Czytelniczki Zwierciadła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 22:23   #1
aga od kawy
Przyczajenie
 
Avatar aga od kawy
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16

Czytelniczki Zwierciadła


Jedynym kobiecym pisemkiem jakie czytam jest właśnie Zwierciadło. Ciekawa jestem czy któraś z was również jest fanką tego pisma, mam nadzieję, że tak!
__________________
www.mycaffetime.blogspot.com
aga od kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:57   #2
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

też lubię poczytać

denerwuje mnie tylko, jego cena jest w tej gazecie sporo reklam, więc powinno być ciut taniej...
wikti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 20:25   #3
aga od kawy
Przyczajenie
 
Avatar aga od kawy
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

jestem właśnie po lekturze ostatniego numeru...z tymi reklamami to już naprawdę przesadzili - prawie na każdej stronie...
dramat jakiś!
__________________
www.mycaffetime.blogspot.com
aga od kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 21:14   #4
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez aga od kawy Pokaż wiadomość
jestem właśnie po lekturze ostatniego numeru...z tymi reklamami to już naprawdę przesadzili - prawie na każdej stronie...
dramat jakiś!
Uważam, że miesięczniki typu Zwierciadło/Pani/Twój styl mają aktualnie za dużo reklam. z tego powodu zastanawiam się czy warto kupować taką "cegłę", w której i tak jest mało do czytania... ok rozumiem, że utrzymują się z reklam, ale niech pomyślą tez o czytelnikach - może jakieś próbki, gadżety.. przecież wydać 10zł na gazetę i mieć 1/3 zawartości reklam to
wikti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 23:01   #5
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Czasami moja mama przynosi z pracy i sobie podczytuję. Fanką nie jestem, dla mnie to gazeta dla mocno ''uduchowionych'' i trochę szalonych
Może mam złe skojarzenia, ale znajoma mamy (od której najczęściej pożycza) jest nieźle zakręcona Chodzi obwieszona talizmanami, przemawiają do niej duchy Ziemi, szuka żył wodnych w swoim domu itp.
A może po prostu chodzi o to, że ja nie wierzę w żadne nadprzyrodzone siły, twardo stąpam po ziemi, ufam tylko naukowym teoriom i nie jestem targetem tego czasopisma
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 12:15   #6
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Ja lubie Mama wiezie mi wlasnie najnowsze z Polski... mowicie, ze takie wyladowane reklamami?

Jak juz je daja to tak jak mowicie, mogliby probki dodawac chociay!
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 23:17   #7
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Czasami moja mama przynosi z pracy i sobie podczytuję. Fanką nie jestem, dla mnie to gazeta dla mocno ''uduchowionych'' i trochę szalonych
Może mam złe skojarzenia, ale znajoma mamy (od której najczęściej pożycza) jest nieźle zakręcona Chodzi obwieszona talizmanami, przemawiają do niej duchy Ziemi, szuka żył wodnych w swoim domu itp.
A może po prostu chodzi o to, że ja nie wierzę w żadne nadprzyrodzone siły, twardo stąpam po ziemi, ufam tylko naukowym teoriom i nie jestem targetem tego czasopisma
Przecież w Zwierciadle nie ma takich rzeczy, to bardziej brzmi jak opis jakiejś Wróżki lub innego periodyku tego typu W "Z" jest sporo felietonów, wywiadów, i owszem, jest dział o życiu wewnętrznym, ale tam są artykuły o różnych psychologicznych kwestiach, samorozwoju, coachingu, jednak bez talizmanów i sił nadprzyrodzonych
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 23:34   #8
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Ja czytam!
Mój ulubiony miesięcznik, kupuję gdy tylko mam wolne 10zł Niestety większość tego typu magazynów jest w takiej cenie, ten z nich wszystkich jest najbardziej wart moich pieniędzy.

Uwielbiam wywiady, temat miesiąca, dział z kosmetykami, felietony (!), artykuły o młodych zdolnych.
Najsłabszy wg mnie jest dział psychologia, zwłaszcza wywiady z Wojciechem E... zapomniałam nazwiska Nie mogę zrozumieć, o co temu człowiekowi chodzi w jego wypowiedziach. A może po prostu intelektualnie jeszcze się nie przybliżyłam wystarczająco do jego poziomu
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 01:03   #9
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
Przecież w Zwierciadle nie ma takich rzeczy, to bardziej brzmi jak opis jakiejś Wróżki lub innego periodyku tego typu W "Z" jest sporo felietonów, wywiadów, i owszem, jest dział o życiu wewnętrznym, ale tam są artykuły o różnych psychologicznych kwestiach, samorozwoju, coachingu, jednak bez talizmanów i sił nadprzyrodzonych
Ostatni raz miałam ''Z'' w ręce dawno temu i może mi się pomyliło, albo to ta koleżanka mamy powoduje takie skojarzenia
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 11:52   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Czasami moja mama przynosi z pracy i sobie podczytuję. Fanką nie jestem, dla mnie to gazeta dla mocno ''uduchowionych'' i trochę szalonych
Może mam złe skojarzenia, ale znajoma mamy (od której najczęściej pożycza) jest nieźle zakręcona Chodzi obwieszona talizmanami, przemawiają do niej duchy Ziemi, szuka żył wodnych w swoim domu itp.
A może po prostu chodzi o to, że ja nie wierzę w żadne nadprzyrodzone siły, twardo stąpam po ziemi, ufam tylko naukowym teoriom i nie jestem targetem tego czasopisma
Na pewno piszesz o tym samym czasopiśmie?

