biała perła - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 14:48   #2431
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: biała perła

Długo używałaś? Ja jestem po 1,5h i żadnych oznaków podrażnienia jeszcze na szczęście
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:25   #2432
18karo18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez ola0507 Pokaż wiadomość
no i jutro będzie tydzień stosowania 6h i 35min efekt zamieszczam niżej
Może nie widać za dużego efektu, ale to zawsze coś, jak na razie się nie zniechęcam więc zobaczymy jak będzie dalej
bardzo ładne masz teraz ząbki, jak używałaś bp ? tak jak jest na opakowaniu ?
18karo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 07:24   #2433
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Długo używałaś? Ja jestem po 1,5h i żadnych oznaków podrażnienia jeszcze na szczęście
Uzywalam 3 dni, czyli 3-4 godz. No ja mam podraznione bardzo.. Juz 4. dzień przerwy i jeszcze dziasla bola jak cos jem .. Ale wytrzymam bo dziala Nie mam zdjecia przed, ale od kilku lat bardzo duzo pale, wiec moje zeby byly dosc zolte.. Ale dodaje zdjecia po tych kilku godzinach.. Jak dla mnie jest calkiem nieźle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,5 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,0 KB, 183 załadowań)
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:21   #2434
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Uzywalam 3 dni, czyli 3-4 godz. No ja mam podraznione bardzo.. Juz 4. dzień przerwy i jeszcze dziasla bola jak cos jem .. Ale wytrzymam bo dziala Nie mam zdjecia przed, ale od kilku lat bardzo duzo pale, wiec moje zeby byly dosc zolte.. Ale dodaje zdjecia po tych kilku godzinach.. Jak dla mnie jest calkiem nieźle


Bielutkie!
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:03   #2435
Szeptkrwawegoserca
Raczkowanie
 
Avatar Szeptkrwawegoserca
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: biała perła

Cześć dziewczyny, dołączam się do wątku. Ja już 3 dzień stosuję BP, 2x po 30 min, czyli godzina dziennie. Na razie widzę bardzo małe efekty, zniknął mi brzydki żółtawy osad, zęby stały się leciutko bielsze i błyszczą, zobaczymy co będzie dalej Chcę do szkoły przyjść z bielutkimi ząbkami.. dziąsła trochę bolą, ale nie jest to mocny ból, da się wytrzymać.
mam pytanie, zauważyłam, że na moich ząbkach robią się lekko białe plamki, w niektórych miejscach, czy mam to zlekceważyć, same znikną?
Później wstawię zdjęcia przed i po, tylko najpierw musi upłynąć trochę czasu.
Za rok zdecyduję się na to prawdziwe wybielanie u stomatologa... chcę mieć śnieżnobiałe zęby.

+ ile wlewacie ml żelu strzykawką? Bo u mnie w instrukcji jest napisane, że 3 ml na każdy aplikator, czy to za dużo za mało?

Edytowane przez Szeptkrwawegoserca
Czas edycji: 2012-08-16 o 13:13
Szeptkrwawegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:03   #2436
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Szeptkrwawegoserca Pokaż wiadomość
+ ile wlewacie ml żelu strzykawką? Bo u mnie w instrukcji jest napisane, że 3 ml na każdy aplikator, czy to za dużo za mało?
Nie wyobrażam sobie wlewania 3ml na każdy aplikator. Wychodziłby mi ten żel z każdej strony Ja biorę tak 1,5ml i mimo to wychodzi mi górą na dziąsła
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:05   #2437
Szeptkrwawegoserca
Raczkowanie
 
Avatar Szeptkrwawegoserca
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie wlewania 3ml na każdy aplikator. Wychodziłby mi ten żel z każdej strony Ja biorę tak 1,5ml i mimo to wychodzi mi górą na dziąsła
Właśnie się trochę domyśliłam, że wlewam go za dużo, bo mi się wylewał na podniebienie i dzisiaj mnie boli tak samo jak dziąsła, od dzisiaj wlewam 1,5 ml... + podetnę trochę aplikator, żeby mi na dziąsła nie wlatywał ten żel. Dzięki
A jak u Was z efektami? Po ilu dniach zauważyłyście, że zęby zmieniły się o kilka tonów?
Szeptkrwawegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 10:12   #2438
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: biała perła

ja jestem po 4h i widzę minimalne efekty
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:24   #2439
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: biała perła

