Łysienie- co z tym zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 16:30   #1
Monika kosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2

Łysienie- co z tym zrobić


Cześć
Interesuje mnie co myślicie o łysieniu no i jakie znacie sposoby na ukrycie- zakamuflowanie tego. Prócz tego, że można pogodzić się z faktem łysienia, szczególnie w przypadku faceta, to kobieta ma gorzej. U mężczyzny ogolenie głowy całkowicie ujdzie, choć też pewnie woleliby znaleźć sposob na to aby to ukryć.A kobieta? Przeszczep włosów? jakas "specjalna" fryzura? Czytałam ostatnio o zabiegu mikropigmentacji skóry głowy, tzn takim specjalnym rodzaju tatuażu na głowie. Czy ktos moze cos więcej na ten temat napisać?
Monika kosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:22   #2
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Francuzi podobno codziennie zajadają się rzeżuchą, i nie łysieją. Ponieważ ma ona sporo właściwości stymulujących wzrost włosów, oraz zapobiega przedwczesnemu obumieraniu cebulek.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 22:14   #3
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Mikropigmentacja skóry głowy polega na domalowywaniu kropeczek, które dają złudzenie, że z tego miejsca wyrasta włos. Używa się barwników jak do makijażu permanentnego. Nawet nieźle to wygląda jak włosy są ciemne i przerzedzone ale dużych wyłysień u kobiet się w ten sposób nie zamaskuje. U mężczyzn najlepiej to wygląda jak po zabiegu utrzymują bardzo krótko przystrzyżone włosy, zawsze to jakaś alternatywa dla golenia się zupełnie na zero.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:01   #4
xAredx
Raczkowanie
 
Avatar xAredx
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Można wybrać się do trychologa który przepisze leki np loxon, zastrzyki z witaminami w skórę głowy.
xAredx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:50   #5
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

A moze by tak zbadać hormony? Zwykle dlatego u kobiet lecą włosy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:21   #6
tekla50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Przeszłam wspominany tu zabieg mikropigmentacji już prawie 3 tygodnie temu. Mam mieć jeszcze jeden zabieg uzupełniający. Powiem krótko - jestem zadowolona, że to zrobiłam. I planuję to powtórzyć za kilka lat, mam tylko nadzieję, że może ceny trochę spadną, bo na razie jest to dość droga i nieco bolesna zabawa. Ale efekt maskujący przerzedzenia jest niewątpliwy. Wcześniej stosowałam Nanogen, który w ogóle uratował mi zdrowie psychiczne i pewnie będę go jeszcze stosować okazjonalnie, gdy zamarzy mi się wyjątkowo bujna czupryna, ale są sytuacje, gdy bawienie się Nanogenem jest kłopotliwe (np. pobyt w szpitalu itp.) i dlatego mikropigmentacja jest OK.
tekla50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:45   #7
Monika kosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Witam Was ponownie
Otóż zapoznałam się z metoda mikropigmentacji. I nawet mój Narzeczony został poddany temu zabiegowi. I muszę powiedzieć, że jestem pod wrazeniem. Podchodziłam nieco sceptycznie do takiego "tatuażu" ale efekt jest naprawdę dobry. Co prawda konieczna jest poprawka, jak to juz było pisane powyżej, ale po tym pierwszym razie jest już super. Kilka osób znajomych pytało, czy przeszczepił sobie włosy
W telewizji oglądałam program o zabiegach chirurgii plastycznej i ostatnio m.in był zabieg przeszczepienia włosów. niestety nie jest to zabieg dla każdego.
Ja natomiast ze swojej strony będę narzeczonego namawiała aby za jakiś czas zdecydował się na mezoterapię mikroigłową z dobrym preparatem na porost włosów, bo wiem, że przynosi bardzo dobre rezultaty przy zastosowaniu serii.
Monika kosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 12:41   #8
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

