BB krem z GARNIERa???? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-21, 13:17   #61
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: BB krem z GARNIERa????

A może to po prostu dobry produkt pod złą nazwą ? Taki rozświetlająco - tonujący krem ? Ja chodzę do gimnazjum i potrzebuje czekoś co ładnie wyrówna koloryt mojej skóry i bd wyglądało bardzo naturalnie, od ewentualnych niedoskonałości jest jeszcze przecież korektor. Czy to odpowiedni kosmetyk dla mnie ?
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:48   #62
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Exclamation Dot.: BB krem z GARNIERa????

Kupiłam ten krem około miesiąca temu. W Rossmannie za 14.99 w promocji. Do cery jasnej. Kolor dość ciekawy ale jak dla mnie to kompletny bubel! Nie wsiąka, dosłownie spływa mi po twarzy, nawet przy minimalnym nałożeniu na twarz. Dodatkowo nałożyłam go i oprószyłam pudrem bo świeciłam się jak nie wiem co! Nałożyłam tamtego dnia okulary przeciwsłoneczne i w miejscu styku z okularów z nosem zostały plamy jakby krem się kompletnie starł! Wywalone pieniądze w błoto!!!
kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 22:21   #63
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Ja póki co mieszam ten krem z podkładem Colorstaya, bo jest on dla mnie za ciężki i tak poradziła mi koleżanka. Ale efekt jest marny. Po tym kremie się okropnie świecę (nos i czoło: horror)! :/
Zamówiłam sobie BB Cream Misshy - zobaczymy co z tego będzie.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 08:41   #64
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Kupiłam ten krem około miesiąca temu. W Rossmannie za 14.99 w promocji. Do cery jasnej. Kolor dość ciekawy ale jak dla mnie to kompletny bubel! Nie wsiąka, dosłownie spływa mi po twarzy, nawet przy minimalnym nałożeniu na twarz. Dodatkowo nałożyłam go i oprószyłam pudrem bo świeciłam się jak nie wiem co! Nałożyłam tamtego dnia okulary przeciwsłoneczne i w miejscu styku z okularów z nosem zostały plamy jakby krem się kompletnie starł! Wywalone pieniądze w błoto!!!
Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ja póki co mieszam ten krem z podkładem Colorstaya, bo jest on dla mnie za ciężki i tak poradziła mi koleżanka. Ale efekt jest marny. Po tym kremie się okropnie świecę (nos i czoło: horror)! :/
Zamówiłam sobie BB Cream Misshy - zobaczymy co z tego będzie.
sklad BB kremu garniera ewidentnie mowi ze bedzie to "maska ", ktora bedzie lezec na skorze twarzy i jesli ktos ma skore sucha to jeszcze w tlumie ujdzie ten krem , ale przy mieszanej juz bedzie swiecic sie skora , dla tlustej nie polecam , bo pozniej bedzie placz ....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:26   #65
blackdresses
Przyczajenie
 
Avatar blackdresses
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Ja slyszałam, że to nie ma nic wspólnego z kremem BB.
I chyba nie ma sensu tego kupować, skoro na ebay można spokojnie w podobnej cenie zamówić np ze SKIN79 czy MIssha, a te kremy są rewelacyjne! Czekam właśnie na 3 nowe miniaturki
__________________
http://blackdresses.pl
blackdresses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:00   #66
bloodyrose8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
Od czwartku w TESCO jest takie coś (zaznaczone w załączniku), czy to jest ten nowy BB Garniera, czy nie?
tak , to ten krem
Ja go szczerze polecam, mam cerę czystą, ale pojawiają się na niej zaczerwienienia, krem BB idealnie sobie z nimi radzi _
bloodyrose8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 10:08   #67
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: BB krem z GARNIERa????

gdzie aktualnie jest jakas promocja na krem BB? w jakiej cenie sa w tesco?
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 17:27   #68
nosugar
Przyczajenie
 
Avatar nosugar
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Mam to "cudo" już od miesiąca i nie polecam go. Kupiłam za 15 zeta. Nie robi nic konkretnego, żeby cokolwiek na mojej twarzy "upiększyć". Za to jest idealny w podkreślaniu suchych skórek oraz zaskórników, twarz się po nim świeci i nie jest to glow (nawet suche partie twarzy są takie jakby "śliskie"). Mam też wrażenie, że ciemnieje na twarzy (a mam najjaśniejszy odcień). Jeżeli ktoś jest z Olsztyna i chce przetestować ten "upiększacz" mimo wszystko- to mogę udostępnić swój egzemplarz gratis.
nosugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 17:44   #69
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: BB krem z GARNIERa????

