Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 19:41   #1831
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mnie tam ciężko spojrzeć nawet lusterkiem bo musze brzuch podnosić bo jest duży i nisko ale lekarz oglądał i niby ok hmm
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 19:49   #1832
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Jeśli chodzi o pampersy ja mam Pampersa przynajmniej póki co a potem zobaczę czy będzie dostawać uczulenie na inne.
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 21:00   #1833
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja na początek kupuje te bambusowe pampersy z rossmana, później przerzuce się na zwyklaki

Kurcze! Przecież mój mąż też ma niedługo urodziny, hm może jakiś wspólny wyjazd na weekend, bo o dłuższych wakacjach możemy pomarzyć w tym roku, macie jakieś miejsca w PL, które możecie polecić na weekendowy wypad we dwoje? Tylko jeszcze pytanie, czy TŻ dostanie wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 21:15   #1834
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

My zarezerwowaliśmy wyjazd do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, jakbym miała wybierać ponownie to pewnie też tam byśmy jechali
Cały wieczór z lewej piersi leci mi drobna ilość pokarmu - pierwszy raz aż tyle i tak długo, czy to normalne?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 21:24   #1835
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja mam pampersy paczkę 1 i paczkę 2.


My za tydzień jedziemy na weekend do Szczyrku.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 21:48   #1836
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

himbere - ja probowalam ostatnio fotke zrobić, ale koslawo mi wychodziło wiec nie wiem jak wygląda, za to wiem że coraz częściej mnie pobolewa, a miejsce na koncowce gdzie wlasnie komczyl sie szew to juz od dawna zdarza mi sie czuc takie swedzenie, klucie.

Ja na weekend na tym etapie polecałabym jakies miejsce mało górzaste. Generalnie skupić sie chyba bardziej na spa i jedzeniu aniżeli zwiedzaniu chyba takiej bardziej miastowe atrakcje typu Kraków niż góry

Byłam kupic mezowi ten bujak 2osobowy, nie mieli w sklepie i nie ściągną mi go. Chyba kupie ta maszynkę do golenia plus jakis wypad na obiad. Wolalabym kino i kolacje tylko we dwoje, ale córka ma aktualnie taka mamozę że dosłownie nie odkleja sie od mojej nogi. Już nie ma osoby z którą zostanie mi. Jedynie mąż w zasadzie, o ile nic sie nie zmieniło.

antonina - chyba normalne ja mam juz takie zapoczątki mleka, z córka miałam szybciej i też intensywniej niz teraz

milusia - Jeszcze chwila i brzuch będzie mniejszy wydatki, cóż teraz to już ciagle będą, u Ciebie dodatkowo podwójnie. Tyle że odejdą wizyty prywatne, badania itp. A to jest duże obciążenie. Ja sama sie ciesze ze mam wizyty co miesiąc i mój lekarz nie zwieksza z czasem ich czestotliwosci bo to sa duże koszty.

pelnoletnia - ty to masz prawdziwa piłkę pod koszulką!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 23:07   #1837
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
himbere - ja probowalam ostatnio fotke zrobić, ale koslawo mi wychodziło wiec nie wiem jak wygląda, za to wiem że coraz częściej mnie pobolewa, a miejsce na koncowce gdzie wlasnie komczyl sie szew to juz od dawna zdarza mi sie czuc takie swedzenie, klucie.

Ja na weekend na tym etapie polecałabym jakies miejsce mało górzaste. Generalnie skupić sie chyba bardziej na spa i jedzeniu aniżeli zwiedzaniu chyba takiej bardziej miastowe atrakcje typu Kraków niż góry

Byłam kupic mezowi ten bujak 2osobowy, nie mieli w sklepie i nie ściągną mi go. Chyba kupie ta maszynkę do golenia plus jakis wypad na obiad. Wolalabym kino i kolacje tylko we dwoje, ale córka ma aktualnie taka mamozę że dosłownie nie odkleja sie od mojej nogi. Już nie ma osoby z którą zostanie mi. Jedynie mąż w zasadzie, o ile nic sie nie zmieniło.

antonina - chyba normalne ja mam juz takie zapoczątki mleka, z córka miałam szybciej i też intensywniej niz teraz

milusia - Jeszcze chwila i brzuch będzie mniejszy wydatki, cóż teraz to już ciagle będą, u Ciebie dodatkowo podwójnie. Tyle że odejdą wizyty prywatne, badania itp. A to jest duże obciążenie. Ja sama sie ciesze ze mam wizyty co miesiąc i mój lekarz nie zwieksza z czasem ich czestotliwosci bo to sa duże koszty.

