Zagroda babuszki cz.2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-11-27, 17:28   #1591
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Aż patrzyłam gdzie to jest. Góry Sowie tak? Nie znam Sudetów. Karpaty trochę tylko i Świetokrzyskie. Zawsze myślałam aby się wybrać ale się nie składało.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 18:03   #1592
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Lenifko, bardzo polecam Dolny Śląsk, i góry i zabytki i sztolnie walimskie ponazistowskie. Góry niby niewysokie, ale potrafią dać w kość. A w górach jest wszystko co kocham :P
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 18:19   #1593
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Amita Cieszę się, że wróciłaś cała i zdrowa Cała reszta to dodatkowe atrakcje
Niedziela zleciała mi podobnie jak sobota na byczeniu się. Chyba niedobrze, że tak mi to wchodzi w krew. Jedno pranie, wywieszone przez kogoś innego, coś tam porobiłam w kuchni... a tak drzemki przed telewizorem albo coś oglądanie. Pomarudzę jeszcze chwilę - zima się jeszcze nie zaczęła, bo mamy jesień, a już chciałabym aby ta niezima się skończyła . Przed chwilą uświadomiłam sobie, że gdyby do tego poziomu co jest salon i kuchnia dorzucić z jeden pokój, to taką powierzchnię mógłby mieć cały nasz dom. Ileż mniej sprzątania!!

Oglądam teraz ,,Sarah Benny: nowe życie na wsi". Bardzo ją lubię, znam ją z różnych programów aranżacyjnych czy nawet remontowych. Nie raz coś ciekawego pokazują, jak teraz wytapianie z mosiadzu różnych przedmiotów. Mnie podoba się ciepły klimat programu. Nieważne, czy tak mają na co dzień, mnie się podoba produkt stworzony.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 18:28   #1594
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

I piękne krajobrazy. Podobały by Ci się Lenifo... piękna wieś... z krowami pasącymi się na łące. Taka telewizyjna sielanka, na którą miło się patrzy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Dzisiaj również oglądałam kolejny odcinek ,,Daleko od miasta"? I tam gospodarze opowiadali jak im lepiej w głuszy bieszczadzkiej, bo cokolwiek robią to ma to sens i jest cel. A nie to co w mieście... można dyskutować, ale ja skupiłam się nad tą bezsensownością i do tej chwili zastanawiam się czy ja też... mieszkając na tym zadupiu... odczuwam, że wszystko co robię jest z sensem.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 19:20   #1595
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Emmi, no bardzo się cieszę. Wszak rok temu wróciłam ze złamaną nogą
Emmi, po prostu potrzebujesz odpoczynku, odcięcia się od pracy. Potraktuj byczenie się jako regenerację organizmu i nie miej wyrzutów sumienia. Pranie wywieszone? Wywieszone! Inni też powinni mieć obowiązki.
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 20:04   #1596
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Jak będzie jaka okazja to pojadę, na razie jestem bez ruchu. O tych Sudetach to myślę już od szkoły, ale chyba mało konsekwentnie. Człowiek ma miejsca co chciałby zobaczyć, a potem fruuu i reszta przejżdża obok Tak chciałam zobaczyć Stonehenge i widziałam z samochodu hehe... o zmierzchu. Ale teraz będe przejeżdżać tam drugi raz, może sie uda... Co prawda ponoć zamknięte wejście tam, ale zobaczymy. Nie będzie teraz zbyt wiele czasu jednak to jest dosłownie na trasie.

Tylko ja nie mam telewizora Emmi. Mama ma, 1, 2 i 3 program i to wszystko. Ogląda teraz mecze.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-11-27 o 20:05
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-27, 20:27   #1597
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 183
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Tylko pomacham że żyje i jestem ❤❤

Ale ciągle nie mam za bardzo czasu.

