona, naprawdę dużo zależy od szczęścia do kogo się trafi. Mam na linii rzęs, ale znowu nie takie cieniutkie, na korekcie (wliczonej w cenę) chcę je troszkę przedłużyć i zrobić dolne
Jeśli chodzi o opuchliznę to najbardziej byłam spuchnięta następnego dnia rano. Do popołudnia opuchlizna zeszła zupełnie. Nie miałam żadnych strupków
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:28   #53
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Ja robiłam kreski górne w poprzedni poniedziałek.
I... jestem mega zadowolona, naprawdę dużo zależy od szczęścia do kogo się trafi. Mam na linii rzęs, ale znowu nie takie cieniutkie, na korekcie (wliczonej w cenę) chcę je troszkę przedłużyć i zrobić dolne
Jeśli chodzi o opuchliznę to najbardziej byłam spuchnięta następnego dnia rano. Do popołudnia opuchlizna zeszła zupełnie. Nie miałam żadnych strupków

a Twoje kreski są szare czy czarne? moja kosmetyczka dała mi najciemniejszy barwnik ale i tak nie są czarne to dziwne że nie miałaś strupków... a smarowałaś czymś te kreski?
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:55   #54
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez kasik_hehe Pokaż wiadomość
a Twoje kreski są szare czy czarne? moja kosmetyczka dała mi najciemniejszy barwnik ale i tak nie są czarne to dziwne że nie miałaś strupków... a smarowałaś czymś te kreski?
Mam czarne
Niczym i na trzeci dzień już miałam pełny makijaż

Edit: dodaję zdjęcia, są trochę niewyraźne, ale w rzeczywistości kreska jest czarna-czarna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kreska2.jpg (86,6 KB, 581 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kreska1.jpg (59,3 KB, 557 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kreska3.jpg (60,9 KB, 619 załadowań)
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI

Edytowane przez angy
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:03
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 15:18   #55
kasik_hehe
Przyczajenie
 
Avatar kasik_hehe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Mam czarne
Niczym i na trzeci dzień już miałam pełny makijaż

Edit: dodaję zdjęcia, są trochę niewyraźne, ale w rzeczywistości kreska jest czarna-czarna

ale Ci zazdroszczę masz śliczne kreski i takie ciemne 12 września idę ostatni raz na poprawkę i chyba też nie będę niczym smarować oczu może przez to smarowanie ten barwnik nie chce się przyjąć
kasik_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:46   #56
_Vanessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Mam czarne
Niczym i na trzeci dzień już miałam pełny makijaż

Edit: dodaję zdjęcia, są trochę niewyraźne, ale w rzeczywistości kreska jest czarna-czarna
Śliczne kreski, a czy mogłabyś napisać, gdzie je robiłaś?
_Vanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:52   #57
mango
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: makijaz permanentny oka

bardzo delikatne i naturalnie wyglądaja te kreski, super. Powiesz gdzie robiłaś?
mango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:09   #58
Youmine
Przyczajenie
 
Avatar Youmine
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Youmine
Dot.: makijaz permanentny oka

Ja robiłam kreskę dekoracyjną w Enklawa Day Spa w Szczecinie u Pani Marty Czerkawskiej Powargo. Jestem po pierwszym razie, jutro idę na poprawkę, która jest w cenie makijażu. Będę jeszcze poprawiać bo chcę grubszą, ale muszę powiedzieć że kreska jest bardzo ładna, wygląda naturalnie i przede wszystkim jest CZARNA. Pani Marta ma duże doświadczenie, więc spokojnie można "oddać się" w jej ręce
Youmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:17   #59
Youmine
Przyczajenie
 
Avatar Youmine
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Youmine
Dot.: makijaz permanentny oka

Ja robiłam kreskę dekoracyjną w Enklawa Day Spa w Szczecinie u Pani Marty Czerkawskiej Powargo. Jutro idę na poprawkę, która jest w cenie makijażu i będę jeszcze pogrubiać kreskę. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ kreska jest bardzo naturalna i dobrze zrobiona i przede wszystkim CZARNA z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet i linergistkę.
Youmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:16   #60
Laryska1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: makijaz permanentny oka

Podbijam!!
Cześćja tez się zastanawiam nad makijazem pernamentnym,ale mi chodzi głównie o keski na górnych powiekach,niestety sama nie umiem ich wykonywać,wychodzi mi nie pożądany efekt i tylko sie denerwuje przy tym,dlatego zdecydowałam się na makijaż pernamentny,ja mam swoje wymarzone kreski i chciałabym żeby to właśnie takie mi zrobili,czy jest szansa żeby iść do salonu ze zdjęciem?jeśli pokaże to zdjęcie to zrobią mi takie same?jak myślicie?Dołączam zdjecie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 761_6.jpg (38,7 KB, 298 załadowań)
Laryska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 22:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.