Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 16:09   #2881
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o odwagę ja się wypowiadac nie będę, bo lubię mocny, ale w dalszym ciągu to niebieski, chociaż te co wrzuciłaś to całkiem niezłe są
ale za każdym razem jak myslę o niebieskim cieniu to widzę COS TAKIEGO

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

ja słysząc "niebieski cień do powiek", zazwyczaj mam przed oczami TO aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że można zrobić przepiękny makijaż oczu w niebieskich odcieniach

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Ja po ślubie chcę ściąć włosy do ramion, czyli jakieś 20 cm i będzie radykalna zmiana koloru
Ja ostatnio oznajmiłam TŻtowi, że w poniedziałek po poprawinach mam zamiar iść do fryzjera i ściąć włosy w TEN sposób
Teraz mam za łopatki, ale cienizna taka, że szok :/ do ślubu wytrzymam, a później ciachnę
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:13   #2882
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM20...

Enzunio szalona! Baw sie dzis dobrze!

Ja po slubie tez scinam wlosy i bede kolor zmieniac, albo na czerwien albo na blond bo teraz to sie boje ze cos nie wyjdzie :p

Atomoowka super wyszedl bukiet

Opium udanej zabawy na poprawinach

Wrocilam z ikei, kupilam ramki, teraz tylko TZ musi zaakceptowac kupilam tez takie male szklane wazony beda na propsy na stole z instaxem i tak na szybko jeden ozdobilam



Myslicie, ze moze byc?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:17   #2883
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilkę pochwalić się próbną fryzurą, przerosła moje oczekiwania robiłam też próbny makijaż
Bardzo ładna i elegancka fryzura
nie myślałaś, żeby odrobinę mocniej podkreślić oko?

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Oluśka piękna suknia!
Dziękuję

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość



Myslicie, ze moze byc?
No jasne!
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:21   #2884
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Poniżej wklejam podziękowania dla rodziców (sory za jakość, zdjęcie robione telefonem..)
podziękowania.jpg
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:36   #2885
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Wybaczcie nadrobiłam po łebkach... 2 dni mnie nie ma a Wy tak pędzicie

Rabbitka - uwielbiam te wazony-butelki z Ikei Pięknie je ozdobiłaś

Dziś na 14 dni przed ślubem odebrałam suknię ślubną Wisi i czeka i jest jeszcze piękniejsza niż ją pamiętam. Po raz pierwszy widziała ją też moja świadkowa i bardzo jej się podobała. Pani w salonie od razu zrobiła jej szkolenie z ubierania mnie

Ale były też minusy - okazało się że moje buty robią oczka... Od razu kupiłam bardziej wytrzymałe pończochy. No i było "pusto" przy dekolcie więc szukałyśmy potem naszyjnika który będzie pasował do moich kolczyków. Udało się w Aparcie i tym samym mogę już brać ślub
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016

Edytowane przez Szczeperka
Czas edycji: 2014-05-10 o 16:57
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:45   #2886
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Dziś na 14 dni przed ślubem odebrałam suknię ślubną Wisi i czeka i jest jeszcze piękniejsza niż ją pamiętam. Po raz pierwszy widziała ją też moja świadkowa i bardzo jej się podobała. Pani w salonie od razu zrobiła jej szkolenie z ubierania mnie

Ale były też minusy - okazało się że moje buty robią oczka... Od razu kupiłam wytrzymalsze pończochy. No i było "pusto" przy dekolcie więc szukałyśmy potem naszyjnika który będzie pasował do moich kolczyków. Udało się w Aparcie i tym samym mogę już brać ślub
Super, że udało Ci się wszystko skompletować!
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:01   #2887
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

rabittka - no jacha! Sama chętnie kupiłabym takie cudeńka i ozdobiła, gdyby tylko pasowały do mojej sali

co do włosów - też zapuszczam naszło mnie rok temu ściąć do ucha , a miałam prawie do tyłka. Radykalna zmiana , a potem spontan pod tyułem "bierzemy ślub!" i teraz masz babo placek
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 17:23   #2888
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Lg_ago gratki za obrączki, śliczne są i czekam na foto na dłoni
a jaka cena

docik10 mam nadzieję, że spotkanie zapoznawcze rodziców się uda moi za trzy tygodnie jadą na rewizytę i mam nadzieję, że to koniec odwiedzania i gadania bo nasi rodzice do siebie w ogóle nie pasują