Pozdrawiam ❤
annorl1 jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 05:57   #1598
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Amita O tuż to
Lenifo Czyżby znów szykował się u Ciebie zagraniczny wyjazd? Jak tak to może warto powiedzieć co byś chciała zwiedzić, skoro będziesz w tamtejszej okolicy?
Dzień dobry (_)?
Cicha pisałam już, że fajne te bałwanki? Nie pamiętam.
Życzę wszystkim miłego poniedziałku.
Annorl
Mam nadzieję, że weekendowe spowolnienie na Zagrodzie to tylko dowód na to, że miło spędzałyście czas.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 07:09   #1599
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Dzień dobry Mgliście i zimno. Piję kawę i zaraz idę pod prysznic. Ale mam zakwasy ;p
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 07:42   #1600
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Emmi jest wiele rzeczy co jeszcze chciałabym zobaczyć w Anglii. Interesują mnie slady Tolkiena, Ruskina, Szekspira. Kornwalię znam - ale ciągle mi mało, Ślady lotników polskich też mnie interesują. Ale nie wiem kiedy będzie czas na to. Teraz to jadę na krotko. Może latem? Fajnie się planuje, ale u mnie raczej wszystko to z przypadku i że muszę. Tak się wybieram do Tanzanii, a nie widać możliwości na horyzoncie już nie mówiąc że przeskoczenie finansów będzie trudne.

A tak przy okazji trafiłam na fb grupę gdzie dużo nostalgicznych wierszy w klimacie zagrody. I z powodu tych wierszy daje link https://www.facebook.com/groups/1889...0025064174490/ To jest link do grupy z poezją, więc nie wiem czy wam wejdzie. Bo sama tam dołączyłam wczoraj

Jacek Kwiecień

Moja wioska
Trzeci raz kogut pieje a więc świta.
Zorze na wschodzie ptak nuci kuranty.
Na polnych kwiatach lśni rosa obfita.
Jakby brylanty.
Nad widnokręgiem już się kula żarzy.
Tak wstaje słońce promienie się złocą.
Przybladło srebro na księżyca twarzy.
Zmęczony nocą.
Przy śpiewie ptaków budzi się dzień nowy.
Umilkły burki kot wyszedł na spacer.
Otworzył rolnik wrota od stodoły.
Zaczyna pracę.
Dym pnie się w niebo z kominów chat wioski.
Matki lub żony gotują śniadanie.
Nastroił skrzypki świerszcz to skrzat beztroski.
Już słychać granie.
Wioska już wstała pulsuje jak serce.
Każdy mieszkaniec do swoich prac spieszy.
Ogród warzywny to gospodyń twierdze.
Zadbany cieszy.
Zakwitły malwy azalie begonie.
Ślą feromony to rozkoszne chwile.
Czują się dobrze w rozkwieconym gronie.
Pszczoły motyle.
Niechaj się wszyscy światem zachwycają.
Może bogatsi są dzięki pieniądzom.
Żadnej opoki pod stopą nie mają.
Po świecie błądzą
Wiosko najdroższa tu życie jak w raju.
Choć czasem ciężko praca ponad siły.
Z tobą zostanę nie opuszczę kraju.
Jestem szczęśliwy.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-11-28 o 09:57
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 15:04   #1601
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Lenifo Nie znałam ani autora ani wiersza. Widzę, że jesienna nostalgia Cię dopada, ale może i dobrze? Któż nam zabroni wspominać?

Albo mnie się nie pokazują wszystkie Wasze wpisy albo na Zagrodzie jakoś głucho się zrobiło? Wszyscy są niedźwiedziami i śpią? A może Wy już porządki świąteczne robicie i tylko ja się lenię?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 15:18   #1602
Cicha72
Rozeznanie
 
Avatar Cicha72
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 704
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Też widzę mało wpisów. Tak Emmi pisalas dzięki. Dalam je dzis kolezance. Ja po pracy padlam. Musze się wygrzac bo piec w pracy padl i zmarzlam.
Cicha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 15:34   #1603
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

O cześć Cicha No właśnie, jakoś tak dziwnie... nienaturalnie jak na gwar zagrodowy. Jesienna niemoc dopadła wszystkich?
Lanolinka nam gdzieś przepadła
Herbatkę porwała nam na wyłączność maszyna do szycia

Dziewczyny hop! hop!

