Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 11:07   #1921
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Co kupić na rocznicę ślubu??

I to wszystko dostał od Ciebie??? Powiem Ci, że nigdy nie kupiłam nikomu nic za tyle kasy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2014
05.09.2015
19.04.2017
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 15:30   #1922
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Co kupić na rocznicę ślubu??

Cytat:
Napisane przez kissoflife001 Pokaż wiadomość
I to wszystko dostał od Ciebie??? Powiem Ci, że nigdy nie kupiłam nikomu nic za tyle kasy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli ją stać to czemu nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:48   #1923
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, myślicie juz k prezentach na święta?
Mnie mili na sam myśl, TŻ ma jakiś dar do kupowania prezentów, bo zawsze trafia w sedno, a ja jestem wielką chodzącą porażką posty względem... w zeszłym roku dostał zestaw do golenia (maszynka elektryczna elektryczna milionem końcówek ), portfel, PS4, grę piłkarzyki, plecak - pokrowiec na drona, a jedyne co używa, to maszynka i PS4 :/
Na każde pytanie o prezent mówi, że nie wie
Myślałam o czymś do motoru, może nowe buty albo spodnie ? Macie jakieś pomysły do 1500 zł ?
(Na pierwsze święta dostał ode mnie grill elektryczny i zegarek, a i tak największą radość sprawił mu długopis z laserem za 30 zł, który sam sobie kupił :/ )
Dodam, że ma 32 lata
a ma z kim grac w te pilkarzyki? portfela tez nie uzywa?

obawiam sie, ze skoro ty sama nie wiesz co by mu sie naprawde przydalo to ten wątek tez ci nie pomoze moze poproś go zeby jednak sie zastanowil w wolnej chwili co by go ucieszylo a na przyklad sam by sobie nie kupil bo to fanaberia albo za drogie albo cokolwiek innego
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:08   #1924
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a ma z kim grac w te pilkarzyki? portfela tez nie uzywa?

