powroty do byłych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 13:08   #1
wesola_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 68

powroty do byłych


Hej ciekawi mnie ile z Was wróciło do swoich byłych.
Opiszcie swoje historie, ale mówimy tu o powrocie po co najmniej miesiącu, dwóch rozłąki. A najlepiej takie po roku

Napiszcie:
-co było powodem rozstania
-kto zerwał
-jaki był kontakt kiedy nie byliście razem
-czy któreś z was było w innym związku
-kto wyszedł z inicjatywą
-czy się udało, czy dalej jesteście razem

Jeśli chodzi o mnie to nie wróciłam do żadnego byłego.
Z 1 byłym (ja zerwałam)spotkałam się po paru latach coś było, ale ja nie chciałam nic więcej, on się zaangażował ja nie.
Z 3 byłym(ja zerwałam) przypadkowo po 1,5 roku parę razy się spotkaliśmy i się całowaliśmy, ale dla mnie to była zabawa, dla niego niestety nie, dlatego trochę żałuje.

Dla mnie z każdym po rozstaniu był to zamknięty rozdział. Bez powrotu. A jak u Was opiszcie
wesola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:33   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: powroty do byłych

Ja również nigdy nie wróciłam do byłego faceta ponieważ uważam że skoro miałam jakiś powód że z kimś nie chciałam być, lub on miał powód dla którego nie chciał ze mną być to po co robić powtórkę z rozrywki

Ale znam parę która do siebie po roku rozłąki wróciła do siebie, w tym czasie każdy miał innych partnerów, i są już rok po ślubie i myślę że są ze sobą szczęśliwi

Myślę że to czy powroty się udają zależy od powodu dla jakiego ktoś się rozstał
Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:41   #3
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: powroty do byłych

Ja miałam kilka zerwań i powrotów w moim pierwszym związku. Mieliśmy wtedy po 16 lat, wytrzymaliśmy ze sobą 2 lata, ale tak średnio co 3 miesiące zrywaliśmy na 2 tygodnie, maksymalnie miesiąc

Ostatecznie pokłóciliśmy się o wspólny wyjazd, do którego nie doszło, bo rodzice nie chcieli Go puścić, dostałam tylko smsa "to koniec", później wpadłam w stan płaszczenia się i użalania nad sobą, facet mnie zgnoił strasznie na rozstanie, zwyzywał mnie i zachował się jak ostatni burak.

Spotkaliśmy się po roku od rozstania, On strasznie przepraszał, mówił, że dojrzał do związku, że zachował się jak kretyn, trochę się pospotykaliśmy, w końcu nie wytrzymał, wyznał mi miłość, prosił, żebym dała jeszcze jedną szansę, co mnie bardzo kręciło bo to w końcu On zaczął cierpieć, ja już się po tym miłosnym zawodzie ogarnęłam.

W każdym bądź razie, w trakcie tych moich nieoficjalnych spotkań z ex poznałam mojego obecnego TŻ i zostawiłam ex na lodzie. Bardzo to przeżywał, obecnie, po prawie 5 latach mamy dobry kontakt, wiem, że mogę na Niego liczyć, świetnie mi się z Nim rozmawiam, ale nic do Niego nie czuję- ot, dobry kumpel. Jeśli chodzi o Niego to wyraźnie widać, że ma do mnie sentyment, nikogo nie ma.

Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2012-04-02 o 13:43
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:52   #4
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: powroty do byłych

Ja z Ex miałam jeden powrót po bodajże 4 miesiącach przerwy, to ja zerwałam, nei czułam do niego tego co chciałabym czuć do faceta. On sie za mną uganiał przez te 4 mieś, w końcu postanowiłam dać mu szansę i spróbować raz jeszcze - jak widzę z perspektywy czasu to był jeden z największych błędów mojego życia - bo nie dość, że po powrocie stał się chorobliwie zazdrosny, kłótliwy to jeszcze gnoił (dosłownie) mnie za życie jakie prowadziłam nie będąc z nim te 4 mieś.
Ostatecznie rozstaliśmy się, czułam pustkę, jednak to była moja decyzja, a po 3 tyg znalazł nową panienkę z która zaraz zamieszkał. Obecnie nawet nie chciałabym mieć z nim kontaktu
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:04   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: powroty do byłych

