Zmienić coś? Pomocy! 19 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 22:02   #1
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296

Zmienić coś? Pomocy! 19 lat


Od lat wyglądam tak samo, jednak jestem w miarę zadowolona
Do metamorfozy skusiły mnie wariacje sąsiadki i namowy mamy, więc proszę o pomoc...


Mam 19 lat, typ urody: Lato, noszę rozmiar 40 więc nie jestem szczupła i nie piszcie mi że mam schudnąć, chodzi mi o inne zmiany..
Włosów nigdy nie farbowałam, mam naturalne pasemka od brązowego, przez rudy do złotego po jasny blond
Mam cerę naczynkową - bardzo się czerwienie (wręcz bordo) i zawsze mam sińce pod oczami (niestety jest to wada genetyczna, którą usunąć można tylko operacyjnie - nie mam tkanki tłuszczowej pod oczami przez co mam takie sine dołki) Boję się że przez te wady po farbowaniu na inny kolor będę wyglądać jak niewyspany wampir Nie chce skracać włosów.


Chciałabym zmienić kolor włosów, nie wiem jednak jaki będzie mi pasował? A może mój kolor jest ok i nie powinnam nic w wyglądzie zmieniać?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na ciele szybko na czerwono, normuje się póżniej na ładny brąz (złoto - brązowy) , na twarzy prawie wcale się nie opalam, mam stały kolor


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone. Tęczówka ma obwódkę ciemnozieloną, wypełnienie zielono-szare, przy źrenicy obwódka złota coś takiego:
http://makijaz-tylko-dla-mnie.blog.onet.pl/ tylko bardziej zielone
http://galeria.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/gliter,1,12236324 tylko z ciemniejszą obwódką źrenicy, bez złotych plamek
http://pl.hairdresser-models.eu/gale...-makijażu.html dokladnie taka obwódka źrenicy (i ogólnie cała tęczówka tylko nie niebiesko-szara a zielona)
źrenice zwsze wąskie
oprawa oczu jasna - brwi jasne - szare, rzęsy ciemne ale nie są gęste

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie posiadam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

raczej brzoskwiniowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalny kolor widać na zdjęciach - latem rudo-blond, zimą popielato-brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

źle wyglądam w czerwieni, fuksji, amarant, itp - jestem bardzo czerwona, limonka - jestem sino-zielona jakbym umierała dobrze wyglądam w żółtym, pomarańczowym, lubie nosić szary, czarny i biały

Zwykle się nie maluję i tak też jest na zdjęciach.

Teraz zdjęcia:
1. tak wyglądalam jakieś 3 lata temu (16 lat), widać kontur twarzy (okrągła, kwadratowa lub prostokątna? napiszcie proszę jaka ona jest?) mam wysokie czoło. Koszuklę mam bialą ale jest przekłamane światło, onok mnie wlosy koloru zimny brąz
2. Widać jak się czerwienią i kolor ust
3. tu wyglądam dokładnie tak jak zwykle
4. a tu zdjęcie letnie, można latwo zobaczyć że mam inny kolor wlosów (taki właśnie jest latem), zazwyczaj w taki sposób noszę grzywkę. Przepraszam za wygląd oka - mam normalne oczy ale przez zmienianie formatu zrobilo mi się takie dziwne i duże..oczy wyszly mi szare ale są zielone

pomoże ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,3 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c35dec06f4.jpg (28,9 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,8 KB, 457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (12,8 KB, 530 załadowań)
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:10   #2
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Witaj,

masz ładną buźke, bez żadnych wytrysków, niezniszczoną. Moim zdaniem pasowałyby Ci lekkie refleksy blondu, na pewno żadne brązowe, ciemne, krucze kolory włosów. Bardziej poszłabym właśnie na lekkie rozjaśnienie poprzez refleksy Grzywkę zdecydowanie bym podcięła, i bardziej na bok, aby była większa ilość odkrytego czoła. Może zacznij używać brązowego tuszu, jeżeli chcesz zmienić delikatnie oprawę oczu.