obawiam sie, ze skoro ty sama nie wiesz co by mu sie naprawde przydalo to ten wątek tez ci nie pomoze moze poproś go zeby jednak sie zastanowil w wolnej chwili co by go ucieszylo a na przyklad sam by sobie nie kupil bo to fanaberia albo za drogie albo cokolwiek innego
Piłkarzyki są na strychu, a portfel w schowku w aucie, bo za gruby jest, żeby go włożyć do kieszeni spodni ( nie jest to nie wiadomo jak wielki portfel, tylko skóra, z którego jest zrobiony jest dość gruba, a składa się go na pół wiec ).
Problem jest taki, że on jak potrzebuje, to kupuje, mówił coś ostatnio o teleskopie, ale znając jego, to mój budżet będzie za mały na jakiś porządny
kissoflife001 tak, ja to kupiłam, nie pisałam tego żeby się pochwalić, jeśli to Ci przyszło do głowy, tylko żeby ktoś nie podsunął pomysłu, który już zrealizowalam
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 21:29   #1925
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Piłkarzyki są na strychu, a portfel w schowku w aucie, bo za gruby jest, żeby go włożyć do kieszeni spodni ( nie jest to nie wiadomo jak wielki portfel, tylko skóra, z którego jest zrobiony jest dość gruba, a składa się go na pół wiec ).
Problem jest taki, że on jak potrzebuje, to kupuje, mówił coś ostatnio o teleskopie, ale znając jego, to mój budżet będzie za mały na jakiś porządny
kissoflife001 tak, ja to kupiłam, nie pisałam tego żeby się pochwalić, jeśli to Ci przyszło do głowy, tylko żeby ktoś nie podsunął pomysłu, który już zrealizowalam
Hmm no to nie wiem. Ja tzowi tez kupilam dosc gruby portfel, bo mi zalezalo na przegrodkach ale uzywa i nosi w spodniach. Za pilkarzyki dalby sie pokroic
A moze jakies gry na konsole? Zawsze znajdzie sie cos ciekawego
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 22:18   #1926
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Hmm no to nie wiem. Ja tzowi tez kupilam dosc gruby portfel, bo mi zalezalo na przegrodkach ale uzywa i nosi w spodniach. Za pilkarzyki dalby sie pokroic
A moze jakies gry na konsole? Zawsze znajdzie sie cos ciekawego
No właśnie tak myślałam, żeby kupić m.in. jakieś gry
Polecam piłkarzyki "stołowe ", niezbyt drogie a radocha jest
Mi też na przegrodkach zależało, bo głównie karty nosi w portfelu, nawet szarpnelam się na wytloczenie inicjalow, ale nie, za gruby
Tak przeglądam stronki z "pomysłami " na prezenty, i straszna posucha, jakieś golfy toaletowe, kosmetyczki, kufle do piwa no cóż, pewnie znowu będę musiała udawać, że nie widzę, że średnio mu się prezenty podobają
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 22:27   #1927
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Piłkarzyki są na strychu, a portfel w schowku w aucie, bo za gruby jest, żeby go włożyć do kieszeni spodni ( nie jest to nie wiadomo jak wielki portfel, tylko skóra, z którego jest zrobiony jest dość gruba, a składa się go na pół wiec ).
Problem jest taki, że on jak potrzebuje, to kupuje, mówił coś ostatnio o teleskopie, ale znając jego, to mój budżet będzie za mały na jakiś porządny
kissoflife001 tak, ja to kupiłam, nie pisałam tego żeby się pochwalić, jeśli to Ci przyszło do głowy, tylko żeby ktoś nie podsunął pomysłu, który już zrealizowalam
Nie przyszło mi to do głowy nawet, że się chwalisz tylko kupując mu na raz tyle gadżetów pozbawiasz się pomysłów na następne prezenty. Nie masz takiego wrażenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2014
05.09.2015
19.04.2017
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 06:22   #1928
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam, żeby kupić m.in. jakieś gry
Polecam piłkarzyki "stołowe ", niezbyt drogie a radocha jest
Mi też na przegrodkach zależało, bo głównie karty nosi w portfelu, nawet szarpnelam się na wytloczenie inicjalow, ale nie, za gruby
Tak przeglądam stronki z "pomysłami " na prezenty, i straszna posucha, jakieś golfy toaletowe, kosmetyczki, kufle do piwa no cóż, pewnie znowu będę musiała udawać, że nie widzę, że średnio mu się prezenty podobają
tz kupil pilkarzyki do pracy tak sobie uprzyjemnia te 8h haha
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 15:25   #1929
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez kissoflife001 Pokaż wiadomość
Nie przyszło mi to do głowy nawet, że się chwalisz tylko kupując mu na raz tyle gadżetów pozbawiasz się pomysłów na następne prezenty. Nie masz takiego wrażenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam, ale problem w tym, że on również zawsze kupuje mi sporo rzeczy, wiec nie chciałam, żeby było tak, że ja mu 2 prezenty, a on mi 7 a ps4 było dokupione po świętach, bo jak pytałam przed , czy chce konsole, to mówił, ze nie, a jak otwierał ostatni duży prezent, to pytał, czy to konsola
I żeby nie było, że ja jakaś zdesperowana czy coś prezenty kupujemy sobie o zbliżonej wartości.
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:34   #1930
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Mam, ale problem w tym, że on również zawsze kupuje mi sporo rzeczy, wiec nie chciałam, żeby było tak, że ja mu 2 prezenty, a on mi 7 a ps4 było dokupione po świętach, bo jak pytałam przed , czy chce konsole, to mówił, ze nie, a jak otwierał ostatni duży prezent, to pytał, czy to konsola
I żeby nie było, że ja jakaś zdesperowana czy coś prezenty kupujemy sobie o zbliżonej wartości.
Kobiecie łatwiej kupić prezent
Ja w sumie najdroższy prezent jaki zrobiłam tż to gramofon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2014
05.09.2015
19.04.2017
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:25   #1931
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Mam, ale problem w tym, że on również zawsze kupuje mi sporo rzeczy, wiec nie chciałam, żeby było tak, że ja mu 2 prezenty, a on mi 7 a ps4 było dokupione po świętach, bo jak pytałam przed , czy chce konsole, to mówił, ze nie, a jak otwierał ostatni duży prezent, to pytał, czy to konsola
I żeby nie było, że ja jakaś zdesperowana czy coś prezenty kupujemy sobie o zbliżonej wartości.
Może tablet, perfumy? Chociaż wydaje mi się, że może już mieć.
Ja na Twoim miejscu dałabym mu dwuosobową weekendową wycieczkę w jakieś fajne miejsce w sensie kupiłabym bilety lotnicze, zamówiła nocleg i opłaciła miejscowe atrakcje. Zdjęcie miejsca do koperty i masz prezent
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 20:07   #1932
xKama90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Prezent dla faceta to zawsze problem. Perfumy fajne ale nie zawsze to co mnie się podoba podoba się również mojemu narzeczonemu.
Ja zaczęłam za to kupować mojemu modele do sklejania - lubuje się w militarnych. Sklepów stacjonarnych coraz mniej ale znalazłam fajny sklep internetowy xxx - mają spory wybór a co najważniejsze to mają te modele od ręki i ekspresowo wysyłają. Zawsze to jakaś alternatywa dla tych oklepanych prezentów. Można np. sprawić facetowi niezłą brykę - takie ferrari to chyba każdemu się marzy ?? Co tam, że w skali 1:24 :P