uzyj wyszukiwarki!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:59   #6
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: powroty do byłych

temat już był na Wizażu, ale ku pokrzepieniu serc napiszę
6 lat razem, zerwaliśmy podczas rozmowy nt. co z nami dalej (czyli wspólnie), po roku- powrót do siebie, obecnie 2 lata po powrocie- nadal razem, złączeni kredytem mieszkaniowym na 30 lat i rocznym synkiem
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:44   #7
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: powroty do byłych

Nigdy nie zdecydowałam się na powrót do byłego faceta. Jeśli otrzymał status "byłego" na pewno sobie na to zasłużył lub zwyczajnie uczucie wyparowało samo.
Nie jestem fanką odgrzewanych kotletów, że tak to nazwę.

Ale nigdy nie rozstawałam się z nikim pochopnie, bez przemyślenia, w nerwach lub, jak to niektóre dziewczyny lubią w stylu " już ja mu pokaże, zerwę z nim i niech błaga o przebaczenie...".

Edytowane przez new woman in town
Czas edycji: 2012-04-02 o 15:45
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 16:05   #8
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
uzyj wyszukiwarki!
Dokładnie. Pamiętam co najmniej dwa takie wątki...

I już z niecierpliwością czekam na "mądrości życiowe" w stylu: Dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:36   #9
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: powroty do byłych

Czasem się jednak wchodzi drugi raz do tej samej rzeki... I zdarza się, że na prawdę warto.

Mój przykład... 7 lat razem. Prawie 3 bez siebie. Żadnej zdrady czy podobnych historii. Rutyna? Nawet dokładnie nie pamiętam. Nigdy nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie, dlaczego się rozstaliśmy. Chociaż był czas, kiedy myślałam, że nieodwracalnie. Byłam w kilku mniej lub bardziej poważnych związkach. Jednak los znowu zetknął nas na tej samej drodze. Teraz wiemy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Planujemy wpólne życie.
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:16   #10
wesola_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 68
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
uzyj wyszukiwarki!
sorki za dublowanie, jakoś tak naszło mnie na ten temat, nie pomyślałam, żeby sprawdzić w wyszukiwarce.

A co w ogóle jest najśmieszniejsze, że dzisiaj dzwoniła do mnie kumpela, żeby poinformować mnie, że spotkała koleżankę i tak z nią gadała, okazało się że pracuje z moim byłym ( 3 byłym) i że on wciąż o mnie gada i że chciałby wrócić, że opowiada, że jak bym dała tylko cień szansy to on zrobi wszystko... 2 lata nie jesteśmy razem, żal mi go trochę, bo na prawdę dobry był/jest z niego Facet... ale zupełnie nie mój świat.
wesola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:30   #11
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez wesola_88 Pokaż wiadomość
1) co było powodem rozstania
2) kto zerwał
3) jaki był kontakt kiedy nie byliście razem
4) czy któreś z was było w innym związku
5) kto wyszedł z inicjatywą
6) czy się udało, czy dalej jesteście razem
Ad.1. Zerwał ze mną z dnia na dzień, jak się później dowiedziałam, ponoć dla mojego "dobra".
Ad.2. On.
Ad.3. Sporadyczne pogadanki.
Ad.4. Tak. Ja.
Ad.5. On.
Ad.6. Nie jesteśmy razem od roku. Po powrocie zerwałam po jakichś trzech miesiącach, bo jego zachowanie stało się nie do zniesienia. Obecnie nie mamy nawet kontaktu.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 20:41   #12
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: powroty do byłych

zdażaja się rózne powrotowe kwiatki rodem z hareequina. Znajome małżeństwo, rozwiedli się, przez 7 lat osobno, ona w między czasie zdążyła wyjśc za mąż po raz drugi, rozeszła się z drugim mężem i znów zaczęta się spotykać z pierwszym. Dziś zyją jak dawniej, jak małżeństwo tyle ,ze bez ponownego ślubu, podobno tak im lepeij
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:52   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: powroty do byłych

