Aparaty ortodontyczne cz. X - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 17:45   #4861
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Post Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue;26479989

[SIZE=5
Dziś przed godziną 17 moja orto ZDJEŁA mi aparat [/SIZE]
Gratuluję
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:08   #4862
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

posty nie wrócą, zostały skasowane razem z nowym, zdjętym dizajnem, ale jak dla mnie to mała cena za powrot do przejrzystości
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:57   #4863
beatrizze
Przyczajenie
 
Avatar beatrizze
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do beatrizze
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Hej wszystkim!

w poniedziałek założyłam aparat kosmetyczny. samo zakładanie choć nie przyjemne nie boli. potem zaczął się dla mnie hardcore. nic nie jadłam do dzisiaj, wczoraj trafiłam na kroplówkę. z braku czasu nie mogłam przygotować sobie właściwego (czytaj:papka) jedzenia i nic nie jadłam. boli strasznie. żałowałam, że go założyłam. ciągle chodzę głodna, wszystko włazi w zęby-myję je 20razy dziennie. po herbacie natychmiast zauważyłam że łuk robi się żółty ale szybko umyłam i jest ok. dziś jakoś lepiej,da radę ugryźć miękkie rzeczy. Mam nadzieję że będzie lepiej. To chyba najlepsza terapia odchudzająca,choć ja w życiu nie chciałam schudnąć ani trochę a schudłam 4kg w 2tyg(((((((((((((((

Sam aparat jest świetny, każdy mówi, że super w nim wyglądam. Mi też się podoba. Dobrze że zdecydowałam się na ten kosmetyczny. Pastę kupiłam u swojej orto, specjalną do tego typu aparatów. działa bardzo dobrze. wizyta 8.06 czyli 7tyg po założeniu.
beatrizze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:58   #4864
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

A ja własnie się zastanawiam co ortodontka zrobi z moim kształtem zębów wiecie- te moje "falbanki"
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:45   #4865
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez beatrizze Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!

w poniedziałek założyłam aparat kosmetyczny. samo zakładanie choć nie przyjemne nie boli. potem zaczął się dla mnie hardcore. nic nie jadłam do dzisiaj, wczoraj trafiłam na kroplówkę. z braku czasu nie mogłam przygotować sobie właściwego (czytaj:papka) jedzenia i nic nie jadłam. boli strasznie. żałowałam, że go założyłam. ciągle chodzę głodna, wszystko włazi w zęby-myję je 20razy dziennie. po herbacie natychmiast zauważyłam że łuk robi się żółty ale szybko umyłam i jest ok. dziś jakoś lepiej,da radę ugryźć miękkie rzeczy. Mam nadzieję że będzie lepiej. To chyba najlepsza terapia odchudzająca,choć ja w życiu nie chciałam schudnąć ani trochę a schudłam 4kg w 2tyg(((((((((((((((

Sam aparat jest świetny, każdy mówi, że super w nim wyglądam. Mi też się podoba. Dobrze że zdecydowałam się na ten kosmetyczny. Pastę kupiłam u swojej orto, specjalną do tego typu aparatów. działa bardzo dobrze. wizyta 8.06 czyli 7tyg po założeniu.
nie przemuj się, na początku zęby są w szoku, ale uz nie powinno Cię więcej tak boleć


Dziewczyny mam pytanie: czy któraś miała/będzie miała nadlewane zęby kompozytem? Czy widziałyscie na zywo efekty takiego zabiegu? czy widać gołym okiem ten kompozyt itd??
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:17   #4866
1magda1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 95
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