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-31 o 08:12 Powód: link
xKama90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 13:33   #1933
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Może tablet, perfumy? Chociaż wydaje mi się, że może już mieć.
Ja na Twoim miejscu dałabym mu dwuosobową weekendową wycieczkę w jakieś fajne miejsce w sensie kupiłabym bilety lotnicze, zamówiła nocleg i opłaciła miejscowe atrakcje. Zdjęcie miejsca do koperty i masz prezent
Tablet mu nie potrzebny(miał zresztą ipada przez 2 tygodnie i odesłał ), a flakony z perfumami zajmują pół szafki w łazience, bo dalsza rodzina zawsze nas bogato perfumami obdarowuje myślałam o jakimś spa dla dwojga, ale to chyba bardziej na walentynki pomysł no i z rocznym dzieckiem ciężko się wyrwać na weekend

Tak jakby ktos szukal inspiracji, to póki co myślę o teleskopie, poduszce masującej, spodniach na motor, grach na konsolę. Zastanawiałam się też nad jakąś koszulą, bo coś mu się kolekcja skurczyła, ale muszę najpierw zobaczyć, co mają w jego ulubionym sklepie.
Dzięki za wszystkie pomysły dziewczyny, wiem, że wybrzydzam ale taki już mój TZ jest

Kissoflife001, dokładnie! Nam to chyba wszystko pasuje komplet fajnych świeczek, Kindle unlimited na rok, paleta cieni, jakiś gadżet do pielęgnacji. ... matko, mam tak długa wish listę, że tz ze 3 lata nie będzie się musiał martwić o pomysły

Edytowane przez ninfomane
Czas edycji: 2016-10-29 o 13:42
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 23:10   #1934
kissoflife001
Zadomowienie
 
Avatar kissoflife001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: bardziej wschód niż południe ;)
Wiadomości: 1 172
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
Tablet mu nie potrzebny(miał zresztą ipada przez 2 tygodnie i odesłał ), a flakony z perfumami zajmują pół szafki w łazience, bo dalsza rodzina zawsze nas bogato perfumami obdarowuje myślałam o jakimś spa dla dwojga, ale to chyba bardziej na walentynki pomysł no i z rocznym dzieckiem ciężko się wyrwać na weekend

Tak jakby ktos szukal inspiracji, to póki co myślę o teleskopie, poduszce masującej, spodniach na motor, grach na konsolę. Zastanawiałam się też nad jakąś koszulą, bo coś mu się kolekcja skurczyła, ale muszę najpierw zobaczyć, co mają w jego ulubionym sklepie.
Dzięki za wszystkie pomysły dziewczyny, wiem, że wybrzydzam ale taki już mój TZ jest

Kissoflife001, dokładnie! Nam to chyba wszystko pasuje komplet fajnych świeczek, Kindle unlimited na rok, paleta cieni, jakiś gadżet do pielęgnacji. ... matko, mam tak długa wish listę, że tz ze 3 lata nie będzie się musiał martwić o pomysły
Powiem Ci, że wpadłas na genialny pomysł. Taki teleskop to jest coś! Podglądanie gwiazd.... Aż się sama rozmarzyłam 😍wyszło na to, że nie potrzebujesz rad.
A co do Twojej listy to się nie martw, dużo okazji się zbliża by Twój tż ja realizował pomału ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2014
05.09.2015
19.04.2017
kissoflife001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 08:45   #1935
Karna78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

jak masz trohe kasy i jeden dzien wony to zrob patent z szybkim wyskokiem poza kraj np. UK.

