Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 06:49   #4951
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
No właśnie, z tymi swatchami jest problem.

Wrócę jeszcze do Neonail. Czy Wam też spływa lakier na koniec paznokcia? Po utwardzeniu wygląda to tak jakby końcówki paznokci były grubsze. Jak sobie z tym radzić? Utwardzać po jednym paznokciu zanim zdąży spłynąć? Warstwy były cienkie.
spróbuj kłaść cieńsze warstwy lakieru. ja wole położyć 3 cienkie zamiast 2 grubszych
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 09:42   #4952
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, za chwile, w zasadzie w drugiej polowie wrzesnia wychodze za maz. Postanowilam ze mani zrobie sobie sama. Zelowe migdaly pomalowane hybryda. Szukam inspiracji. Myslalam o swarovskim na serdecznym, reszta biel lub krem, gdzies bym moze dorzucila syrenke. Pomozecie?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 09:52   #4953
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny, za chwile, w zasadzie w drugiej polowie wrzesnia wychodze za maz. Postanowilam ze mani zrobie sobie sama. Zelowe migdaly pomalowane hybryda. Szukam inspiracji. Myslalam o swarovskim na serdecznym, reszta biel lub krem, gdzies bym moze dorzucila syrenke. Pomozecie?
Wszystko zależy jakie dodatki (bukiet, usta) i sukienka...
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:11   #4954
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny a jakie paznokcie polecicie mi na imprezę? Mam białą sukienkę na cieniutkich ramiączkach, buty brudny pudrowy róż, złoty naszyjnik. Torebkę chce kupić pod kolor butów. Co myślicie,
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:33   #4955
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Po dodatkowej lekturze dowiedzialam sie, ze uczulenia wynikaja z przedluzonej ekspozycji skory na nieutwardzone monomery, ktore zarwarte sa w nieutwardzonym zelu/aktylu.
Czyli np. zalanie skorek moze skutkowac nie tylko szybszym odpryskiwaniem lakieru, ale rowniez wlasnie moze generowac powoli reakcje immunologiczna organizmu, ktora moze sie pojawic po kilku tygodniach, miesiacach albo latach od rozpoczecia uzywania produktu - albo w ogole. To samo tyczy sie dotykania nieutwardzonego lakieru lub nieprawidlowego scierania warstwy dyspersyjnej (kiedy dostaje sie na skorki dookola lub na dlon ktora to robimy).
bardzo skrupulatna wypowiedz, dużo ciekawych informacji przytoczyłaś, moim zdaniem uczulenia tez mogą powstawać przez kontakt lakieru ze skórą, dużo dziewczyn używa profesjonalnych lakierów, mimo że nie mają wystarczającej wiedzy na ten temat, zalewają skórki,a potem się dziwią, że coś jest nie tak

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie paznokcie polecicie mi na imprezę? Mam białą sukienkę na cieniutkich ramiączkach, buty brudny pudrowy róż, złoty naszyjnik. Torebkę chce kupić pod kolor butów. Co myślicie,
do takiego subtelnego stroju zaproponowałabym pastelowe paznokcie, polecam kolorek 130 z semilaca o nazwie sleeping beauty - ma piękny odcień lub kolor 055

a jeśli chciałabyś nieco wyróżnić paznokcie to fajny jest semilac kolor 121
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:47   #4956
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jakie dodatki (bukiet, usta) i sukienka...
Suknia jest bardzo prosta, z muslinu, prawie bez ozdobnikow, bez kola. Kolczyki sutaszowe bialo kremowe z niebieskim swarovskim. Reszta bizuterii to zloty cieniutki lancuszek z malym wisiorkiem sercem i taka sama bransoletka. Kwiaty niebiesko bialo rozowe iwonie, hortensje). Pazury chcialabym miec juz mniej szalone
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 10:58   #4957
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Suknia jest bardzo prosta, z muslinu, prawie bez ozdobnikow, bez kola. Kolczyki sutaszowe bialo kremowe z niebieskim swarovskim. Reszta bizuterii to zloty cieniutki lancuszek z malym wisiorkiem sercem i taka sama bransoletka. Kwiaty niebiesko bialo rozowe iwonie, hortensje). Pazury chcialabym miec juz mniej szalone
Po opisie kusiło by mnie zrobić bardzo jasny, pastelowy błękit zdobiony delikatnie cyrkoniami. Jednak jeśli kolor odpada to wybrałabym jasne paznokcie (kremowe, jasny zimny beż) z kilkoma delikatnymi cyrkoniami na jednym lub dwóch paznokciach.
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 11:10   #4958
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Co do neonaili to wstawiam ten jasny zolty kolor. Ale jako ze na serdecznym wyszedl mi taki pagorek to chce zadac pytanie czy dobrze przypuszczam ze to od za duzej ilosci lakieru ? Pierwszy raz robilam ombre i w takie cos mi wyszlo.

