Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :> - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-22, 10:07   #2941
Meggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Ja do ko¶cio³a nie chodzê.
Meggies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:15   #2942
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Meggies moja waga te¿ kiedy¶ d³ugo sta³a w miejscu, jak siê zatrzyma³a na 51,5 tak sta³a z 2 tygodnie
Ale teraz codziennie mam inaczej, wacha siê przewa¿nie od 0,1 kg do 0,3 kg a dzi¶ jest mniej o 0,5kg ni¿ wczoraj.
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:21   #2943
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez Meggies Poka¿ wiadomo¶æ
Ja do ko¶cio³a nie chodzê.
Ja czasami chodzê
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:53   #2944
Meggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Meggies moja waga te¿ kiedy¶ d³ugo sta³a w miejscu, jak siê zatrzyma³a na 51,5 tak sta³a z 2 tygodnie
Ale teraz codziennie mam inaczej, wacha siê przewa¿nie od 0,1 kg do 0,3 kg a dzi¶ jest mniej o 0,5kg ni¿ wczoraj.
no miejmy nadzieje, ¿e siê ruszy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez amadziaz Poka¿ wiadomo¶æ
Ja czasami chodzê
ja by³am ostatnio w wielkanoc, a przed ¶wiêtami to by³am rok temu w wielkanoc.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

od dzi¶ zaczynam ABS. uuuh.
Meggies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:31   #2945
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomo¶ci: 1 389
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Ja z powrotem w¶ród ¿ywych...Wczoraj by³am na tym piwku, wypi³am 2 ,5 desperadosika i 2kieliszki wódki. Hehe...tak siê odzwyczai³am od takich ilo¶ci, ¿e od tych desperadosów siê opi³am..
Ale chyba zostanê alkoholiczk±, bo dzi¶ na wadze równiutkie 51kg!!
Meedzik, dziêkuje Ci Kochanie za wszystko.
Iti, wydaje Mi siê, ¿e takie rzeczy dziej± siê z przemêczenia- ja jak uczê siê po 13h to te¿ tak mam...zawroty g³owy..¿e a¿ muszê sobie si±¶æ, ¿eby siê nie przewróciæ. Siedz±cy tryb ¿ycia, zero ruchu, do tego dosz³a dieta. Wszystko siê odbija na zdrowiu. Ja zauwa¿y³am, ¿e jak zaczê³am biegaæ to o wiele lepiej siê czujê...
Murka, w³a¶nie do takiego brzuszka d±¿ê.. ale niez³ego mia³a¶ flaczka, takiego jak ja, dziwnego...jakby¶my w ci±¿y by³y..bez boczków, tylko taka kuleczka..ale jest rewelacyjnie..chudzinka jeste¶ straszna, te nó¿ki..

A T¿ by³ z koleg± w tym samym barze, doszed³ przywita³ siê i poszed³..szkoda gadaæ. Zjem ¶niadanie i idê na d³uuuugi spacer, muszê wszystko pouk³adaæ w g³owie...

Dziêkujê Wam Kochane za s³owa otuchy..i za mi³e s³owa odno¶nie mojej zmiany

Monia
, ja to po mamusi, szeroka w biodrach i w udach...ale mam nadziejê, ¿e biegi pomog± zrzuciæ jeszcze cia³ka.
Lajla, na pewno ró¿nica jest ogromna!!!
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:13   #2946
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Ja dzisiaj:
Salaterka just fit z mlekiem
kromka chleba chrupkiego z szynk± z piersi indyka
Pó³ ugotowanej piersi z kurczaka z broku³ami
Na kolacjê planujê szklankê ma¶lanki brzoskwiniowej
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:27   #2947
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Hej!!
Dziewczyny pisa³am, ¿e idê na te urodziny do siostry i mia³am wypiæ 1 desperadosa..... A ja wychla³am tyle alkoholu, ¿e dzi¶ ledwo ¿yjê... Ale impreza by³a ¶wietna Siostra zadowolona to najwa¿niejsze

Ja dzi¶ jeszcze nic nie jad³am, bo absolutnie nie mam apetytu...
Wczoraj na imprezie zjad³am dwie kanapeczki i gar¶æ popcornu... A by³ sernik, nale¶niki z serem!!! Same pyszno¶ci! A ja piêknie siê powstrzyma³am

Wstawiam fotki, ale bojê siê reakcji...

