Rozstanie z facetem XXXIV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 11:17   #3961
caveneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez kiciuskot Pokaż wiadomość
u mnie to samo, tylko że jak napisałam to wcale nie stwierdził, że tęskni
ja sie go zapytalam wprost czy tez jest mu tak ciezko.. no to powiedzial, ze tak, ze wraca do domu i nie ma sie do kogo odezwac i ze teskni za moja obecnoscia..
no i co mi z tego? tylko przykro sie robi, jak sobie teraz przypomne.

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Mi się wczoraj przypomniało ze mam jeszcze jego rzeczy w aucie. Jakieś kable i radio samochodowe. Ale to już nie będę mu pisać, jak będzie kiedyś potrzebował to się odezwie
Ogólnie to mega mi dziwnie ze za jakiś czas będziemy dla siebie jak obcy
Ja juz czuje, ze jestesmy dla siebie juz totalnie obcy... I to jest jakies chore.. Bo jak mozna z kims zyc, dzielic sie wszystkim, planowac dzieci, a za chwile udawac, ze to drugie nie istnieje...
caveneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 11:18   #3962
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Strasznie głupie to jest
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 11:30   #3963
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez caveneta Pokaż wiadomość
ja sie go zapytalam wprost czy tez jest mu tak ciezko.. no to powiedzial, ze tak, ze wraca do domu i nie ma sie do kogo odezwac i ze teskni za moja obecnoscia..
no i co mi z tego? tylko przykro sie robi, jak sobie teraz przypomne.



Ja juz czuje, ze jestesmy dla siebie juz totalnie obcy... I to jest jakies chore.. Bo jak mozna z kims zyc, dzielic sie wszystkim, planowac dzieci, a za chwile udawac, ze to drugie nie istnieje...
mi powiedzial, że stara sie o tym nie myśleć i że jest u niego git.
a co do tego, że jesteśmy obcy też juz tak dla mnie jest. mogę rozpamiętywać, że był mi bliski ten dawny on, a ten teraźniejszy jest okropnie nieczuły, i nie taki, jakiego znałam.
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 11:39   #3964
Kaparra
Raczkowanie
 
Avatar Kaparra
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 66
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez doleo Pokaż wiadomość
Taka czyli jaka? Zapominanie o byłej pod wpływem innej kobiety, czy pozostawanie w dobrych relacjach?
Dążenie do bycia w dobrej relacji z każdą byłą. W takim stopniu, że jest w stanie przyjąć ją na swojego sylwestra razem z jej świtą, mimo że rozstanie było burzliwe (na szczęście nie bezpośrednio, po latach, ale mimo wszystko). Trochę nie rozumiem, po co mu taka karuzela.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Kaparra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 11:47   #3965
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Lightbulb Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaparra Pokaż wiadomość
Dążenie do bycia w dobrej relacji z każdą byłą. W takim stopniu, że jest w stanie przyjąć ją na swojego sylwestra razem z jej świtą, mimo że rozstanie było burzliwe (na szczęście nie bezpośrednio, po latach, ale mimo wszystko). Trochę nie rozumiem, po co mu taka karuzela.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Dobre relacje po związku nie są nienormalne. Nie trzeba drzeć kotów. Byle odróżnić sytuację koleżeństwa od zostawiania sobie otwartej furtki pn. "będę miły, będzie do kogoś wrócić w razie potrzeby"
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 12:10   #3966
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaparra Pokaż wiadomość
Dążenie do bycia w dobrej relacji z każdą byłą. W takim stopniu, że jest w stanie przyjąć ją na swojego sylwestra razem z jej świtą, mimo że rozstanie było burzliwe (na szczęście nie bezpośrednio, po latach, ale mimo wszystko). Trochę nie rozumiem, po co mu taka karuzela.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Może po prostu szybko się odkochuje i mu to wisi i powiewa? Ja przyjaźnię się z dwoma byłymi. I jest ok, bo uczuć w tym nie ma, to i czemu miałoby być źle.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:20   #3967
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

U mnie lipa. Po wczorajszym kontakcie z nim czuje sie potwornie. Chodzie przymulona, jest mi przykro. Ledwo wstałam na zajęcia. Na uczelni praktycznie z nikkm nie rozmawiałam, gdzie jestem naprawdę kontaktową osobą. Czuje dokładnie to samo co w dniu rozstania. Mam całą drogę leczenia do przejścia na nowo. Jestem wkurzona. Mogłam nie odbierać, na co mi to było? Chciałam sobie poszukać jakiegoś psychologa ale nie moge bo od rana mi komputer nie działa :///. Zaraz muszę się do zrobienia czegoś konstruktywnego. Może lodówkę umyję
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 14:50   #3968
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

