TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 20:53   #1831
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Bawi mnie jak ci ludzie nie mają o czym mówić to na siłę wyciagają rzeczy dotyczące połowy mieszkańców tego kraju, jak to ktoś był gruby, a inny ma ojca alkoholika Powinni z tego zrezygnować.
Ja uwazam, ze to bardziej kreacja TVN-u. Ci ludzie przed wejsciem na ten casting emitowany w TV przechodza jeszcze pre-casting i tysiace ankiet. Na zasadzie, ze kim jest i co robi Twoj ojciec i jaki masz z nim kontakt - no to uczestnik mowi. Zwyczajnie z tej tony informacji oni wybieraja sobie na co chca postawic nacisk i kreuja uczestnika pod jakis schemat. Uczestnicy pewnie wiedza, ze musza sie jakos sprzedac, bo inaczej nikt ich nie wezmie ze wzgledu na same warunki, bo to nie jest casting na modelke tylko program rozrywkowy. Wiec musza sie otworzyc, ale niekoniecznie wyglada to moim zdaniem tak, ze to jedyne co maja do powiedzenia, zwyczajnie TVN sobie wybiera, z Ciebie zrobimy zakompleksiona anorektyczke, Ty bedziesz DDA, Ty jestes dzielna dziewczyna, bo mialas raka. I inne informacje pomijaja, Ci ludzie czesto stoja przed jury po kilkadziesiat minut, a my widzimy tylko urywek z tego.

Inna sprawa, ze nie lubie kiedy uczestnicy juz taka historie podaja i niby nie sa swiadomi, ze tylko ze wzgledu na to sa faworyzowani jak to bylo w ostatniej edycji. Nikt Ci nie kaze sie zwierzac, ale bez tego nie masz szans w tym programie, chyba ze stanowisz jakas reprezentacje albo masz potencjal dramowy albo bekowy co widac juz na castingu. Ale jak juz sie decydujesz zwierzac, to nie udawaj, ze nie wiesz jak dziala ten program
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 23:32   #1832
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

https://topmodel.tvn.pl/aktualnosci,...vn,298986.html

Dla wrażliwych: w wywiadzie jest mini spojler
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 15:01   #1833
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Talking Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ogolnie to sesje na boot campie byly strasznie tandetne, szczegolnie obie Dawida, na plazy. Tak jakos wyszlo, ze jemu przydzielono moim zdaniem najslabszych. Zdjecia okropne.

Widzialam kilka fajnych osob, Amelia i chyba Pawel (ten co byl taki wladczy, blondyn w kreconych wlosach zwiazanych w koczka)? Szkoda, ze tak malo ich pokazali, moim zdaniem wygladali swietnie, zdecydowanie lepiej niz co najmniej polowa finalowej 15.

Denis i Sandra - na castingu jakos srednio mi sie podobali, ale oczywiscie bylo widac, ze maja warunki. Ale na boot campie mnie oboje zachwycili, na wybiegu Sandra byla genialna, a Denis mial taka lekkosc w pozowaniu na sesji, pomyslowosc, a nie jak inni sie przejmowal jak sie ustawic, zeby wyjsc dobrze. No i to prawda, ze koles ma takie wyczucie w pozowaniu i jest absurdalnie fotogeniczny, wiec zawsze wychodzi fajnie. Obecnie chyba oboje sa dla mnie najlepsi

Nikola - jakos tak zbledla, zwlaszcza na wybiegu. Ale dalej jestem zachwycona jej uroda, na przebitkach z kolejnego odcinka wygladala identycznie jak Frackowiak, trzymam za nia kciuki

Olga - ma fajna urode, ale denerwuje mnie taki jej brak determinacji, a po wybiegu chodzila srednio

Magda - kompletnie nie rozumiem. Bardzo nie podoba mi sie z wygladu, na kazdym zdjeciu czy ujeciu z pokazu wypada malo interesujaco, malo ciekawa twarz, juz od castingu po prostu nie

Ania - tez ma taka ‚artystyczna’ urode co Olga, ale jakos tak slabo dobrali jej makijaz do ubran, przez co bardzo zle wygladala na wybiegu, na sesji zreszta rowniez wygladala jak doklejona. Nie moj typ urody, ale jest ciekawa. Tylko nie pasowala do klimatu sesji i wybiegu

Staszek - zawiodl mnie. Na castingu mi sie podobal, pokazywali fajne zdj z jego portfolio, a na sesji i wybiegu byl nudny. Ale trzymam za niego kciuki

Kinga - wow, na castingu byla dla mnie niewidzialna, a na sesji nie moglam oderwac od niej wzroku, jaka pewna siebie, oryginalna, jak naturalnie pozowala. No i twarz obledna

Marcin - wolalam go na castingu, na boot campie srednio (chociaz podoba mi sie jego twarz). Jurorzy byli niby tak zachwyceni jego cialem, a z tego co pamietam to nie ma jakiegos super na tle innych facetow. Ale moze cos przeoczylam