- nie potrafiliśmy do siebie dotrzeć, nasz związek był bezsensu, nie umieliśmy rozmawiać
- zerwałam ja, ale on też chciał
- po zerwaniu mieliśmy kontakt bez przerwy czysto przyjacielski i o wiele poprawniejszy
- nie nikt nie był w innym związku
- z inicjatywą wyszedł on
- no udaje się i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 23:09   #14
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
temat już był na Wizażu, ale ku pokrzepieniu serc napiszę
6 lat razem, zerwaliśmy podczas rozmowy nt. co z nami dalej (czyli wspólnie), po roku- powrót do siebie, obecnie 2 lata po powrocie- nadal razem, złączeni kredytem mieszkaniowym na 30 lat i rocznym synkiem
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 23:12   #15
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
- nie potrafiliśmy do siebie dotrzeć, nasz związek był bezsensu, nie umieliśmy rozmawiać
- zerwałam ja, ale on też chciał
- po zerwaniu mieliśmy kontakt bez przerwy czysto przyjacielski i o wiele poprawniejszy
- nie nikt nie był w innym związku
- z inicjatywą wyszedł on
- no udaje się i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć
I żadne z Was w tym czasie nie miało kogoś, chociażby "na jeden raz" (wiadomo do czego)? Tak pytam z ciekawości, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 07:57   #16
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez wesola_88 Pokaż wiadomość

Napiszcie:
-co było powodem rozstania
-kto zerwał
-jaki był kontakt kiedy nie byliście razem
-czy któreś z was było w innym związku
-kto wyszedł z inicjatywą
-czy się udało, czy dalej jesteście razem
- rutyna, przyzwyczajenie, wypalenie uczuć - z mojej strony
- ja
- Praktycznie żaden. Każdy układał swoje życie jak chciał. Pojawiła się nienawiść do samych siebie
- Ja owszem, on się spotykał z pewną panną na poważnie, lecz coś nie wyszło.
- On podświadomie zawsze tego chciał, lecz pierwszy krok postawiłam ja.
- Myślę, że tak. Nadal jesteśmy razem i nie przewidujemy diametralnych zmian.
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:46   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
I żadne z Was w tym czasie nie miało kogoś, chociażby "na jeden raz" (wiadomo do czego)? Tak pytam z ciekawości, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
nie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:24   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez wesola_88 Pokaż wiadomość
Napiszcie:
-co było powodem rozstania
-kto zerwał
-jaki był kontakt kiedy nie byliście razem
-czy któreś z was było w innym związku
-kto wyszedł z inicjatywą
-czy się udało, czy dalej jesteście razem
Jeden z moich bylych przez rok prosil, zebym wrocila, ale ja go nawet nie traktowalam powaznie, nic do niego nie czulam.

Natomiast co warte opisania:
Mój TZ, z ktorym mielismy rok przerwy po 8 mcach zwiazku.
1. przyduszal mnie soba, chcial byc ze mna 24/7 i byl, bylo nudno
2. ja spowodowalam, ze on odszedł
3. pisal do mnie sporo, bylo mu smutno, czasem sie widywalismy, odwiedzal mnie w szpitalu, bylismy dla siebie w 100% jesli chodzilo o chorobe, kupno lekow, posiedzenie z chorym, widywalismy sie po kolezensku raz na tydzien, poltora
4. nie, choc menedzerka z pracy... wziela dla niego rozwod i mowil, ze im bardziej sie pchala mu w ramiona, tym bardziej robila sie aseksualna, a on tesknil do mnie (w sumie beidna dziewczyna wyswiadczyla mi przysluge)
5. ja, w kolejnym szpitalu... nie moglam go znowu puscic, zmienil sie niesamowicie kiedy nie bylismy razem - kupil samochod, motocykl, wynajal i umeblowal mieszkanie, znalazl pasje, lepsza prace, bilo od niego poczucie wlasnej wartosci i znow sie zakochałam
6. Bardziej sie nie moglo chyba udac Jest cudownie. Nie powtórzyliśmy żadnych błędów przeszłości.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-04-03 o 11:26
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:10   #19
Laura_Palmer
Raczkowanie
 