A czemu nie zablokujesz połączeń przychodzących od niego?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:51   #3969
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Też mi trochę dziwnie,że po takim kawale czasu jaki spedziłam z X, mam udawać że go nie znam. Że on chciał zerwać kontakt. Więc usunęłam go ze znajomych, usunelam jego numer z telefonu komórkowego i udaje że nie znałam nikogo takiego jak X.
Ciężkie to jest, ale sam chciał to ma.
Oczywiście jak się skapnal że go wywalilam to nie omieszkal mi tego ironicznie wypomniec.
A ja mam w de i dobrze jest.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:54   #3970
soh
Raczkowanie
 
Avatar soh
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 88
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Też mi trochę dziwnie,że po takim kawale czasu jaki spedziłam z X, mam udawać że go nie znam. Że on chciał zerwać kontakt. Więc usunęłam go ze znajomych, usunelam jego numer z telefonu komórkowego i udaje że nie znałam nikogo takiego jak X.
Ciężkie to jest, ale sam chciał to ma.
Oczywiście jak się skapnal że go wywalilam to nie omieszkal mi tego ironicznie wypomniec.
A ja mam w de i dobrze jest.
Mój się zdziwił "ale jak to, to nie będziemy już rozmawiać?" jak stwierdziłam że dla mnie to za ciężkie się kolegować. Ale uznałam że lepiej będzie go wywalić z życia i tak zrobiłam

Co nie znaczy że przykro mi że sam kontaktu nie zainicjuje
__________________
Cytat:
Znasz to powiedzenie, że trzepot skrzydeł motyla w Timbuktu potrafi wywołać huragan w NY? To co można zrobić to próbować nowych rzeczy. Póki nie żyjesz w kulturze, w której małżeństwa są aranżowane, to związki są efektem ubocznym trzepotania skrzydłami
soh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:15   #3971
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
A czemu nie zablokujesz połączeń przychodzących od niego?

Bo jestem ciotą. Wiem, ze musze to zrobić.
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 16:30   #3972
madameev
Przyczajenie
 
Avatar madameev
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Jestem głupia... mam na telefonie taka opcję, że widzę gdzie X się znajduje i nie usunę tego, bo niby sprawdzam sobie gdzie jest żeby go nie spotkać (tak tłumaczę to). Za każdym razem jak zerknę gdzie on jest mega psuje mi się humor. Jechałam dziś na zakupy i nie chciałam się na niego natknąć więc sprawdziłam- był w rynku... i tu znów mój mózg zaczął mnie pytać "a co on tam robi? a z kim jest? może na randce z nową dziewczyną? o czyli już za Tobą nie tęskni" jestem masochistką, ciągle siedzą mi w głowie dobre wspomnienia, nie chce mi się nic

Nie chcę być już taka słaba, jak ja go nienawidzę
madameev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:50   #3973
nerwotka
Raczkowanie
 
Avatar nerwotka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 119
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez madameev Pokaż wiadomość
Jestem głupia... mam na telefonie taka opcję, że widzę gdzie X się znajduje i nie usunę tego, bo niby sprawdzam sobie gdzie jest żeby go nie spotkać (tak tłumaczę to). Za każdym razem jak zerknę gdzie on jest mega psuje mi się humor. Jechałam dziś na zakupy i nie chciałam się na niego natknąć więc sprawdziłam- był w rynku... i tu znów mój mózg zaczął mnie pytać "a co on tam robi? a z kim jest? może na randce z nową dziewczyną? o czyli już za Tobą nie tęskni" jestem masochistką, ciągle siedzą mi w głowie dobre wspomnienia, nie chce mi się nic

Nie chcę być już taka słaba, jak ja go nienawidzę
O matko święta, dobrze, że ja tego nie mam, bo chyba bym świra dostała, jakbym go zobaczyła w jej miejscowości. Usuń to dziadostwo natychmiast!
__________________
Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

nerwotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:53   #3974
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez nerwotka Pokaż wiadomość
O matko święta, dobrze, że ja tego nie mam, bo chyba bym świra dostała, jakbym go zobaczyła w jej miejscowości. Usuń to dziadostwo natychmiast!
Popieram. Usuwaj!

Takie sprawdzanie jest gorsze niż przypadkowe spotkanie go na mieście.

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-03-30 o 16:54
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:10   #3975
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez nerwotka Pokaż wiadomość
O matko święta, dobrze, że ja tego nie mam, bo chyba bym świra dostała, jakbym go zobaczyła w jej miejscowości. Usuń to dziadostwo natychmiast!