na pewno badania nie zaszkodzą, dobrze jest znać przyczynę tego, że włosy wypadają, bo mogą to być hormony, stres, zła dieta i jeszcze milion różnych przyczyn. A Jeśli chodzi o sposoby jak zamaskować to przeszczep na pewno jest jednym z lepszych wyjść, na stronie dermedu widziałam info o zabiegu Safer, bardzo mnie to zainteresowało, bo jednak włosy wyglądają całkiem naturalnie.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 13:19   #9
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

no tak ważne jest, żeby wiedzieć jaka jest przyczyna, poza tym jak ci bardzo przeszkadza to, że łysiejesz możesz przecież skorzystać z różnego rodzaju zabiegów, czy to safer czy tradycyjny przeszczep
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:24   #10
mikromania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Mikropigmentacja to w tej chwili najlepsza metoda tuszowania łysienia. Efekt jest bardzo naturalny u mężczyzn, efekt krótko strzyżonego włosa do złudzenia przypomina prawdziwe mieszki włosowe.
U kobiet w przypadku przerzedzenia włosów równie przynosi świetne świetne efekty. Optyczne zagęszczenie włosów.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-29 o 12:32 Powód: reklama
mikromania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:51   #11
Karol_mtb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez mikromania Pokaż wiadomość
Mikropigmentacja to w tej chwili najlepsza metoda tuszowania łysienia. Efekt jest bardzo naturalny u mężczyzn, efekt krótko strzyżonego włosa do złudzenia przypomina prawdziwe mieszki włosowe.
U kobiet w przypadku przerzedzenia włosów równie przynosi świetne świetne efekty. Optyczne zagęszczenie włosów.
xxx

Nie polecam poddawać się zabiegowi w klinice bez żadnego dorobku. Osoby nie doświadczone mające certyfikat ale bez doświadczenia mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku... W internecie jest pełno zdjęć osób które wykonały zabiegi w zwykłych gabinetach kosmetycznych i kolor pigmentu zaczął się zmieniać na niebieski lub zielony. W Polsce nie ma zbyt wielu klinik które robią to w pełni profesjonalnie niestety... godne zaufania sugerując się efektami i opiniami są na pewno Scalpmann z Warszawy oraz MicroHair z Piaseczna reszta nie ma nawet porządnego portfolio...
Karol_mtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 12:03   #12
mikromania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez Karol_mtb Pokaż wiadomość
Nie polecam poddawać się zabiegowi w klinice bez żadnego dorobku. Osoby nie doświadczone mające certyfikat ale bez doświadczenia mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku... W internecie jest pełno zdjęć osób które wykonały zabiegi w zwykłych gabinetach kosmetycznych i kolor pigmentu zaczął się zmieniać na niebieski lub zielony. W Polsce nie ma zbyt wielu klinik które robią to w pełni profesjonalnie niestety... godne zaufania sugerując się efektami i opiniami są na pewno Scalpmann z Warszawy oraz MicroHair z Piaseczna reszta nie ma nawet porządnego portfolio...
Maria specjalistka od mikropigmentacji skóry głowy w mikromanii jest uczennicą właśnie p. Agnieszki Zapały z MikroHair z Piaseczna. U niej się szkoliła i z jej szkoły wyszła, wynosząc najlepsze z możliwych w Polsce przygotowanie do wykonywania zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Na dzień dzisiejszy posiada już niemały dorobek i doświadczenie w wykonywaniu mikropigmentacji skóry głowy, także krzywdy nikomu nie zrobiła i nie zrobi. Pracuje na sprzęcie i pigmentach najwyższej jakości, których dystrybutorem na Polskę jest MikroHair z Piaseczna.
xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-21 o 12:04 Powód: reklama
mikromania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:30   #13
lysy76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Łysienie- co z tym zrobić

Byłem w mikromani i jestem zadowolony. Jeszcze tam wrócę, obsługa super
wolę kameralne gabinety i ofertę skoncentrowaną na mnie
lysy76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-21 19:30:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.