W sumie nie wpadłam na pomysł z nadlewanie, ale zapytam
Usunęli wczorajsze posty, to się powtórzę
Można wybielać zęby od razu po ściągnięciu aparatu czy trzeba odczekać jakiś czas żeby zęby nacieszyły się wolnością?
__________________
Umrę z uśmiechem na ustach
1magda1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:44   #4867
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez 1magda1 Pokaż wiadomość
W sumie nie wpadłam na pomysł z nadlewanie, ale zapytam
Usunęli wczorajsze posty, to się powtórzę
Można wybielać zęby od razu po ściągnięciu aparatu czy trzeba odczekać jakiś czas żeby zęby nacieszyły się wolnością?
lepiej czekać
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 20:47   #4868
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Moja znajoma miała nadlewaną jedynkę i powiem, że wygląda to jak najbardziej w porządku, naturalnie.
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:35   #4869
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
lepiej czekać
A właściwie to dlaczego..?
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 10:23   #4870
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez goskagb Pokaż wiadomość
A właściwie to dlaczego..?
Wiele osób już tutaj o tym pisało...
Po zdjęciu zamków Twoje zęby mogą być nadwrażliwe, możesz mieć delikatnie uszkodzone szkliwo etc. Potraktowanie zębów wybielaniem może spowodować jeszcze większą nadwrażliwość, jeszcze większe uszkodzenia szkliwa, a co za tym idzie ból, próchnicę itp.
Wielu ortodontów zaleca przerwę między zdjęciem aparatu a wybielaniem żeby dać zębom odpocząć, żeby miały czas na "zregenerowanie się"
Najlepiej zapytaj swojego orto, to Ci wszystko wyjaśni.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 10:56   #4871
tajedna
Przyczajenie
 
Avatar tajedna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
GG do tajedna
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Ja Was zaniedbałam i jednym kolorom gumeczek nie zrobiłam zdjęcia. xd
Miałam takie seledynowe. Raczej nie polecam, bo średnio je widać. Teraz mam fioletowe, i są super Dół zakładam 14 czerwca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wielkano-1.jpg (69,9 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez tajedna
Czas edycji: 2011-04-23 o 10:58
tajedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 11:20   #4872
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez tajedna Pokaż wiadomość
Ja Was zaniedbałam i jednym kolorom gumeczek nie zrobiłam zdjęcia. xd
Miałam takie seledynowe. Raczej nie polecam, bo średnio je widać. Teraz mam fioletowe, i są super Dół zakładam 14 czerwca.
świetne fioletowe

tak się zastanawiam..jakie kolory gumek zakładać żeby zęby nie wyglądały żółto? moja koleżanka ma takie hmm, miętowe?jasno niebieskie? i jej zęby wyglądają tak szarożółto

aa właśnie wyżynają mi się ósemki a jak wiecie aparatu jeszcze nie mam. trzeba będzie je usuwać jeśli "wyrżną" się przez założeniem? zaczynają mi się zsuwać zęby na dole między 4 a 3 zrobiło mi się takie mocno ściśnięte czerwone dziąsło,nie boli ale dość dziwnie wygląda. był ktoś w podobnej sytuacji?
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2011-04-23 o 11:36
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:23   #4873
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
świetne fioletowe

tak się zastanawiam..jakie kolory gumek zakładać żeby zęby nie wyglądały żółto? moja koleżanka ma takie hmm, miętowe?jasno niebieskie? i jej zęby wyglądają tak szarożółto
Hm... może jakieś czerwone?
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:24   #4874
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez tajedna Pokaż wiadomość
Ja Was zaniedbałam i jednym kolorom gumeczek nie zrobiłam zdjęcia. xd
Miałam takie seledynowe. Raczej nie polecam, bo średnio je widać. Teraz mam fioletowe, i są super Dół zakładam 14 czerwca.
super efekt, co 2 miesiące fotki a taaaaka zmiana po 4ch miesiącach ząbki można by napisać są PROSTE
ja mam 11 miesięcy i wydaje mi się że trafiłam na orto partaczkę :/ bo mało co się mi zmienia:/ i ściemniam na razie że na dół zbieram kasę bo nie chcę wyrzucić jej w błoto jak góra mało co się zmienia to i z dołem będzie to samo
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:39   #4875
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
super efekt, co 2 miesiące fotki a taaaaka zmiana po 4ch miesiącach ząbki można by napisać są PROSTE
ja mam 11 miesięcy i wydaje mi się że trafiłam na orto partaczkę :/ bo mało co się mi zmienia:/ i ściemniam na razie że na dół zbieram kasę bo nie chcę wyrzucić jej w błoto jak góra mało co się zmienia to i z dołem będzie to samo