Pierwsze 4 s± z teraz dwa w ubraniu, dwa bez (tragedia), a ostatnie z przed 2 miesiêcy (chyba, nie pamiêtam dok³adnie, kiedy je wstawia³am...)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (78,9 KB, 77 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (80,4 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (69,6 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (78,9 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg l.jpg (101,4 KB, 60 za³adowañ)
__________________
01.02. -> ¦wiêtujemy kolejny rok spêdzony razem!
15.12 -> ¦wiêtujemy narodziny naszego Skarba!



Wzrost: 178
By³o: 86
Jest: 74
Bêdzie: 65
Lajla_55 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:40   #2948
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Baletnica kochana nie ma za co
Wiesz ja po piciu te¿ zawsze mam mniej na wadze na drugi dzieñ dobra sprawa, nie namêczysz siê same przyjemno¶ci a kg lec±
¯yczê Ci, ¿eby wszystko siê pouk³ada³o, no i ¿eby¶ by³a szczê¶liwa

Ja dzi¶ by³am na zakupach, zrobi³am zapas activi i brokó³, kupi³am te¿ lody dla siebie i dla rodziców migda³owe w czekoladzie nigdy takich nie jad³am mam nadziejê, ¿e bêd± dobre

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Lajla jest róznica i to wielka
cieszê siê, ¿e by³a¶ twadra co do jedzenia a co do alko to ja te¿ zawsze tak mam, ¿e planuje jedno piwko a wychodzi co innego
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:02   #2949
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Ja zaraz na rower lecê
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:03   #2950
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmiñsko-mazurskie
Wiadomo¶ci: 1 762
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

ale siê ob¿ar³am, mia³am na obiad takie kotlety z kawa³eczków piersi kurczaka w jajku i z serem tarkowanym. zjad³abym mniej ale mama siedzia³a i siê patrzy³a ile nak³adam na talerz za to by³o przepyszne

Baletnico ja zawsze powtarza³am ¿e wygl±dam jakbym by³a w ci±¿y. jedyny plus to ¿e wtedy przez ten brzuch boczki siê tak nie wylewa³y bo siê wydawa³y malutkie przy nim a by³y te¿ spore.
Lajla wygl±dasz bardzo dobrze, a przecie¿ niedawno urodzi³a¶ synka! my¶lê ¿e jeszcze góra 2 miesi±ce, jakie¶ æwiczenia na uda i bêdziesz wygl±daæ idealnie
meeedzik te lody to mo¿e z lidla? bo ja tam takie zawsze kupujê

Edytowane przez murka04
Czas edycji: 2011-05-22 o 13:04
murka04 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:23   #2951
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomo¶ci: 1 389
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Lajla, jejku jaka ró¿nica!!! Co Ty dziewczyno w ogóle mówisz!!!?Czym siê zamartwiasz?! Jaki¶ rowerek na nó¿ki i bêdzie piêknie!! Te 10kg. które planujesz zrzuciæ to bêdzie w sam raz!!! Tylko Ty Kochanie te¿ musisz spojrzeæ w lustro i zauwa¿yæ t± ró¿nicê!! ¯eby zdobyæ motywacjê!