ja mam mieszane uczucia. Wszystko byłoby ok, szukałam właśnie czegoś lekkiego, tonującego, tylko że ten 'krem' mnie zapycha... i to go eliminuje..
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:29   #70
GloomySunday
Przyczajenie
 
Avatar GloomySunday
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Kupiłam ten ciemniejszy i okazało się, że mi nie pasuje. Kupiłam więc później odcień jasny. Chętnie oddam ten pierwszy. Jestem z Warszawy.
Kontakt: dobranianka@gmail.com
GloomySunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 21:54   #71
GloomySunday
Przyczajenie
 
Avatar GloomySunday
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Naprawdę nikt nie chce tego kremu? Za darmochę ludzie, po prostu nie chcę go wyrzucać, a i tak nie zapłaciłam za niego dużo, bo był w promocji. Jak ktoś spoza Warszawy, to tylko koszt przesyłki.
GloomySunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 22:06   #72
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Dla mnie niestety bubel :/ użyłam kilka razy i stoi na półce. Zupełnie nie nawilża, wręcz wysusza skórę. Poza wysuszeniem nie daje u mnie żadnych efektów.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:20   #73
tylkodlaciebie200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Ja go używam od tygodnia i jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Jest lekki zatem idealny na lato, kryje ale nie zbyt mocno
tylkodlaciebie200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:22   #74
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Kobiety to jest krem do cery normalnej ewentualnie suchej,z drobnymi niedoskonalosciami,trzeba czytac uwaznie a nie potem pretensje do producenta ze niby wymagan nie spełnił,na KWC pełno opinii-nie matuje,niekryje itp,nawet podklady nie kryja w 100%
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 06:34   #75
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez gracy Pokaż wiadomość
Kobiety to jest krem do cery normalnej ewentualnie suchej,z drobnymi niedoskonalosciami,trzeba czytac uwaznie a nie potem pretensje do producenta ze niby wymagan nie spełnił,na KWC pełno opinii-nie matuje,niekryje itp,nawet podklady nie kryja w 100%
Co do czytania uważnie to prosze zacznij od siebie, wszystkie piszemy ze nie wchłania się, niczego nie kryje, Kremy BB mają lekkie krycie, nikt nie oczekiwał od tego kremu krycia jak podkład. Jest tłusty, paskudny, ma nieprzyjemna konsystencję. Brzydki kolor. Na dodatek mnie uczulił ( jestem alergikiem więc żadna nowość, wiele kosmetyków mnie uczula)

Ten produkt nie jest ani kremem, ani podkładem, ani kremem tonującym ani tym bardziej kremem BB, jest po prostu bublem.

BTW a szkoda bo firma Garnier robi dobre kremy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:17   #76
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Hm...bardzo jestem zaskoczona, że go tak źle oceniacie.
Dla mnie świetny na lato. Kupiłam jasny, więc kolor do mnie pasuje. Po nałożeniu mam przyjemne wrażenie nawilżenia skóry.
Nic mi też nie spływa...fakt, że może nie trzyma się cały dzień, ale szczerze mówiąc w ciągu dnia nakładam go dwa razy.
Raz koło 8:00 przed wyjściem do pracy, drugi raz koło 14:00 ( albo jak mi się przypomni) i szczerze mówiąc do końca dnia w pracy wystarczy.
W domku jestem koło 18:00 i zmywam wszystko by nie męczyć skóry
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 13:54   #77
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Co do czytania uważnie to prosze zacznij od siebie, wszystkie piszemy ze nie wchłania się, niczego nie kryje, Kremy BB mają lekkie krycie, nikt nie oczekiwał od tego kremu krycia jak podkład. Jest tłusty, paskudny, ma nieprzyjemna konsystencję. Brzydki kolor. Na dodatek mnie uczulił ( jestem alergikiem więc żadna nowość, wiele kosmetyków mnie uczula)

Ten produkt nie jest ani kremem, ani podkładem, ani kremem tonującym ani tym bardziej kremem BB, jest po prostu bublem.

BTW a szkoda bo firma Garnier robi dobre kremy.