może Twoje ząbki są mało podatne na przesuwanie konsultowałaś się z innym orto?
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:41   #4876
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Wesołych Świąt WSZYSTKIM

Powiem wam że czekam aż mnie zabolą zęby od 4 miesięcy i nic mnie nie boli może minimalnie ale to trudno nazwać boleściami
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:07   #4877
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
może Twoje ząbki są mało podatne na przesuwanie konsultowałaś się z innym orto?
konsultowałam się:/ ale nie stać mnie na zmianę ortodonty bo musiałabym na nowo zakładać aparat i za niego płacić bo Pani powiedziała ,że nie będzie kontynuowała tego leczenia.....że przednie zamki są do przeklejenia i z tak przyklejonymi zamkami to mi się już nic nie zmieni:/
no i miałam już po tej konsultacji wizytę u mojej orto ale nie potrafiłam jej tego powiedzieć.
W ogóle jak jej to powiedzieć???
Może się wkurzyć że jej nie ufam, a ona niby wie co robi.
Za to wynegocjowałam na 3ciej wizycie żeby coś zrobiła z pochylonymi zębami( bo za każdym razem zwracałam jej uwagę że są pochylone i nic z tym nie robiła) to założyła mi łańcuszek a tak moje wizyty polegają tylko na wymianie gumek i nic mnie po tamtych wizytach nie bolało, nie ciągnęło
Jetem chyba jakaś pechowa, bo znam dziewczyny co też do niej chodzą i są zadowolone.
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:08   #4878
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Hej wszystkim
Za niecałe dwa tygodnie stanę się posiadaczką stałego aparatu na zęby. Już powoli zaczęłam się interesować preparatami do higieny jamy ustnej, aby podczas noszenia aparatu jak najlepiej zabezpieczyć swoje ząbki przed próchnicą i przebarwieniami. Czytałam trochę materiału na forum, ale nie dotarłam do konkretnych przykładów jak dbacie o swoje ząbki.

Ja póki co myślałam o kupnie szczoteczki Oral B, manualnej Ortodontic i Interdental. Chociaż o elektrycznej też myślałam. Do tego pasta Elmex i płyn do płukania też Elmex.
Czytałam też o żelu do fluoryzacji Elmex, który stosuje się raz na tydzień, oraz o GC Tooth Mousse i zastanawiam się nad stosowaniem któregoś.

Co o tym sądzicie? Co Wy stosujecie no i co przede wszystkim stosowały osoby, które są już po zdjęciu aparatu i w jakim stanie były Wasze zęby po?

Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:16   #4879
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Za niecałe dwa tygodnie stanę się posiadaczką stałego aparatu na zęby. Już powoli zaczęłam się interesować preparatami do higieny jamy ustnej, aby podczas noszenia aparatu jak najlepiej zabezpieczyć swoje ząbki przed próchnicą i przebarwieniami. Czytałam trochę materiału na forum, ale nie dotarłam do konkretnych przykładów jak dbacie o swoje ząbki.

Ja póki co myślałam o kupnie szczoteczki Oral B, manualnej Ortodontic i Interdental. Chociaż o elektrycznej też myślałam. Do tego pasta Elmex i płyn do płukania też Elmex.
Czytałam też o żelu do fluoryzacji Elmex, który stosuje się raz na tydzień, oraz o GC Tooth Mousse i zastanawiam się nad stosowaniem któregoś.