Michal i Rafal - dla mnie nieporozumienie, kompletnie nie rozumiem co obaj tutaj robia, btw Rafal strasznie przypomina Piotra z poprzedniej edycji, wiedzialam, ze walna mu blond

Klaudia Chojnacka - kompletnie przezroczysta

Klaudia El Dursi - juz wiadomo po co ten caly bilet. Zeby zrobic wielka klotnie wsrod uczestnikow na dzien dobry. Sorry, ale ostatnia sekwencja jak ona wchodzi i ten koszmarnie nieudolny montazyk majacy nam zasugerowac jakie to dziewczyny niby sa zazdrosne... O, Boze. Nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze TVN ja podlozylo. Taka uroda sadzac po poprzednich edycjach by jurorow znudzila, tak jak to bylo z Kasia Szkalrczyk, a tutaj ciagle podkreslanie jaka to ona piekna i jeszcze ten bilet. Jest ladna, ale strasznie nudna, a co piec sekund ktos sie nia glosno zachwyca

Dawid - czekam na wiecej, chociaz na wybiegu wygladal swietnie

Radek - nie interesuje mnie raczej, twarz taka malo zapadajaca w pamiec i jakis taki wycofany i bardzo chudy

Swoja droga jak pokazuja reklame Apart z Kasia Szklarczyk, to tez zastanawiam sie jakim cudem ona niby wygrala. Kompletnie nieinteresujaca dziewczyna
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2019-09-17 o 15:03
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:00   #1834
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

https://www.chillizet.pl/News/Zuzann...iezczyni-19573

Zuza Kolodziejczyk udzielila jakiegos wywiadu gdzie skrytykowala kilka najnowszych edycji TM, w tym najnowsza. Co myslicie? Ja szczerze mowiac mam troche mieszane podejscie do jej wypowiedzi...
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:20   #1835
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A ona nie prowadziła kanału na yt gdzie tez cos gadała na Top model?

Czy to inna osoba a ja sie mylę?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:34   #1836
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87182231]A ona nie prowadziła kanału na yt gdzie tez cos gadała na Top model?

Czy to inna osoba a ja sie mylę?[/QUOTE]Ola Żuraw prowadziła i ona się negatywnie wypowiadała z tego co pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:46   #1837
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ola Żuraw prowadziła i ona się negatywnie wypowiadała z tego co pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A to spoko

Trochę mnie bawią te osoby które juz były i mało co o nich słychać a teraz narzekają
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 21:45   #1838
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie te wybrane dziewczyny oprócz rudej są wszystkie nie do odróżnienia, przynajmniej po tych pierwszych odcinkach i przejrzanych zdjęciach ze strony top model. Wszystkie typowa pospolita uroda, po prostu są ładne i tyle, nie wyróżniają się niczym, nijakie. Ta co dostała złoty bilet to też nieporozumienie za co dostała, nie wiem czy top model zmieniło standardy, ale pare edycji temu by jej nie wzięli bo za stara. No i z urody też nic wyjątkowego.
Chłopaki już bardziej różnorodni się wydają i ciekawsi.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 22:00   #1839
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87182231]A ona nie prowadziła kanału na yt gdzie tez cos gadała na Top model?

Czy to inna osoba a ja sie mylę?[/QUOTE]
Ma na yt filmik, gdzie gada o TM
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 22:31   #1840
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87182231]A ona nie prowadziła kanału na yt gdzie tez cos gadała na Top model?

Czy to inna osoba a ja sie mylę?[/QUOTE]

Znaczy Zuza ma kanal, nagrala nawet z moze pol roku temu jakis filmik o Top Model wlasnie, ktory tez byl moim zdaniem sredni, nawet go tutaj chyba wstawialam.

Co do tej jej wypowiedzi to nie wiem. Przeciez w jej edycji tez byly dziewczyny takie jak Anka Piechowiak, Ania Koryto czy Justyna Pawlicka, wbrew wypowiedzi Zuzy to wcale tam samych kandydatek na top modelki nie bylo. Zreszta np. Marcela Leszczak czy Ania Koryto byly tez niskie, bodajze kolo 170 czy nawet mniej. Zreszta historie rowniez byly, Tamara Subbotka miala te z chlopakiem-cpunem, Ania Koryto z tym jak jakas laska ja walnela kuflem i ma blizne na twarzy, Justyna gadala jak to w szkole baletowej byla przesladowana, Marta Zimlinska tez ciagle gadala jaka to ona niesmiala, sama Zuza tez ciagle gadala o tych kompleksach i sie nad soba uzalala. Jasne, w tej edycji byly takie genialne laski jak Renata Kurczab, Tamara Subbotko czy Klaudia Strzyzewska, ale w kazdej edycji, nawet w tych najslabszych (jak np. 6 czy 7) sa jakies perelki. Sama Zuza - nie oszukujmy sie - bedac w programie tez nie miala wymiarow i nie miala umiejetnosci w pozowaniu. Teraz bardzo schudla, ale w programie miala o wiele wieksza sylwetke.