Ja po ¶niadanku, owsianka i musli
pó³ kanapki ¶wie¿ego, bia³ego pieczywa z mas³em i szczypiorkiem- nie mog³am siê powstrzymaæ, nie jad³am bia³ego pieczywa od stycznia
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 13:32   #2952
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Baletnica _ jak siê czujesz kochana? Mam nadziejê, ¿e humor dzisiaj lepszy. Wszystko siê u³o¿y
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:33   #2953
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Murka lody kupi³am w biedronce nazywaj± siê Arietta, pierwszy raz je widzia³am a by³a na nie promocja po 99gr wiêc wziê³am
A na kolacjê kupi³am sobie serek wiejski i zjem z pomidorem, bo dawno nie jad³am

Dziewczyny jak wam siê podoba ten strój? Zastanawiam siê czy nie zamówiæ.
http://moda.allegro.pl/sexy-bikini-c...605202866.html
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2011-05-22 o 13:50
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:41   #2954
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
Murka lody kupi³am w biedronce nazywaj± siê Arietta, pierwszy raz je widzia³am a by³a na nie promocja po 99gr wiêc wziê³am
A na kolacjê kupi³am sobie serek wiejski i zjem z pomidorem, bo dawno nie jad³am

Dziewczyny jak wam siê podoba ten strój? Zastanawiam siê czy nie zamówiæ.
http://moda.allegro.pl/sexy-bikini-c...605202866.html
³adne to bikini Jeszcze przy Twojej figurze napewno bêdzie ³adnie le¿a³o
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:00   #2955
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Dziewczynki mogê do³±czyæ?
To ju¿ bêdzie moja "setna" dieta Mam nadzieje ¿e ostatnia. Rozpisa³am ca³y plan ¿ywieniowy, æwiczenia.. Dieta: 5 posi³ków (trzy ostatnie wysokobia³kowe) woda zielona herbata Æwiczenia: bieganie codziennie (40 min) i si³owe (30 min) (uwielbiam) i raz w tygodniu basen. Dodatkowo mam karnet na rolletic Chcia³abym przede wszystkim je¶æ regularnie i mieæ poczucie ¿e o siebie dbam. Waga to w moim przypadku sprawa drugorzêdna, zw³aszcza ¿e nie wa¿ê a¿ tak du¿o (52 kg 160 wzrostu)
emilka87-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:15   #2956
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Dziêki Dziewczyny
Kurcze, mo¿e i jest ró¿nica, ale powiem Wam, ¿e ja siê tak bardzo ¼le czujê w swoim ciele... A w sierpniu lecê do Polski i na S³owacjê i tak bardzo chcia³abym pokazaæ wszystkim, ¿e mo¿na dobrze wygl±daæ nawet jak ma siê dziecko! Wiem, ¿e niektórzy bardzo chc±, ¿ebym wygl±da³a ¼le... Ale ja im poka¿ê! Do sierpnia 10 kg... Nie wiem czy dam radê, ale bardzo bym chcia³a... Liczê na Wasze wsparcie

Meeedzik Ale mi ochotê na lody narobi³a¶ Na szczê¶cie nie mam w domu, a mam zbyt du¿ego kaca, ¿eby gdziekolwiek i¶æ A kostium ³adny Nie w moim stylu, ale bardzo ³adny. Bêdziesz na pewno ³adnie w nim wygl±daæ

Murka No i nastêpna co mi robi ochotê na pyszno¶ci!! Jak Was kopnê to zobaczycie

Baletnica No w³a¶nie jak siê czujesz ? Masz zamiar rozmawiaæ z T¿tem ? Czy wolisz zostawiæ to, niech siê samo jako¶ rozwi±¿e ?? Mam nadziejê, ¿e wszystko bêdzie ok


---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Emilka Witaj
__________________
01.02. -> ¦wiêtujemy kolejny rok spêdzony razem!
15.12 -> ¦wiêtujemy narodziny naszego Skarba!



