Głęboki peeling twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 15:56   #1
Dawio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12

Głęboki peeling twarzy


Chciałbym sobie zrobić jakiś głęboki peeling twarzy, zdecydowałbym się na neoderma bio peeling, bo podobno złuszcza skórę tak jak 5-6 mikrodermabrazji, ale niestety w moim regionie nikt takiego czegoś nie wykonuje. Mógłby mi ktoś doradzić jakieś podobne głębokie peelingi ??

PS. czytałem, że peeling ziołowy Jadwiga, jest dość dobry, dość głęboko złuszcza i kosztuje u mnie 250zł. Jakby się ktoś jeszcze na temat tego peelingu wypowiedział to byłbym bardzo wdzięczny
Dawio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:52   #2
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Głęboki peeling twarzy

Znam głęboki ziołowy piling green peel. Efekty są faktycznie super, ale nie dla każdej cery się nadaje.W obu przypadkach sa przeciwwskazania do zabiegu. Wybierając miejsce i kosmetyczkę przy tego typu zabiegach nie patrz na cenę tylko na umiejętności i doświadczenie , bo możesz sobie zrobić krzywdę. Green peel to piling niemieckiej firmy który jest na rynku już z 15 lat, bardzo dbają o szkolenia i nikt nie kupi preparatu bez certyfikatu, powinien być imienny, to samo sprawdzaj jeżeli zdecydujesz się na polską Joannę. pozdrawiam
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 23:31   #3
martineo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Głęboki peeling twarzy

Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
martineo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:43   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Głęboki peeling twarzy

Cytat:
Napisane przez martineo88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny jeśli któraś z was jest zainteresowana Polskim Peelingiem Ziołowym z Jadwigi, chciałaby sobie go zrobić i jest z Warszawy bądź z okolic piszcie na priv, jestem kosmetyczką i od 3 lat wykonuje te peelingi w zaciszu domowym każdej chętnej osobie Posiadam zestaw profesjonalny i każdej klientce daję małą buteleczkę lotionu zabezpieczającego do użytku po peelingu. Zapraszam
Ile jeszcze będzie tych natrętnych, nieopłaconych reklam???
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.