Co z włosami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 08:25   #1
magda5712
Raczkowanie
 
Avatar magda5712
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 240

Co z włosami?


Mam pytanie,bo jestem w kropce. Moje włosy są z natury kręcone, ale jako , że od paru dobrych lat je prostuje prawie codziennie to się puszą. Jakieś pół roku temu ściełam na prosto grzywkę, już mi właściwie odrosła. I teraz pojawia się pytanie czy cieniować włosy? Kiedy je prostuje(czyli przez większość czasu) są takie oklapnięte i bez życia, chciałabym je trochę ożywić i myślałam o delikatnym cieniowaniu. Z drugiej strony kiedy nie będę ich akurat prostować to czy to nie będzie wygladało śmiesznie?

Generalnie zamówiłam też sobie rozjaśniacz w sprayu Joanny, chciałam trochę rozsjaśnić na lato włosy,bardzo delikatnie. Właściwie wstawiam zdj z zamazaną twarzą, więc raczej ciężko będzie ocenić czy mi to będzie pasować, czy też nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ArcSoft_Image256k.jpg (32,5 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ArcSoft_Image280.jpg (37,8 KB, 124 załadowań)
magda5712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:02   #2
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Co z włosami?

Na 1szym zdjęciu widać, że masz zniszczone włosy. Nie rozjaśniałabym ich,bo to tylko pogorszy sprawę, raczej poszukałabym dobrych, nawilżających maseczek. Teraz zbliża sie lato, wychodzi słońce, które dodatkowo przesusza włosy. Co do Cieniowania, pamiętaj, ze im bardziej wycieniowane, tym bardziej się kręcą, jeżeli masz tak podatne włosy
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:11   #3
magda5712
Raczkowanie
 
Avatar magda5712
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 240
Dot.: Co z włosami?

To fakt, mam zniszczone włosy od prostowania. Używam masek, odżywek,jedwabiu etc, ale dużo to nie zmienia i tak loki są spuszone więc decyduję się na prostowanie, żeby to jakoś ujarzmić.

Myślałam może , że jeśli je pocieniuję , a więc i podetne trochę to odżyją.
magda5712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:29   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Co z włosami?

Poczytaj podforum na temat kręconych włosów, da się je odratować i możesz mieć piękne loki https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 12:25   #5
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co z włosami?

No dobrze w takim razie zapoznam się z tymi wątkami,może mi to cos pomoże,chociaż generalnie nie zaniedbuję pięlegnacji włosów, a mimo to nigdy nie widziałam zadowalających efektów.

Czyli nic z nimi nie robić? Ciągle mnie do tego ciągnie, kolor dla mnie jest za ciemny, włosy zbyt przyklapnięte, a loki znowu zbyt spuszone i take błędne koło.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:06   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co z włosami?

Witaj. Uważam, iz powinnaś lekko ścieniować włosy mniej więcej do wysokości ramion, lecz nie krócej. W ten sposób podetniesz nieco zniszczone włoski, sprawisz, że fryzura , jeśli nie wyprostujesz włosków, nabierze lekkości, włoski powinny się wówczas także uroczo skręcać. Nie posuwaj się do cieniowania ponad ramiona, jeśli nie chcesz mieć trudności w układaniu włosów przy tworzeniu różnorakich upięć. Co do koloru przy Twoich włosach ( długość , gęstość- bo wyglądają na gęste) pięknie wyglądałoby ombre - lecz takie jak byc powinno czyli nie więcej niż 2 tony w dół, lub też refleksy. Jednakże przy zniszczonych włosach doradzam najpierw ich odbudowę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:15   #7
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co z włosami?

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Witaj. Uważam, iz powinnaś lekko ścieniować włosy mniej więcej do wysokości ramion, lecz nie krócej. W ten sposób podetniesz nieco zniszczone włoski, sprawisz, że fryzura , jeśli nie wyprostujesz włosków, nabierze lekkości, włoski powinny się wówczas także uroczo skręcać. Nie posuwaj się do cieniowania ponad ramiona, jeśli nie chcesz mieć trudności w układaniu włosów przy tworzeniu różnorakich upięć. Co do koloru przy Twoich włosach ( długość , gęstość- bo wyglądają na gęste) pięknie wyglądałoby ombre - lecz takie jak byc powinno czyli nie więcej niż 2 tony w dół, lub też refleksy. Jednakże przy zniszczonych włosach doradzam najpierw ich odbudowę.
Dziękuję serdecznie myślałam właśnie nad lekkimi refleksami ,straszliwie mi się takie podobają
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 10:27   #8
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Co z włosami?

Cytat:
Napisane przez magda5712 Pokaż wiadomość
To fakt, mam zniszczone włosy od prostowania. Używam masek, odżywek,jedwabiu etc, ale dużo to nie zmienia i tak loki są spuszone więc decyduję się na prostowanie, żeby to jakoś ujarzmić.