Ja to samo. 24h bym sprawdzała co robi i wymyślała scenariusze . Wiecie co ja naprawdę chce się od tej mojej miłości uwolnić. W piątek widzę się z moja przyjaciółką i postanowiłam, że przy niej zablokuje numer mojego byłego. Ona mnie przypilnuje i uświadomi, że tak będzie najlepiej. Matko to będzie już naprawdę koniec. Na fejsie został zablokowany, numer tel też będzie. Już w żaden sposób nie będzie możliwości skontaktowania się ze mną. Troche mnie to przeraża ale z drugiej strony czuje lekką hm radość?
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:22   #3976
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ja bym oszalała jakbym miała możliwość wiedzieć gdzie jest.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:24   #3977
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Ja bym oszalała jakbym miała możliwość wiedzieć gdzie jest.
To raz, a dwa - ja rozumiem ciekawość, ale to już podchodzi pod stalking Jak on się w ogóle zgodził, żeby zainstalować taką appke?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:44   #3978
slonecznik11
Raczkowanie
 
Avatar slonecznik11
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

https://www.youtube.com/watch?v=1RdIhg1DvEg

Nie mogę przestać słuchać!

A propos zablokowania numeru to też to kiedyś zrobiłam chyba na miesiąc ale jednak odblokowałam ;(. jestem cienka, tak wiem .
Założyłam konto na badoo i nawet spotkałam się z pewnym chłopakiem ale to nie to.. Jednak muszę nauczyć się sama ze sobą żyć i być szczęśliwa. Tylko to cholernie trudne, bo wróciłam do domu,a z rodzicami nie mam dobrego kontaktu. Zresztą nigdy nie miałam. Wczoraj kuzynka powiedziała mi, że zdziczeje i tak mi życie przeleci..fajnie, prawda?? . Tylko, że wróciłam tutaj dla NIEGO, aby razem zamieszkać. A teraz ani pieniędzy i perspektyw, by gdziekolwiek dalej wyjechać, do większego miasta. Nawet na mgr poszłam do wyższej szkoły ale być bliżej, a on to wszystko olał i mnie zostawił.... - Wiem, że powtarzam się ale we mnie jest żal, który zresztą mnie przeraża..

Edytowane przez slonecznik11
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:54
slonecznik11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:16   #3979
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Powiedzcie mi czy po rozstaniu z kobietą można czuć w sobie całkowitą pustkę, lęk, strach, brak chęci do życia dosłownie tylko umierać, czy raczej to jest problem z samym sobą, przecież to jest niemożliwe żeby po nieudanym związku czuć aż tyle negatywnych emocji
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 21:17   #3980
nerwotka
Raczkowanie
 
Avatar nerwotka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 119
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez muSiek90 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy po rozstaniu z kobietą można czuć w sobie całkowitą pustkę, lęk, strach, brak chęci do życia dosłownie tylko umierać, czy raczej to jest problem z samym sobą, przecież to jest niemożliwe żeby po nieudanym związku czuć aż tyle negatywnych emocji
Możliwe, połowa z nas tu to przeszła po rozstaniu z facetem.
__________________
Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.

nerwotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:22   #3981
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ale wcześniej potrafiłem żyć bez niej a teraz nie potrafię, to jest niemożliwe żeby tak cierpieć, wydaje mi się że wewnętrzne problemy mogą to trochę wynosić w górę, nie wiem, próbuje sobie to jakoś wytłumaczyć że może ja sobie to wyolbrzymiam ale nie potrafię opanować uczuć
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:34   #3982
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez muSiek90 Pokaż wiadomość
Ale wcześniej potrafiłem żyć bez niej a teraz nie potrafię, to jest niemożliwe żeby tak cierpieć, wydaje mi się że wewnętrzne problemy mogą to trochę wynosić w górę, nie wiem, próbuje sobie to jakoś wytłumaczyć że może ja sobie to wyolbrzymiam ale nie potrafię opanować uczuć
Rozstanie jest jak żałoba, czyli bardzo ciężkie przeżycie samo w sobie. Każdy ma jakieś wady, specyficzne dla siebie cechy i trudno, żeby w tak traumatycznym okresie było z nimi lepiej, raczej wszystko jest wtedy wbite w ziemię, co było słabą stroną, będzie jeszcze słabszą. Do tego spada poczucie sensu, poczucie własnej wartości itd., co rodzi kolejne smutki i problemy. Tak mi się wydaje, przyjemniej z własnego doświadczenia.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:35   #3983
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez nerwotka Pokaż wiadomość
Możliwe, połowa z nas tu to przeszła po rozstaniu z facetem.
Może i tak, odczuwamy to do teraz - ale nasze związki nie były nieudane, przynajmniej związki większości z nas. Trochę to do niego nie pasuje