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Cicha72 Pokaż wiadomość
Też widzę mało wpisów. Tak Emmi pisalas dzięki. Dalam je dzis kolezance. Ja po pracy padlam. Musze się wygrzac bo piec w pracy padl i zmarzlam.
Kurcze, fatalnie z tym piecem. I jakie rokowania na naprawę? I tak z dzieciaczkami marzniecie?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 16:17   #1604
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

To prawda, ja robię świateczne porządki już. Myję okna, piorę firanki i takie tam co popadnie. W międzyczasie kukam Muszę zrobić wcześniej bo w grudniu będę wędrować. Byłoby głupio wrócić na świeta do bałaganu Jak dobrze pójdzie jutro przedpołudniem powinnam skończyć generalkę w kuchni i zaczynam łazienkę.

Cicha ja też mam zimno w domu. Czasem siedzę w kurtce. Ale to okna stare są a kaloryfery cienko grzeją. Mamie w pokoju czasem grzeję dodatkowo. Dlatego właśnie chciałam zimę spędzić z nia w Tarnowie, ale się nie udalo.Opór materii

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-11-28 o 16:21
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 16:35   #1605
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Ja poleciałam na działkę, bo już mi się uzbierało pełno odpadów bio. I jak już byłam to podlałam trochę w środku szklarni. Muszę w czwartek pójść i pograbić liście oraz poobcinać przemrożone aksamitki. W skrzyni przed szklarnią to zostawię te roślinki i zakryje kartonami. Do wiosny się przerobi na próchnicę. Przynajmniej taką mam nadzieję. W szklarni, pod kartonem poplon już zbutwiał. Przełożyłam na następny kawałek. Tu już zejdzie dłużej, bo poplon większy i grubszy. Nie ma czasu, bo ciągle coś wypada albo pogoda do niczego. A jeszcze mam parę cebulek ozimych do wsadzenia i trzeba kompost wyciągnąć, Może już się coś tam przerobiło. Resztę gałęzi muszę cichaczem spalić. Mam jedną skrzynię całkiem pustą jeszcze. Mam gałęzie, ale brakuje ziemi. Do wiosny jeszcze trochę czasu jest to uzbieram. Zobaczymy co wyjdzie z planowania.
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 16:48   #1606
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Ale ja czytam, i dzisiaj coś napisze. Teraz obiad. Dzisiaj zupa kapuśniak. Napróbowałam się i teraz jeść mi się nie chce.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 17:03   #1607
Cicha72
Rozeznanie
 
Avatar Cicha72
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 704
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Tak z dziećmi marzniemy. Grzejemy w salach farelkami . Mam nadzieje ze to naprawia bo tak się nie da. Gotuje jajka na twardo zachciało mi się kanapek z nimi i papryka
Cicha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 20:23   #1608
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Cytat:
Napisane przez Cicha72 Pokaż wiadomość
Tak z dziećmi marzniemy. Grzejemy w salach farelkami . Mam nadzieje ze to naprawia bo tak się nie da. Gotuje jajka na twardo zachciało mi się kanapek z nimi i papryka
To nie za wesoło macie.

W szkole mam na szczeście ciepło.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 20:33   #1609
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 966
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Amita Ja mam działkę pod nosem i kurcze nic w niej nie robię. A znalazło by się. Podziwiam, naprawdę podziwiam.
Cicha Kurcze... no to kiepsko. Nie miał się kiedy zepsuć :/ .

Katte Co tam słychać u Ciebie?
Ja dla odmiany niesenna. I tak postanowiłam zajrzeć tu i ówdzie.

Lenifa Też masz niefajnie. Energii do porządków zazdroszczę. W sumie to ja też mogłabym ogarnąć z lekka... tak się noszę i noszę i czas przelatuje. Pisz o sprzątaniu, to mnie zawsze motywuje