Wzrost: 178
By³o: 86
Jest: 74
Bêdzie: 65
Lajla_55 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:56   #2957
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 7 041
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Dziewczyny, mogê siê do³aczyæ? Wiem, ze Wy ju¿ d³ugo razem dietujecie, ja co prawda staram siê gdzie¶ tak od lutego, na razie -2 kg, ale strasznie podoba mi siê Wasz w±tek!
Przejrza³am kilka stron wstecz i WOW Wasze zdjêciowe przemiany s± super, ale jeste¶cie laski. I ¿eby Wam tak bardzo nie zazdro¶ciæ, to te¿ siê biorê po¿±dnie za siebie

Dzi¶ na wadze 58,7 kg Sza³u nie ma, ale przynajmniej brzuch mam w miare p³aski, bo od kilku dni sie pilnujê i nie ob¿eram.

Dzisiejsze menu:
- nale¶nik z 2 ³y¿kami sa³atki z gyrosa, kawa z mlekiem i ³y¿eczk± cukru
- 4 kawa³ki usma¿onego dorsza (niestety z panierce) plus pomidor z cebulk±
- planujê dzi¶ jeszczem kromkê biedronkowej wasy posmarowanej serkiem czosnkowym bia³ym. No i kawa na pewno bêdzie, bo nauka mnie goni, a ja jak zwykle w
__________________
Marzenia same siê nie spe³niaj±, marzenia siê spe³nia.
aante_e jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:05   #2958
alora00
Raczkowanie
 
Avatar alora00
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Lajla_55 Jak± Ty masz ¶liczn± opaleniznê! Chodzisz na solarium czy masz tak± karnacje?

meeedzik Bardzo fajny ten strój, ogólnie podobaj± mi siê czarne stroje k±pielowe. Te¿ chcia³am sobie zamówiæ ale jako¶ siê boje, ogólnie to du¿o rzeczy kupuje na allegro ale stroju czy biustonosza to chyba bym nie umia³a tak dobraæ wirtualnie

A dzisiaj sobie kupi³am wino ró¿owe bo ju¿ strasznie dawno nie pi³am alkoholu, jeszcze moje ulubione carlo rossi
A jak to w ogóle jest z winem w czasie diety, te¿ jest nie zalecane jak piwo czy wódka?


Witam nowe dziewczyny!
aante_e A ile masz wzrostu?
__________________
25.04.2015

Edytowane przez alora00
Czas edycji: 2011-05-22 o 15:15
alora00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:50   #2959
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

A ja w³asnie zjad³am lodzika
Witam nowe osóbki i cieszê siê, ¿e postanowi³y¶cie do nas do³±czyæ
Alora ja przewa¿nie kupuje czaerne stroje, podobnie jak bielizne. W takich najlepiej siê czujê, mia³am kiedy¶ niebieski ale ¼le siê w nim czu³am :/
Te¿ siê bojê kupic na allegro, ale my¶lê, ¿e taki wi±zany to powinein byæ dobry, bo to samej mo¿na sobie uregulowaæ szeroko¶æ majeczek i góry te¿ ale te¿ siê obawiam.
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 16:22   #2960
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez aante_e Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mogê siê do³aczyæ? Wiem, ze Wy ju¿ d³ugo razem dietujecie, ja co prawda staram siê gdzie¶ tak od lutego, na razie -2 kg, ale strasznie podoba mi siê Wasz w±tek!
Przejrza³am kilka stron wstecz i WOW Wasze zdjêciowe przemiany s± super, ale jeste¶cie laski. I ¿eby Wam tak bardzo nie zazdro¶ciæ, to te¿ siê biorê po¿±dnie za siebie

Dzi¶ na wadze 58,7 kg Sza³u nie ma, ale przynajmniej brzuch mam w miare p³aski, bo od kilku dni sie pilnujê i nie ob¿eram.