pelnoletnia - ty to masz prawdziwa piłkę pod koszulką!
No chyba właśnie poszukam czegoś na mazurach mam nadzieję, że TŻ pomysł się spodoba, nie będzie to niespodzianka, bo muszę go jednak zapytać o zdanie w kwestii takiego prezentu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 10:11   #1838
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ale Wam zazdroszczę tych wyjazdów😍 my z pupą na miejscu bo do 21 czerwca mam najgorętszy okres w pracy, później mogę rodzić😀



podczytuję wątek mam majowych i powiem Wam, że jak sobie pomyślę, że zaraz na tym zaczną się takie emocje to aż mam ciarki😀
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 12:26   #1839
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ciekawe kiedy zawita pierwsze dzieciątko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 12:28   #1840
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Niektóre juz będą miały miesięcznego bobasa a onne dopiero na porodówkę będą się wybierać
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 12:42   #1841
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

już mi się śni poród po nocach😕 nie wyobrażam sobie siebie podczas porodu, że dam radę🤭
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 17:03   #1842
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
już mi się śni poród po nocach nie wyobrażam sobie siebie podczas porodu, że dam radę🤭
Mam to samo! Stres już daje o sobie znać.. Wasi mężowie/partnerzy będą przy porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 17:40   #1843
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Patti_1 Pokaż wiadomość
Mam to samo! Stres już daje o sobie znać.. Wasi mężowie/partnerzy będą przy porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę mieć cc więc będzie zaraz za ścianą tam gdzie ważą i mierza dziecko.
Natomiast w pierwszej ciąży gdy spodziewałam się SN to miał powiedziane że będzie przy porodzie bo ja bardzo się bałam że będą mi naciskać na brzuch i go meczylam filmikami o porodach żeby trochę wiedział jak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:15   #1844
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Moj nie bedzie przy porodzie. Ide sama.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:27   #1845
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Przechodzę jakieś załamanie, ciągle chodzę i płacze, jest mi smutno, przykro, mam ogromnego doła, wyglądam paskudnie, wyżywam się na innych, później mam wyrzuty sumienia i znowu ryczę i tak w kółko, jest mi źle, strasznie źle

Porodem jeszcze się nie stresuje, wydaje mi się to takie odległe i nierealne, a to przecież tuż tuż...nie potrafię sobie tego wyobrazić, nie potrafię sobie wyobrazić spotkania z dzidziusiem, nawet nie mamy imienia wszystko mnie przerasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:45   #1846
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Przechodzę jakieś załamanie, ciągle chodzę i płacze, jest mi smutno, przykro, mam ogromnego doła, wyglądam paskudnie, wyżywam się na innych, później mam wyrzuty sumienia i znowu ryczę i tak w kółko, jest mi źle, strasznie źle

Porodem jeszcze się nie stresuje, wydaje mi się to takie odległe i nierealne, a to przecież tuż tuż...nie potrafię sobie tego wyobrazić, nie potrafię sobie wyobrazić spotkania z dzidziusiem, nawet nie mamy imienia wszystko mnie przerasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bedzie dobrze. Niestety hormony szaleja, nasze ciala sie zmieniaja, do tego dochodzi wizja ogromnych zmian w zyciu i masz prawo sie tak czuc. Jednak powinnas poinformowac lekarza na kolejnej wizycie, ze tak sie czujesz, bo moze lapiesz jakas depresje.

U mnie drugie a tez srednio jestem przygotowana psychicznie, pomimo tego, ze chcialam miec drugie dziecko...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:48   #1847
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja sobie nie wyobrażam bez mojego porodu, jakoś on jak nikt inny potrafi mnie "ogarnąć" w razie jakiegoś załamania. On też chce być, ale wiadomo wszystko wyjdzie w praniu.
Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Przechodzę jakieś załamanie, ciągle chodzę i płacze, jest mi smutno, przykro, mam ogromnego doła, wyglądam paskudnie, wyżywam się na innych, później mam wyrzuty sumienia i znowu ryczę i tak w kółko, jest mi źle, strasznie źle