Nie kombinowałabym u Ciebie bardziej Jesteś ładna i naturalna, jedyne co brakuje to lekkiego pazura! Jednak to idzie uzyskać bez większych problemów!

Pozdrawiam
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:27   #3
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Zgadzam się z poprzedniczką masz bardzo łądny kolor włosów, a skoro to naturalny to tylko pozazdrościć. W dzisiejszych czasach naturalnych kolorów trudno szukać.
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:15   #4
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

czyli wyglądam ok i nie muszę niczego zmieniać?
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:34   #5
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Zmienić zawsze coś można! Wiadomo, że ma się taką potrzebę po ciężkiej zimie wiosna to najlepszy czas na zmiany i bardziej tu chodzi o wewnętrzne poczucie spełnienia i dobre samopoczucie we własnej skórze. Jeśli ubierasz się na codzień jak na tych zdjęciach to proponuję zaszaleć bardziej z kolorami. Barwne akcenty ubioru zawsze rozświetlają twarz. Nie sugeruj się modą...ja miałam awersje do pomarańczy i wszechobecnego koloru kamelowego W najbliższym sezonie w końcu można sobie pozwolić a raczej sklepy pozwalają nam na większą paletę barw do wyboru.
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:52   #6
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Zrobiłam Ci kilka propozycji co o tym sądzisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.1.jpg (18,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.2.jpg (19,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.3.jpg (21,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.4.jpg (20,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.5.jpg (22,5 KB, 22 załadowań)
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:24   #7
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Uzywaj rózu do konturowania twarzy , maskara i cienie do oczu w naturalnych odcieniach, blyszczyk w ladnym lekkim pomaranczowym odcieniu.

W Twoim wypadku postawiłabym na fryzure bez grzywki na całe czoło. Taką jak masz teraz skraca i pogrubia Twoja dosc krótka twarz.
Kolor jaki masz na ostatnim zdj jest bardzo ładny.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:36   #8
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Zgadzam się z Talanteą.
Zrezygnuj z tej grzywki, bo strasznie poszerza Ci twarz i sprawia, że wydaje się ona dziecinna (nie piszę tego aby Cię urazić). Zapuść ją i zrób na bok. Ta fryzura jest idealna https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1330608075.
Koloru włosów nie jedna z nas może Ci pozazdrościć. Niech Ci nie przyjdzie do głowy farbowanie. Możesz je naturalnie rozjaśnić chociażby miodem lub płukanką z rumianku bądź przyciemnić płukanką z kawy
Makijaż delikatny, naturalny, więcej Ci nie trzeba.
No i zmieniłabym trochę ubiór na bardziej kobiecy (sukienki, spódnice). Wyglądałabyś świetnie w koszuli połączonej z dżinsowymi rurkami.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:19   #9
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

tylko że ja mam bardzo! wysokie czoło (jakieś 2/5 calej twarzy) i raczej nie mogę sobie pozwolić na brak grzywki Włosy naturalnie rozjaśnię skoro polecacie (osobiście myślalam żeby przefarbować się na ciemny brąz ale teraz widzę że to niewypał..)

Ubieram się raczej kolorowo (stonowane spodnie rurki) - kolorowe bluzki (najczęściej białe/różowe/pastelowe kolory bo w nich czuję się lepiej ale mam też trochę turkusu, czerwieni itp) na ostatnim zdjęciu jestem tak szaro ubrana bo to było zdjęcie do prawka, dowodu i legitymacji więc musiałam wyglądać uniwersalnie i niezbyt kolorowo . Pozostale 2 zdjęcia w czerni (bardzo lubię czarny) ale to byly tylko sweterki a pod spodem miałąm czerwoną sukienkę a na 2 bluzkę z fioletem

Bardzo Wam dziękuję za rady, oczywiście piszcie śmiało co myślicie, nie bedę się obrażać (od zawsze wszyscy mi mówili że nie jestem najpiękniejsza - nawet mój chłopak, więc się przyzwyczaiłam, gorszej samooceny już chyba się nie da mieć..)