I u nich tez byly przeciez jakies warsztaty tanca z Pirogiem, gdzie laski mialy dotykac swoich czesci ciala, ktore lubia i Zuza oczywiscie sie poplakala, bo kompleksy. Albo tez robily jakies zdjecia na tematy spoleczne (typu homoseksualizm, zanieczyszczanie planety, futra zwierzece), co byla ta afera jak Justyna i Tamara zrobily zdj w wannie i dramat, bo wygraly. Jakby jasne, moze faktycznie w jej edycji bylo wiecej fajnych kandydatek i duzo ciekawych zadan, ale ona gada w klimacie 'kiedys to bylo', kiedy nie widzi, ze ich edycja rowniez byla rozrywkowa, jak kazda, przeciez na tym polega ten program. A ona wielce oburzona i porownuje TM do castingow, no blagam. Kiedy sama ciagle sie tam uzalala nad soba i gadala o kompleksach i tez nie miala warunkow. Dla mnie ten wywiad, jak rowniez jej filmik na YT o tym jest troche nie na miejscu...
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 22:49   #1841
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Znaczy Zuza ma kanal, nagrala nawet z moze pol roku temu jakis filmik o Top Model wlasnie, ktory tez byl moim zdaniem sredni, nawet go tutaj chyba wstawialam.



Co do tej jej wypowiedzi to nie wiem. Przeciez w jej edycji tez byly dziewczyny takie jak Anka Piechowiak, Ania Koryto czy Justyna Pawlicka, wbrew wypowiedzi Zuzy to wcale tam samych kandydatek na top modelki nie bylo. Zreszta np. Marcela Leszczak czy Ania Koryto byly tez niskie, bodajze kolo 170 czy nawet mniej. Zreszta historie rowniez byly, Tamara Subbotka miala te z chlopakiem-cpunem, Ania Koryto z tym jak jakas laska ja walnela kuflem i ma blizne na twarzy, Justyna gadala jak to w szkole baletowej byla przesladowana, Marta Zimlinska tez ciagle gadala jaka to ona niesmiala, sama Zuza tez ciagle gadala o tych kompleksach i sie nad soba uzalala. Jasne, w tej edycji byly takie genialne laski jak Renata Kurczab, Tamara Subbotko czy Klaudia Strzyzewska, ale w kazdej edycji, nawet w tych najslabszych (jak np. 6 czy 7) sa jakies perelki. Sama Zuza - nie oszukujmy sie - bedac w programie tez nie miala wymiarow i nie miala umiejetnosci w pozowaniu. Teraz bardzo schudla, ale w programie miala o wiele wieksza sylwetke.



I u nich tez byly przeciez jakies warsztaty tanca z Pirogiem, gdzie laski mialy dotykac swoich czesci ciala, ktore lubia i Zuza oczywiscie sie poplakala, bo kompleksy. Albo tez robily jakies zdjecia na tematy spoleczne (typu homoseksualizm, zanieczyszczanie planety, futra zwierzece), co byla ta afera jak Justyna i Tamara zrobily zdj w wannie i dramat, bo wygraly. Jakby jasne, moze faktycznie w jej edycji bylo wiecej fajnych kandydatek i duzo ciekawych zadan, ale ona gada w klimacie 'kiedys to bylo', kiedy nie widzi, ze ich edycja rowniez byla rozrywkowa, jak kazda, przeciez na tym polega ten program. A ona wielce oburzona i porownuje TM do castingow, no blagam. Kiedy sama ciagle sie tam uzalala nad soba i gadala o kompleksach i tez nie miala warunkow. Dla mnie ten wywiad, jak rowniez jej filmik na YT o tym jest troche nie na miejscu...


O to to. Myśle tak samo. Przecież w każdej edycji była łzawa historia. Ktos bez wymiarów itd.

Dlatego napisałam, ze takie ocenianie innych edycji jest śmieszne. Tzn. Mówienie o zjawisku który występował zawsze jest śmieszne.


Za to zauważyłam, ze kiedy pojawia sie nowa edycja to gwiazdy z poprzednich nagle maja tyle do gadania, pokazania a tak to cisza o nich.