mala_czarna_21 jak się udała podróż?
lecę do klubuuuuu

misia880 mnie też kusi ten Armani, ale ostatnio odkryłam białą Lacoste
kusi też gucci by gucci, armani diamonds lub code i nie wiem co robić trudniejszy wybór niż z suknią

rabbitka bielizna przesliczna
ale te wazony z Ikei - kupujemy te same!!!! one wyglądają ślicznie, prawda? i u nas też super wpiszą się w klimat + ta cena!
które kupiliście te mniejsze czy większe?
Ja chcę z nich zrobić wazony na stoły na kwiaty i też będę ozdabiać, Twoja ozdoba strassznie mi się podoba!!
nie wiem czy kojarzysz moje słoiki z koronką i wstążkami i sznureczkami (w klubie wrzucałam) właśnie takie coś chcę zrobić na tych buteleczkach

enzunio zaszalałaś z włosami! ale na pewno teraz będą się lepiej układać
Szampańskiej zabawy na imprezce panieńskiej!!!

Elrosa gratki za fryzurę, fajnie, że jesteś zadowolona!

Atomoowka Twój bukiet mnie zachwyca i to, że sama go zrobiłaś!!

ta ozdoba na Waszym stole wygląda super i wielkie brawa w ogóle za całą organizację

Teraz już stajesz się żoną!!!! aaaa wszystkiego najpiękniejszego kochana
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3

Edytowane przez mojakaren
Czas edycji: 2014-05-10 o 17:26
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:36   #2889
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Rabittka- bardzo fajnie ozdobiłaś te wazony, podoba mi się

Szczeperka - pochwalisz się naszyjnikiem ?

Elrosa- fryzura świetna , ale tak jak radziła któraś z dziewczyn ja bym chyba troszke bardziej podkreśliła oko
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:09   #2890
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cześć dziewczyny!
Może mnie jeszcze ktoś pamięta, chociaż szczerze w to wątpię
Bardzo długo mnie nie było, podczytywałam Was ale nigdy nie miałam czasu się odezwać, no ale jestem i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie tu na nowo
Chciałam pogratulować wszystkim świeżo upieczonym żonom oraz życzyć szczęścia i dużo uśmiechu tym, które dzisiaj będą ślubowały lub już zostały żonami
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:25   #2891
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Elrosa- fryzura świetna , ale tak jak radziła któraś z dziewczyn ja bym chyba troszke bardziej podkreśliła oko
Oko mam czarno-srebrne z brokatem i doczepionymi połówkami rzęs, bardziej już się chyba nie da na zdjęciu mam przymrużone oczy (świeciło mi prosto w twarz), wygląda bardziej jak tutaj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1399746295935.jpg (36,2 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1399746305940.jpg (34,5 KB, 112 załadowań)
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 19:37   #2892
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

rabbitka bielizna przesliczna
ale te wazony z Ikei - kupujemy te same!!!! one wyglądają ślicznie, prawda? i u nas też super wpiszą się w klimat + ta cena!
które kupiliście te mniejsze czy większe?
Ja chcę z nich zrobić wazony na stoły na kwiaty i też będę ozdabiać, Twoja ozdoba strassznie mi się podoba!!
nie wiem czy kojarzysz moje słoiki z koronką i wstążkami i sznureczkami (w klubie wrzucałam) właśnie takie coś chcę zrobić na tych buteleczkach

Te mniejsze, bo te wieksze na moje potrzeby za wysokie cena rewelka u mnie £1 :p
No i potem w domu wykorzystam napewno bo sa super pamietam Twoje sloiki! Bylas moja inspiracja tyle, ze ja musialam isc w roz ze wzgledu na reszte dekoracji


