Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 20:47   #1
andzik74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2

Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż


Witajcie..mam 35 lat..Jestem tu od niedawna, i chciała bym dobrać makijaż do swojej urody..Ostatnio zmieniłam kolor włosów na rudaska..ale nie mam pojęcia o makijażu..jak i kolorystyce ubrań..w szafie pełno ich jest ale przewaga czerni, szarości jak i bieli...
Oczywiście mogę zmienić również fryzurę..
Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnej rozmowy
andzik74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:11   #2
Bartusiowa :)
Raczkowanie
 
Avatar Bartusiowa :)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 389
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

Podoba mi się fryzura. Jeśli chodzi o makijaż, poszłabym w odcienie fioletu, podkład rozświetlający, błyszczyk w stonowanym odcieniu, raczej beżowy. Zobaczymy, jakie będą inne propozycje
__________________

Rób to, co wszyscy- będziesz miała to, co wszyscy...



Bartusiowa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:22   #3
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

makijaż to na pewno smoke eyes. masz śliczne brązowe oczka, duże, nie bój się eksperymentować z czernią.
szczególnie w załamaniu powieki i zewnętrznym kąciku. nic Ci oka nie pomniejszy (wg. mnie malowanie białej kreski na lini wodnej to głupota i ohyda).
a ubranka ... hmm widzę Cię w beżach i bielach, masz tak łagodną i miłą twarz, że nie warto posmucać się ciemnymi kolorami. równiez pastele będą Ci pasować.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Bartusiowa :) Pokaż wiadomość
Podoba mi się fryzura. Jeśli chodzi o makijaż, poszłabym w odcienie fioletu, podkład rozświetlający, błyszczyk w stonowanym odcieniu, raczej beżowy. Zobaczymy, jakie będą inne propozycje
zgadzam się. na pewno nie dla:
-niebieskich cieni (tylko przy profesjonalnym wykonaniu mogą dobrze wyglądać),
-ciemnym pomadkom,
-cięzkim pudrom,

tak dla:
-podkreślone stanowczo oko
-bronzer na kości
-róż na policzki
-lekki podkład
-jasne "coś" na usta
__________________
Ostatnie farbowanie:
- 2.VII.2011

Dietkuję i ćwiczę!
- 4.VII - Dieta Kopenhaska!


Boys? UGH!!!
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 16:18   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

a ja bym zrezygnowala z pazurkow, bo na zdjeciach wydaje sie, ze masz szczupla twarz, a pazurki jeszcze bardziej wyszczuplaja rysy twarzy + zrezygnowalabym z grzywki na cale czolo, a zostawila jedynie na bok, albo w ogole Kolor jest dosc OK pasuje Ci zapuszczalabym wloski na Twoim miejscu!! i porobila lekkie fale na nich, cos w stylu M. Foremniak
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:24   #5
andzik74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
WitajCinderella Girl
Czy piszesz o tym bym zapuściła grzywkę? Trzy tygodnie temu miałam balejaż jeszcze i przypinałam sobie grzywkę spinką...nie lubię grzywki która mi leci na oczy..a ta znów na bok jest za krótka, po prostu musze poczekać az odrośnie...
Co do fal..bardzo mi się podobają ..ale chyba mam zbyt gęste i grube włosy..nie wiem
Dziękuje bardzo za szybki odzew..Pozdrawiam

Witaj justynciat
Dziękuje za rady, które sa bardzo ważne..ale jest mały problem..hmm...jakby tu go nazwać...Ja nie malowałam się..tylko tuszem..więc nie znam się na kosmetykach...Mam ogromna prośbę czy mogła bys mi wytłumaczyć dokaładnie..co znaczy i jak....podkreslić stanowczo oko..wiem iz oczy to mój atut..chciała bym właśnie je podkreslić..Pozdrawiam i dziękuje

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-24 o 11:52 Powód: post pod postem
andzik74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:53   #6
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

miło mi, że mnie o to pytasz tylko nie wiem czy jestem w stanie Ci to dobrze wytłumaczyć, ale od czego mamy internet jest masa filmików, dzięki którym np. ja nauczyłam się malować.
ale powiem Ci, co ja robię codziennie.
wystarczy, że kupisz czarną kredkę, i jakąś paletkę cieni, nie musi być droga, ważne, żeby były tam kolory: czarny, beżowy, brązowy. albo oczywiście osobno. no i eyeliner, tylko trzeba nabrać wprawy w rysowaniu kreski, mnie to z początku doprowadzało do szewskiej pasji...
na codzień to: najpierw na całą powieke cień beżowy, jako baza, potem nad rzęsami brązowy i w zewnętrznym kąciku i w załamaniu powieki najciemniejszy cień, ale delikatnie, po to tylko żeby dodać oczętom głębi. i kredka na dolną powieke. wiem, że to może brzmieć jak czarna magia jeśli się nie malowałaś, mam nadzieję, że nie, może potem uda mi się coś lepszego wykombinować, spróbuję Ci pomóc
__________________
Ostatnie farbowanie:
- 2.VII.2011

Dietkuję i ćwiczę!
- 4.VII - Dieta Kopenhaska!


Boys? UGH!!!
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:46   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

Bardzo podoba mi się obecna fryzurka, dobrze też, że zdecydowałaś się na rudy kolorek włosów - pasuje Ci. Do do makijażu - masz bardzo ładne oczy. Widzę Cię w cieniach - fioletowych, brązowych, złotych, niebieskich, zielonych oraz w kresce na górnej powiece. Nie malowałabym za to powiek na różowo, żółto, srebrno, szaro, czarno. Co do ubrań - zrezygnowałabym z ciemnych kolorów, o których wspominasz. Masz dosyć ostre rysy i ja Cię w tak ciemnych barwach nie widzę. Ładnie byłoby Ci natomiast w brązie, czerwieni, niebieskim... Takie moje zdanie. Pozdrawiam ciepło.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 17:04   #8
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

ja bym zapuściła grzywkę jak masz lat 35..
jak spojrzałam na zdjęcia to pomyślałam że jesteś z gimnazjum (wnioskując po fryzurze a przede wszystkim TEJ grzywce)..
dopiero jak przeczytałam że masz 35 lat to musiałam się dokładniej przyjrzeć..

co do makijażu..
korektor pod oczy !!
to 3 zdjęcie z konturówką na ustach... - konturówka okej ale.. inny odcień musisz mieć (jaśniejszy) i źle użyta.. miałam ostatnio z tego sprawdzian na stylizacji.. ( w szkole)
dolna warga jest okej nie rób z nią nic.. górna warga jest za mala w porównaniu do dolnej.. nanieś konturówkę delikatnie powyżej naturalnej linii ust.. (koniecznie INNY kolor!!)
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:14   #9
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co można we mnie zmienić??..na pewno przydał by sie makijaż

ladniej bez tej grzywki na cale czolo a co do falowanych wlosow, to nie jest trudno zrobic... skoro piszesz, ze Twoje sa grube i geste, to super! Moze byc jednak z ulozeniem troche problem przez to, bo nie sa one tak 'plastyczne' jak cienkie wloski, ale mozna dojsc do wprawy i taki plus, ze na takich gestych, grubych wlosach dluzej sie fryzurka bedzie trzymac pomimo trudnosci (niewielkich!) z ulozeniem jakas pianka i lokowka i bedzie super nie zapomnij dodac fotek w nowych 'odslonach' a co do makijazu, to masz chyba brazowe oczka? z brazowymi pieknie szare odcienie cieni wygladaja, bo podkreslaja kolor
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.