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 11:16   #4959
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Suknia jest bardzo prosta, z muslinu, prawie bez ozdobnikow, bez kola. Kolczyki sutaszowe bialo kremowe z niebieskim swarovskim. Reszta bizuterii to zloty cieniutki lancuszek z malym wisiorkiem sercem i taka sama bransoletka. Kwiaty niebiesko bialo rozowe iwonie, hortensje). Pazury chcialabym miec juz mniej szalone
ja bym robiła kremowe ze wstawkami na serdecznym np narysowane płatki kwiatów w odcieniu delikatnego bladego różu i błękitu taki kwiat/płatki ozdobione jednym lub dwoma swarovskimi żeby troche błysku było. Syrenki bym już nie robiła
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 11:53   #4960
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Emka idziesz w dobra strone
Kwiaty poki co najbardziej podobaja mi sie takie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 11:57   #4961
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Emka idziesz w dobra strone
Kwiaty poki co najbardziej podobaja mi sie takie
Albo poszukać naklejki wodnej z motywem dużych kwiatów do tego cyrkonia

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-09-01 o 09:48 Powód: cytowanie zdjęć
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 12:05   #4962
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kwiaty piękne choć ja bym jaśniejsze te błękitne poszukała

ps. ja mam zawsze dobre pomysły taki żarcik

wydaje mi sie że kremowe z błękitno różowymi wstawkami będą najlepsze, zaraz poszukam czegoś

edit: przejrzałam kilka ofert ale te naklejki jakoś mnie nie urzekły chyba najlepiej ręcznie malowane wyjdą

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-08-27 o 12:11
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 12:22   #4963
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jasniejsze nie moga byc Jak bym mogla to bym brala ciemniejsze
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 13:47   #4964
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Takie mi przyszlo pytanie do głowy... od pewnego czasu bardzo mocno pocą mi się dłonie. Czy to może być przeszkodą do noszenia (a właściwie trzymania się ) hybryd?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 15:58   #4965
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Takie mi przyszlo pytanie do głowy... od pewnego czasu bardzo mocno pocą mi się dłonie. Czy to może być przeszkodą do noszenia (a właściwie trzymania się ) hybryd?
mojej koleżance pocą sie dłonie a hybrydy nosi po 4 tygodnie nawet

wiem że to nieodpowiedni wątek ale pilnie potrzebuje pomocy: czy któraś z dziewczyn posiada biały pyłek do paznokci? Chodzi mi o taki drobny pyłek (nie syrenka ani nie brokat), żeby można nim było posypać paznokieć od wolnego brzegu robiąc jakby pyłkowe ombre (końcówka french). Koniecznie musi być biały i niepołyskujący. Kupiłam już chyba 5 rodzajów, w różnych sklepach i na allegro i ciągle to nie to ;/ w chińskim coś takiego znajde?

edit: już wiem że to czego szukam to zwykły brokat tyle że biały kryjący. Dobrarada takowy posiada, dziś akurat przyszła mi od nich paczka z farbkami i innym "pyłkiem", okazał się jednak za duży. Potrzebuje ten brokat na dziś więc już chyba nie mam szans go kupić

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-08-27 o 16:18
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 17:34   #4966
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny jakie kolory z neo nail będą odpowiednikami tych kolorów co ponizej ?