Avatar Laura_Palmer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 169
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez wesola_88 Pokaż wiadomość
Napiszcie:
-co było powodem rozstania
-kto zerwał
-jaki był kontakt kiedy nie byliście razem
-czy któreś z was było w innym związku
-kto wyszedł z inicjatywą
-czy się udało, czy dalej jesteście razem

1. Zaczeliśmy się spotykac jako 16-sto letni gówniarze i po 7 latach chciał się chyba w końcu wyszumieć, wybawić i sprawdzić o co chodzi w życiu samemu/beze mnie.
2. On - jak ja to przeżyłam to łłooo matko. Nie spodziewałam się rozstania, prędzej oświadczyn
3. Praktycznie żaden. Sms z życzeniami urodzinowymi.
4. Tak, oboje. Ja pocieszyłam się kumplem, bardzo tego żałuję, bardzo. Teraz wiem, że zrobiłam mu krzywdę. Był plasterkiem, a chciał być ojcem moich córek (jak to sam mówił).
5. On ja pogodziłam się z myślą, że jego już nie będzie w moim życiu, rozstanie trwało 1,5 roku.
6. Małżeństwo od 4 lat i 7 lat znou razem od ponownego zejścia się
__________________
Moja córeczka
Laura_Palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 16:42   #20
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: powroty do byłych

tak, raz popełniłam już w moim młodziutkim życiu taki błąd Może to głupie i nikomu nie chce się czytać o przygodach małolaty, ale napiszę.. Miałam 16 lat, ale ciągle uważam, że to była moja jedyna dotychczas miłość. co było powodem rozstania. A więc zerwał on, gdyż stwierdził, że to nie to. Ja oczywiście bardzo to przeżyłam, płacz, żal, smutek. Nie było wówczas żadnego kontaktu przez długi czas, on zrezygnował ze wspólnych znajomych itd. Po pewnym czasie trochę odpuściło, zaczęliśmy od 'cześć' potem były już normalne rozmowy i wspólne imprezy. Następnie On miał dziewczynę,a ja uporczywie wmawiałam sobie, że to nic dla mnie nie znaczy i flirtowałam z innymi chłopakami. Dochodziło nawet do spotkań, ale w nic się nie angażowałam. Odetchnęłam, gdy rozstał się ze swoją dziewczyną :PJakiś czas pózniej zaprosił mnie na wesele. Pomyślałam: czemu nie? Poszłam, bawiliśmy się świetnie. Jakoś przegadliśmy sprawę i oboje chcieliśmy dać sobie drugą szansę. Po miesiącu stwierdziłam, że z tego nic nie będzie, bo irytował mnie swoim zachowaniem . Analizując sytuację mogę stwierdzić, że chciałam się zemścić.. Sama nie wiem co mną kierowało, jednak cieszę się, że to skończyłam. Dziś jesteśmy znajomymi/dobrymi kolegami , zdarzają się wspólne imprezy
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:14   #21
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: powroty do byłych

Przypadek znajomych. Chodzili ze sobą od 2 liceum. Są razem już z 6 lat. W tym czasie co najmniej 4 razy rozstali się. Ona w wieku 21 lat nie mogła się doczekać kiedy urodzi mu dzieci, bo tak go kocha. On jak ma problem płacze jej w rękaw. Jak ma humory to jest agresywny i bije ją. W tym roku biorą ślub. Czekam aż będzie katować swoje przyszłe dzieci.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:09   #22
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Przypadek znajomych. Chodzili ze sobą od 2 liceum. Są razem już z 6 lat. W tym czasie co najmniej 4 razy rozstali się. Ona w wieku 21 lat nie mogła się doczekać kiedy urodzi mu dzieci, bo tak go kocha. On jak ma problem płacze jej w rękaw. Jak ma humory to jest agresywny i bije ją. W tym roku biorą ślub. Czekam aż będzie katować swoje przyszłe dzieci.