Ja kupiłam ostatnie Zwierciadło ze względu na kalendarz. Samą gazetę na razie pobieżnie przejrzałam, i niestety głównie znalazłam w nim masę reklam Chyba faktycznie przesadzili, reklama za reklamą, ciężko znaleźć jakąś sensowną treść. Niezbyt ciekawa gazeta na pierwszy rzut oka.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:36   #11
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Na pewno piszesz o tym samym czasopiśmie?

Ja kupiłam ostatnie Zwierciadło ze względu na kalendarz. Samą gazetę na razie pobieżnie przejrzałam, i niestety głównie znalazłam w nim masę reklam Chyba faktycznie przesadzili, reklama za reklamą, ciężko znaleźć jakąś sensowną treść. Niezbyt ciekawa gazeta na pierwszy rzut oka.
No właśnie możliwe, że mi się pomyliło, ale teraz to już do tego nie dojdę
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 20:16   #12
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Ja też lubię czytać (w końcu bym się mogła na prenumeratę zdecydować ), praktycznie zawsze od deski do deski numer obczajony. I tak już od paru lat
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 13:10   #13
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

czasem kupuje Zwierciadło, ale przeważnie jak jest jakis fajny dodatek, tak jak np. teraz był kalendarz.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:04   #14
aga od kawy
Przyczajenie
 
Avatar aga od kawy
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ja też lubię czytać (w końcu bym się mogła na prenumeratę zdecydować ), praktycznie zawsze od deski do deski numer obczajony. I tak już od paru lat
nie polecam prenumeraty - to jakiś dramat!! gazeta jest w mojej skrzynce pocztowej TYDZIEŃ PO tym, jak pojawia się w kioskach - czuję się jak klient drugiej kategorii , a w tym miesiącu w ogóle nie dostałam - nikt nawet nie raczył odpowiedzieć na moje maile, musiałam dzwonić... także ostatni raz zapisałam się na coś takiego jak prenumerata w Zwierciadle! ;]

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

[QUOTE=Kaataarzynaa1;48316 072]Ja czytam!
Mój ulubiony miesięcznik, kupuję gdy tylko mam wolne 10zł Niestety większość tego typu magazynów jest w takiej cenie, ten z nich wszystkich jest najbardziej wart moich pieniędzy.

mam stare wydania, mogę odstąpić za grosze
__________________
www.mycaffetime.blogspot.com
aga od kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 18:06   #15
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez aga od kawy Pokaż wiadomość

mam stare wydania, mogę odstąpić za grosze
A skąd jesteś?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:02   #16
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez aga od kawy Pokaż wiadomość
nie polecam prenumeraty - to jakiś dramat!! gazeta jest w mojej skrzynce pocztowej TYDZIEŃ PO tym, jak pojawia się w kioskach - czuję się jak klient drugiej kategorii , a w tym miesiącu w ogóle nie dostałam - nikt nawet nie raczył odpowiedzieć na moje maile, musiałam dzwonić... także ostatni raz zapisałam się na coś takiego jak prenumerata w Zwierciadle! ;]
Rety, dzięki, nie wiedziałam zawsze myślałam, że prenumerujący dostają pierwsi, ehh
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 20:07   #17
aga od kawy
Przyczajenie
 
Avatar aga od kawy
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Może to moje subiektywne odczucie, ale Zwierciadło z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej reklam i artykułów sponsorowanych, a coraz mniej treści na wysokim poziomie. Rozglądam się więc za czymś innym... poradzicie coś? Co czytacie, jak macie chwilę?
__________________
www.mycaffetime.blogspot.com
aga od kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 17:58   #18
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czytelniczki Zwierciadła

Cytat:
Napisane przez aga od kawy Pokaż wiadomość
Może to moje subiektywne odczucie, ale Zwierciadło z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej reklam i artykułów sponsorowanych, a coraz mniej treści na wysokim poziomie. Rozglądam się więc za czymś innym... poradzicie coś? Co czytacie, jak macie chwilę?
Coś w tym jest, poza tym nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale chyba pogorszyła się jakość papieru, jest jakiś cieńszy niż kiedyś. Niby szczegół, ale mnie to trochę drażni
Jeśli o mnie chodzi to poza Zwierciadłem czytam jeszcze z tego typu pism Panią i Twój Styl, zwłaszcza w tym pierwszym magazynie moim zdaniem wciąż jest dużo interesujących wywiadów i artykułów, chociaż nie brakuje też niestety reklam.
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 18:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.