Ja tak kiedys zrobilam - w dzien urodzin (raczdj dzien wczesnej) kazalam mu sie spakowac z samego ranataxi na lotnikso i do UK potem szybkie zwiedzanie jakies kawiarenki i powrot wieczorem -

byl mega zadowolony.

inna opcja to jakas adrenalina (jak to kazdy facet lubi) - paralotnia/ paintball etc
mojemu to sie podoba
Karna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:55   #1936
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hah i jak co roku zaglądam tutaj i trzepię wątek od 1 strony i szukam natchnienia Mój narzeczony ma za miesiąc ur., no i dodatkowo zbliża się Gwiazdka, a ja nie mam żadnego pomysłu, a co najgorsze - on zawsze trafia z super prezentem dla mnie. No i sporo już rzeczy ode mnie dostał m.in.: (może kogoś to natchnie )

- golarkę
- wideo rejestrator do samochodu
- bilety na galę ksw
- zegarek
- wszelakie ubrania: koszulki, bokserki, bluzy
- firmowe okulary przeciwsłoneczne
- smartwatcha
- whisky z wyższej półki
- weekendowy wyjazd
- pierdółki w postaci: książek, breloczków, lunch boxu, poduchy, kwiatka

A teraz kompletnie nie mam pojęcia Na dodatek on mi nie pomoże, bo lubi niespodzianki. Myślałam nad biletem na mecz naszej reprezentacji, ale musiałabym kupić 2, a to już koszt koło 600 zł albo kupić bilet na mecz Bayernu Monachium (jego marzenie :P) ale to jeszcze drożej wyjdzie, może kiedyś. Zastanawiałam się jeszcze nad degustacją whisky - ktoś może był?

Kwotę, którą mogę przeznaczyć to do 350 zł
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:09   #1937
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Hah i jak co roku zaglądam tutaj i trzepię wątek od 1 strony i szukam natchnienia Mój narzeczony ma za miesiąc ur., no i dodatkowo zbliża się Gwiazdka, a ja nie mam żadnego pomysłu, a co najgorsze - on zawsze trafia z super prezentem dla mnie. No i sporo już rzeczy ode mnie dostał m.in.: (może kogoś to natchnie )

- golarkę
- wideo rejestrator do samochodu
- bilety na galę ksw
- zegarek
- wszelakie ubrania: koszulki, bokserki, bluzy
- firmowe okulary przeciwsłoneczne
- smartwatcha
- whisky z wyższej półki
- weekendowy wyjazd
- pierdółki w postaci: książek, breloczków, lunch boxu, poduchy, kwiatka

A teraz kompletnie nie mam pojęcia Na dodatek on mi nie pomoże, bo lubi niespodzianki. Myślałam nad biletem na mecz naszej reprezentacji, ale musiałabym kupić 2, a to już koszt koło 600 zł albo kupić bilet na mecz Bayernu Monachium (jego marzenie :P) ale to jeszcze drożej wyjdzie, może kiedyś. Zastanawiałam się jeszcze nad degustacją whisky - ktoś może był?

Kwotę, którą mogę przeznaczyć to do 350 zł
Jest taka strona, nie będę reklamować konkretnej, poszukaj w Google pod hasłem prezent marzeń czy wymarzony prezent i możesz kupić różne fajne "bony". Np. Kurs robienia piwa, albo kosztowanie whisky, albo jazdę bolidem czy skok ze spadochronem. Jak nie będziesz mogła się zdecydować, to mają całe pakiety - dla niego, dla niej, dla dwojga i coś tam jeszcze. I w każdym takim jest kilkadziesiąt rzeczy do wyboru, sam może wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:20   #1938
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jest taka strona, nie będę reklamować konkretnej, poszukaj w Google pod hasłem prezent marzeń czy wymarzony prezent i możesz kupić różne fajne "bony". Np. Kurs robienia piwa, albo kosztowanie whisky, albo jazdę bolidem czy skok ze spadochronem. Jak nie będziesz mogła się zdecydować, to mają całe pakiety - dla niego, dla niej, dla dwojga i coś tam jeszcze. I w każdym takim jest kilkadziesiąt rzeczy do wyboru, sam może wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Znam stronę, bo jazdę quadami tam brałam Skok ze spadochronem, by nie przeszedł u Tż... echhh kobitkom jest łatwiej coś kupić!
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 21:17   #1939
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Karna78 Pokaż wiadomość
jak masz trohe kasy i jeden dzien wony to zrob patent z szybkim wyskokiem poza kraj np. UK.