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez herbatka99 Pokaż wiadomość
Ale ja czytam, i dzisiaj coś napisze. Teraz obiad. Dzisiaj zupa kapuśniak. Napróbowałam się i teraz jeść mi się nie chce.
Herbatko Ja też tak mam, potrafię się najeść próbowaniem albo samymi zapachami
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 21:42   #1610
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Emmi dnia oko pięknego Mnie się też nie chce i mam strasznie dużo różności co jestem do tyłu, ale tak po trochę, małe cele sobie wyznaczam i posuwam się do przodu.
Dawno temu w jakiejś książce co już nie ogarniam gdzie to wyczytałam, było takie rozwiązanie jak poradzić sobie z nawałem pracy, jak tego zbiera się tak dużo, że aż obezwładnia. Zrobić listę tego co ma się wykonać w punktach, wg czasowej kolejności co jest ważne, pilne , apotem zasłonić resztę a widoczny zostawić tylko pierwszy punkt i na nim się skupić. Jak się skończy realizować ten pierwszy punkt, można kuknąć co jest na drugim itd. I tego sie trzymam Najwyżej do czegoś nie dojdę, zawalę, ale te mniej ważne są na końcu listy. A czasem się okazuje, że samo sie zrobiło) Tzn ktoś inny za nas zrobił i fajnie
Ja znów nie jestem taka planowa kobieta, co wszystko po kolei i na czas, wręcz przeciwnie, ale tej metody używam jak mi się za dużo zwali na głowę.

I właściwie coś chciałam jeszcze napisać, ale to już z dziedziny "zdaje mi się" i ułudy Pisałam wam dawno temu już, że ja siwiusienka, ale mój siwy jest taki ładny, że w ogóle nie muszę się farbować. Zesiwiałam na platnowy blond i oszczędzałam na fryzjerze I masz babo placek... Ciemnieje no.... tzn znów pojawił się ciemny naturalny blond. Własciwie to tylko grzywkę mam jeszcze siwą (czytaj platnynowy blond). I jak to się stało? Nie mam pojęcia...
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 21:44   #1611
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Chciałam wam odpisać na wasze posty, ale znów piszę ze smartfona.podglądu niet.

Naprawdę wpadłam w manię szycia, tak to prawda.

Wczoraj rysowałam formę nowej bluzki z podręcznika krawiectwa. No trochę się pomęczyłam, bo tutaj matematyka potrzebna, ułamki i geometria.

Ja jestem nie wymiarową ,bo biust większy i dlatego ciężko coś dobrze wykroić. Na razie zrobiłam bluzkę z materiału próbnego, ze starej poszwy, .Tak się nieraz robi jak szkoda byłoby dobry materiał popsuć. I okazało się ZS e dobrze leży ale jest dość dopasowana. Więc spróbuję z innego wykroju.

Mój ogródek trochę zaniedbany, nie chce mi się sprzątnąć zeschłe badyle. Może trochę cieplej będzie to się z mobilizuje.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-28, 22:11   #1612
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Noż Herbatko zaraziłaś mnie ochotą na szycie Tylko muszę to stłumić w sobie, bo niemożliwe jest wszystko naraz. Pisz, pisz o tym szyciu. Kiedyś strzelę te zeszyty w kąt i wezmę się za nożyczki i maszynę do szycia, albo chociaż za szydełko lub druty.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 07:45   #1613
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Dzień dobry, kto już wstał ? Chyba wszystkie, bo Lenifa pisze, a do pracy też idziecie, ja dzisiaj do szkoły na zajęcia malarstwa.
Miłego dnia
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 09:09   #1614
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Chyba ty uczysz w tej szkole Herbatko No ale rozumiem, jak się wie i umie to ciągle chce się wiedzieć więcej i ma się świadomość, że nauka nigdy nie jest skończona. Czyli im dalej w las tym więcej drzew.

Ja mam wiele do napisania, ale i niestety wiele do zrobienia i coś muszę wybrać. Dopiero koło mamy zrobiłam, a czas leci i kuchnia czeka.
Rzucę tylko tematem - póki co myślę, że to jeden z ważniejszych tematów jest i jak będzie się dało będę szukała za nim. Tylko jak znaleźć czas? Trzeba wgłębic się w ludzki mózg aby znaleźć odpowiedzi, a moja wiedza jest tu jeszcze skromna.
Kiedyś pisałam wam o inteligencji emocjonalnej ... tfu na psa urok co za durna nazwa. Sama nazwa utrudnia rozwikłanie tematu. No ale mamy co mamy. Myslę,że to coś co determinuje zachowania społeczne w dużym i małym wymiarze. A tym wieksza hydra, że nikt za nic nie chce się do tego przynać sam przed sobą już nie mówiąc o innych.
A teraz idę do kuchni i wogóle dzień mam w planach zagoniony. Pewno dopiero wieczór uda się odezwać. Nie powiem, że nie kołacze mi się myśl aby nie robić nic, tylko zagłuszam ją w sobie.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 10:01   #1615
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 943
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Ja wstałam

Zimno i mroźna.