Cytat:
Napisane przez muSiek90 Pokaż wiadomość
Ale wcześniej potrafiłem żyć bez niej a teraz nie potrafię, to jest niemożliwe żeby tak cierpieć, wydaje mi się że wewnętrzne problemy mogą to trochę wynosić w górę, nie wiem, próbuje sobie to jakoś wytłumaczyć że może ja sobie to wyolbrzymiam ale nie potrafię opanować uczuć
Przyszedłeś tu ze swojego głównego tematu, gdzie ludzie dają dobre rady. Po prostu kopnęła Cię w i wtedy dopiero zrozumiałeś, na jak wiele Ci pozwalała.

Pies ogrodnika, poczytaj sobie o tym.

To pokazuje, jak bardzo "radzenie" ogólnikowo może nie być na miejscu, gdy nie zna się całej sytuacji. Miłość to nie wszystko
Nie powiedziałeś, że zostawiła Cię, bo kłamczyłeś i ją krzywdziłeś..
__________________
"Widziałaś te fotki na fb, szczególnie młodzież, nastolatki. Nie są to zwykłe zdjęcia, większość nie wygląda tak jak wygląda w rzeczywistości.
Dziwne ujęcia, dziwne miny, dużo makijażu, dziwne kolory. Chcą wyglądać na nich tak jak sobie wymarzyli, albo raczej uroili, jak kto woli."

Edytowane przez Smuutnooka
Czas edycji: 2016-03-30 o 21:37
Smuutnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:37   #3984
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Macie jakieś sposoby żeby nie myśleć o tym? Próbuje czytać książkę, przeczytam zdanie, zaczynam myśleć... łapie się tym, okej znowu próbuje coś przeczytać, słowo , drugie trzecie i znowu zawieszony..., tak to tylko z mojej winy, dlatego boli to tym bardziej,

Edytowane przez muSiek90
Czas edycji: 2016-03-30 o 22:05
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:00   #3985
kiciuskot
Raczkowanie
 
Avatar kiciuskot
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 217
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

mnie od mysli odciągają seriale. znalazłam sobie 3 nowe, wciągnełam się i w wolnym czasie ogladam.
kiciuskot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:03   #3986
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Każdy sposób coś w sobie ma, chociaż seriale raczej nie zatrzymają natłoku myśli, wolałbym tabletke która wyłączy tą część mózgu za to odpowiedzialną
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:09   #3987
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez muSiek90 Pokaż wiadomość
Każdy sposób coś w sobie ma, chociaż seriale raczej nie zatrzymają natłoku myśli, wolałbym tabletke która wyłączy tą część mózgu za to odpowiedzialną
Antydepresanty Ale to u lekarza. Jak Cię długo będzie trzymać, to może Ci da.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:21   #3988
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

w sobote będę u psychologa to go o coś poprosze, no moja głowa jeśli chodzi o uczucia to dramat, chętnie ją wymienię na mocniejszy model, zazdroszcze ludziom którzy potrafią po tygodniu, miesiacy czy dwóch normalnie funkcjonować, dla mnie to niewyobrażalne
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:32   #3989
madameev
Przyczajenie
 
Avatar madameev
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
To raz, a dwa - ja rozumiem ciekawość, ale to już podchodzi pod stalking Jak on się w ogóle zgodził, żeby zainstalować taką appke?

To po porostu te ajfony... A ze jestem cwana to zrobiłam tak, ze ja widzę jego ciagle a ja zniknęłam mu po 24h... nawet się nie zorientował. On pracuje za granica wiec mam taki plan, ze jak tylko pojedzie juz tam to usune go i bede miała czyste sumienie i w sumie to trochę się boje, bo powrotów nie będzie

Ruszyłam tyłek z domu, wybrałam sie na siłownie i od razu mi lepiej. Naprawdę aktywność fizyczna jest cudowna na złamane serce!

Ostatnio słyszałam ze z rozstaniami jest jak z nałogiem, ponoć jak przetrwa sie 2 pierwsze tygodnie to potem jest lepiej a kolejny kryzys jakoś ok miesiąca? Nie wiem dokładnie, jutro postaram sie o tym poczytać, bo jeśli tak to zaraz będzie u mnie lepiej
madameev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:46   #3990
muSiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

spoko, aktywność fizyczna okej ale powiedz to za tydzień czy miesiąc czy pomogło, bo to chwilowe rozwiązania, wrócisz z siłowni i pewnie wszystko wraca, ze wszystkim tak jest
muSiek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 22:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.