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:46   #2893
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Oko mam czarno-srebrne z brokatem i doczepionymi połówkami rzęs, bardziej już się chyba nie da na zdjęciu mam przymrużone oczy (świeciło mi prosto w twarz), wygląda bardziej jak tutaj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Faktycznie na poprzednim zdjęciu tego nie było widać , teraz już bardzo mi się podoba
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:56   #2894
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Oko mam czarno-srebrne z brokatem i doczepionymi połówkami rzęs, bardziej już się chyba nie da na zdjęciu mam przymrużone oczy (świeciło mi prosto w twarz), wygląda bardziej jak tutaj.
No, tutaj widać, że coś na oku jest Te połówki rzęs fajnie wyglądają
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:56   #2895
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Witam wszystkie
Dawno mnie nie było ale czytałam czytałam jak będę miała czas to pochwalę się swoją biżuterią i bucikami oraz obrączkami i zaproszeniami jutro wstawię Mam pytanie, czy planujecie wypić coś sobie przed ślubem na odwagę? Ja z moim TŻ planujemy, ale z drugiej strony myślimy czy nie jechać tylko we dwoje naszym samochodem na ślub Myślimy czy to nie będzie coś fajnego i innego. Mamy fiata Punto 3 drzwiowego w kolorze rudy
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:15   #2896
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Model salonowy? Czyli też z manekina tak ?
No faktycznie cena dobra, suknia która mi się podoba (nowa) kosztuje 3300 z manekina 2600 dlatego zastanawiam się nad tą drugą
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
nie rozumiem tak radykalnej zmiany cen miedzy wieszakiem a manekinem.
tam gdzie ja kupowalam slubna, wiekszosc byla na manekinach, ale oni zawsze szyją na miare.chyba nie mozna kupic gotowej, anawet jesli tak,to cena jest ta samav
No własnie chodzi o to, że jak są wyprzedaże pod koniec sezonu to salony sprzedają, często w bardzo okazyjnych cenach, modele salonowe. Jeśli suknie nie wiszą zbyt długo, są w bardzo dobrym stanie to naprawdę mozna trafić super okazję. Zwłaszcza że wszelkie przeróbki i pranie jest w cenie. Wydaje mi się że mi się udało

Rabbitka - jasne że moją być, bardzo mi się podobają

Szczeperka super że wszystko już masz

aniuska18032 witaj ponownie mam nadzieję że teraz zostaniesz z nami na dłużej Jak wasze przygotowania?

Elrosa ja bym podkreśliła jeszcze dolną powiekę, bo jest nieruszona
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:15   #2897
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Oko mam czarno-srebrne z brokatem i doczepionymi połówkami rzęs, bardziej już się chyba nie da na zdjęciu mam przymrużone oczy (świeciło mi prosto w twarz), wygląda bardziej jak tutaj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ładny makijaż, ja bym jeszcze wytuszowała rzęsy przed założeniem połówek, albo chociaż zrobiła hennę na rzęsy bo trochę odcinają się kolorem od naturalnych.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:15   #2898
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Le_lena my zamawialiśmy na all, ale wcześniej pojechaliśmy je obejrzeć bo okazało się że są z Lublina.

Zakręcona kropka ja chcę https://www.google.pl/search?q=bukie...9c%3B600%3B400taki
bukiet

ja się nie targowałam, nie przyszłoby mi to do głowy zresztą moja była mocno przeceniona - z 2950 zł na 2550 zł (model salonowy)
piękny bukiet ja chce podobny
moja suknia tez miała taką cenę wyjściową jak Twoja, ale była ze zniżką ze względu na nowe otwarcie salonu i zjechali mi do takiej samej kwoty jak Twoja po obniżce
Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
ja słysząc "niebieski cień do powiek", zazwyczaj mam przed oczami TO aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że można zrobić przepiękny makijaż oczu w niebieskich odcieniach

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Ja ostatnio oznajmiłam TŻtowi, że w poniedziałek po poprawinach mam zamiar iść do fryzjera i ściąć włosy w TEN sposób
Teraz mam za łopatki, ale cienizna taka, że szok :/ do ślubu wytrzymam, a później ciachnę
dokładnie tego szukałam, ale jakoś mi nie wpadło w oko nigdzie
zgadzam się, że można ładnie się pomalować nibieskimi cieniami, ale obrazek pani sklepowej z make upem "niebieskie oko czerwone usta" pozostanie ze mną do końca życia

a co do fryzjera, to mnie powstrzymuje przed ścięciem włosów TAK tylko mój kok i fryzjerka, która nawet jak mi końcówki podcina to tak oszczędnie, że właściwie tego nie widać