oby jak najmniej powrotów do takich "związków"
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:10   #23
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Przypadek znajomych. Chodzili ze sobą od 2 liceum. Są razem już z 6 lat. W tym czasie co najmniej 4 razy rozstali się. Ona w wieku 21 lat nie mogła się doczekać kiedy urodzi mu dzieci, bo tak go kocha. On jak ma problem płacze jej w rękaw. Jak ma humory to jest agresywny i bije ją. W tym roku biorą ślub. Czekam aż będzie katować swoje przyszłe dzieci.
o szit!
gu-pie ludzie, patologią ciągnie na kilometr....no ale co kto lubi, zawsze najbardziej dzieci szkoda, bo będą powielać taki chory układ...eh...
ale wątek nie o tym przecie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:56   #24
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: powroty do byłych

Jaka patologia/ Normalnie ludzie, porządni rodzice. W kościele w pierwszej ławce, na rekolekcje jeżdżą, cnoty pilnują. Kochają się i są sobie wierni, wybaczają, nie pamiętają złego, starają się stworzyć 'BOŻĄ' rodzinę. Brać z nich przykład i do kościoła, ale to już bezbożnice

Nie jestem pewna czy w każdym rozstaniu, ale w 2 na pewno to ona go "rzuciła". Zgaduję, że w każdym.

Generalnie jestem przeciwna powrotom, jak doszło do rozstania to jakiś powód musiał być. Mało prawdopodobne żeby zniknął albo przestał przeszkadzać.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:36   #25
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: powroty do byłych

Odkopuję. Ślub znajomych odwołany
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 00:35   #26
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: powroty do byłych

cale zycie powtarzalam ze ja nigdy do nikogo nie wróce.

a jednak wrocilam raz z bylym do siebie po pol roku.
odpowiadajac na pytania...

1. to, ze zachowywalam sie nieco jak nienormalna + on stwierdzil, ze nie jest w stanie mnie pokochać (nigdy zreszta ze mnie kocha mi nie powiedzial)
2. on zerwał
3.bylo pare smsow, raz rozmowa na imprezie jak sie spotkalismy nie umawiajac sie
4.nie, aczkolwiek spotykalismy sie z innymi osobami, ja anwet na dosc powaznie
5. poszlismy oboje na impreze w miejsce gdzie sie poznalismy kazde ze swiadomoscia ze spotka tam drugie, na miejscu zaś puf - i już. nie trzeba bylo za duzo słów.
6. niestety nie. ale nie zdziwie sie, jak znowu do siebie wrocimy.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:48   #27
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: powroty do byłych

Byłam z chłopakiem w wieku 15 lat czyli 9 lat temu.Byliśmy ze sobą 2-3 miesiące.Przez 9 lat nie mieliśmy żadnego kontaktu. Teraz się znów spotykamy.Na razie po prostu po koleżeńsku ale nie wiadomo jak to dalej się potoczy.
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:30   #28
wesola_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 68
Dot.: powroty do byłych

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
Byłam z chłopakiem w wieku 15 lat czyli 9 lat temu.Byliśmy ze sobą 2-3 miesiące.Przez 9 lat nie mieliśmy żadnego kontaktu. Teraz się znów spotykamy.Na razie po prostu po koleżeńsku ale nie wiadomo jak to dalej się potoczy.
Powodzenia życzę Jak się coś rozwinie to daj znać.
wesola_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:03   #29
adrian122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 48
Dot.: powroty do byłych

odkopuje
adrian122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:34   #30
Neapoli
Raczkowanie
 
Avatar Neapoli
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: powroty do byłych

Byliśmy ze sobą 5 lat, zostawił mnie dla innej bo się zakochał. Zero kontaktu przez kilka lat, potem się odezwał, chciał wrócić.
Ja z wielką radością się z nim spotkałam i z jeszcze większa satysfakcją powiedziałam NIE.
Neapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 19:53:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.