Ja póki co też mniej więcej po 4 i efekty są, ale jeszcze nie powalające.. No ale cóż, to dopiero początek
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:43   #2440
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Szeptkrwawegoserca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dołączam się do wątku. Ja już 3 dzień stosuję BP, 2x po 30 min, czyli godzina dziennie. Na razie widzę bardzo małe efekty, zniknął mi brzydki żółtawy osad, zęby stały się leciutko bielsze i błyszczą, zobaczymy co będzie dalej Chcę do szkoły przyjść z bielutkimi ząbkami.. dziąsła trochę bolą, ale nie jest to mocny ból, da się wytrzymać.
mam pytanie, zauważyłam, że na moich ząbkach robią się lekko białe plamki, w niektórych miejscach, czy mam to zlekceważyć, same znikną?
Później wstawię zdjęcia przed i po, tylko najpierw musi upłynąć trochę czasu.
Za rok zdecyduję się na to prawdziwe wybielanie u stomatologa... chcę mieć śnieżnobiałe zęby.

+ ile wlewacie ml żelu strzykawką? Bo u mnie w instrukcji jest napisane, że 3 ml na każdy aplikator, czy to za dużo za mało?
Ja też mam takie plamki bielsze od całego zęba, wyskoczyły mi tylko na 2.
Ja mam 3ml na 2 użycia, więc ok. 1,5ml
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:30   #2441
18karo18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

U mnie bp działa za☠☠☠iście, używam jej już 5 dzień i widać efekty. od około 11 lat pale papierosy i moje zęby były na prawdę żółte. Rodzina się ze mnie śmiała że chodzę z jakimś gumowym aparatem w buzi i nie dam rady mówić, ale dzisiaj moja mama przyznała że to na serio działa. Co prawda na początku strasznie mi podrażniło dolne dziąsła, aż nie dałam rady jeść przez 2 dni nie zakładałam dolnego aplikatora i wszytko przeszło i teraz normalnie mogę nosić bp na zębach. ogólnie jestem bardzo zadowolona
18karo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 22:41   #2442
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: biała perła

Ja tez widze efekty.
Pierwszy raz uzywam bialej perly, bo mialam zalozony aparat.
Gore mam zdjeta, zostal dol. I widze efekty porownujac gore z dolem.
Uzywam juz 2 tygodnie. Dziasel w ogole mi nie podraznia.
Ale mysle, ze to zasluga Blanx. Uzywam tych past od kilku lat, wlasnie ze wzgledu na wrazliwe zeby i dziasla.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:18   #2443
Szeptkrwawegoserca
Raczkowanie
 
Avatar Szeptkrwawegoserca
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: biała perła

ja już dzisiaj 8 dzień.... wczoraj zasnęłam z aplikatorami na zębach ... dziąsła trochę bolą... codziennie, systematycznie zakładam po 30/40 minut 2x dziennie..
efekty minimalne, jakoś ich nie dostrzegam, robią mi sie te białe plamki tylko, jakby się wybielały nierównomiernie. No cóż na efekty trzeba jeszcze poczekać, przez swoją głupotę zostało mi mało żelu w jednej tubce, bo myślałam, że trzeba wlewać po 3 ml na jeden aplikator ;c ale mam jeszcze 1 całą- i tą będę oszczędnie.
Szeptkrwawegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:29   #2444
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Szeptkrwawegoserca Pokaż wiadomość
ja już dzisiaj 8 dzień.... wczoraj zasnęłam z aplikatorami na zębach ... dziąsła trochę bolą... codziennie, systematycznie zakładam po 30/40 minut 2x dziennie..
efekty minimalne, jakoś ich nie dostrzegam, robią mi sie te białe plamki tylko, jakby się wybielały nierównomiernie. No cóż na efekty trzeba jeszcze poczekać, przez swoją głupotę zostało mi mało żelu w jednej tubce, bo myślałam, że trzeba wlewać po 3 ml na jeden aplikator ;c ale mam jeszcze 1 całą- i tą będę oszczędnie.