Chciałabym zrobić taki efekt 😉

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 19:35   #4967
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
spróbuj kłaść cieńsze warstwy lakieru. ja wole położyć 3 cienkie zamiast 2 grubszych
Dzięki. Może faktycznie były za grube.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:32   #4968
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A ten Canni to też hybryda? Ściąga się w acetonie? Jakiej firmy zamawialas na ali? Pochwal się koniecznie jak dostaniesz


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
no podobno się ściągają hehe tak pisały dziewczyny które używały ja dopiero pomalowałam więc jeszcze nie mam stu procentowej pewności a kolor zamówiłam wydawało mi się że różowy a przyszedł neonowy róż krycie ma super co prawda nie mam porównania bo nie mam neonów ale ten na pewno bez białego można używać
a z ali zamówiłam jeszcze hybrydy bling i siux i jeden jeszcze jakiś ale nie pamiętam jaki hehe blingi były w promocji po 1$ dziewczyny na fb bardzo chwalą niby na bazie semilaka trzyma się tak jak kolory semilakowe no więc zamówiłam siuxy były po niecałe 2$

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie paznokcie polecicie mi na imprezę? Mam białą sukienkę na cieniutkich ramiączkach, buty brudny pudrowy róż, złoty naszyjnik. Torebkę chce kupić pod kolor butów. Co myślicie,
ja bym wybrała czarną koronkę na białym tle na jednym palcu a pozostałe indiana rose z semilac

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Co do neonaili to wstawiam ten jasny zolty kolor. Ale jako ze na serdecznym wyszedl mi taki pagorek to chce zadac pytanie czy dobrze przypuszczam ze to od za duzej ilosci lakieru ? Pierwszy raz robilam ombre i w takie cos mi wyszlo.

Wysłane z mojego GT-I8190
na sto procent masz tam nieutwardzony lakier jak pazurem w to zajedziesz to oderwiesz warstwę lakieru a pod spodem będzie mokra sama tak raz se zrobiłam jak próbowałam efekt marmuru zrobić

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-09-01 o 09:49 Powód: cytowanie zdjęć
kindza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:45   #4969
oliwia7499
Przyczajenie
 
Avatar oliwia7499
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hej chce kupic baze i top semilaca czy moge nie kupowac drogich kolorow tylko np z ntn albo czegos rownie taniego czy to wszystko bedzie sie trzymac. Bo kupilam baze z ntn i to jedno wielkie nieporozumienie wiec moze drozsza baza i tanie kolory nadadza sie co o tym myslicie ?
oliwia7499 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 07:36   #4970
wiolettasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny mam do was takie pytanie czy pod każdy jasny kolor dajecie białą warstwę podkładową? Mam kolor pst 1 z CZ i zastanawiam się czy pod niego kłaść biały podkład?
wiolettasss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 08:19   #4971
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kindza Pokaż wiadomość
no podobno się ściągają hehe tak pisały dziewczyny które używały ja dopiero pomalowałam więc jeszcze nie mam stu procentowej pewności a kolor zamówiłam wydawało mi się że różowy a przyszedł neonowy róż krycie ma super co prawda nie mam porównania bo nie mam neonów ale ten na pewno bez białego można używać
a z ali zamówiłam jeszcze hybrydy bling i siux i jeden jeszcze jakiś ale nie pamiętam jaki hehe blingi były w promocji po 1$ dziewczyny na fb bardzo chwalą niby na bazie semilaka trzyma się tak jak kolory semilakowe no więc zamówiłam siuxy były po niecałe 2$

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



ja bym wybrała czarną koronkę na białym tle na jednym palcu a pozostałe indiana rose z semilac

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


na sto procent masz tam nieutwardzony lakier jak pazurem w to zajedziesz to oderwiesz warstwę lakieru a pod spodem będzie mokra sama tak raz se zrobiłam jak próbowałam efekt marmuru zrobić
Wiem bo moge go "przesuwaac" zastanawiam sie tylko dlaczego ttak sie stalo ?