Dzisiejsze menu:
- nale¶nik z 2 ³y¿kami sa³atki z gyrosa, kawa z mlekiem i ³y¿eczk± cukru
- 4 kawa³ki usma¿onego dorsza (niestety z panierce) plus pomidor z cebulk±
- planujê dzi¶ jeszczem kromkê biedronkowej wasy posmarowanej serkiem czosnkowym bia³ym. No i kawa na pewno bêdzie, bo nauka mnie goni, a ja jak zwykle w
Witamy
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy próbuj± pomniejszaæ Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robi±, a naprawdê wielcy sprawiaj±, ¿e czujesz, ¿e i Ty mo¿esz byæ wielki.
amadziaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:12   #2961
Meggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Lajla ale laska jeste¶ ;o
Dziewczyny pogodzi³am siê z T¯.

dzis zjad³am : dwie kromki chleba chrupkiego z mas³em i pomidorem + 2 jajka a majonezie+ zielona herbatka.
na obiad mamka zrobi³a gerosa .
a na podwieczorek zjad³am ma³± miseczkê truskawek.
i zaraz bêdê æwiczy³a.

Niemiecki ju¿ w g³owie wiêc mogê poszaleæ trochê

Edytowane przez Meggies
Czas edycji: 2011-05-22 o 17:15
Meggies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:35   #2962
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomo¶ci: 1 389
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

aloaroo, Lajla to jest nasza mulatka, ona t± opaleniznê ma w genach
Lajla, najwa¿niejsze to widzieæ ró¿nice i efekty swojej pracy. Wtedy bêdziesz mia³a si³ê, ¿eby walczyæ. Podoba Mi siê Twoje my¶lenie, poka¿ wszystkim, ¿e jeste¶ za✂✂✂i¶cie szczê¶liwa, seksowna mamu¶ka,
aloaroo te¿ uwielbiam carlo rossi ró¿ane, takie mocno sch³odzone.

A ja w³a¶nie siedzê u T¿ta i grillujemy. Wsadzi³am sobie honor w kieszeñ i zadzwoni³am, przeprosi³am. Obieca³am, ¿e bêdê pracowaæ nad sob±. Powiedzia³, ¿e jeszcze raz podniosê g³os to wyjdzie i tyle bêdê Go widzieæ.. ¯e ma do¶æ tej mojej mordy.

U mnie dzisiaj znowu grzeszki, od jutra biorê siê za siebie:
-musli, p³atki owsiane, mleko
- pó³ kanapki chleba bia³ego z mas³em
-nieca³y desperados
-2plasterki sera ¿ó³tego
- pó³ kanapki chleba bia³ego z szynk± i sa³at±
- big milk
a teraz jem ³ososia z grilla..pyszna ryba!!!, ale strasznie droga...za 400g. 10z³..a jak siê upiek³a to wysz³a jedna porcja.

Wiêc w sumie i tak mniej ni¿ 1000kcal.

Meedzik, strój ³adny, ale ja ba³abym siê kupowaæ na allegro...nie ma to jak przymierzyæ..ja w³a¶nie w tyg. jadê na shopping i bêdê chodziæ za strojem- wreszcie mo¿e nie bêdzie to do³uj±ce zajêcie
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:14   #2963
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmiñsko-mazurskie
Wiadomo¶ci: 1 762
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

meeedzik lody Arietta po prostu uwielbiam! s± pyszne, zawsze jak jestem w biedronce to muszê nie¼le ze sob± walczyæ ¿eby ich nie kupiæ a strój bardzo mi siê podoba, czarny, sexi
Meggies, Baletnico cieszê siê ¿e jako¶ siê u³o¿y³o z T¿ami, teraz tylko trzeba walczyæ ¿eby to utrzymaæ. swoj± drog± da³y¶cie mi wiele do my¶lenia, muszê bardziej siê hamowaæ bo to naprawdê jest ciê¿kie znosiæ ci±g³e humorki.