Mam tak samo, są bielsze ale minimalnie.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:38   #2445
dariap14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: biała perła

Czy ktoś wie czy Biała Perła wybieli również ząb, który jest martwy ? Mam jeden taki, jest leczony kanałowo.
I czy można używać wybielających past, mając zaplombowane zęby ?
dariap14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:46   #2446
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez dariap14 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie czy Biała Perła wybieli również ząb, który jest martwy ? Mam jeden taki, jest leczony kanałowo.
I czy można używać wybielających past, mając zaplombowane zęby ?
Niestety martwego z tego co wiem nie wybieli...
Można, tylko może się potem odróżniać kolor zęba od koloru plomby. Gdyby nie można było to niewiele osób mogłoby sobie pozwolić na wybielanie


A czy wybielałyście zęby z wieloletnim częściowym (na połowie zęba) przebarwieniem na zębach prawdopodobnie powstałe od leków? Zastanawiam się czy to przebarwienie da się rozjaśnić, nawet moja dentystka nie wie
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:38   #2447
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: biała perła

mi zaczynają żółknąć. po bp miałam bieluteńkie i to..zostało mi 1,5 tubki.
chętnie bym wróciła i znów kupiła sobie ale mam popękane szkliwo - nie wiem czy ryzykować. i podobno właśnie przez te ryski żółkną zęby bo wszystko dostaje się do środka.
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 11:04   #2448
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: biała perła

używałam perły jakiś czas temu i nie zauważyłam szczególnych efektów. zastanawiam się, czy by do niej nie wrócić..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:38   #2449
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
mi zaczynają żółknąć. po bp miałam bieluteńkie i to..zostało mi 1,5 tubki.
chętnie bym wróciła i znów kupiła sobie ale mam popękane szkliwo - nie wiem czy ryzykować. i podobno właśnie przez te ryski żółkną zęby bo wszystko dostaje się do środka.
też mi popękało szkliwo..
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 13:10   #2450
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: biała perła

Hej wszytskim Ja dopiero dzisiaj zaczynam wybielanie Mam nadzieję, że się mi uda Narazie siedze z paskami na zębach, w pół zamkniętą buzią i ślinotokiem Niedługo mój brat ma wesele i chciałabym jakoś wyglądać
A w tym momencie moje zęby nie prezentują sie za dobrze
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:46   #2451
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: biała perła

Hej wszystkim Wybielanie trwa dopiero 4 dni, ale efekty już widzę
Mam tylko mały problem z nakładką, bo nie chce się trzymać dolnych zębów.
Macie na to jakiś sposób, albo coś?
Górna trzyma się bez zastrzeżeń.
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:56   #2452
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
też mi popękało szkliwo..
byłaś u dentysty? robisz coś z tym?
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:37   #2453
PrzyjacielM
Przyczajenie
 
Avatar PrzyjacielM
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: biała perła

Hej Dziewczyny !

Paliłem przez rok, czasami lubię sobie też wypić kawę. No i po takim czasie zauważyłem że moje zęby nabrały nieprzyjemnego żółtego odcienia. Rzuciłem palenie i zamierzam teraz jakoś poprawić ten wygląd zębów. Wahałem się między pastą Colgate MaxWhiteOne a właśnie Białą Perłą i chyba wybiorę to drugie. Nie jestem do końca przekonany do takich czarów ale gdy widzę u Was takie świetne efekty to chyba się zdecyduje. Jeśli tak, zrobię zdjęcie przed i będę zdawał relację

P.S. Tak w ogóle to witam piękne panie. Mam nadzieje że jako facet - ta szowinistyczna świnia, pełna chamstwa i złych manier - nie zostanę może jakoś od razu piekielnie potraktowany i dostanę swoją szansę Pozdrawiam
PrzyjacielM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:15   #2454
MyMagdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 43
Dot.: biała perła

Biała Perła... Miałam, używałam... I gdyby wtedy dorwała mnie moja obecna dentystka, wyrzuciła by to cholerstwo jak najdalej ode mnie i nie miałabym obecnie problemów z zębami

To zacznijmy od tych dobrych stron-wybielać, wybiela i to bardzo ładnie. Dzielnie siedziałam z wkładką z żelem, śliniłam się jak bernardyn i czekałam na efekty. I owszem, były. Miałam ładny, biały uśmiech i strasznie mnie to cieszyło. Nawet zapomniałam o tych bólach brzucha, które miałam od połknięcia niewielkiej ilości karbamidowego żelu. Ok, to tyle jeśli chodzi o plusy-ogólnie rzecz ujmując, wybielić miało i tak się stało.