A czy ja wspomnialam,że wszystkie osoby tak mysla?No nie bardzo
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:42   #78
Catrial
Raczkowanie
 
Avatar Catrial
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: BB krem z GARNIERa????

bardzo delikatnie wyrównuje koloryt i daje naturalny efekt, nie widać go ni w ząb, nie podoba mi się jedynie to jaki mam po nim połysk na czole i w strefie "T" ogółem, dlatego odstawie go chyba na jesień kiedy skóra przesusza się od chłodnego powietrza.
Catrial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 16:20   #79
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Jeden wielki fake. Krem BB, który nie ma nic wspólnego z kremami BB. Po prostu korzystają na zamieszaniu w internecie jaki zrobiły Azjatki i w sumie słusznie. Azjatyckie podkłady są genialne. Jeśli BB cream to tylko Korea, Hong Kong itd.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 17:00   #80
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: BB krem z GARNIERa????

zadaniem kremu nie jest krycie, on ma nadac cerze koloryt ,wyrownac niedoskonalosci typu (zaczerwienienia) ,rozswietlic i nadac siwerzosci.
B.B (blemish balm) czyli krem wielofunkcyjny,sprawdzi sie zima,latem - o kazdej porze ,ochroni nas przed zimnem,ale takrze przed slonkiem poniewaz zawiera SPF15 UV, ma dzialenie ochornne jak i lecznicze bo zawiera mineraly, jest lekki ,nie obicaza cery a do krycia niedoskonalosci typu przebarwienia,blizny uzyc nalerzy korektora, nalozyc kremi garnier i przypruszyc pudrem
jesli jest sie bladym ,krem nada cerze polysku ,wyrazistosci

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

czytam wasze wypowiedzi i mysle ze wiekszosc nie ma pojecia o kosmetykach.
BB oznacza blamish balm tzn krem wielofunkcyjny, pozatym juz po nalozeniu kremu na reke w sklepie widzialm ze ladnie nadal polysk mojej skorze tam, wiec wiedzialm ze twarz bedzie ladnie roswietlona, a pozatym nawet nakladajac zwykly krem i tak trzeba uzyc pudru matowiacego (sypkiego) opruszyc twarz by sie nie siwecila, chyba ze uzywamy kremu typowo matujacego twarz np do cery tradzikowej.

Zadaniem kremu nie jest krycie niedoskonalosci ,to jest krem mineralny o kolrze podkladu a nie podklad !!!
czy wasze inne kremy kryja ???

Krem jest leczniczy jak i chroniacy cere. zawiera spf 15 wiec latem kiedy nie mamy kremu z filtrem na twarz mozemy sobie uzyc
zima tez nas ochorni na ostrym slonku w gorach a takze przed wiatrem i mrozem, mineraly sa lecznicze.

zanim tez zacznie ktos bezmyslne kupowac ,mysle ze powinien wiedziec jaki ma typ cery.
Zapoznac sie jakie ma funkcje krem
owszem on kryje ale leciutko by nadac tylko kolryt,wyrownac kolor cery
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:11   #81
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez Goosiaa Pokaż wiadomość
Dla mnie niestety bubel :/ użyłam kilka razy i stoi na półce. Zupełnie nie nawilża, wręcz wysusza skórę. Poza wysuszeniem nie daje u mnie żadnych efektów.
Dzięki za opinię, już wiem, że go nie spróbuję...
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:21   #82
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
zadaniem kremu nie jest krycie, on ma nadac cerze koloryt ,wyrownac niedoskonalosci typu (zaczerwienienia) ,rozswietlic i nadac siwerzosci.
B.B (blemish balm) czyli krem wielofunkcyjny,sprawdzi sie zima,latem - o kazdej porze ,ochroni nas przed zimnem,ale takrze przed slonkiem poniewaz zawiera SPF15 UV, ma dzialenie ochornne jak i lecznicze bo zawiera mineraly, jest lekki ,nie obicaza cery a do krycia niedoskonalosci typu przebarwienia,blizny uzyc nalerzy korektora, nalozyc kremi garnier i przypruszyc pudrem
jesli jest sie bladym ,krem nada cerze polysku ,wyrazistosci

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

czytam wasze wypowiedzi i mysle ze wiekszosc nie ma pojecia o kosmetykach.
BB oznacza blamish balm tzn krem wielofunkcyjny, pozatym juz po nalozeniu kremu na reke w sklepie widzialm ze ladnie nadal polysk mojej skorze tam, wiec wiedzialm ze twarz bedzie ladnie roswietlona, a pozatym nawet nakladajac zwykly krem i tak trzeba uzyc pudru matowiacego (sypkiego) opruszyc twarz by sie nie siwecila, chyba ze uzywamy kremu typowo matujacego twarz np do cery tradzikowej.