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 08:30   #4972
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zrobiła się o wiele za gruba warstwa a pewnie lampę masz mocną i ładnie chwyciła po całości w innym przypadku by się zmarszczyło
kindza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 09:42   #4973
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez oliwia7499 Pokaż wiadomość
hej chce kupic baze i top semilaca czy moge nie kupowac drogich kolorow tylko np z ntn albo czegos rownie taniego czy to wszystko bedzie sie trzymac. Bo kupilam baze z ntn i to jedno wielkie nieporozumienie wiec moze drozsza baza i tanie kolory nadadza sie co o tym myslicie ?
ja nie polecam aż tak tanich lakierów, począwszy od tego że są to tandetne żele w pędzelku. Może i bedą się trzymać, ale z takimi są same kłopoty (krycie, konsystencja,pędzelek, brak odmaczania w acetonie itd ). Już lepiej kupić tanie, ale dobre lakiery np. Estetiq, CZ. Dużo lepiej i łatwiej operuje się lepszymi gatunkowo lakierami niż pseudohybrydami sama na sobie to sprawdziłam
Cytat:
Napisane przez wiolettasss Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was takie pytanie czy pod każdy jasny kolor dajecie białą warstwę podkładową? Mam kolor pst 1 z CZ i zastanawiam się czy pod niego kłaść biały podkład?
ja biały daje tylko pod neony, i to nie wszystkie. Przy jasnych kolorach kłade np 3, czasem 4 warstwy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 09:51   #4974
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolettasss Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was takie pytanie czy pod każdy jasny kolor dajecie białą warstwę podkładową? Mam kolor pst 1 z CZ i zastanawiam się czy pod niego kłaść biały podkład?
pod pst1 na pewno nie musisz dawać białego. położysz 2 lub 3 cieniutkie warstwy i będzie ok

ja i pod neony rzadko daję biały- te, które mam kryją i bez białego.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:19   #4975
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja właśnie zakupiłam sobie 040 Canary green z Semilac i zastanawiam się czy i jaki podkład dać ? Z reguły dajecie biały, ale akurat biały mam z CZ i nie wiem czy to dobrze będzie współgrać ? Czy lepiej dać np 032 Biscuit ? I ile warstw lakieru ile podkładu ? Bo wydaje mi się, ze bez podkładu to nie da rady
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:33   #4976
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakupiłam sobie 040 Canary green z Semilac i zastanawiam się czy i jaki podkład dać ? Z reguły dajecie biały, ale akurat biały mam z CZ i nie wiem czy to dobrze będzie współgrać ? Czy lepiej dać np 032 Biscuit ? I ile warstw lakieru ile podkładu ? Bo wydaje mi się, ze bez podkładu to nie da rady
040 to totalna porażka ja daje dwie warstwy białego i 4 warstwy canary green zeby krycie było zadowalające.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:35   #4977
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kindza Pokaż wiadomość
Zrobiła się o wiele za gruba warstwa a pewnie lampę masz mocną i ładnie chwyciła po całości w innym przypadku by się zmarszczyło
Aha . No lame mam zwykla 36 od neonail

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 11:47   #4978
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
040 to totalna porażka ja daje dwie warstwy białego i 4 warstwy canary green zeby krycie było zadowalające.
ja daje 2 warstwy białego i dwie lub 3 warstwy 040 i wygląda super. Biały mam modeny i dobrze współgra z semilac, wcześniej miałam estetiq i też było ok
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 12:40   #4979
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
040 to totalna porażka ja daje dwie warstwy białego i 4 warstwy canary green zeby krycie było zadowalające.
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja daje 2 warstwy białego i dwie lub 3 warstwy 040 i wygląda super. Biały mam modeny i dobrze współgra z semilac, wcześniej miałam estetiq i też było ok
Spróbuję w takim razie z białym z CZ (który sam czasami potrzebuje 3 warstw) 2 warstwy + 2/3 warstwy 040 i zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 13:01   #4980
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jakiś czas temu prosilam was o porade nt. baz latwiejszych do usuniecia niz Semilac. Otoz ostatecznie kupilam baze Gelish i jestem baaardzo zadowolona. Po spilowaniu topu Semilac i odmoczeniu w acetonie przez 10 minut manicure odchodzi od plytki duzymi platami, praktycznie wiekszosc schodzi sama. (moge pokazac foto) Reszte odsunelam patyczkiem. Na paznokciu nie zostaja zadne trudne do usuniecia resztki, jak przy bazie semilaca.

Wiec mimo ze kolorowka semilac jest najlepsza, to jesli chodzi o baze przerzucam sie na Gelish i polecam wam jesli ciezko usuwa sie wam baze semilac!
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.