a mi nale¿y siê dzi¶ WIELKI opieprz.. zjad³am dzi¶ wszystkiego tyle, ¿e teraz ledwo chodzê. nie wiem co we mnie wst±pi³o, zawsze siê pilnowa³am a dzi¶.. gofry, wielki obiad, 4kanapki z wêdlin± i 2 z kotletem z piersi w jajku, markizy i chipsy bekonowe.. te weekendy s± straszne!
z nauki raczej nic nie wysz³o oczywi¶cie. siad³am przy chemii trochê poczyta³am i oczywi¶cie mi siê odechcia³o, wiêc wmówi³am sobie ¿e umiem i posz³am gdzie¶. skróci³am te¿ referat z biologii - proszê, trzymajcie za mnie jutro kciuki bo strasznie siê bojê go czytaæ
murka04 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:22   #2964
Meggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja w³a¶nie siedzê u T¿ta i grillujemy. Wsadzi³am sobie honor w kieszeñ i zadzwoni³am, przeprosi³am. Obieca³am, ¿e bêdê pracowaæ nad sob±. Powiedzia³, ¿e jeszcze raz podniosê g³os to wyjdzie i tyle bêdê Go widzieæ.. ¯e ma do¶æ tej mojej mordy.
Nie tylko Ty masz "morde" we mnie to czasem diabe³ wstêpuje i nie panuje nad tym co mówiê. Ale to chyba wiêkszo¶æ kobiet lubi siê powydzieraæ i pokazywaæ swoje humorki. U mnie by³o ich a¿ za du¿o. Na szczê¶cie jest dobrze, obiecali¶my sobie ¿e bêdziemy bardziej nad sob± panowaæ. co bêdzie to bêdzie. Jak jeste¶my przeznaczeni sobie to mimo wszystko bêdziemy razem no a je¶li nie to mówi siê trudno zyje siê dalej.
Meggies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:49   #2965
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Witam, Was wszystkie.
Ja tez chce byc taka szczupla, jak Wy
Niby nie jestem gruba, ale chce schudnac.
U mnie najgorsze sa slodycze. Nie potrzebuje niczego innego.
Moge zywic sie nimi caly dzien.
Ale koniec!
Dieta.
elaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:01   #2966
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 7 041
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Cytat:
Napisane przez Lajla_55 Poka¿ wiadomo¶æ


Wstawiam fotki, ale bojê siê reakcji...

Pierwsze 4 s± z teraz dwa w ubraniu, dwa bez (tragedia), a ostatnie z przed 2 miesiêcy (chyba, nie pamiêtam dok³adnie, kiedy je wstawia³am...)
Wygl±dasz super! Widaæ ró¿nicê i zrobi³± Ci siê cudna talia boczki s± du¿o mniejsze.
Cytat:
Napisane przez alora00 Poka¿ wiadomo¶æ
A dzisiaj sobie kupi³am wino ró¿owe bo ju¿ strasznie dawno nie pi³am alkoholu, jeszcze moje ulubione carlo rossi
A jak to w ogóle jest z winem w czasie diety, te¿ jest nie zalecane jak piwo czy wódka?


Witam nowe dziewczyny!
aante_e A ile masz wzrostu?
Cytat:
Napisane przez amadziaz Poka¿ wiadomo¶æ
Witamy

Wzostu mam 160 cm. Moja waga nie jest niby tragiczna, ale zawsze wa¿y³am ko³o 53 kg, niestety jak zaczê³am studia przyty³am 10 kg. Trochê zrzuci³am, ale têskni mi siê do dawnej figury. Szczególnie, ¿e wszystko odk³ada mi siê w boczkach i brzuchu i biodrach

Co do alkoholu to jest to g³ówny grzech mojej diety Lubiê poimprezowaæ i gdy nie ma sesji to zdarza mi poszaleæ. Nie wiem co ma mniej kalorii, ale wolê wódkê, najlepiej z sokiem lub cola. Po piwie strasznie mi 'puszy' brzuch, robi siê taki balon i ogó³em siê ciê¿ko czujê.