Lenifko, Ty nasza mądra głowo. Pewnie jest taka inteligencja emocjonalna. Jak coś się ciekawego dowiesz to nam tu opowiedz.

Amitka, fajna miałaś wycieczkę, Góry Sowie. Nie byłam, widziałam na zdjęciach. Tam jest taka duuuuza sowa.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Lrnifo, chcesz po śladach Tolkiena...ładne masz plany. Jedź, opowiesz. Lubię Tolkiena. Książka z jego listami jest tak pięknie wydana, że aż chce się czytać.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Herbatko a Ty do tejszkoly chodzisz uczyć innych? Czy swój- według mnie doskonały- warsztat chcesz ulepszyć?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Lenifko, bo nie rozumiem- czy wraca Ci kolor włosów?
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 10:32   #1616
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Lanolinko Pierwowzór Enta i juz widziałam Byłam zachwycona. Nie mam wątpliwości skąd wzięły się Enty. W Anglii jest dużo pięknych, dużych, starych drzew. Robią wrażenie.

Może bzdurnie myślę, ale wydaje mi się że za oną ( w sensie inteligencję emocjonalną) odpowiedzialy jest siódmy zmysł. To brzmi trochę absurdalenie bo mi szósty uciekł, ale myslę, że to dwa różne są albo dwa w jednym, aż tak daleko nie poszłam z fantazją Najpierw muszę przerobić anatomię i biochemię mózgu. Trochę wiem ale zdecydowanie za mało.

Tak, zdecydowanie coś się zmienia z włosami. Nie farbowałam ich więcej jak 10 lat, ani nic nie robiłam z nimi z wyjatkiem ścinania. Biorę teraz duzo witaminek różniastych i soli mineralnych. Wczoraj skończyłam brać boswelię i będę zaczynać coś nowe. Plan był z berberysem, ale nie mam na razie kasy na ziołowe wydatki.
Nawet mąż zauważył że coś się zmienia i zażartował, że rudzieje Czy to rzeczywiście się dzieje, sama się zastanawiam. Jak mi odsiwieje grzywka to będzie trzeba to rozgryźć co ja właściwie zrobiłam. No ale zabawnie jest

Zrobiłam juz porządek z kwiatkami, zaraz biorę się za mycie okna, ale moje wrodzone lenistwo kazało mi: Usiądź sobie kobieto

Nie wiem czy to weszło, ale posłałam Enta na garnek i usiłowałam też tutaj, ale coś źle chyba robię.
On rośnie w parku koło kościoła co pochowany jest Szekspir w Stratford-upon-Avon. To platan.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2022-11-29 o 10:53
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 13:31   #1617
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 943
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Lenufki Enty ...bardzo lubię Enty. Na garnku dawno nie byłam. Lubisz Tolkiena?
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 15:52   #1618
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 274
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Tak, czytałam zanim film powstał, potem oglądałam film.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 16:53   #1619
Amita10
Zadomowienie
 
Avatar Amita10
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Cześć Dziś cały dzień pracowo. Ale mam nadzieję, że na dzisiaj koniec.
Amita10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-29, 17:05   #1620
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Cytat:
Napisane przez Emmi123 Pokaż wiadomość
Amita Ja mam działkę pod nosem i kurcze nic w niej nie robię. A znalazło by się. Podziwiam, naprawdę podziwiam.
Cicha Kurcze... no to kiepsko. Nie miał się kiedy zepsuć :/ .

Katte Co tam słychać u Ciebie?
Ja dla odmiany niesenna. I tak postanowiłam zajrzeć tu i ówdzie.

Lenifa Też masz niefajnie. Energii do porządków zazdroszczę. W sumie to ja też mogłabym ogarnąć z lekka... tak się noszę i noszę i czas przelatuje. Pisz o sprzątaniu, to mnie zawsze motywuje

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


Herbatko Ja też tak mam, potrafię się najeść próbowaniem albo samymi zapachami
Imprezowo, same imprezy w szkole się zbliżają Andrzejki, Jasełka, konkursy, szkolenia i człowieku miej tu czas na odpoczynek.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-21 18:53:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.