No to teraz minusy. Wybielanie było krótkoterminowe, nie utrzymało się zbyt długo mimo dbania o zęby. A to co mi zostało, to "rozmiękczenie" zębów z którym zmagam się do dziś, a BP używałam z 4-5 lat temu Do dziś moje zęby są mięciutkie jak plastelinka i nawet bardzo dobry specjalista, jakim jest moja dentystka (profesor stomatologii) załamuje ręce. A dodam, że używałam produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Nie wiem czy to cechy osobnicze, czy coś innego, ja w każdym razie szczerze mówiąc żałuję, że w ogóle postanowiłam kupić to paskudztwo... Nawet ładny odcień zębów nie jest w stanie mi zrekompensować tego, co się stało z moimi uzębieniem.
Aha i przestroga-absolutnie nie próbujcie tego używać jeśli nie macie pewności czy wasze zęby są zdrowe !
Nie chciałam też nikogo zrazić swoją opinią, wasze zęby, wasza sprawa, opisuję tylko jak skończyła się moją przygoda z Białą Perłą...
__________________
Włosomaniaczka.

01.11.2013 - CIACH ! (- 2 cm)
53cm -...- 95cm

29.09.13 - drożdże

Ćwiczymy z Ewą

www.pustamiska.pl <- KLIK !
MyMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:38   #2455
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
byłaś u dentysty? robisz coś z tym?
wizytę mam na 20stego dopiero
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:23   #2456
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
wizytę mam na 20stego dopiero
daj znać proszę jeśli czegoś się dowiesz bo moja dentystka powiedziała, że nic nie da się z tym zrobić..i że to czasem się zdarza.
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:41   #2457
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
daj znać proszę jeśli czegoś się dowiesz bo moja dentystka powiedziała, że nic nie da się z tym zrobić..i że to czasem się zdarza.
cholera :/

bo mam tak jakby hmm takie szorstkie plamki na zębach i tam się więcej osadu po jedzeniu zbiera itd. A reszta zęba jest gładka, perłowa taka

kurde, jak nie da się nic z tym zrobić to chyba się powieszę
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 10:42   #2458
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez PrzyjacielM Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !

Paliłem przez rok, czasami lubię sobie też wypić kawę. No i po takim czasie zauważyłem że moje zęby nabrały nieprzyjemnego żółtego odcienia. Rzuciłem palenie i zamierzam teraz jakoś poprawić ten wygląd zębów. Wahałem się między pastą Colgate MaxWhiteOne a właśnie Białą Perłą i chyba wybiorę to drugie. Nie jestem do końca przekonany do takich czarów ale gdy widzę u Was takie świetne efekty to chyba się zdecyduje. Jeśli tak, zrobię zdjęcie przed i będę zdawał relację

P.S. Tak w ogóle to witam piękne panie. Mam nadzieje że jako facet - ta szowinistyczna świnia, pełna chamstwa i złych manier - nie zostanę może jakoś od razu piekielnie potraktowany i dostanę swoją szansę Pozdrawiam
Miałam 2 razy tą pastę i żadnych efektów nie było widać, normalna pasta do czyszczenia zębów, nawet się pienić nie chciała.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:44   #2459
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez PrzyjacielM Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !

Paliłem przez rok, czasami lubię sobie też wypić kawę. No i po takim czasie zauważyłem że moje zęby nabrały nieprzyjemnego żółtego odcienia. Rzuciłem palenie i zamierzam teraz jakoś poprawić ten wygląd zębów. Wahałem się między pastą Colgate MaxWhiteOne a właśnie Białą Perłą i chyba wybiorę to drugie. Nie jestem do końca przekonany do takich czarów ale gdy widzę u Was takie świetne efekty to chyba się zdecyduje. Jeśli tak, zrobię zdjęcie przed i będę zdawał relację

P.S. Tak w ogóle to witam piękne panie. Mam nadzieje że jako facet - ta szowinistyczna świnia, pełna chamstwa i złych manier - nie zostanę może jakoś od razu piekielnie potraktowany i dostanę swoją szansę Pozdrawiam

Ta pasta, to zwykła pasta Wcale nie wybiela, osad usuwa jak każda inna za 3 złote w sklepie

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2012-09-10 o 16:45
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:41   #2460
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
cholera :/

bo mam tak jakby hmm takie szorstkie plamki na zębach i tam się więcej osadu po jedzeniu zbiera itd. A reszta zęba jest gładka, perłowa taka

kurde, jak nie da się nic z tym zrobić to chyba się powieszę
ja mam dosłownie pęknięte na pół. widać na zębach ryskę przez sam środek
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.