Ja tak kiedys zrobilam - w dzien urodzin (raczdj dzien wczesnej) kazalam mu sie spakowac z samego ranataxi na lotnikso i do UK potem szybkie zwiedzanie jakies kawiarenki i powrot wieczorem -

byl mega zadowolony.

inna opcja to jakas adrenalina (jak to kazdy facet lubi) - paralotnia/ paintball etc
mojemu to sie podoba
Haha, mieszkam w UK paintballa dostał 2 lata temu, przepadło, bo zimno było
Niestety, nie mam środków na wypad na weekend, tak jak pisałam, 1500 zł max, a za takie wypady jak jeszcze nie mieliśmy pocieszki średnio wydawalismy 2,5 tys za same hotele i loty, wiec prezent na pół gwizdka, gdzie on musi płacić za jedzenie i pierdoły średnio mi się widzi sam pomysł świetny, i na pewno do zrealizowania jak juz do pracy wrócę
Jak ktoś szuka pomysłu na taki weekend, to polecam Amsterdam, szczególnie rejs w nocy po kanałach, Heineken experience ( tz się ccieszył jak dziecko )
AA, zapomniałam dodać ( a może komuś sie przyda ), że kupiłam mu na zeszłego święta 100 wizytówek - tokenow na robótki oralne do wykorzystania w dowolnym momencie, tez się podobało
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 11:10   #1940
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja również poszukuję pomysłu na prezent świąteczny dla faceta. Spotykamy się, ale z racji tego,że jednak dzieli nas jakaś odległość, spotkania nie są zbyt częste i nie znam jeszcze tak naprawdę jego upodobań. Zawodowo związany jest z bankowością, ale w tą stronę iść nie chcę, jeśli chodzi o prezent Ciągle jest pod telefonem, ma milion ładowarek i kabelków usb zawsze przy sobie i plecak plus szaszetkę męską, może mogłabym mu sprawić nowy, ale nie wiem, czy wypada i nie wiem jaki, bo się na tym nie znam W zasadzie wiem tylko, że jest wielkim fanem Legii Warszawa. Bilet na mecz odpada, bo ma karnet, chodzi kiedy tylko może. Prowadzi nawet jakąś grupę na facebooku o tej tematyce. Chciałabym przeznaczyć na prezent max 250 -300zł.
Wydawało mi się,że np.jakaś książka o Legii np mogłaby być dobrym pomysłem, ale musiałoby to być coś naprawdę "świeżego", tak aby szansa, że ją już posiada, była minimalna. Mślałam o koszulce, ale takie rzeczy to on też już pewnie ma i to po kilka sztuk.
Poza tym lubi też stare polskie filmy (całe sezony nagrane na płytach DVD), ale nie pała do nich aż taką miłością jak do piłki.
Doradzicie coś?

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-06 o 11:12
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 23:34   #1941
ewamolly23
Przyczajenie
 
Avatar ewamolly23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

bleuclair - Może idź w czasie treningu Legii, na boisko czy siłownię, na której ćwiczą i poproś zawodników o autografy? Mogłabyś im dać do podpisania piłkę lub koszulkę.
Z własnego doświadczenia wiem, że sportowcy chętnie zostawiają podpisy jeżeli ładnie się ich poprosi i obdarzy szerokim uśmiechem Przynajmniej z piłkarzami ręcznymi szło zawsze łatwo.

Ja kupiłam właśnie na prezent grę planszową z Gry o tron. Jest to planszówka strategiczna. Gra się w nią świetnie, czas leci przy niej niesamowicie szybko. Polecam
Lubię też kupić swojemu chłopakowi tematyczne spinki do mankietu. W sklepach internetowych można znaleźć przeróżne wzory, czasem też nawet zamówić wycięte pod swój projekt. Super sprawa! A jeżeli twój facet pracuje w bankowoci koszul pewnie ma sporo.
ewamolly23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 05:53   #1942
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ewamolly23 Pokaż wiadomość
bleuclair - Może idź w czasie treningu Legii, na boisko czy siłownię, na której ćwiczą i poproś zawodników o autografy? Mogłabyś im dać do podpisania piłkę lub koszulkę.
Z własnego doświadczenia wiem, że sportowcy chętnie zostawiają podpisy jeżeli ładnie się ich poprosi i obdarzy szerokim uśmiechem Przynajmniej z piłkarzami ręcznymi szło zawsze łatwo.