Co o tym sądzicie? Co Wy stosujecie no i co przede wszystkim stosowały osoby, które są już po zdjęciu aparatu i w jakim stanie były Wasze zęby po?

Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie
To ja się wypowiem

Przede wszystkim zaczne od tego, że już przed aparatem dbałam o higienę jamy ustnej, po założeniu aparatu niewiele się zmieniło Od lat używam (jak i reszta domowników) past blend - a - med, płyn jaki używam to fioletowy Listerine. Zaś po założeniu aparatu doszłedł pomaranczowy żel elmex (raz w tyg) i płyn do płukania zielony elmex ( też raz w tyg). Moje zęby po zdjęciu aparatu stałego wyglądają dobrze, jest mały osad ale po piaskowaniu już nie będzie problemu
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 13:21   #4880
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To ja się wypowiem

Przede wszystkim zaczne od tego, że już przed aparatem dbałam o higienę jamy ustnej, po założeniu aparatu niewiele się zmieniło Od lat używam (jak i reszta domowników) past blend - a - med, płyn jaki używam to fioletowy Listerine. Zaś po założeniu aparatu doszłedł pomaranczowy żel elmex (raz w tyg) i płyn do płukania zielony elmex ( też raz w tyg). Moje zęby po zdjęciu aparatu stałego wyglądają dobrze, jest mały osad ale po piaskowaniu już nie będzie problemu
Dziękuję Ja też używam zwykle pasty blend -a - med, na zmianę z elmexem. Z tym, że blend -a -med używałam zwykle lekko wybielających, a czytałam, że teraz raczej nie powinnam. A jaką konkretnie wersję tej pasty używasz? I jakiej szczoteczki?

Jak w ogóle dziewczyny radzicie sobie z sytuacjami kiedy jecie coś na mieście, albo u kogoś? Zawsze macie szczoteczkę do zębów w torebce?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:02   #4881
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja też używam zwykle pasty blend -a - med, na zmianę z elmexem. Z tym, że blend -a -med używałam zwykle lekko wybielających, a czytałam, że teraz raczej nie powinnam. A jaką konkretnie wersję tej pasty używasz? I jakiej szczoteczki?

Jak w ogóle dziewczyny radzicie sobie z sytuacjami kiedy jecie coś na mieście, albo u kogoś? Zawsze macie szczoteczkę do zębów w torebce?
blend - a - med 3d artic fresh, a szczoteczka colgate 360 średnia, dla mnie miękka szczoteczka jest beznadziejna bo włoski zaczepiały mi się w zamkach, a wyjmować je musiałam pensetą
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:38   #4882
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