Zadaniem kremu nie jest krycie niedoskonalosci ,to jest krem mineralny o kolrze podkladu a nie podklad !!!
czy wasze inne kremy kryja ???

Krem jest leczniczy jak i chroniacy cere. zawiera spf 15 wiec latem kiedy nie mamy kremu z filtrem na twarz mozemy sobie uzyc
zima tez nas ochorni na ostrym slonku w gorach a takze przed wiatrem i mrozem, mineraly sa lecznicze.

zanim tez zacznie ktos bezmyslne kupowac ,mysle ze powinien wiedziec jaki ma typ cery.
Zapoznac sie jakie ma funkcje krem
owszem on kryje ale leciutko by nadac tylko kolryt,wyrownac kolor cery
zeby krem chronil przez promieniami musi przynajmniej na opakowniu pisac 25 bo 15 to mozna sobie piety smarowac i chronic

mineralu nie zawiera ani jednego

to nie jest krem leczniczy bo takie sa sprzedawane na receptezaden kosmetyk w drogerii nie jest leczniczy(mimo ze producent mogl sobie napisac) i nie ma takiego prawa nim byc od tego sa apteki i recepty.


__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:53   #83
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sklad BB kremu garniera ewidentnie mowi ze bedzie to "maska ", ktora bedzie lezec na skorze twarzy i jesli ktos ma skore sucha to jeszcze w tlumie ujdzie ten krem , ale przy mieszanej juz bedzie swiecic sie skora , dla tlustej nie polecam , bo pozniej bedzie placz ....
Dokładnie , okropny jest
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 17:22   #84
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Kupilam to ''cos'' zachecona wielka promocja i mam mieszane uczucia. W sklepie maznelam tym reke i nie kupilam bo reka sie swiecila ale to zniklo po jakis 20 minutach i sobie pomyslalam ze dlon ladnie wyglada i moge to kupic. N iesty skora rak to nie skora twarzy Rece mam bardzo suche a twarz normalna - lekko mieszana. Czasem cos wyskoczy i jest mega widoczne, mam plamy po niespodziankach i jakies zwykle since pod oczyma - nic nadzwyczajnego. Wiec nalozylam to na twarz i pierwsze wrazenie nieciekawe. Ciezki, kleisty, zadnego efektu nawilzenia. Lubie kosmetyki ktore znikaja zaraz po nalozeniu a to czujesz caly dzien. Zostawia jakis silikonowy filtr, lekko szczypia mnie policzki po kilku godzinach a najgorsze jest to ze skora sie swieci. Nie oczekiwalam cudow tylko wyrownania kolorytu, nawilzenia, zdrowej cery a tu dostalam wywoskowana, zaklejona skore. Koloryt wyrownany i trzyma sie dlugo - to z plusow. Musze przyznac ze gdyby krem Nivei mial jasniejszy odcien to wrocila bym mu dobra slawe - niestety zjechalam mu opinie zanim poznalam to badziewie. Po Nivei skora byla zmatowiona, swietnie trzymaly sie na nim korektory i podklady, nie bylo go czuc na twarzy. A to cos jest okropne i nie wiem czy mam ochote zmeczyc cala tube!!
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:03   #85
Kolaszka
Raczkowanie
 
Avatar Kolaszka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Göteborg
Wiadomości: 61
Dot.: BB krem z GARNIERa????

Ja także kupiłam ten krem i jestem zadowolona. Ładnie się wyrównuje z odcieniem skóry i zakrywa moje niedoskonałości ( chociaż przy wiekszych problemach skórnych napewno by sobie nie poradził ). Po nałozeniu żeczywiscie sprawia wrażenie cieżkiego, ale gdy się wchłonie jest ok Ja mam mieszana cerę więc troszkę muszę sypnąć w strefie T pudrem, ale nie mam potem problemów ze świeceniem się skóry. Jak dla mnie na +
Kolaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.