Ja kupiłam właśnie na prezent grę planszową z Gry o tron. Jest to planszówka strategiczna. Gra się w nią świetnie, czas leci przy niej niesamowicie szybko. Polecam
Lubię też kupić swojemu chłopakowi tematyczne spinki do mankietu. W sklepach internetowych można znaleźć przeróżne wzory, czasem też nawet zamówić wycięte pod swój projekt. Super sprawa! A jeżeli twój facet pracuje w bankowoci koszul pewnie ma sporo.
Pomysł z pójściem na trening Legii odpada, gdyż ja nie jestem z Warszawy i raczej to on przyjeżdża do mnie, niż ja do niego, bo ja pracuję od poniedziałku do soboty w zasadzie do godziny 17-18. Poza tym on jeździ na różne spotkania z piłkarzami, nieraz wysyłał mi zdjęcia z kimś z Legii, więc sądzę,że autografów też ma mnóstwo i nie zrobi to na nim żadnego wrażenia.
Pracuje w bankowości, ale ciągle ma kontakt z klientem, jeździ po całej Polsce i zauważyłam, że ubiera się raczej causalowo-tj. koszula (raczej nie biała ze sztywnym kołnierzykiem), dżinsy i marynarka, bez spinek. Czy gry planszowe albo komputerowe lubi, to nawet nie wiem, podejrzewam,że nawet nie ma na to czasu. Grywa od wielkiego dzwonu w Fifę, ale ma najnowszą Uwielbia tworzyć memy.Jest to człowiek wiecznie zajęty, w biegu, potrafi nie spać przez tydzień, a o śniadaniu przypomnieć sobie o 21.Poza tym w taką planszówkę to podejrzewam,ż enie miałby z kim grywać. Ten facet ma 4 dychy , dzieciatych i żonatych, również wiecznie zajętych kumpli zajrzałam na stronę Legii znalazłam plecak Adidasa do kupienia ale z tego, co widzę to jakieś małe gabaryty chyba,on potrzebuje dużo miejsca bo nosi tam ciężary. Poza tym, czy wypada mu kupić nowy plecak to też nie wiem,może swój stary lubi,jest w dobrym stanie. Może innym razem. Tak naprawdę nie chciałabym się skompromitować z prezentem, a wiem,że może się zdarzyć,że on mi coś kupi, więc muszę być na to przygotowana w jakiś sposob. z drugiej strony nie wiem,czy i u niego jest zwyczaj dawania prezentów na święta,nie liczę na wzajemnosc,nie w tym rzecz,ale jeśli on nic nie kupi,to nie chciałabym znowu jego wprawić w zażenowanie z tego powodu pt."przykro mi że ja dla Ciebie nic nie mam",a wiem,ze tak by było
Tak naprawdę nie mieliśmy okazji jeszcze do robienia sobie prezentów więc nie wiem zupełnie jak się zachowac, na pewno musi być to coś prostego,niezobowiazujace go. Myślałam o jakimś fajnym droższym długopisie lub zestawie pióro Plus długopis w eleganckim etui z czego na jednym grawer o piłce na drugim jakis tekst który świadczyły o tym ze jest dla mnie kimś ważnym i wyjątkowym. Grawer o pilce musialby byc o Legii,ale jaki to nie mam pomysłu,bo się tym nie interesuje. Z drugiej strony długopis jest może zbyt trywialnym pomysłem. Sama już nie wiem

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-11-07 o 06:38
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 00:34   #1943
ewamolly23
Przyczajenie
 
Avatar ewamolly23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Nie bardzo rozumiem, czemu pomysł z kupnem plecaka miałby być nie na miejscu. Zawsze lepiej jest mieć dwa, kiedy ten pierwszy idzie do prania, używamy przecież drugiego
Z tymi autografami, chodziło mi bardziej o to, że zebrałabyś podpisy, od np całego składu, który grał ostatnio jakiś ważny masz i koszulkę, na której te podpisy by były, oprawiłabyś ładnie w ramę. No ale nie wiedziałam, że mieszkacie w innych miastach, w takim razie to odpada.
Musi mieć przecież jeszcze jakieś inne zainteresowania oprócz tej nieszczęsnej Legii, z której ma wszystko Może ma jakieś swojego ulubionego pisarza i którejś z jego książek mu brakuje? To samo może tyczyć się reżysera czy muzyka.
ewamolly23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 05:49   #1944
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ewamolly23 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem, czemu pomysł z kupnem plecaka miałby być nie na miejscu. Zawsze lepiej jest mieć dwa, kiedy ten pierwszy idzie do prania, używamy przecież drugiego
Z tymi autografami, chodziło mi bardziej o to, że zebrałabyś podpisy, od np całego składu, który grał ostatnio jakiś ważny masz i koszulkę, na której te podpisy by były, oprawiłabyś ładnie w ramę. No ale nie wiedziałam, że mieszkacie w innych miastach, w takim razie to odpada.
Musi mieć przecież jeszcze jakieś inne zainteresowania oprócz tej nieszczęsnej Legii, z której ma wszystko Może ma jakieś swojego ulubionego pisarza i którejś z jego książek mu brakuje? To samo może tyczyć się reżysera czy muzyka.
No tego niestety nie wiem, nie wyszło nigdy w rozmowie, żeby za kimś szczególnie przepadał.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 17:16   #1945
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Co kupić na rocznicę ślubu??