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Dawno mnie nie było ale czytałam czytałam jak będę miała czas to pochwalę się swoją biżuterią i bucikami oraz obrączkami i zaproszeniami jutro wstawię Mam pytanie, czy planujecie wypić coś sobie przed ślubem na odwagę? Ja z moim TŻ planujemy, ale z drugiej strony myślimy czy nie jechać tylko we dwoje naszym samochodem na ślub Myślimy czy to nie będzie coś fajnego i innego. Mamy fiata Punto 3 drzwiowego w kolorze rudy
ja sobie na pewno trzasnę albo kielicha albo lampkę wina, TŻ nie będzie mógł, bo będzie prowadziła samochód
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:16   #2899
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Dawno mnie nie było ale czytałam czytałam jak będę miała czas to pochwalę się swoją biżuterią i bucikami oraz obrączkami i zaproszeniami jutro wstawię Mam pytanie, czy planujecie wypić coś sobie przed ślubem na odwagę? Ja z moim TŻ planujemy, ale z drugiej strony myślimy czy nie jechać tylko we dwoje naszym samochodem na ślub Myślimy czy to nie będzie coś fajnego i innego. Mamy fiata Punto 3 drzwiowego w kolorze rudy

W sumie też fajny pomysł
Nas będzie wiózł mój tata , ale myślę że chyba dla odwagi coś ze świadkową wypijemy
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 20:17   #2900
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Dokładnie tak



Elrosa ja bym podkreśliła jeszcze dolną powiekę, bo jest nieruszona
O to to to też ;D
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:21   #2901
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
To jeszcze Ciebie pomęczę powiedz mi Twoja suknia jest jakoś na Ciebie przerabiana czy od razu była idealna
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:28   #2902
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Szczeperka gratuluje sukni fajnie ze juz masz ja w domu i wzbudza takie pozytywne emocje, wrzuc nam fote!

Rabbitka to teraz bedziemy sie wymieniać inspiracjami na butelkowe wazony! też pomyslalam ze je wykorzystam potem w domu. U nas ten maly jest za cale 3zl duzy za 10 ale nie wiem które brac te duze żeby bukiety nie zaslanialy ludzi a te male zeby pomiescily bukiety i moj tatus zaczal produkcję drewnianym bieznikow beda z pnia brzozy

Dziewczyny dzis bylam na peelingu kawitacyjnym super sprawa do slubu jeszcze z 4 razy sie wybiore i moze beda ze mnie ludzie hehe

Wysłane z mojego GT-I8260
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:31   #2903
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Oko mam czarno-srebrne z brokatem i doczepionymi połówkami rzęs, bardziej już się chyba nie da na zdjęciu mam przymrużone oczy (świeciło mi prosto w twarz), wygląda bardziej jak tutaj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bardzo ładny makijaż, rzęsy super, ale tak jak dziewczyny mówią, wytuszować trzeba koniecznie, no i brwi koniecznie
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:36   #2904
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość

a co do fryzjera, to mnie powstrzymuje przed ścięciem włosów TAK tylko mój kok i fryzjerka, która nawet jak mi końcówki podcina to tak oszczędnie, że właściwie tego nie widać
Też super fryzura a fryzjerkę zawsze można zmienić
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:38   #2905
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilkę pochwalić się próbną fryzurą, przerosła moje oczekiwania robiłam też próbny makijaż, którego zbyt tu nie widać, ale jest to efekt, o który mi chodziło. Chcę, żeby pierwszą myślą moich gości było "ale ona jest ładna!", a nie "ale fajny ma makijaż" i to jest spełnione w 100%.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fryzura super! Co do makijażu to dołączam się do uwag dziewczyn, b. ładny, ale na ślubie trzeba zadbać bardziej o rzęsy i brwi

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
An ja zamówiłam wczoraj te rzęsy o których pisała Kasia Wypróbuję je 21 czerwca na weselu, zdam relację jak się sprawowały ja też nigdy nie zakładałam sztucznych rzęs.
Super, będę czekać na informację!
Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio oznajmiłam TŻtowi, że w poniedziałek po poprawinach mam zamiar iść do fryzjera i ściąć włosy w TEN sposób
Teraz mam za łopatki, ale cienizna taka, że szok :/ do ślubu wytrzymam, a później ciachnę
Bardzo mi się taka fryzura podoba! I mam zamiar się podobnie ciachnąć po ślubie, myślałam nawet nad grzywką

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Wrocilam z ikei, kupilam ramki, teraz tylko TZ musi zaakceptowac kupilam tez takie male szklane wazony beda na propsy na stole z instaxem i tak na szybko jeden ozdobilam

Myslicie, ze moze byc?
Jasne, że może, uroczo to wygląda!