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja w³a¶nie siedzê u T¿ta i grillujemy. Wsadzi³am sobie honor w kieszeñ i zadzwoni³am, przeprosi³am. Obieca³am, ¿e bêdê pracowaæ nad sob±. Powiedzia³, ¿e jeszcze raz podniosê g³os to wyjdzie i tyle bêdê Go widzieæ.. ¯e ma do¶æ tej mojej mordy.
Ooo ja te¿ da³am swojemu niedawno popaliæ Co prawda raz sobie zas³u¿y³, a raz dosta³ao mu siê, bo mam du¿o egzaminów, ba³agan w szafkach i nie mogê znale¼æ bluzki i w ogóle wszystko by³o wtedy na nie

Za oknem gra mi T.love a ja umieram miêdzy ksi±¿kami...tak bym chcia³a pój¶æ, w tamtym roku juwenalia to by³ okres kiedy poznawa³am siê z T¯ i to by³ jeden z najlepszych koncertów. Na pocieszenie pos³ucham ich na youtubie
__________________
Marzenia same siê nie spe³niaj±, marzenia siê spe³nia.
aante_e jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:25   #2967
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 777
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Witam
Przepraszam ¿e tyle nie pisa³am ale maturki siê skoñczy³y ¶wiêtowa³am wakacje
To by³ ciê¿ki weekend ,
Od jutra ju¿ wracam na dobre Wszystko nadrobi³am dziewczyny co za zmiany . Gratulacjê dla wszystkich
Teraz spadam odespaæ dzisiaj spa³am tylko 4 godziny ...
Do jutra
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:36   #2968
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomo¶ci: 6 411
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Hej moje ¶liczniutkie ;*
Aleee sie rozpisa³y¶cie! Czyta³am i czyta³am i skoñczyæ nie mog³am ;p
A ja dzi¶ ca³y dzieñ z rodzink±, pogoda by³a cudowna - upa³ na maksa, zero chmur. Co prawda nie grillowa³am itp ale by³am z dzieæmi na spacerze i na placu zabaw pó³ dnia ;p Dzi¶ z jedzeniem trochê lepiej bo zjad³am mniej ni¿ wczoraj ;p
¶- jajecznica z szyneczk±,cebul± i szczypiorkiem + ma³a kromka chleba sucha
o - trochê ziemniaków, 1 schabowy i surówka z sa³aty,kukurydzy i pomidora
na deser malutka kostka sernika
p- dwie kromki chleba z szynk± drobiow± i 2 plastrami pomidora ze szczypiorkiem + herbata
k- dwie kromki chleba z paprykarzem + herbata zielona z cytryn± Lipton

od jutra rygor w diecie! i æwiczenia (przysiady,brzuszki i co drugi dzieñ orbitrek) Przez weekend nie wa¿y³am siê wiêc ciekawe ile jutro bêdzie ale jestem pewna ¿e nie mniej ni¿ ostatnio a nawet mo¿e byæ wiêcej ;p

Do pracy ju¿ jednak nie wracam bo mi sie nie chce ;p jutro idê po zwolnienie do koñca maja a od czerwca na kuroniówkê.
Mój m±¿ dzi¶ wyje¿dza o 4 rano znów na 2 tygodnie.
Dzi¶ pozna³am mojego mê¿a ciocie która mieszka w Stegnie i ma domki letniskowe wiêc na wakacje mamy ju¿ gdzie jechaæ Ale konkretnie chodzi mi o to, ¿e ta jego ciocia siê odchudza i jest na diecie 1000 kcal ale ustalon± przez dietetyka i wyobra¼cie sobie jak zaczê³a mi mówiæ co jej dietetyk przepisa³ do jedzenia to dok³adnie wszystko to samo co my tu jemy Identycznie! Jak zaczê³a opowiadaæ to jakbym s³ysza³a to co ja jem Jak jej powiedzia³am ile ju¿ schud³am to ma³o z krzes³a nie spad³a


Mureczko idealn± masz figurkê! No i masz t± przerwê miêdzy udami (udo nie dotyka drugiego uda) co moim zdaniem jest najwa¿niejsze aby efekt piêknych nóg by³ widoczny - tak¿e gratulujê Jeszczê troszkê opalenizny i bêdziesz sexbomba