Szukam jakiegoś małego prezentu do 50 zł. Wyczerpałam większość pomysłów. Na pewno kupię mu koszulkę, ale co do tego jeszcze? Limit prezentowy mamy 100 zł. Kupiłam mu już portfel, muszkę, koszulę, perfumy, pasek, bluzę, skarpetki, bransoletkę i kilka innych rzeczy. Nie mam pomysłu co jeszcze mu dokupić. Nie ma szczególnych zainteresowań, pracuje w call center, nie ma ulubionego zespołu, słucha hip hopu, nie nosi zegarków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 17:27   #1946
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez kissoflife001 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że wpadłas na genialny pomysł. Taki teleskop to jest coś! Podglądanie gwiazd.... Aż się sama rozmarzyłam 😍wyszło na to, że nie potrzebujesz rad.
A co do Twojej listy to się nie martw, dużo okazji się zbliża by Twój tż ja realizował pomału ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tato sobie kiedys kupil teleskop
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 17:49   #1947
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Co kupić na rocznicę ślubu??

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś małego prezentu do 50 zł. Wyczerpałam większość pomysłów. Na pewno kupię mu koszulkę, ale co do tego jeszcze? Limit prezentowy mamy 100 zł. Kupiłam mu już portfel, muszkę, koszulę, perfumy, pasek, bluzę, skarpetki, bransoletkę i kilka innych rzeczy. Nie mam pomysłu co jeszcze mu dokupić. Nie ma szczególnych zainteresowań, pracuje w call center, nie ma ulubionego zespołu, słucha hip hopu, nie nosi zegarków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osoby, które pracują w call center często mają wolne ręce i lubią się czymś bawić, może jakiś taki ściskacz do dłoni albo inna zabawka, którą się można zająć w trakcie rozmowy?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 13:39   #1948
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Niedługo święta, ja po drodze mam jeszcze urodziny narzeczonego. W międzyczasie kupowałam mu takie pierdoły jak np. masło orzechowe bez tłuszczu, olej kokosowy (trenuje i ma fisia na punkcie zdrowego odżywiania) i chciałam mu do tego dokupić jakiś duży, główny prezent, ale serio nie miałam pomysłu. Stanęło na tym, że w sobotę rano go "porywam", wynajęłam na weekend pokój w fajnym kompleksie, gdzie jest park wodny, spa, więc się trochę pobyczymy. Na pytanie, co by chciał na urodziny odpowiadał ostatnio "Ciebie w kokardce", więc to mu w ramach wyjazdu mogę zaserwować Mam nadzieję, że będzie zadowolony.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Osoby, które pracują w call center często mają wolne ręce i lubią się czymś bawić, może jakiś taki ściskacz do dłoni albo inna zabawka, którą się można zająć w trakcie rozmowy?
To może być fajne. Sama dużo pracuję na telefonie i w trakcie rozmowy muszę coś gnieść, dotykać. Skończylo się na tym, że popsułam sobie klawisz z klawiatury, bo tak się na niego uwzięłam z macaniem i dotykaniem
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 14:18   #1949
mamawstadzie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Kupiłam mężowi sweter z gruszką na allegro, widziałam że są też damskie i pomyślałam że kupię siostrze na Mikołaja, myślicie ze to dobry pomysł?
mamawstadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 13:25   #1950
JulitaRoszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Osobiście stawiałabym na jakiś bardziej ekstremalny prezent, po którym zostają fajne wspomnienia. Dlatego zastanawiam się, by kupić swojemu facetowi wejściówkę do tunelu aerodynamicznym

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-11-15 o 18:38
JulitaRoszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.