Nie mam fb, insta wiec nie wiem co robią ale wiem, ze nikt o nich nie pisze, nie widać słynnych sesji. No nic

To nie jest tak, ze ja nie śledzę modowych trendy. Bo śledzę
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 14:50   #1842
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

O rany, przy Klaudii każda dziewczyna w domu wydaje się przeciętna i niedoskonała. Szkoda tylko, ze zakombinowali z tą jej przeszłością i pokazali ją jako biedną krawcową z dziećmi, skoro jest profesjonalną fotomodelką. Oddzielenie jej od reszty za pomocą biletu i lepszej sypialni tez nie wiem co ma na celu poza skłóceniem jej z grupą. Dziwne. Ale kobieta przepiękna i super zgrabna (ale te jej piski przy Pirogu były żenujące, skoro pozuje nago). Wygra to, chyba że producent odpali jakąś bombę w trakcie, np. wyrzuci ją za zatajenie Playboya (niby zaskoczony) czy coś takiego.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 15:09   #1843
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O rany, przy Klaudii każda dziewczyna w domu wydaje się przeciętna i niedoskonała. Szkoda tylko, ze zakombinowali z tą jej przeszłością i pokazali ją jako biedną krawcową z dziećmi, skoro jest profesjonalną fotomodelką. Oddzielenie jej od reszty za pomocą biletu i lepszej sypialni tez nie wiem co ma na celu poza skłóceniem jej z grupą. Dziwne. Ale kobieta przepiękna i super zgrabna (ale te jej piski przy Pirogu były żenujące, skoro pozuje nago). Wygra to, chyba że producent odpali jakąś bombę w trakcie, np. wyrzuci ją za zatajenie Playboya (niby zaskoczony) czy coś takiego.


Dla mnie ona żadna Top model. Sorry. Takich jak ona jest pełno. Nie zachwyca.
Moze być tak, ze będzie miała paskudny charakter, wyniosły i odpadnie

Ja w tym sezonie stawiam, ze wygra facet
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 15:28   #1844
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Hmm dziwi mnie pidanie takich jak Klaudia pełno ja widziałam w życiu kilka tak pięknych kobiet jak ona. Trzeba być obiektywnym.


A co do Kasi Szklarczyk to faktycznie ta reklama Aparta z nią bez szału. Naprawdę to przezroczysta dziewczyna.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 16:14   #1845
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wątpię, ze u wygrała, ale pewnie daleko dojdzie, bo jest dramogenna, a to się sprzedaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 19:03   #1846
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Hmm dziwi mnie pidanie takich jak Klaudia pełno ja widziałam w życiu kilka tak pięknych kobiet jak ona. Trzeba być obiektywnym.


A co do Kasi Szklarczyk to faktycznie ta reklama Aparta z nią bez szału. Naprawdę to przezroczysta dziewczyna.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


No ja widziałam sporo i kto ma racje?
Każdy ma swój gust i dla jednego ona będzie piękna a dla drugiego przeciętna.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:12   #1847
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O rany, przy Klaudii każda dziewczyna w domu wydaje się przeciętna i niedoskonała. Szkoda tylko, ze zakombinowali z tą jej przeszłością i pokazali ją jako biedną krawcową z dziećmi, skoro jest profesjonalną fotomodelką. Oddzielenie jej od reszty za pomocą biletu i lepszej sypialni tez nie wiem co ma na celu poza skłóceniem jej z grupą. Dziwne. Ale kobieta przepiękna i super zgrabna (ale te jej piski przy Pirogu były żenujące, skoro pozuje nago). Wygra to, chyba że producent odpali jakąś bombę w trakcie, np. wyrzuci ją za zatajenie Playboya (niby zaskoczony) czy coś takiego.
Ona nie ma urody na rasowa modelke. Pasuje na Playboya, VS i ogolnie bielizne, do komercji. Ma bardzo oczywista urode, jasne, bardzo ladna dziewczyna, ale zawsze jurorzy podkreslali jak to szukaja oryginalnych dziewczyn i zawsze odmawiali takim dziewczynom z uroda miss. A ona ma wlasnie moim zdaniem taka urode Miss Universe. Dlatego dziwi mnie taki zachwyt i ten bilet, z punktu widzenia mody to ta dziewczyna ciekawa nie jest. Lepiej wypada np. Ania (ta ruda dziewczyna). A Klaudia, tak samo jak Magda (ta z duzym biustem, oczami i ustami) na pewno sa bardzo ladne, ale maja malo oryginalna urode, malo intrygujaca twarz, przez co nie wyrozniaja sie w tlumie.