Jutro jedziemy z Mamą na małą obczajkę pod kątem jej stroju na wesele, może dla siebie też coś jeszcze wyczaję

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-05-10 o 20:39
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:39   #2906
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
ja słysząc "niebieski cień do powiek", zazwyczaj mam przed oczami TO aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że można zrobić przepiękny makijaż oczu w niebieskich odcieniach

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Ja ostatnio oznajmiłam TŻtowi, że w poniedziałek po poprawinach mam zamiar iść do fryzjera i ściąć włosy w TEN sposób
Teraz mam za łopatki, ale cienizna taka, że szok :/ do ślubu wytrzymam, a później ciachnę
Też mi się skojarzył z nią ten niebieski cień

Elrosa - piękna fryzura!! bardzo dopracowana

Dziewczyny, też ściełam włosy.5cm, chciałąm więcej bo już mnie wkurzają ale wstrzymam się. Nie chcę zeby mój kok był za cięzki i większy od mojej głowy Umówiłysmy się na próbną fryzurę na dzień przymiarki sukni czyli dopiero połowa lipca..

Co do sukni z manekina - ja takową kupiłam i dostałam rabat za to, że zmiesćiłam się w katalogowo-manekinowy rozmair - taka była wtedy promocja
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:41   #2907
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
piękny bukiet ja chce podobny
moja suknia tez miała taką cenę wyjściową jak Twoja, ale była ze zniżką ze względu na nowe otwarcie salonu i zjechali mi do takiej samej kwoty jak Twoja po obniżce
Widzisz, dopiero teraz zauważyłam że wkradł się błąd w to co napisałam: cena wyjściowa mojej sukni to 3950 zł a nie 2950 zł. Już to poprawiam

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
To jeszcze Ciebie pomęczę powiedz mi Twoja suknia jest jakoś na Ciebie przerabiana czy od razu była idealna
Jasne, "męcz"
- Będzie obcinany tren - jest piękny ale ze względu na to że ma sporo warstw tiulu to może nie wyglądać ładnie po podpięciu
- będzie skracana
- i będą dopasowywane ramiączka, bo ja mam wąskie ramiona. A wyglądają TAK
- czy coś jeszcze to nie wiem, zobaczymy na przymiarce za miesiąc
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-05-10 o 20:45
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:43   #2908
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Robię selekcję listy piosenek, które przesłał nam DJ.
Kolejnym już "kwiatkiem" obok tarzan boy jest : Sebii i DJ Mysz - Cipuleńka
Tż się z niej śmieje, mi by było do śmiechu chyba dopiero po kilkunastu głębszych
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:50   #2909
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Bardzo mi się taka fryzura podoba! I mam zamiar się podobnie ciachnąć po ślubie, myślałam nawet nad grzywką

Jutro jedziemy z Mamą na małą obczajkę pod kątem jej stroju na wesele, może dla siebie też coś jeszcze wyczaję
U mnie grzywka odpada, ale u kogoś, kto ma więcej niż 5 włosów na krzyż może bardzo fajnie wyglądać

Też muszę Rodzicielkę wyciągnąć na "szoping" bo zostało 77 DDŚ, a Mama nawet nie zaczęła się rozglądać za ubraniem na ślub pierworodnej
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 20:53   #2910
Magheru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 75
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Jeśli chodzi o niebieski makijaż, to wyobrażam sobie coś takiego:

http://1.bp.blogspot.com/-2HnPV00gen...s1600/mak6.jpg

http://twojasuknia.pl/slubny-blog/ni...akijaz-slubny/


Za to jakoś na zieleń nie mogę się zdecydować, jak już się zabieram za malowanie.

Dziś w ramach generalnych porządków jeszcze raz przejrzałam wszystkie szpargały do ślubu i dopatrzyłam się, że miałam kupić dłuższy łańcuszek.

Poza tym niewiele ślubnie się dzieje. W piątek jedziemy z TŻ do USC. W weekend spotkanie świadków.

Na szczęście sprawdzili terminy ważności swoich dowodów osobistych i okazało się, że świadek musi złożyć wniosek o nowy, bo 2 dni przed ślubem się kończy ważność jego dokumentu. Jeśli któraś o tym nie pomyślała, upewnijcie się, że nie będzie problemów natury technicznej
__________________
Zaręczyny 18 grudnia 2013 r.
Ślub 28 czerwca 2014 r.
Magheru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.