hej
jestem po pierwszej aktywacji ( w srode mialam) i orto była bardzo zadowolona, ja na zdjęciach przed/po nie wiele widzę , jedynka mi się wyprostowała jedna, druga na razie nie ma miejsca dzisiaj strasznie mnie one bolą ale daje jakoś radę dostałam gumki i mam nakładać na 15 min dziennie na razie , pozniej mam zwiekszac czas albo zakladac kilka razy dziennie , bolą mnie przez to szóstki i jedna trójka , no ale stawy pracują wtedy dobrze . I do tej pory nie mam założonych pierścieni/rurek i prawdopodobnie nie będę miała
jeszcze zauważyłam wczoraj że od środy zrobiła mi się "szpara" miedzy górną jedynką a dwójką strasznie szybko mi to wszystko się przesuwa
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-04-23 o 14:44
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:58   #4883
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Limone, ja używam past z Elmexa. Mam tą pomarańczową i zieloną i jestem z nich bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o szczoteczki, to posiadam dwie. Jedna elektryczna z Oral-B, a druga zwykła z Colgate. Tej elektrycznej używam częściej. Jest świetna. Dodatkowo mam wyciorki z Jordana.
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:20   #4884
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Ja uzywam tylko Blanx. Wszystkich mozliwych rodzajow.
Strasznie mi sie poodslanialy szyjki przez aparat i po innej chyba bym nie dala rady, a te sa bardzo delikatne.
Szczoteczki uzywam elektrycznej z delikatna koncowka. Super czysci.
W maju mam wizyte i chyba na kolejnej zdejme dora. Huuuura!
Dol jeszcze zostanie, bo musze przesunac 8 w miejsce 7. Siodemke juz przesunelam w miejsce 6.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez tajedna Pokaż wiadomość
Ja Was zaniedbałam i jednym kolorom gumeczek nie zrobiłam zdjęcia. xd
Miałam takie seledynowe. Raczej nie polecam, bo średnio je widać. Teraz mam fioletowe, i są super Dół zakładam 14 czerwca.
Tajedna, ale pieknie Ci sie naprostowaly i to w tak krotkim czasie. Super.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:02   #4885
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez _Cookie Monster_ Pokaż wiadomość
Limone, ja używam past z Elmexa. Mam tą pomarańczową i zieloną i jestem z nich bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o szczoteczki, to posiadam dwie. Jedna elektryczna z Oral-B, a druga zwykła z Colgate. Tej elektrycznej używam częściej. Jest świetna. Dodatkowo mam wyciorki z Jordana.
A elektryczną masz z końcówką Orto czy z normalną?

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
hej
jestem po pierwszej aktywacji ( w srode mialam) i orto była bardzo zadowolona, ja na zdjęciach przed/po nie wiele widzę , jedynka mi się wyprostowała jedna, druga na razie nie ma miejsca dzisiaj strasznie mnie one bolą ale daje jakoś radę dostałam gumki i mam nakładać na 15 min dziennie na razie , pozniej mam zwiekszac czas albo zakladac kilka razy dziennie , bolą mnie przez to szóstki i jedna trójka , no ale stawy pracują wtedy dobrze . I do tej pory nie mam założonych pierścieni/rurek i prawdopodobnie nie będę miała
jeszcze zauważyłam wczoraj że od środy zrobiła mi się "szpara" miedzy górną jedynką a dwójką strasznie szybko mi to wszystko się przesuwa
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Ja uzywam tylko Blanx. Wszystkich mozliwych rodzajow.
Strasznie mi sie poodslanialy szyjki przez aparat i po innej chyba bym nie dala rady, a te sa bardzo delikatne.
Szczoteczki uzywam elektrycznej z delikatna koncowka. Super czysci.
O tych pastach nie słyszałam, poszukam ich i poczytam.

Dziękuję wszystkim za rady Mnie zanim do Was dołączę czeka ostatnia ósemka do usunięcia
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:10   #4886
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Jeszcze tu nie pokazywałam swoich środowych gumek

I dla porównania:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02526.jpg (48,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8232652.jpg (39,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4210079.jpg (52,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4210080.jpg (49,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4210082.jpg (55,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4210088.jpg (58,5 KB, 69 załadowań)
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:18   #4887
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
A elektryczną masz z końcówką Orto czy z normalną?
Normalną.

Nusia - świetne. Wiem, że się powtarzam, ale są genialne! Daj potem znać, czy się nie przebarwiły.
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:38   #4888
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

nusia- ale one ładne jak moja orto będzie takie mieć to je biore
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:42   #4889
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Nusia, sliczne.
Tez je mialam ostatnio. Nic sie nie przebarwia.
Teraz zalozylam biale perlowe.
Tez sa super.


Aha, a Blanx jest wloska pasta. Kupuje zawsze w cefarm24, bo maja duzy wybor i najnizsze ceny.
W realu tez mozna kupic, ale okolo 7zl drozej wychodzi.

Edytowane przez elaj
Czas edycji: 2011-04-23 o 16:43
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:46   #4890
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Jeśli moja ortodontka będzie takie miała, to na pewno je wezmę!
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.