No, nie wiem, prosty przyklad z poprzednich edycji: wez sobie Mateusza Mage z 4. edycji i np. Michaela z 5. edycji. Michael prawdopodobnie przez wiekszosc bylby uwazany za mega przystojnego faceta, ale to Mage wszyscy zapamietali. Podobnie jest z Klaudia, bardzo ladna kobieta, ale niczym sie nie wyroznia, dziewczyn o tym typie urody jest sporo (moze nie w Polsce akurat). Zreszta jak ja pokazywali pod koniec ostatniego odcinka to czy ja wiem czy taka ona zjawiskowa? Nie wiem, dla mnie ten zachwyt nad nia byl przesadzony
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 18:25   #1848
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ona nie ma urody na rasowa modelke. Pasuje na Playboya, VS i ogolnie bielizne, do komercji. Ma bardzo oczywista urode, jasne, bardzo ladna dziewczyna, ale zawsze jurorzy podkreslali jak to szukaja oryginalnych dziewczyn i zawsze odmawiali takim dziewczynom z uroda miss. A ona ma wlasnie moim zdaniem taka urode Miss Universe. Dlatego dziwi mnie taki zachwyt i ten bilet, z punktu widzenia mody to ta dziewczyna ciekawa nie jest. Lepiej wypada np. Ania (ta ruda dziewczyna). A Klaudia, tak samo jak Magda (ta z duzym biustem, oczami i ustami) na pewno sa bardzo ladne, ale maja malo oryginalna urode, malo intrygujaca twarz, przez co nie wyrozniaja sie w tlumie.

No, nie wiem, prosty przyklad z poprzednich edycji: wez sobie Mateusza Mage z 4. edycji i np. Michaela z 5. edycji. Michael prawdopodobnie przez wiekszosc bylby uwazany za mega przystojnego faceta, ale to Mage wszyscy zapamietali. Podobnie jest z Klaudia, bardzo ladna kobieta, ale niczym sie nie wyroznia, dziewczyn o tym typie urody jest sporo (moze nie w Polsce akurat). Zreszta jak ja pokazywali pod koniec ostatniego odcinka to czy ja wiem czy taka ona zjawiskowa? Nie wiem, dla mnie ten zachwyt nad nia byl przesadzony
Zgadzam się. Piękna kobieta ale po ostatnim odcinku już mi zachwyt nad nią opadł.

A prawda taka, że nie znam wielu pięknych modelek, przeważnie są charakterystyczne ale niekoniecznie piękne. Natomiast zgadzam się, że to kwestia gustu. Mój mąż mówi, że Klaudia jest ładna ale bez szału, no ale wiem, że jemu się nie podobają takie "ciemne" dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 15:38   #1849
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Piękna kobieta ale po ostatnim odcinku już mi zachwyt nad nią opadł.
Właśnie też mam takie odczucia. Ja się nawet na castingu już jakoś nie zachwycałam, ot, piękna kobieta, ale brakuje jej oryginalności i wydawała się tak fałszywie skromna + cała ta akcja z Playboyem i robieniem z siebie krawcowej, kiedy od dawna jest profesjonalną modelką. Ale właśnie w poprzednim odcinku jak pokazali jak ona weszła do domu czy jak się wypowiadała na zbliżeniu, czy na tym zdjęciu na stronie, ona wygląda zupełnie inaczej. Naprawdę mam wrażenie, że ktoś ostro ją wyfotoszopował na tym castingu, poleciały filtry, bo też znalazłam jej sklep internetowy i tam takie zdjęcia:

https://dursi.pl/sklep/sukienki/suki...occo-2887.html

Zbliżcie sobie na twarz. Ok, może to kwestia jakiegoś amatorskiego makijażysty. Ale na niektórych zdj na insta też widać, że ma podobne zmarszczki, chociaż na zdecydowanej większości buźkę ma jak 20-latka. Ale z drugiej strony każdy na insta przerabia zdjęcia, nakłada milion filtrów, zresztą są tam też zdjęcia z jej sesji, więc tam to już obowiązkowo poprawianie wszystkiego. Sama już nie wiem, jej udział wydaje mi się być jakimś przekrętem, żeby tylko zwiększyć oglądalność. Bo sorry, ale takiego zachwytu jurorów to jeszcze nie było nad nikim, a ona na modelkę niebieliźnianą/niekomercyjną jest taka sobie. Wyobrażacie sobie ją albo tę Magdę w jakiejś sesji gdzie ma się wcielić w inną rolę niż atrakcyjna kobieta? Bo ja nie.

Nawet na tej okładce Glamour Klaudia straciła cały blask. Wyraźnie odstaje od reszty dziewczyn. Zreszta ta okladka to w ogole jest porazka, pomysl, stylizacja, nie, nie, nie, wersja meska moze bylaby nawet ok gdyby 2 panow z lewej wykasowac. Bo na meskiej przynajmniej widac jakas probe interakcji czy jakiejkolwiek roznorodnosci w pozach, a wersja dziewczyn to rzad identycznie ustawionych osobnych postaci, z których kazda jest z innej bajki

Swoja droga Ania przez caly bootcamp jak i na okladce jest wystylizowana nieodpowiednio do stylistyki. Na wybiegu wygladalo to fatalnie jak jej dali te sukienke i praktycznie wcale jej nie wystylizowali, tutaj to samo, kompletnie inna bajka niz reszta. A w ogole wyglada w programie kompletnie inaczej niz na insta.