Takie płukanki można kupić w rozzmanie czy mam sama zrobić? jak to się stosuje?

i jeszcze jedno - jakie naturalne kolory do oczu? czytalam w gazetach że do lata z zielonymi oczami to kolory ziemi więc mam kilka paletek od brzoskwini po ciemne brązy, o takie kolory chodzi?


Ma ktoś jeszcze rady? ale już bardziej jeśli chodzi o malowenie twarzy?
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:01   #10
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Kup sobie w sklepie czy aptece suszony rumianek w torebkach (taki z którego robi się herbatę). Zaparz 2 torebki w 0,5 l wody i pozostaw do ostygnięcia. Po umyciu włosów płucz w tym włosy przez kilka minut. Potem spłukaj wodą. Możesz dodatkowo używać szamponu z rumiankiem (rossmannowski Babydream dla niemowląt, Timotei dla blondynek). Pamiętaj, że trzeba troszkę czasu na efekty.

Grzywka jest konieczna, ale nie prosta. Musi być na skos.

W makijażu kieruj się tą samą zasadą co w ubiorze. Pastele.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:51   #11
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Wybacz, że niezupełnie na temat, ale takiego faceta to tylko kopnąć w... Pamiętaj, nie daj sobie wmówić (komukolwiek!), że jesteś brzydka. Często się słyszy o zakompleksionych chłopakach, którzy próbują się dowartościować kosztem swojej drugiej połówki, mówiąc jej właśnie takie rzeczy. Domyślam się, że powiedział Ci to w formie żartu, ale musisz być wyczulona na takie rzeczy i nie daj sobie wcisnąć takiego kitu. Jesteś bardzo ładną, naturalną dziewczyną, która nie potrzebuje tony tapety i zbyt dużych zmian, żeby dobrze wyglądać i trzymaj się tego. A następnym razem, jak Twój chłopak będzie tak mówić, powiedz mu, żeby uważał na słowa, bo zaraz Ty mu zaczniesz wymieniać jego niedoskonałośći..
Pozdrawiam
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 11:31   #12
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Wybacz, że niezupełnie na temat, ale takiego faceta to tylko kopnąć w... Domyślam się, że powiedział Ci to w formie żartu, ale musisz być wyczulona na takie rzeczy i nie daj sobie wcisnąć takiego kitu.
no właśnie to z nim zrobilam, mowił mi bardzo wiele niemiłych rzeczy, już tu na forum o tym pisałam kiedyś

o.. i to nie było w formie żartu, to było coś w stylu: "kumpel jak zobaczył Twoje zdjęcie (nasz wspólny) dziwi się że chciałem takiego paszteta za dziewczynę..."

Ale on byl dziwny i teraz już się stoczył i jest menelem (bez pracy, siedzi pod sklepem i pije a w nocy chodzi kraść itp) CHŁOPAK MA 20 LAT! (i pomyśleć że to mi mówil że nigdy do niczego w życiu nie dojdę...)

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

używam takich kolorów cieni jaki są tutaj:
http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...igers-eye.html
http://nails-by-woszczur.blogspot.com/
http://www.ibutik.pl/ogloszenie/nowa...er-cena-600171
http://stylistaonline.pinger.pl/m/5023551
http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...ych-cieni.html nr 1, 2, 7