Lajla ja to w ogóle jestem w szoku ¿e Ty tak dobrze wygl±dasz tak krótko po porodzie!!! Brzusio masz ¶liczny!!! ¯adnych rozstêpów i flaka co po porodzie zazwyczaj zostaje. No rewelacyjnie wygl±dasz! Jedynie co to uda trochê zgubisz i bêdziesz znowu jak modelka wygl±da³a


Meggies super, ¿e sie pogodzi³a¶ z T¯

Baletnico gdzie Ty szeroka w biodrach! Co ty gadasz za g³upoty! Mi chodzi³o tylko o uda, ¿e górna czê¶æ jest widocznie wiêksza od czê¶ci nad kolanem! ALe jak jeszcze schudniesz to na pewno sie wyrówna
A fajnie, ¿e sie pogodzi³a¶ z ch³opakiem! Cieszê siê bo wiem, ¿e Ty sie cieszysz

Meeedzik ja mam ten strój!!!! ca³y czas w nim zdjêcia Wam tu wklejam!! Zobacz sobie przyjrzyj sie ja kupi³am go w³a¶nie na allegro - teraz jest sporo za du¿y bo to rozm. L dlatego takie majtki s± spore na zdjêciach;p A ogólnie strój fajny, tylko ¿e ja zerwa³am te wisz±ce cyrkonie na staniku co s± bo troche za du¿o tego by³o. A co do tego ¶wiec±cego wzorku na staniku to po pierwszym praniu ¶ciera siê i prawie go nie widaæ.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2011-05-22 o 23:42
monika01011986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:16   #2969
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomo¶ci: 1 389
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

Hej Kochane
Ja ju¿ po ¶niadanku, standard- musli, p³atki owsiane, b³onnik, mleko
1,5%

Wchodzê na wagê, a tam znowu 51,9. Przecie¿ ja umrê. Od 3tyg. ta waga stoi w miejscu.

I postanowi³am- zero piwa. Wczoraj, po sobotniej imprezie, my¶la³am, ¿e umrê. Brzuch wzdêty, twardy, ca³y dzieñ mnie bola³, nie mog³am siê za³atwiæ. Koszmar. To pewnie od piwa, nic "innego" nie jad³am.
Jadê dzisiaj do szko³y, ¦wiêta, Majówki, Juwenalia siê skoñczy³y, wiêc trzeba jechaæ.. odezwê siê wieczorkiem
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:27   #2970
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomo¶ci: 6 411
Dot.: Piêkne cia³o do wakacji! 5 ma³ych posi³ków dziennie i koniec ze s³odyczami! :>

hej chudzinki
Ja dzi¶ siê podnie¶æ z ³ó¿ka nie mog³am... ciê¿ko jak cholera! Posz³am spaæ po 3. Nawet nie s³ysza³am jak mój m±¿ wstawa³ do pracy, przyszed³ tylko przed 4 i siê po¿egna³ i pojecha³... za 2 tygodnie wróci. Moja waga po ca³ym weekendzie normalnego du¿ego jedzenia to 59,9 ;p wiêc nie jest ¿le. Dzi¶ bêdzie dietka to jutro waga wróci do 59,6 ;p
Idê zaraz je¶æ Just Fit z owocami i z mlekiem a potem z dzieæmi do lekarza bo kaszl± dalej jak w¶ciek³e. No i zwolnienie lekarskie muszê wzi±æ.
Pogoda ³adna choæ trochê siê chmurzy, ale jest bardzoooo ciep³o.

Baletnico no musisz sobie postawiæ warunek- 1 piwo na tydzieñ Do wakacji ju¿ niewiele a naszej upragnionej wagi jeszcze nie widaæ ;/ Tobie to ju¿ ma³o zosta³o a mi prawie 5 kilo.... masakra. Od dzi¶ siê biorê ostro za siebie. Wczoraj przed snem nawet przysiady zrobi³am ;p I od dzi¶ bêdê robi³a je codziennie! To do pó¼niej! Buziaki
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.