W ogole na tej okladce to kazda dziewczyna traci, tak naprawde zadna nie wyglada korzystnie
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 20:44   #1850
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

o matko tak patrzę na tą ze złotym biletem i skąd te zachwyty? wygląda staro, pomarszczona, zniszczona na twarzy jakaś. Gdzie ona taka piękna? całkowicie przeciętna


Ok, poczytałam was i cieszy mnie że nie tylko ja mam takie zdanie

Edytowane przez P0m
Czas edycji: 2019-09-23 o 20:48
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 21:24   #1851
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Teraz przy innych dziewczynach widać jak dużo dojrzalej wyglada od nich. Nadal uważam, że jest piękna, ale kiepsko wyglada przy reszcie dziewczyn. W dodatku jej reakcja na odrzucenie z pokazu mnie troszkę rozbawiła. Tak to opowiada jak jej się ciuchy nie podobały, ale jak jej podziękowali to widać było jak zagryzała wargi ze złości.


Słabe metamorfozy w tym sezonie według mnie. Żadnych spektakularnych i praktycznie każda na gorsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 01:01   #1852
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Metamorfozy rzeczywiscie strasznie slabe. Sandra miala takie fajne, krecone wlosy, dodawalo jej to charakteru i podkreslalo przepiekna twarz, a zrobili jej proste wlosy i to jeszcze we fryzurze pensjonarki. Ania miala ladny, intensywny kolor, a zrobili jakas nieudana mieszanke rudego z blondem. Fryzura Magdy rowniez porazka - nawet nie chodzi o ciecia, ale o stylizacje. Widzieliscie jak jej fryzura zostala fatalnie wykonana? Jakby fryzjer mial tylko 3 minuty na pokrecenie ich lokowka, przez co polowa wlosow (zwlaszcza z tylu) to byly jakies przesuszone straki.Tak samo z Kinga, miala doczepy, ok, ale wygladala jak taka ksiezniczka. A zrobili z niej nudna i generyczna studentke. Oldze tez moim zdaniem bardziej pasowala poprzednia dlugosc. Obecna jakos kompletnie zmienila jej twarz i proporcje w jej okolicach. Nowy kolor Nikoli jej calkiem pasuje, ale moim zdaniem slabo wyglada na co dzien, robi fajne wrazenie na sesji, ale tak to wyglada dziwnie, zwlaszcza jak Nikola nie ma makijazu.

I w ogole zenujace byly te proby wywolania lez u uczestniczek podczas metamorfoz. Przykro sie na to patrzylo, pewnie kazdej naopowiadali za kulisami co jej na glowie zrobia, ciecie i placzaca laska kiedy przeciez fryzjer tylko jej lekko podcina koncowki

Co moge powiedziec na plus, to uczestnicy wydaja sie calkiem sympatyczni. Pewnie w koncu sie to skonczy, bo w takich warunkach ciezko ciagle trzymac nerwy na wodzy. Ale fajnie sie obserwuje gdy uczestnicy fajnie sie dogaduja, potrafia sie wspierac szczerze i pokazuje nam sie ich normalne rozmowy, a nie klotnie a'la Daria i Szymon czy obgadywanie kazdego z kazdym.

Najbardziej kibicuje Dawidowi, Denisowi, Staszkowi, Sandrze i Kindze. Dawid i Denis maja taka fajna urode, ze nie musza wiele robic, zeby fajnie wyjsc na kazdym zdjeciu. W Dawidzie lubie niesamowita skromnosc i takie bijace od niego dobra i uczciwosc, widac, ze chlopak sie stara i jest bardzo kulturalny. Bardzo wzruszajacy chlopak. Denis genialnie i z latwoscia pozuje i tez wydaje sie byc bardzo kolezenski i wesoly. Sandra ma taka piekna twarz i jest wysoka, w dodatku ma fajna, wysportowana sylwetke i fajna energie na wybiegu. Kocham rowniez twarz Kingi, wydaje sie bardzo plastyczna i widze w niej potencjal na duza roznorodnosc. Ma w twarzy cos takiego wynioslego, ale jest to przelamane taka nieoczywista nuta. Tak ze patrzysz na nia i za kazdym razem na nowo musisz zdecydowac czy Ci sie podoba czy nie, zawsze w tej twarzy widac cos innego. Przypomina mi troche Jagode Judzinska z 5. edycji, ale jest jeszcze bardziej wszechstronna.

Magda, Rafal i Michal to jest dla mnie taka trojka, ktora kompletnie mi sie nie podoba. Rafal wydaje sie byc spokojnym i calkiem inteligentnym facetem, ale ani na wybiegu, ani na sesji po prostu mnie nie kreci. Wiedzialam, ze przefarbuja mu wlosy na platyne, tak samo jak u Piotrka w poprzedniej edycji wyglada to dziwnie. Natomiast Magda - strasznie mi sie nie podoba ta dziewczyna, kompletnie nieinteresujaca twarz. A Michal to dla mnie niestety porazka na calej linii. Ciesze sie, ze odpadl Radek, chlopak kompletnie bez charakteru, strasznie skryty i niepewny. Za tydzien licze na Michala.