czy takie są ok? Maluję tylko oczy tuszem (nie używam kredki ani eyelinera bo wyglądam z tymi kreskami źle) i cieniami (od strony nosa jaśniejszy przechodzący w coraz ciemniejszy lub na tej twardej częście powieki - od razu nar rzęsami jednym ciemniejszym kolorem) oraz usta błyszczykiem (bezbarwny lub jasno różowy) lub tą szminką:
http://allegro.pl/calusna-szminka-se...161611934.html
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:35   #13
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Bardzo dobrze, że go zostawilaś! Szkoda marnować sobie życie z kimś takim. Jesteś wartościową dziewczyną, pamiętaj o tym! Nie daj sobie wmówić,że jest inaczej.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:43   #14
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Wszystkie cienie ze sleek calkiem ok, ale unikaj zlotych, jak juz to bardzo mala ilosc. Fiolety, szarosci, troche granatu.
Szminka chyba nieco za ciemna, sprobój bardziej naturalnych kolorów. Nie za jasnych tez. Nieco w odcieniu Twoich ust.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:50   #15
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Pozwól, że odniosę się do koloru Twoich włosow Nie wiem, czy farbowanie na blond to dobry pomysł. Ja do 18 roku życia byłam jasną blondynką (najpier naturalną, potem farbowaną), a ponieważ mam problem z naczynkami i wypiekami (tzn. a raczej miałam, bo jest po laserze ) mogę Ci powiedzieć, że odkąd zmieniłam kolor na brąz, moja twarz wygląda lepiej. Przy blondzie wszystkie zaczerwienienia są bardziej widoczne, a w brązie twarz wygląda na wypoczętą. Wiadmo, że Tobie nie musi być dobrze w tym, w czym mi, ale mamy podobne ''przypadłości'' tzn. naczynka, cienie pod oczami, odcień skóry i ja dziękuję sobie, że zdecydowałam się na brąz

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Pozwól, że odniosę się do koloru Twoich włosow Nie wiem, czy farbowanie na blond to dobry pomysł. Ja do 18 roku życia byłam jasną blondynką (najpier naturalną, potem farbowaną), a ponieważ mam problem z naczynkami i wypiekami (tzn. a raczej miałam, bo jest po laserze ) mogę Ci powiedzieć, że odkąd zmieniłam kolor na brąz, moja twarz wygląda lepiej. Przy blondzie wszystkie zaczerwienienia są bardziej widoczne, a w brązie twarz wygląda na wypoczętą. Wiadmo, że Tobie nie musi być dobrze w tym, w czym mi, ale mamy podobne ''przypadłości'' tzn. naczynka, cienie pod oczami, odcień skóry i ja dziękuję sobie, że zdecydowałam się na brąz

Szminka faktycznie trochę za mocna. Może spróbuj błyszczyka w kolorze brzoskwiniowym/ łososiowym? Zastanów się nad kreską na powiece. Ja też myślałam, że to nie dla mnie, bo w takiej ''klasycznej'' wygladałam źle, ale trochę pokombinowałam z kształtem i znalazłam taki, w którym oko dobrze wygląda

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Pozwól, że odniosę się do koloru Twoich włosow Nie wiem, czy farbowanie na blond to dobry pomysł. Ja do 18 roku życia byłam jasną blondynką (najpier naturalną, potem farbowaną), a ponieważ mam problem z naczynkami i wypiekami (tzn. a raczej miałam, bo jest po laserze ) mogę Ci powiedzieć, że odkąd zmieniłam kolor na brąz, moja twarz wygląda lepiej. Przy blondzie wszystkie zaczerwienienia są bardziej widoczne, a w brązie twarz wygląda na wypoczętą. Wiadmo, że Tobie nie musi być dobrze w tym, w czym mi, ale mamy podobne ''przypadłości'' tzn. naczynka, cienie pod oczami, odcień skóry i ja dziękuję sobie, że zdecydowałam się na brąz


Szminka faktycznie trochę za mocna. Może spróbuj błyszczyka w kolorze brzoskwiniowym/ łososiowym? Zastanów się nad kreską na powiece. Ja też myślałam, że to nie dla mnie, bo w takiej ''klasycznej'' wygladałam źle, ale trochę pokombinowałam z kształtem i znalazłam taki, w którym oko dobrze wygląda
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:35   #16
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Zrezygnowałabym zdecydowanie z grzywki. Masz okrągłą buzię, którą ta zupełnie niepotrzebnie skraca..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 22:46   #17
Lolaa001
Raczkowanie
 