Porodem jeszcze się nie stresuje, wydaje mi się to takie odległe i nierealne, a to przecież tuż tuż...nie potrafię sobie tego wyobrazić, nie potrafię sobie wyobrazić spotkania z dzidziusiem, nawet nie mamy imienia wszystko mnie przerasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sovianka, chyba każda z nas bez względu jak wygląda ma momenty załamania i czuje się jak kolokwialnie mówiąc foka. Wypłacz się, to pomaga a potem zrób coś dla siebie, kąpiel, kino albo kosmetyczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 18:51   #1848
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Przechodzę jakieś załamanie, ciągle chodzę i płacze, jest mi smutno, przykro, mam ogromnego doła, wyglądam paskudnie, wyżywam się na innych, później mam wyrzuty sumienia i znowu ryczę i tak w kółko, jest mi źle, strasznie źle

Porodem jeszcze się nie stresuje, wydaje mi się to takie odległe i nierealne, a to przecież tuż tuż...nie potrafię sobie tego wyobrazić, nie potrafię sobie wyobrazić spotkania z dzidziusiem, nawet nie mamy imienia wszystko mnie przerasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak w tym wszystkim odnajduje się tata dziecka? Wspiera Cie? Widzi co się z Tobą 'dzieje'?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 19:09   #1849
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
A jak w tym wszystkim odnajduje się tata dziecka? Wspiera Cie? Widzi co się z Tobą 'dzieje'?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzi, że coś jest nie tak, ale ja nie mam ochoty na rozmowy, w sumie sam co nieco przyczynił się do tego jak się czuje swoim zachowaniem, chociaż teraz stara się zreflektować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-19, 19:44   #1850
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

sovianka

Ja jeśli chodzi o pieluchy mam Pampers pure 1 paczkę póki co, a potem zobaczymy.
Możliwe, że się szarpnę na wielorazówki, chociaż się ich obawiam :P Za tydzień wypłata to może na próbę kupię kilka i będę na starszaku wypróbowywać, bo jeszcze nie jest w pełni odpieluchowany.

Porodu trochę się zaczynam bać, a chciałabym sn jednak.. kupiłam już kapsułki z liści malin + daktyle, napompowałam piłkę i kręcę ósemki Żeby mała się nie odwróciła znowu
Zobaczymy, jak będzie rosła kluska i co lekarze na to, bo oni podejrzewam, że po cc to pewnie nie chcą żeby mocno po terminie rodzić sn. A też blizny tu nikt nie obserwuje.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2019-05-19 o 19:45
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 20:09   #1851
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Martb jaki brzusio malutki😊 ja w pierwszej ciąży miałam taki malutki😊

Teraz rosnie jak szalony😁



Mojej sis przy drugiej cc wycieli pierwsza bliznę i dopiero zeszyli😊
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 21:01   #1852
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Mnie od wczoraj mecza skurcze nad spojeniem lonowym. To chyba Braxtony-Hicksy, bo sa nieregularne i nie bola, ale oczywiscie czerwona lampka mi sie zapalila i pol torby juz spakowane.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 21:42   #1853
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja się dzisiaj znowu fatalnie czuję, cały dzień jakbym się czymś struła, po kilku godzinach doszłam do wniosku, że to chyba wczorajszy popcorn, mam mega zator
Pospinało mi ramiona i plecy do tego, nic nie pomaga, więc też w panice czekałam tylko na skurcze, myśląc, że to już będzie wtedy komplet
A z pakowaniem torby jestem w lesie, więcej rzeczy dla mnie brakuje niż dla Małej paradoksalnie...
U mnie Tż będzie plus doula

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 21:48   #1854
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Z corka mąz miał byc przy porodzie i był dopóki nie podjeto decyzji o cc. Wtedy siedzial za ścianą. Nikt nas nie poinformowal ze przy cc maz moze kangurowac Mala i nie skorzystalismy z tego, myslalam ze nie wolno, a tematem sie nie i interesowałam zbytnio, bo mialam rodzić sn. Teraz mam nadzieje ze wszystko pójdzie fladko i zgra sie z pobytem męża w Pl bo chciałabym żeby kangurował Młodego.