Myślałam może , że jeśli je pocieniuję , a więc i podetne trochę to odżyją.
Hej! A co myślisz o zastosowaniu zabiegu prostowania keratyną? U mnie ta opcja się sprawdziłą, jestem już po dwóch zabiegach (pierwszy w lato 2012, drugi w grudniu 2012). Też mam włosy ze skłonnością do puszenia i keratyna okazała się w tej materii bardzo pomocna. Efekt wygładzenia utrzymuje się około 5 miesięcy.

Zobacz efekt jaki osiągnęłąm (ostatni post w tym wątku) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501187&page=97
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 14:49   #9
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co z włosami?

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
Hej! A co myślisz o zastosowaniu zabiegu prostowania keratyną? U mnie ta opcja się sprawdziłą, jestem już po dwóch zabiegach (pierwszy w lato 2012, drugi w grudniu 2012). Też mam włosy ze skłonnością do puszenia i keratyna okazała się w tej materii bardzo pomocna. Efekt wygładzenia utrzymuje się około 5 miesięcy.

Zobacz efekt jaki osiągnęłąm (ostatni post w tym wątku) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501187&page=97
Właśnie parę dni temu podczytywałam o tym i musze powiedzieć, że byłabym skłonna się zdecydować i zrobić ten zabieg z czyjąś pomocą w domu,ale mam jedną obawę- że włosy wyjdą mi proste jest struny, a tego bym raczej nie chciała, z drugiej strony byłoby mi o wiele wygodniej o nie dbać i byłoby to praktyczne wyjście. Takie zabieg nie niszczy włosów?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 15:01   #10
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Co z włosami?

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Właśnie parę dni temu podczytywałam o tym i musze powiedzieć, że byłabym skłonna się zdecydować i zrobić ten zabieg z czyjąś pomocą w domu,ale mam jedną obawę- że włosy wyjdą mi proste jest struny, a tego bym raczej nie chciała, z drugiej strony byłoby mi o wiele wygodniej o nie dbać i byłoby to praktyczne wyjście. Takie zabieg nie niszczy włosów?
Wiesz, na pewno nie jest obojętny dla włosów jednak w moim przypadku nie widziałam by były jakoś szczególnie zniszczone czy osłabione. Generalnie mogę powiedzieć , ze mam delikatne i podatne na rozdwajanie włosy i po zabiegu nic się w tej amterii nie zminiło. Są po prostu gładsze i nawet w wilogtny dzień nie puszą się (albo puszą minimalnie).
Sam zabieg jest prosty tyle że pochłania dużo czasu, wymaga pomocy drugiej osoby i dobrej prostownicy (takiej co nagrzewa się do ponad 200st.)
Co do efektu prostych jak struny włosów to takowe na pewno zobaczsz zaraz po zabiegu i może jeszcze do 3-4 myć potem będą prostrze i nie puszące się ale nie idelanie gładkie jak struny.
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 15:38   #11
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co z włosami?

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
Wiesz, na pewno nie jest obojętny dla włosów jednak w moim przypadku nie widziałam by były jakoś szczególnie zniszczone czy osłabione. Generalnie mogę powiedzieć , ze mam delikatne i podatne na rozdwajanie włosy i po zabiegu nic się w tej amterii nie zminiło. Są po prostu gładsze i nawet w wilogtny dzień nie puszą się (albo puszą minimalnie).
Sam zabieg jest prosty tyle że pochłania dużo czasu, wymaga pomocy drugiej osoby i dobrej prostownicy (takiej co nagrzewa się do ponad 200st.)
Co do efektu prostych jak struny włosów to takowe na pewno zobaczsz zaraz po zabiegu i może jeszcze do 3-4 myć potem będą prostrze i nie puszące się ale nie idelanie gładkie jak struny.
podczytałam nieco wątek właśnie o tym prostowaniu, wyszedł Ci świetny efekt, włosy wyglądają na naprawdę zdrowe,jestem pod wrażeniem Właśnie, fajnie by było gdyby nie były tak cały czas ulizane i proste ja drut,ale skoro jest szansa , ze nie będą to mogłabym czegoś takiego spróbować. Myślę, ze jakieś to wyjście jest dla mojego "puchu"
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 18:34   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Co z włosami?

Moim zdaniem powinnaś zaprzestać używania prostownicy a zacząć używać preparatów do włosów kręconych.
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:24   #13
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Co z włosami?

zdecydowałam się na keratynowe prostowanie, w prostych czuje sie najlepiej i ma to większy sens. Próbowałam przekoanać się do loków, robiłam maseczki ale mimo , ze włosy rzeczywiscie były milsze w dotyku, czułam się źle i wciąż je prostowałam. Tak więc pochwalę się efektami
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.