Avatar Lolaa001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 45
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Równiez uważam ze bez prostej grzywki było by lepiej Bardziej bym była za opcja grzywki na boku.Może wystarczy tylko zrobić przedziałek na boku,troszeczke podhodowac grzywke.Przydało by sie równiez troche zwiekszyć objetość włosow. Co do długości to w żadnym wypadku nie ścinaj włosow .Na jednym ze zdjec widac ze ładnie Ci w loczkach;pZ kolorow to jakies jasne refleksy napewno by sie przydały;D Masz ładny kolor ale mozna go jeszcze bardziej ozywic;D

może cos takiego:
http://pu.i.wp.pl/?k=MjY4NjY2OTAsNjM...normal_003.jpg
taki przedziałek ita grzywka mogła by rowniez pasowac
__________________

Kocham 22.06.2013


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz.One przyjdą same
Lolaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:47   #18
Virdis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Grzywka tak jak podała koleżanka w linku powyżej a do tego brązowe włosy
Włoski jednak bym trochę podcieła oraz wystopniowała
Co do faceta..dobrze, że go zostawiłaś
Virdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:12   #19
Anka2307
Raczkowanie
 
Avatar Anka2307
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 209
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

co do włosów to anniiaa56 podała kilka propozycji fryzur, w tej ostatniej wygladasz rewelacyjnie nie wiem możliwe ze się mylę ale jasny brąz bym Ci poleciła
__________________
Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.
Anka2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 06:40   #20
TheRajtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Hej!
Ty chyba bardzo byś nie chciała ścinać włosów, ale... moim zdaniem, bardzo ładnie byś wyglądała gdybyś troszeczkę je podcięła i wycieniowała - aby dodać im objętości, żeby wyglądało tak jakby było ich więcej, może wtedy zrobiły by się z nich lekkie fale, ale na pewno pocieniowane włosy dodałyby ci lekkości, jeżeli chodzi o grzywkę, na pewno nie prosta na całe czoło! powinnaś zostać przy grzywce, ale zrobić przedziałek na boku głowy i czesać ją na bok, troszkę zapuścić ale żeby została na czole. Co do koloru... Podoba mi się Twój kolor, chociaż troszeczkę zabawiłabym się na Twoim miejscu z takim głębszym brązem, może z jakimiś jaśniejszymi pasemkami, ale raczej by wyglądać naturalnie!

Mam nadzieję, że jakieś moje rady ci się przydadzą
Jakbyś miała chwilę, może pomożesz przy mojej metamorfozie ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=599425

pozdrawiam
TheRajtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:53   #21
aimere
Przyczajenie
 
Avatar aimere
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Masz piękny kolor włosów, piękne oczy i piękną, gładką cerę, której jedynym mankamentem jest zaczerwienienie. Nie farbuj włosów, w tej chwili naturalne włosy uważane są za bardzo stylowe, szczególnie, gdy mają taki piękny kolor jak Twój. Wystarczy spojrzeć na modelki na wybiegach - bardzo często mają zupełnie naturalne włosy, jedynie delikatnie podkreślone refleksami.
Ja polecałabym Ci używanie podkładu - przy cerze naczynkowej to konieczność, bo nie tylko wyrównuje koloryt, ale i chroni cerę przed czynnikami zewnętrznymi - słońcem, wiatrem, zanieczyszczeniem w mieście. Warto spróbować czegoś stosunkowo kryjącego, ale lekkiego równocześnie, jak true match l'oreala.
aimere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:50   #22
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Zmienić coś? Pomocy! 19 lat

Poszła bym na twoim miejscu w strone stylizacji Adele. Teraz ma troszkę szczuplejszą twasz ale zdjęcia wcześniejsze pokazują ze miała okrągłą buzie. Zainspiruj się nią i poekspreymentuj z kreskami na powiece, róż i bronzer ale z umiarem Przy okrągłej buzi może pomóc nadanie włosom objętości to ją troszkę "schowa, wygobucie powiększeni oczu i bronzer niewiele różu może być i bez. Musisz wydobyć oczy i schowac policzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Adele++Mercury+prize.jpg (62,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adele+le.jpg (107,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adele+4D3L3.jpg (15,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adele+Simon+Emmett.jpg (462,7 KB, 16 załadowań)
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.