Sovianka - ciąża to naprawdę cięzki czas. Ja pierwszą przechodzilam bardzi nerwowo i płaczliwie. Pod tyn względem ta jest dla mnie i męża niemiłosiernie łaskawa.
Po porodzie wszystko minęło, ale po czasie znowu przytloczyło. nas zycie i było u nas dosyc źle. Pamietam ze długo, dlugo tłumiłam w sobie wszystko aż pewnego razu postawilam wszystko na jedna szale i nagle wyszło że mialam prawo sie tak czuć, mąz zrozumiał o co mi chodzi i w sumie od tego czasu praktycznie żyjemy taką swoją własna sielanką. Nie ma juz niedokonczonych rozmów, okresow ciszy itp. Pamiętaj że partner, jego wsparcie są bardzo ważne, ale w myslach nam nie czytają

Ja dzis mialam gorszy dzień własnie, więc oberwało sie trochę mężowi plus hustalam córe na huśtawce i plakalam sobie. Na szczęście minęło. Po prostu czasem są chwile że mnie wszystko przytłacza.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Ja zaczynam od wtorku pranie, chocby po jednym tygodniowo, juz mam dosc czekania na długie sloneczne dni. dzis było ciepło a pod koniec juz deszczowo i wietrznie. Na szczescie wszystko mam kupione a torbę w zasadzie w połowie spakowaną (wszystko co do szpitala oprocz rzeczy do prania sa po prostu byle jak wrzucone).
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 22:38   #1855
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja sie dzisiaj czuje jakbym sie czyms strula, problem w tym, ze nie mialam czym. Wczoraj bolal mnie zoladek jakbym miala niestrawnosc jakas a tez nie zjadlam nic takiego, co by moglo to spowodowac. Dzis dla odmiany nie boli, ale mnie mdli.

U mnie w torbie brakuje jedynie kosmetykow, pasty, szczoteczki, grzebienia, klapek i recznika. Dla malucha mam wszystko spakowane, bo ostatnio korzystalam z pogody i wszystko popralam. Wszystkie ubranka, ktore szly do torby, wyprasowalam i popakowalam w szczelne woreczki.
Nie spieszy mi sie do szpitala, ale jestem z tych, co lepiej sie czuja, jak wiedza, ze w razie czego wszystko jest pod reka. Gdyby maz mial mi rzeczy przywiezc, to skonczyloby sie na niepotrzebnych nerwach. Juz mi kiedys rzeczy do szpitala wozil i zawsze albo czegos zapomnial albo przywiozl nie to, co trzeba, bo tamtego nie mogl znalezc. Jak sama pakuje, to chociaz mam pewnosc, ze mam to, co potrzeba.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 06:56   #1856
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

U nas poród z mężem przy pierwszym też był...ale mój pierwszy poród był taki szybki że nawet nie zdążyliśmy się zorientować że już po....ja właśnie też cały weekend jakbym była struta ...a dziś miałam zacząć prać ale pogoda nie wyraźna.
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 07:37   #1857
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Myślę, że mam jelitówkę - za mną najgorsza noc w życiu, serio mam wszystkie objawy, do tego od wymiotów i skurczy brzucha tak bardzo bolą mnie żebra i przepona, że płakać mi się chce
Czekam na telefon z Medicoveru czy jakiś lekarz mnie przyjmie dzisiaj na szybko
Koło 3 wpadłam już w paranoję i zastanawiałam się, czy skurcze, które szły mi od przepony właśnie to porodowe, ale nie budziłam Tż
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:06   #1858
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Antonina wspolczuje - wiem, jak takie cos moze w ciazy przeczolgac. Bierzesz cos? Smecte i wegiel leczniczy mozna spokojnie w ciazy brac. Ja sie tym ratowalam jak mialam takie rewelacje. W poprzedniej ciazy 3x takie cos przechodzilam - jak nigdy nie wymiotuje (nawet przy najgorszym kacu), tak doslownie rzygalam jak kot.

Ja dzis w pracy - ostatni tydzien juz Meczy mnie juz ta praca, chociaz nic nie robie, ale ciesze sie ze tak dlugo udalo mi sie pracowac W sobote bedzie 35 tygodni skonczone wiec praktycznie tyle Poprzednim razem tak samo pracowalam, tyle tylko, ze 4 dni w tygodniu w domu bylam juz od 27. tygodnia, a raz tylko jezdzilam do biura, bo daleko bylo (ok 37km w jedna strone).
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:08   #1859
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Smecty nie mam, węgiel wzięłam, ale część
Mam umówioną wizytę na 17:30, nie wiem jak dożyję do tej godziny na tę chwilę
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 08:18   #1860
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Podobno szklanka coli pomaga jak kiedyś zatrulam się pieczarkami to cola mi życie uratowała bo myślałam że zejdę z tego świata tylko wtedy w ciąży nie byłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.