Olga ma ciekawa osobowosc, jest w niej cos interesujacego. Marcin mi sie podobal na castingu, ma fotogeniczna twarz, ale na zywo wyglada malo ciekawie. Moze to tez po czesci przez te dziwna fryzure? I tez widac, ze jest bardzo mlody po jego zachowaniu

Natomiast im dluzej ogladam Klaudie E.D. tym bardziej jestem na nie. Na pewno duza role odgrywa tutaj montaz. Ale jest ona tak falszywie skromna, mocno infantylna, na sile zabawna i taka...dziwna? Wydaje sie strasznie nieszczera przez to. I faktycznie na przymiarkach do pokazu wygladala jak mala dziewczynka, ktora ubrala najdziwniejsza sukienke z szafy mamy. Faktycznie ma troche przyciezkawy dol, a jej twarz w dzisiejszym odcinku wygladala naprawde zle. I tez mnie strasznie rozsmieszyla ta reakcja jak projektanci (swoja droga naprawde bardzo sympatyczny duet, a nie jak kiedys kazali im wrzeszczec na uczestnikow z byle powodu) jej powiedzieli, ze nie pojdzie, a ona takie 'no, i tak mi sie nie podobaly te ciuchy'. Niby 30 lat na karku, a zachowanie jak w podstawowce.

Ciezko brac na powaznie oceny jury jesli chodzi o sesje. Bo np. jak Denis pozowal, to bylo widac, ze ciagle cos ciekawego proponowal (jak to Denis), a koniec koncow na panel poszlo jakies zdjecie miedzy przejsciami. Troche szkoda, ze tworcy moga sobie wybrac dowolne zdjecie i manipulowac ocena uczestnika. Denis poza tym, ze jest nieziemsko fotogeniczny, to ma po prostu talent do pozowania, nie jest sztywny, nie mysli jak w tym momencie wyglada, tylko ciagle proponuje cos nowego, czesto szalonego i widac jak na dloni, ze sie zawsze swietnie bawi. I tez widac jak fajnie traktuje uczestnikow, a tak fajnie pozujacego uczestnika jeszcze w TM nie widzialam, prawdziwa rzadkosc.

Zawiodla mnie strasznie Nikola. Na castingu mi sie podobala, ale dzisiaj wyszlo z niej takie dziecko. I to w roznych sytuacjach, nie tylko podczas sesji. Ciekawe, ze zaprosili akurat Frackowiak, Nikola wyglada jak jej mlodsza kopia, nic dziwnego, ze Magda tak ja wspierala. Swoja droga mialam kompletnie inne wyobrazenie o charakterze Frackowiak, myslalam, ze zachowaniem jest podobna do Rubik

I Ania tez jakos tak zbladla. Na insta wydaje sie taka nietuzinkowa i ciekawa, a tutaj jak zagubione dziecko. Faktycznie widac, ze caly czas leczy depresje, czasami przykro sie na nia patrzy.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 12:58   #1853
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Co myślicie o Klaudii po wczorajszym odcinku? Ja jestem mocno na nie. Bez tapety no hmm nie ma się czym zachwycać i bardzo widać różnicę wieku. Fajna figura ale twarz już mniej.

Mi się podoba nadal Ania, Dawid, Denis i Marcin. Szczerze mówiąc mocni w tej edycji są chłopaki. Wśród dziewczyn nie ma się kim zachwycać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:42   #1854
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Co myślicie o Klaudii po wczorajszym odcinku? Ja jestem mocno na nie. Bez tapety no hmm nie ma się czym zachwycać i bardzo widać różnicę wieku. Fajna figura ale twarz już mniej.

Mi się podoba nadal Ania, Dawid, Denis i Marcin. Szczerze mówiąc mocni w tej edycji są chłopaki. Wśród dziewczyn nie ma się kim zachwycać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładna, atrakcyjna laska i tyle. Żaden z niej materiał na wszechstronną modelkę.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:48   #1855
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Macie jakieś spoilery kto pójdzie na fashion weeku?

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Co myślicie o Klaudii po wczorajszym odcinku? Ja jestem mocno na nie. Bez tapety no hmm nie ma się czym zachwycać i bardzo widać różnicę wieku. Fajna figura ale twarz już mniej.

