Ciemny blond u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 19:52   #1
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98

Ciemny blond u fryzjera


Cześć dziewczyny!
Trochę przeszukałam forum ale nic nie napotkałam podobnego..
Mam obecnie ciemny brąz, który z każdym kolejnym myciem robi się coraz jaśniejszy i coraz bardziej czerwony. Chciałam iść do fryzjera w celu rozjaśnienia włosów, np pasemkami. Początkowo myślałam o blondzie, ale wiadomo jak to niszczy włosy, więc ostatecznie zdecydowałam się wrócić 'do natury' i poprosić panią fryzjerkę o ciemny blond.
Ale tutaj mam pytania: Za 2 miesiące mam bardzo ważną imprezę, wiadomo czy możliwe jest przejście w tak krótkim czasie do ciemnego blondu ? Oraz czy kolor nie wyjdzie zbyt rudy? Boję się, że zamiast naturalnego koloru otrzymam jakis blondo-marchewkowo-brązowy, jak to czesto wychodzi po balejażu u fryzjerów... miałyście doswiadczenie jakies z takim rozjasnianiem u fryzjera ?
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:56   #2
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Ciemny blond u fryzjera

Ja schodziłam z rudego jasnymi pasemkami. Wyszły ladne bez żadnych żółtych czy tam pomarańczowych refleksów. Z tym że nie chciałam moich wlosów tak katować rozjaśnianiem więc tych pasemek stosunkowo miałam niewiele i na to położyłam farbe blond. Jak wiadomo tam gdzie były jasne pasemka kolor ładny a tam gdzie włosy nie były tknięte rozjaśniaczem rudy przebija. Nie jest to juz tak okropnie marchewkowy jaki miałam przed pasemkami no ale niestety nadal jest to odcień rudości. Także jak najbardziej mozesz sprobowac z pasemkami tylko musialabys ich zrobic bardzo duzo, a co za tym idzie-co miesieczna wizyta u fryzjera no i podniszczone włosy. Ale jesli ni chcesz wydawac tyle kasy i aż tak niszczyc włosów to mozesz zrobic tak jak ja czyli 1-2 wyzyty takich psemek i polozenie na to potem farby. Pasemka troche zakryją tą czerowna poswiate i nie będzie jej tak widać, ale w 100% nie zniknie, chyba że poddasz sie całkowitemu rozjaśnianiu lub dekoloryzacji.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.