Mi się podoba nadal Ania, Dawid, Denis i Marcin. Szczerze mówiąc mocni w tej edycji są chłopaki. Wśród dziewczyn nie ma się kim zachwycać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać po niej wiek. W porównaniu do innych dziewczyn, na "żywo" wygląda słabo". Dobre zdjęcie, nic dziwnego skoro jest zawodową modelką ;D
Ogólnie irytuje mnie strasznie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:44   #1856
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Klaudia bez makijażu wygląda na jakieś 35 lat, w makijażu - na swój wiek. Zdradzają ją łapki wokół oczu i kamera wyłapuje za jasny korektor. Po za tym jej pewność siebie będzie razić niektórych uczestników
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 00:56   #1857
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak dla mnie największe predyspozycje na bycie modelką ma Sandra. Łączy odpowiedni wiek, figurę i pewien pazur z ładną twarzą. Dobrze radzi sobie ze stawianymi przed uczestnikami wyzwaniami.
Klaudia jest śliczna , ale wątpię,żeby w wieku 30 lat można było zacząć karierę w modelingu.

Dla mnie najgorsza jest Kinga- przeciętna twarz, niski wzrost- nic z klasycznej modelki. Z chłopaków najmniej podoba mi się Marcin, byłam zaskoczona,że nie odpadł.
W przyszłym odcinku jakieś dramy z Kingą, która nie ukrywa zawiści wobec Klaudii , ta druga z kolei wydaje się być bardzo zakochaną w sobie osobą
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 12:12   #1858
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Co myślicie o Klaudii po wczorajszym odcinku? Ja jestem mocno na nie. Bez tapety no hmm nie ma się czym zachwycać i bardzo widać różnicę wieku. Fajna figura ale twarz już mniej.

Mi się podoba nadal Ania, Dawid, Denis i Marcin. Szczerze mówiąc mocni w tej edycji są chłopaki. Wśród dziewczyn nie ma się kim zachwycać.
Tez wole tutaj chlopakow, chociaz Sandra i Kinga sa swietne. Ale jesli chodzi o facetow, to w 5. edycji dopiero byli genialni. 5. to w ogole byla jedna z najlepszych edycji jesli chodzi o uczestnikow

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie największe predyspozycje na bycie modelką ma Sandra. Łączy odpowiedni wiek, figurę i pewien pazur z ładną twarzą. Dobrze radzi sobie ze stawianymi przed uczestnikami wyzwaniami.
Klaudia jest śliczna , ale wątpię,żeby w wieku 30 lat można było zacząć karierę w modelingu.

Dla mnie najgorsza jest Kinga- przeciętna twarz, niski wzrost- nic z klasycznej modelki. Z chłopaków najmniej podoba mi się Marcin, byłam zaskoczona,że nie odpadł.
W przyszłym odcinku jakieś dramy z Kingą, która nie ukrywa zawiści wobec Klaudii , ta druga z kolei wydaje się być bardzo zakochaną w sobie osobą
Tez uwielbiam Sandre, ma przepiekna twarz i fajny wzrost.

Co do tych dram, to ja staram sie to traktowac z mocnym przymruzeniem oka, jak na dloni widac, ze wszystko jest odpowiednio zmontowane (np. jak w zeszlym odc jak ktos chwalil Klaudie, to bylo ujecie na Kinge, ktora miala mine jak zbity pies, a przeciez mogli tam wstawic ujecie z dowolnej pory dnia, a nie z tej konkretnej chwili). Z Klaudia na castingu tez mogli zmanipulowac, moz ei mowila o tym, ze jest modelka Playboya (zreszta nawet gdyby nie mowila, to i tak by ja poznali), a po prostu ktos z produkcji chcial wzruszajaca historyjke o mlodej mamie, ktora szyje po nocach i nie ma czasu na piekne marzenia. Ale wyszlo faktycznie zalosnie i teraz jest za to hejt na Klaudie w sieci, przykro sie na to patrzy. Natomiast sama Klaudia tez moze byc niekorzystnie pokazywana zgodnie ze scenariuszem, ktory przygotowali dla niej producenci, od poczatku ma niby byc faworyzowana, zeby tylko sklocic ja z reszta dziewczyn
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 12:20   #1859
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Moim zdaniem Klaudia po to jest w programie aby mieszać.
Ona nie wygra.

No i u niej widać ten wiek.


Ja też uważam, że tutaj mamy fajnych chłopaków.
Podoba mi się Olga. Jest taka mroczna
I tak jak pisałam, że w tej edycji ja obstawiam iż wygra facet
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 16:04   #1860
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87199701]Moim zdaniem Klaudia po to jest w programie aby mieszać.
Ona nie wygra.

No i u niej widać ten wiek. [/QUOTE]
Im więcej piszecie o tej Klaudii, tym mniej mi się podoba. A uważałam ją za taką piękną na początku^^. Aczkolwiek już wtedy drażniły mnie te jej piski przy przebieraniu się w kostium kąpielowy. Dziewczyna idzie do programu, gdzie może ją czekać nawet pozowanie (niemal) nago, a ona niezadowolona, że jury chce ją w kostiumie zobaczyć
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.